Thread για νέα μέλη

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Εγώ δε σε καλωσορίζω...:pfff: Ακόμα θυμάμαι τα χθεσινά σου καταπιεστικά καμώματα! Ακούς εκεί να μη μ' αφήσεις να αυτομαστιγωθώ!:mad:

Μουρλή, ε μουρλή!:P

Άντε, κομμάτια να γίνει... καλωσήρθες!:D (θα μου χρωστάς χάρη γι αυτή την υποχώρηση:pfff: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Εγώ δε σε καλωσορίζω...:pfff: Ακόμα θυμάμαι τα χθεσινά σου καταπιεστικά καμώματα! Ακούς εκεί να μη μ' αφήσεις να αυτομαστιγωθώ!:mad:

Μουρλή, ε μουρλή!:P

Άντε, κομμάτια να γίνει... καλωσήρθες!:D (θα μου χρωστάς χάρη γι αυτή την υποχώρηση:pfff: )


ppff ας πάει κ το παλιάμπελο! Πές μ τι χάρη θες... Ακούω... :whistle: :yahoo: :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
ppff ας πάει κ το παλιάμπελο! Πές μ τι χάρη θες... Ακούω... :whistle: :yahoo: :alljumpy:

Θα σου πω αργότερα γιατί 1ον τώρα έχω βαρυσήμαντη δουλειά (επανάληψη, γράφω στις 4) και 2ον μη διαλύσουμε κι αυτό το thread με posts εκτός θέματος!:)

Ας περιμένεις και λίγο, Θεος σου ζητά τη χάρη, όχι κανας κοινός θνητός...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δν μπορώ να πώ έχω αρχίσει τα ποστάκια μ αλλα ν μπορούσα να μπώ στο κλίμα (που ειναι τι...) Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το βρήκα!!

Γεια θας! Ειμαι η Εύα κ ειμαι καλά - πιστεύω -ειμαι απο την Αθήνα κ τις πρωινές ώρες π με βλέπετε στην παρέα σας λέω πως δουλεύω ...:whistle:

Ειμαι λίγο μουρλή αλλα σιγά σιγά θα σας δείξω τον πραγματικό μου εαυτό .. μην σας στείλω αδιάβαστους στα καλά του καθουμένου... (!) Έχω φοβερές απορίες... Ρωτήστε το αλλο μ μισό (affliction) - όχι όχι όχι δν ειναι η σχέση μ .. ένα βάσανο π με βασανίζει ειναι - κ μ πρότεινε κ το forum να σας πεί ! ελπίζω αν περάσουμε καλά... :P

Ααα κ κάτι τελευταίο... Δείξτε κατανόηση στα ορθογραφικά μ λάθη σε περίπτωση π το δείτε κ καραφλιάσετε... Γίνονται επειδή μερικές λέξεις μου αρέσουν με άλλα γράμματα!!!! :clapup:

Λοιπόν αρκετά σας κούρασα!!! Kisses!! :bigarmhug


Καλως ήρθες!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Ευχαριστώ κοριτσάκι!!!!! :P


p.s. Οκ ΘΕΕ.. θα περιμένω... Κάνε δουλειά σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Δν μπορώ να πώ έχω αρχίσει τα ποστάκια μ αλλα ν μπορούσα να μπώ στο κλίμα (που ειναι τι...) Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το βρήκα!!

Γεια θας! Ειμαι η Εύα κ ειμαι καλά - πιστεύω -ειμαι απο την Αθήνα κ τις πρωινές ώρες π με βλέπετε στην παρέα σας λέω πως δουλεύω ...:whistle:

Ειμαι λίγο μουρλή αλλα σιγά σιγά θα σας δείξω τον πραγματικό μου εαυτό .. μην σας στείλω αδιάβαστους στα καλά του καθουμένου... (!) Έχω φοβερές απορίες... Ρωτήστε το αλλο μ μισό (affliction) - όχι όχι όχι δν ειναι η σχέση μ .. ένα βάσανο π με βασανίζει ειναι - κ μ πρότεινε κ το forum να σας πεί ! ελπίζω αν περάσουμε καλά... :P

Ααα κ κάτι τελευταίο... Δείξτε κατανόηση στα ορθογραφικά μ λάθη σε περίπτωση π το δείτε κ καραφλιάσετε... Γίνονται επειδή μερικές λέξεις μου αρέσουν με άλλα γράμματα!!!! :clapup:
Λοιπόν αρκετά σας κούρασα!!! Kisses!! :bigarmhug


Καλωσήρθες αγαπητή!!!

:clapup::clapup::clapping::clapping::beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.

ale3andros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Περιμέντε ρε παιδιά να φέρω κανά ταψί για τα σορόπια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Περιμέντε ρε παιδιά να φέρω κανά ταψί για τα σορόπια... :P


Αντε βρε....ε τί...? Κρύβεται η χαρά...? :P



:clapup::clapup: Και πάλι καλωσήρθες!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Eυχαριστώ... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Welcome ΕΥΑ!. Άντε γιατί μου την είπες πάλι που δε σε καλωσόρισα! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Ευχαριστώ Κύριοι... !!! :D,

p.s. Άλλο μ μισό υπερβάλεις....!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάσια

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ήρθα...άργησα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς ήρθατε όλοι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλώς σε βρήκαμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

Νάσια

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ε μη μαλώσετε κιόλας..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
ήρθα...άργησα; :redface:

Ναι γιατί η ώρα είναι 9 κι εγώ πεινάω...:(



Καλωσορίσατε δεσποινίς στην παρέα μας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top