The 'or' game

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ομορφιά

... Ας αφήσω το ίδιο, μ άρεσε
 

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Αχ να είχα μια μηλόπιτα τώρα (με χαμόγελο Jim Levenstein)

Ξανθιά ή μελαχρινή; Μπύρα
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Ξανθιά (πάντα).


Χαρακτήρας εξωστρεφής ή εσωστρεφής;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αν εννοείς τι χαρακτήρες με ελκύουν περισσότερο, εσωστρεφείς.


Κάλτσα ψηλή (μέχρι τη μέση της γάμπας) ή αθλητικό καλτσάκι;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αθλητικό καλτσάκι, εννοείται!!

Αυτοκίνητο: Με ταχύτητες ή αυτόματο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Όταν πρωτοπήρα το δίπλωμα ήμουν σε φάση "ταχύτητες μόνο, yeah, το αυτόματο είναι για τους noobs, lol" κλπ κλπ κλπ.

4,5 χρόνια αργότερα κι έχοντας κάνει αρκετές χιλιάδες χιλιόμετρα με το αυτόματο, κάθε φορά που πιάνω της μάνας μου με τις ταχύτητες απορώ γιατί υπάρχει. Seriously, η οδήγηση είναι πολύ περισσότερα απ' το να κουμπώνεις ταχύτητες και να νιώθεις μάγκας που τα συγχρονίζεις όλα. Αυτόματο ftw κι ας γελάνε οι κάγκουρες της Σπάρτης.



Αυτοκίνητο: μικρό, βολικό στο πάρκινγκ κλπ αλλά αδύναμο μοτέρ, ή γρήγορο, με δυνατό κινητήρα και ροπή αλλά μεγάλο;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ειμαι τοσο κακη σε αυτο που με το που πηγα να παρω διπλωμα το συμπαν συνωμοτησε να μπει ο κοσμος ολος σε καραντινα...μικρο και αδυναμο (δεν το διαλεγω εγω, εκεινο με διαλεγει)

θα προτιμουσες να μαθεις οτι το ανηλικο παιδι σου οδηγει κρυφα μηχανακι ή οτι εχει κανεi τατουαζ σε εμφανες σημειο που λεει "love mum"
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το δεύτερο για να περνάω κάθε μέρα από το δωμάτιο του λέω "love mum, ετσι ε";

Κόκκινο ή μπλε plaid πουκάμισο;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μου άρεσε πολύ η ερώτηση της σινεφίλ οπότε θα απαντήσω και στους δύο. Εάν το ανήλικο παιδί μου ερχόταν και με ρωτούσε αν μπορεί να κάνει τατουάζ, θα του έλεγα "μόνο αν λέει αγαπάω τη μαμά μου". Οπότε τη στιγμή που θα έβλεπα ότι έκανε όντως τατουάζ "love mum" θα ξερα ότι έχω πετύχει σα γονιός μεταδίδοντας στην αιωνιότητα το αυτοκαταστροφικό μου χιούμορ.

Τα plaid πουκάμισα έχουν φτιαχτεί για να ναι κόκκινα.

Ημέρα χαλάρωσης: μόνος ή με φίλους/σχέση;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
κατα κυριο λογο μονη αλλα αναλογα σε τι λβλ ψυχικης καταρρευσης ειμαι

θα προτιμουσες να πας στο διαστημα αλλα να ειναι το τελευταιο ταξιδι που θα κανεις ποτε ή να πηγαινεις καθε χρονο διακοπες με το σοι σου?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πολύ εύκολα το δεύτερο


Να πας με 1 διαφορετικό σύντροφο κάθε μέρα επί 3 συνεχόμενες μέρες ή και με τους/τις 3 ταυτόχρονα;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Κάθε μέρα με διαφορετικό ξεκάθαρα :P

Κρύο ή ζεστό μπάνιο το καλοκαίρι;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Απώλεια συνείδησης

Περισσότερη αγάπη στην μητέρα ή στον πατέρα;

Σημ.: Επιτρέπεται η επιλογή μίας απάντησης μόνο. @EvanescenceQ
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο πατέρας μου είναι πιο κούλ tbh.


Να κριντζάρεις ασταμάτητα για το υπόλοιπο της ζωής σου ή να πεθάνεις στιγμιαία;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
oh, the throwback...stratego

τι θεωρεις χειροτερο, να χαλασει το ψυγειο ή να μην εχεις νερο για 1 μηνα?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Να μην έχω νερό για 1 μήνα, βέβαια.


Καινούργια ρούχα ή καινούργια παπούτσια;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
καινούργια ρούχα


για να είναι το σεξ καλό θεωρείς πιο σημαντικό το συναίσθημα ή την τεχνική;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top