Thread για νέα μέλη

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Καλώς με βρήκατε! Η τύχη σας χτύπησε την πόρτα και εσείς ορθά της ανοίξατε! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
:lol: δεν θελω και τοσο θερμο καλωσορισμα.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Καλώς ήρθες vickaki-4! :welcome::)
κακως σας βρηκα!
Ποια ειναι αυτη;Καινουρια;:P
ολοκαινουρια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
:welcome::welcome::welcome: :welcome::welcome::welcome::welcome::welcome: :welcome::welcome::welcome::welcome::welcome: :welcome::welcome::welcome::welcome::welcome: :welcome::welcome::welcome::welcome::welcome: :welcome::welcome::welcome::welcome::welcome: :welcome::welcome::welcome::welcome::welcome: :welcome::welcome::welcome::welcome::welcome: :welcome::welcome::welcome::welcome: :welcome::welcome::welcome::welcome::welcome: :welcome:





:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick123

Νεοφερμένος

Ο Nικήτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ είμαι μέλος εδώ και πολύ καιρό αλλά τώρα ξεκινάω να γράφω..:xixi:Μου το πρότεινε το απίστευτο,φανταστικό μέλος"maraki" (βασικά μου είχε σπάσει τα νεύρα....:lol:) και έτσι πήρα την απόφαση να γίνω και εγώ μέλος της όμορφης παρέας σας:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Kαλωσήρθες!!

(Για ό,τι πάθεις εδώ μέσα, από σπάσιμο νεύρων μέχρι ψυχοσεξουαλικονευρωτικο ζικ ζακ τραλαλα και περα δωθε δεν ευθυνόμαστε εμείς)

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Εγώ είμαι μέλος εδώ και πολύ καιρό αλλά τώρα ξεκινάω να γράφω..:xixi:Μου το πρότεινε το απίστευτο,φανταστικό μέλος"maraki" (βασικά μου είχε σπάσει τα νεύρα....:lol:) και έτσι πήρα την απόφαση να γίνω και εγώ μέλος της όμορφης παρέας σας:D:D

Βρε,βρε.Καλώς ήρθες!:DΠάλι καλά εισακούστηκα.:PΘα περάσεις τέλεια.Είμαστε μια υπέροχη,τρελή παρέα.:P

Kαλωσήρθες!!

(Για ό,τι πάθεις εδώ μέσα, από σπάσιμο νεύρων μέχρι ψυχοσεξουαλικονευρωτικο ζικ ζακ τραλαλα και περα δωθε δεν ευθυνόμαστε εμείς)

:p

Καλά ξεκινήσαμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick123

Νεοφερμένος

Ο Nικήτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Nick, φαίνεται πότε κάνεις επεξεργασία ένα μήνυμα. :fss: :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Αφού στο πρότεινε η Μαρία το φόρουμ, καλώς ήρθες. :welcome::p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
:welcome::welcome::welcome::welcome::welcome:
Οι υποδοχες μου τωρα τελευταια περιοριζονται σε αυτες τις φατσες ή μου φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Σου φαίνετΑΙ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
καλως ηρθες Nick123!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Καλώς ήρθες magda. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
welcome evrybody..........

καλωσηρθατε oh yeah:welcome::rockon: :whip: :boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!!! Σήμερα εντώπισα το φόρουμ σας εντελώς τυχαία και μπορώ να πω ότι μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον και έτσι αποφάσισα να κάνω εγγραφή! Θα είμαι ενεργό μέλος στο φόρουμ (όσο μπορώ βέβαια) και ελπίζω να περάσουμε καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Καλώς ήρθες λοιπόν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
καλωσηρθεσ βαγγο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
..και μην ξεχάσω να αφιερώσω στα νεούδια και όλους όσους σκέφτονται να μελιαστούν το Πέρνα από τον Νίκο Παπαδόπουλο:

Πέρνα απʼ το στέκι να
σου βάλουν χέρι
οι εραστές του Επέκεινα
και του Σεφέρη.

   Κουνούσε στην εξέδρα τα μεριά του
   με πόζες οιονεί προλεταριάτου.
   Άρχισε τα παλιά νʼ αναπολεί
   κι έπεσε χειροκρότημα πολύ.

:redface:


Από την υπό έκδοση ποιητική συλλογή με τον τίτλο "Aquatinta".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top