The 'or' game

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Tesla for the win !!!

:'(:'(:'(

Δεν θέλω να το σκέφτομαι αλλά θα πω το δεύτερο.

Εξόρμηση στο χωριό κάθε ΣΚ ή μια φορά το τρίμηνο για πολλές μέρες;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Μια φορά το τρίμηνο και για αρκετές μέρες.



Διάρροια ή δυσκοιλιότητα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Γαϊδουράκι, είναι απ' τ' αγαπημένα μου ζώα <3


Κοάλα ή sloth;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το δεύτερο, είναι χαμογελαστό.

Μέσα στο σπίτι: με παντόφλες ή ξυπόλυτος/η;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Παντόφλες.
135587.jpg


Χειροκίνητη ή ηλεκτρική οδοντόβουρτσα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Σκύλος, ουάου, δεν το περιμένατε ε;


Πίτα γύρο ή πίτα σουβλάκι;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ουυυυυυ δύσκολα μου βάζεις δύσκολαααα...

Αχ, αν είναι καλοφτιαγμενο το τσιζκεικ τότε είναι αξεπέραστο αλλά το προφιτερολ είναι πάντα καλό οπότε νικάει νομίζω.


Να μιλάς με κάποιον κάθε μέρα κι ας μην έχετε τίποτα σπουδαίο να πείτε ή να συζητάτε πιο σπάνια και να έχει περισσότερο ενδιαφέρον η συζήτηση;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Καθημερινώς και αδιαλείπτως :P


Τυρί φέτα ή κίτρινο;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ε το πρώτο, πρέπει να υπάρχει τριβή. Το ενδιαφέρον όταν είναι να έρθει, θα έρθει.

κίτρινο, πιο νόστημο.

Στρωμένα χιόνια με συννεφιά ή με ήλιο;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Με ήλιο.


Νύχτα με έντονα αστέρια ή νύχτα με πανσέληνο;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Λογοτεχνία.



Ελληνική ή ξένη μουσική;
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κυρίως ξένη.

Θα έκανες παρέα με κάποιον που δεν ταίριαζε στην αισθητική σου (στον τρόπο που εκφράζεται και το γενικότερο στιλ του) αλλά είχατε καλή επικοινωνία ή θα τον απέφευγες;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Χμ, συνήθως η αισθητική μας κάτι λέει και για τις απόψεις μας επομένως δεν ξέρω πώς θα είχα καλή επικοινωνία μ' ένα τέτοιο άτομο αλλά ας πούμε στο παράδοξο σενάριο που συνέβαινε, δε θα είχα λόγο να τον αποφύγω.



Τι είναι πιο σπαστικό σε γυναίκες:

Βεβιασμένα μπεμπεδίστικη/λεπτή φωνή ή επιτηδευμένη αθυροστομία (σε σημεία που δεν έχει καν νόημα η βρισιά);
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το δεύτερο, είναι πολύ άσχημο. Το πρώτο πες παλεύεται.

Η φωνή σου ακούγεται (και σένα) διαφορετική στα ηχητικά βίντεο ή όχι;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Ε ναι

Να υπερασπίζεσαι τον εαυτό σου άμα σε μειώνουν ή να αδιαφορείς ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top