The 'or' game

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Παγωτό (ειδικά αν είναι χωνάκι με μηχανής βανίλια... <3 )


Προτιμάς κάποιον/α που αθλειται πολύ αλλά μαγειρεύει άνοστα ή που μαγειρεύει τέλεια αλλά έχει τα πιασιματακια του;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
το 2ο εξυπονοειται , ffs

θα προτιμουσες το παιδι σου να εχει κακες παρεες ή να ειναι το ιδιο η κακη επιρροη για τους αλλους?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι δεύτερο ώστε να μπορώ να αισθάνομαι ικανοποιημένος σαν γονέας.

Κουνούπι ή μύγα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τι δεύτερο ώστε να μπορώ να αισθάνομαι ικανοποιημένος σαν γονέας.

Κουνούπι ή μύγα;


Μύγα


Θα προτιμούσες να μεταμορφωθείς σε κατσίκα και να έχεις το μυαλό που έχεις ή να διατηρούσες το σώμα σου αλλά οι αναμνήσεις σου να συγχέονταν με κάποιου άλλου και να μην ήξερες τι έζησες και τι όχι;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
το 2ο, ακουγεται και ενδιαφερον θα ελεγα, επισης καποιες φορες οριακα αναρωτιεμαι αν ηδη οι αναμνησεις που εχω ειναι οντως δικες μου και ημουν εγω σε ολα αυτα οποτε δεν θα ειχε πολυ διαφορα τελικα

θα προτιμουσες να εχεις αλλεργια στο αγαπημενο σου φαγητο ή στα περισσοτερα πραγματα εκει εξω εκτος αυτου?
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
το πρώτο



Θα προτιμούσες ο/η σύντροφος να έκανε βούκινο τα σεξουαλικά σας σε όλες τις κοινές παρέες, δουλειά, κοινωνικό κύκλο ή να έδειχνε ένα ροζ βίντεό σας σε ένα μόνο φίλο/φίλη του;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πρώτο γιατί αν είχε ροζ βίντεος θα ήταν χωρίς να το ξέρω και ποιος ξέρει που θα τα ανέβαζε όταν την άφηνα την κάρχια...

Πίκατσου ή τσάρζαρτ;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Κουνέλι


Να έβγαινε δημόσια ένα ροζ βίντεό σου ή μια συνεδρία με ψυχολόγο;

Υποθετικά δεν χρειάζεται να έχετε ροζ βίντεο ή ψυχολόγο.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
συνεδρια με ψυχολογο, δεν νομιζω να καθοταν και κανεις να χασει ετσι το χρονο του

θα προτιμουσες να εισαι με καποιον/α με ολα τα κουλα φετιχ αυτου του κοσμου (ναι και αφοδευσεις και ολα) ή με καποιον/α που σιχαινεται το σεξ και γενικα να τον/την ακουμπανε?
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Α το κατάλαβα. Ότι δεν θα κάτσει κανείς να παρακολουθήσει την συνεδρία θα εννοούσες .

Το πρώτο .



Φακές ή φασολάδα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Στο γυμναστηριοοοο



Διακοπές με φίλους ή με σχέση;
 

mily

Νεοφερμένος

Η mily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Με σχέση

Βιντεοκληση η μηνύματα; (με φίλους)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δέντρο


θα προτιμούσες να μάθεις (σε βάθος) αστρονομία ή ιστορία;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ιστορία. Η αστρονομία δεν ξέρω και κατά πόσον έχει νόημα

κομμουνισμός ή καπιταλισμός;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top