The 'or' game

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
ρακομελάδικο με χίλια!

Ταινία σε κινηματογράφο ή σπίτι;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν είναι που θέλω να δω πολύ σε κινηματογράφο, αν είναι ταινία απλά για να περάσει η ώρα, στο σπίτι.


Χαλαρή vs σοβαρή σχέση
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
«Σοβαρή» δηλαδή; :P
Για μένα νοείται σχέση μόνο με αποκλειστικότητα, δέσμευση κτλ, είναι μία δηλ και δεν διακρίνεται σε σοβαρή - χαλαρή. Το άλλο δεν το κατατάσσω σε «σχέση».
Αλλά ας εκσυγχρονιστώ με τις ταμπελοποιήσεις, σοβαρή λοιπόν.


Να μην μπορέσεις να ξαναπιεις καφέ ή αλκοόλ για το υπόλοιπο της ζωής σου;
 

thirdwheel

Νεοφερμένος

Ο thirdwheel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
The horror

Θα μου λείψει το φρεντο καπουτσίνο μέτριο με κρέμα από γάλα σογιας και στέβια.

Κρύο ή ζέστη;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Κρύο φυσικά. Έχω θέμα με τη ζέστη.

Μοναχοπαίδι ή με αδέρφια;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο ελέφαντας είναι μεγαλύτερος, δυνατότερος, εξυπνότερος, πιο όμορφος και ζει περισσότερο από το ρινόκερο. Γιατί λοιπόν να θες να εισαι ρινόκερος; Επειδή τον ρινόκερο δεν τον καβαλησε ποτέ κανείς, οποίοι πήγαν να τον καβαλησουν τους έβαλε το κέρατο στον κωλο.


Βρωμολογα ή μούγκα στο σεξ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Ο ελέφαντας είναι μεγαλύτερος, δυνατότερος, εξυπνότερος, πιο όμορφος και ζει περισσότερο από το ρινόκερο. Γιατί λοιπόν να θες να εισαι ρινόκερος; Επειδή τον ρινόκερο δεν τον καβαλησε ποτέ κανείς, οποίοι πήγαν να τον καβαλησουν τους έβαλε το κέρατο στον κωλο.


Βρωμολογα ή μούγκα στο σεξ;

Ειδικά το κέρατο πρέπει να μπαίνει εκεί για να υπάρχει Θεια Δίκη... Μέγας είσαι χακέριε και θαυμαστά τα λόγια σου. Να αγιάσεις.

Ον τοπικ:


Τίποτα απο τα δυο αλλά κάτι ενδιάμεσο. Αν είχα να διαλέξω οπωσδήποτε, θα διάλεγα μούγκα, γιατί δε μπορώ τα βρωμόλογα, το βρίσκω πολύ τσόντα και ντεκαβλέ να μου φωνάζει η άλλη "δώσε μου τον .... σου τον θέλω τώρα μέσα μου να τον πάρω". Προτιμώ το αυθόρμητο και περιστασιακό πιπεράκι. Και το αμίλητο δεν είναι ωραίο, λες και ειναι διεκπεραίωση.

Μαστίγωμα και χειροπέδες ή στάξιμο λιωμένο κερί επάνω στο κορμί;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
I am not into these things 🙃

Οποτε θα απαντησω σα να πρόκειται για μέθοδο βασανιστηριου.
Προτιμώ το λιωμένο κερί.

Να βρεις το αλλο σου μισό ή να κοιμάσαι με οποιον/οποια βρισκεις ελκυστικό /ή
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Να βρω το άλλο μου (όχι μισό) ολόκληρο.


Νύχτα ή μέρα;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Μέρα προς νύχτα. :D

Κοντό ή μακρύ μαλλί;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Σε γυναίκα μακρύ, σε άντρα κοντό.


Κιθάρα ή πιάνο;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
ΑΗΤΟΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ!

Βυζάντιο ή Αρχαία Αθήνα;
 

thirdwheel

Νεοφερμένος

Ο thirdwheel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Αρχαία Αθήνα

Θα προτιμούσες να μη μιλούσες ποτέ ξανά ή να μιλούσες ακατάπαυστα;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,171 μηνύματα.
Ποτέ ξανά. Εδώ και τώρα που μιλάω λίγο με πιάνει το άγχος πάντα μη κουράσω τον συνομιλητή μου :P

Ταξίδι σε άλλο πλανήτη ή στα άδυτα της θάλασσας;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top