The 'or' game

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Πεπόνι

Χριστούγεννα ή Πάσχα ;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,877 μηνύματα.
Χριστούγεννα προφανώς!!

Apple η Samsung;;
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Χμμμ μέχρι πριν λίγα χρόνια θα σου έλεγα Apple τώρα με το χέρι στην καρδιά Samsung. :yes:


Κιθαρίστας ή ντράμερ; :smoke:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ποτέ μου δεν είχα κάψα με τους μουσικούς αλλά άντε, θα πω κιθαρίστας γιατί είναι ωραία να τραγουδάς με παρέα και κιθάρα.


Νύχια φαγωμένα μέχρι τη ρίζα και αβαφα ή τεράστια γυπαετιστικα μυτερά με γκλιττερ, στρασακια, φιογκάκια, την Άρτα και τα Γιάννενα;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
I got no other choice, νύχια φαγωμένα μέχρι τη ρίζα. :/:

Να έχετε λόξιγκα για μία εβδομάδα ή για 7 ημέρες να βρίσκεστε στη φάση «μου έρχεται να φτερνιστώ αλλά… δεν!»;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Το "μου έρχεται, αλλά δεν...."


Αξιοσημείωτη ευφράδεια λόγου, ή εξαιρετική μνήμη;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το πρώτο


Να κάνεις κάθε μέρα γυμναστική για το υπόλοιπο της ζωής σου ακόμη κι αν είσαι κομμάτια κι έχεις 40 πυρετό ή να μην ξανακάνεις ποτέ;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Δίχως σκέψη, γυμναστική για το υπόλοιπο της ζωής, έστω και στα χάλια μου.

Να κερδίσετε τη λαχειοφόρο αγορά ή να ζήσετε δύο φορές περισσότερο;
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Χμμμ...θα πω μία και όσο πάει. Βέβαια πιστεύω ότι το χρήμα δεν φέρνει την ευτυχία (ναι ! κράξτε με! με τον πρίγκιπα θα τρώμε αγάπη) αλλά σκέφτομαι ότι και δύο φορές παραπάνω...too much...και νταξει να είσαι κανένας ανθρωπάκος, αν είσαι κανένα σκουλήκι ;!


Να σας αγαπάει κάποιος που δεν αγαπάτε ή να αγαπάτε κάποιον που δεν σας αγαπάει; (επίκαιρο) :smoke:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Να με αγαπά κάποιος που δεν αγαπω


Να μη μπείτε ποτε ξανά σε αεροπλάνο ή πλοίο;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Αεροπλάνο (να γλιτώσω καμιά ανεπιθύμητη πτώση).

Να μην ξανακούσετε ποτέ τον αγαπημένο σας τραγουδιστή ή να μην ξαναδείτε ποτέ τον αγαπημένο σας ηθοποιό;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Να μην ξαναδώ ποτε τον αγαπημένο μου ηθοποιό (ευκολακι,μιας και δεν εχω 🤷)



Να μεινεις για παντα ελεύθερος/η ή να κάνεις οσες σχέσεις θελεις αλλα να διαρκει 1 μηνα η καθεμία;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Εεε, δεν λέει να περνάς από τη μία σχέση στην άλλη. Προτιμώ να μείνω ελεύθερος για πάντα.

Να κάνετε την καλύτερη δουλειά του κόσμου και να μην πληρώνεστε ή να κάνετε τη χειρότερη δουλειά του κόσμου και να παίρνετε τον μεγαλύτερο μισθό στον κόσμο;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Χάρι Πότερ (αμα πρεπει να διαλέξω αλλιως θα ελεγα κανενα)


Να μη ξανα πλύνεις τα μαλλιά σου ή το σωμα σου;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Από το να «σκυλάζει» το σώμα μου, καλύτερα να κουρέψω γουλί τα μαλλιά μου, ώστε να μην έχω ανάγκη από λούσιμο. ;)

Να είχατε τη δυνατότητα να βλέπετε πράγματα πολύ μακριά, όπως τα κιάλια ή πράγματα πολύ κοντά, όπως ένα μικροσκόπιο;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Από πολύ μακριά μάλλον (γιατί με όραση-μικροσκόπιο, πιθανότατα θα σιχαθώ πολλά :crazy: )


Πιτόγυρο ή μπέργκερ;
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Εεε τώρα...πιτόγυρο!!!! :clapup:


Να κοιμάστε αρκετές ώρες (πάνω από 8ωρο) αλλά να βλέπετε άσχημα όνειρα ή να κοιμάστε λίγες ώρες (λιγότερο από 5ωρο) με ήρεμα ή καθόλου όνειρα;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Λίγες ώρες με ήρεμα/καθόλου όνειρα. Δεν χρειάζομαι πολύ νάνι εξάλλου.

Μεξικάνικο ή Ινδικό μαμ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Μεξικάνικο 💗


Το υψος σου να ειναι το διπλάσιο απο το τωρινό ή το μισο;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top