The 'or' game

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
μοδιστρα obv

πιο ειναι το πιο μισητο ειδος αυτοι που κανουν dog ear τις σελιδες στα βιβλια ή αυτοι που τρωνε με το στομα ανοιχτο?
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ε το δεύτερο.

Σ'αρέσει να είσαι αφοσιωμένος στο φαί σου ή να σου αποσπάει την προσοχή σου κάτι για λίγο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
να mου αποσπάει την προσοχή σου κάτι για λίγο,δεν τρωω χωρις να εχω κατι αλλο να κανω παραλληλα


σου αρεσει η ορειβασια ή το μαουντενμπαικ?
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
ορειβασια

Θα γελαγες περισσοτερο με μια κωμωδια του Κωστα Τσακωνα η με κωμωδια του Σωτηρη Μουστακα;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Του τελευταιου οροφου.

Ποια θεωρεις καλυτερη σειρα; Το 50-50 η στο Παρα Πεντε;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
50-50 αν και όταν προβάλλονταν προτιμούσα το παρά 5


φράουλα ή ανανά;
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
φράουλα
δημόσιος ή ιδιωτικός τομέας;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Μελιτζάνα



Ωραίο στόμα ή ωραία μάτια;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραίο στόμα για φίλημα γιατί τα μάτια στο φιλί είναι κλειστά.


Μαύρο ή μπλε τζιν;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ανάλογα το ντύσιμο αλλά αν έπρεπε να έχω μόνο 1 απ τα 2 θα επέλεγα μπλε.


Θα προτιμούσες να συμμετάσχεις σε τηλεοπτικό παιχνίδι - κουίζ ή σε reality show?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε κουίζ γιατί είμαι αρκετά καλός σε αυτά και παίζει να κέρδιζα τα χρήματα. Σε ρεαλιτι θα ειχα φύγει πρώτος.


Καφέ κλασσικό παπούτσι η σνικερς
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
καγκουρια 1 ή καγκουρια 2... θα πω καγκουρια 2 για να ειμαι ειλικρινης εχω μπουφαν north face και ειναι η καλυτερη αγορα που εχω κανει ποτε, no remorse

θα προτιμουσες να σε αντιπαθουν ολοι του περιγυρου σου για μια ψευτικη φήμη ή να εχεις κανει οντως κατι παρολαυτα κανεις να μην το ξερει γιατι το εχει χρεωθει αλλος?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να με αντιπαθούν όλοι οι τριγύρω μου. Έτσι κι αλλιώς αν αποφασίσεις να αφοσιωσεις την ζωή σου στις αρχές σου οι περισσότεροι άνθρωποι τριγύρω σου θα σε αντιπαθησουν.


Μαύρο ή μπεζ δερμάτινο;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μαύρο

Να φοράς μόνο σετάκια ή να φοράς εντελώς παράταιρα μεταξύ τους ρούχα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top