The 'or' game

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,572 μηνύματα.
Ιου τίποτα από τα δύο. Στουρνάρι πήγαινα, ντουβαρι γυρνούσα και στα δύο.

Αλλά άντε για τα τυπικά του παιχνιδιού θα πω Γεωμετρία. Τα σχήματα έχουν ένα κάποιο ενδιαφέρον.

Νομική ή Ψυχολογία;
 

soul

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Οδύσσεια.

Διακοπές Ελλάδα ή εξωτερικό?
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,572 μηνύματα.
Ελλάδα

Anime or Manga?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Anime, χωρίς κραυγές δεν έχει νόημα.


Brad Pitt ή Leonardo DiCaprio ?
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Brad Pitt ή Leonardo DiCaprio ?
Γιατί βρε Αγάπη;
Δεν είναι καθόλου του στυλ μου, αν και τους θεωρώ ωραίους.
Είμαι πιο πολυ σχολής Τζονι ντεπ και γενικά μελαχρινών με γένια οπωσδήποτε (και συνήθως όχι με κοντό μαλλί) :P
Αλλά ας πω Μπραντ πιτ γιατί μου βγάζει κάτι πιο μπρουταλ... ενώ ο Ντι Κάπριο μιυ βγάζει κάτι το φλουφλικο ξενερουά


να μην ξαναφας το αγαπημένο σου φαγητό ή ποτό;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Γιατί βρε Αγάπη;
Δεν είναι καθόλου του στυλ μου, αν και τους θεωρώ ωραίους.
Είμαι πιο πολυ σχολής Τζονι ντεπ και γενικά μελαχρινών με γένια οπωσδήποτε (και συνήθως όχι με κοντό μαλλί) :P
Αλλά ας πω Μπραντ πιτ γιατί μου βγάζει κάτι πιο μπρουταλ... ενώ ο Ντι Κάπριο μιυ βγάζει κάτι το φλουφλικο ξενερουά


να μην ξαναφας το αγαπημένο σου φαγητό ή ποτό;

Βασικά εννοούσα και σαν ηθοποιούς πέρα από εμφάνιση... :P


Ποτό


Ποιον θα προτιμούσες για συγκάτοικο εφ όρου ζωής: τη μαμά σου ή τον μπαμπά σου;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Βασικά εννοούσα και σαν ηθοποιούς πέρα από εμφάνιση... :P
Χααχχαχαχα γλώσσα λανθάνουσα αλήθεια λέει..
Η αλήθεια είναι πως δεν μου πήγε το μυαλό εκεί, δεν ξέρω πως πρέπει να το εκλαβω αυτό για την πάρτη μου :hehe:
Σαν ηθοποιό, θα επιλέξω Ντι Κάπριο

Και αφού ολίγον τι κατέστρεψα το θέμα, ας απαντήσω για να μην πάει κουβά


Για συγκάτοικο θα προτιμούσα την μητερα μου. Ο μπαμπας μου μού μοιάζει σε αρκετά και αυτό μερικές φορές δεν λειτουργεί τόσο καλά, επισης είναι τέρμα ξεροκεφαλος και ψυχαναγκαστικός με κάποιες δουλειές και πράγματα στο σπίτι. Με τη μαμά θα τα έβρισκα πολύ πολύ πιο εύκολα.


Αν είχες τη δυνατότητα να απαλλαχθείς από μια συνήθεια/υποχρέωση που μισείς θα επελεγες αυτό ή θα προτιμούσες να μπορείς να προσθέσεις μια συνήθεια/επιθυμία που θες και δεν μπορείς να έχεις τώρα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
To 2o


Θα προτιμούσες να σε κερνάνε όλα σου τα dates για το υπόλοιπο της ζωής σου ή να κερνάς εσύ, αντίστοιχα;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,860 μηνύματα.
Ποια dates; :( Οκ ας απαντήσω θεωρητικά: θα προτιμούσα να με κερνάνε. :shifty:



Την παλεύεις να ξυπνάς πρωί για δουλειά :yawn: ή θα προτιμούσες να δουλεύεις αργότερα; :(
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Πρωί

Ηλιοθεραπεία ή σκιά ;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Τρέχω να βρω σκιά όπως πεινασμένος 5 ημερών φαγητό :P

να ζεις σε πρωτεύουσα ή σε κωμόπολη ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ζω σε πρωτεύουσα που είναι και κωμόπολη ταυτόχρονα, σαδ. Θα προτιμούσα μεγαλύτερη πόλη πάντως.


Θα προτιμούσες να πας 3 μέρες Σαντορίνη (και μετά δουλειά) ή 8 μέρες Καλαμάτα;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
8 μέρες Καλαμάτα.


Να τον σαπίσεις στο ξύλο τον γέρο ή να κάνεις τουμπεκί;
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Το δευτερο γιατί είμαι κότα.

πρωί ή βράδυ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Mad αλλά σε εποχές που είχε στη nova 10 κανάλια με κάθε είδος μουσικής και έπαιζε 24/7 Άννα Βίσση


Έλενα Παπαριζου ή Φουρειρα;
 

soul

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Καρπούζι

Άνοιξη ή φθινόπωρο;
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Φθινόπωρο.

Επίτηδες ή λάθος;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top