The 'or' game

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
1. Κουραμπιέδες
2. Δίπλες
3. Μελομακάρονα



Ουίσκι ή κονιάκ;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κονιάκ. Ουίσκι το φτήνω δε μπορώ καν. Κονιάκ πίνω μόνο σε cocktail ή σε γλυκά.

Χοιρινό ή κοτόπουλο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Χοιρινό φορ δε γουιν ❤️



Προτιμάς να βγεις με κάποιον που μιλάει ακατάπαυστα ή με κάποιον εντελώς ολιγομίλητο (οπότε πρέπει να μιλάς εσύ περισσότερο ή/και να υπάρχουν awkward silences);
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν με πειράζει ο άλλος να μιλάει συνέχεια αν λέει ενδιαφέροντα πράγματα και όταν θέλω να πω κάτι το ακούει και απαντάει σε αυτό. Σιχαίνομαι τους ανθρώπους που μιλάνε συνεχώς και δεν λένε τίποτα, αυτούς δηλαδή που το μόνο που κάνουν είναι να εξωυερικευουν τις πιο πεζες σκέψεις τους. Είναι οι ίδιοι που όταν πεις κάτι το αγνοούν πλήρως και συνεχίζουν τα δικά τους. Δεν θα έβγαινα με τέτοιους ποτέ εθελουσία.

Με τους ολιγομιλητους δεν έχω πρόβλημα, ούτε με με τα awkward silences. Οι ολιγομιλητοι συνήθως απλά σκέφτονται πολύ και για να ξεκινήσεις ενδιαφέρουσα κουβέντα πρέπει απλά να εκμαιευσεις τις σκέψεις τους. Δεν έχω ιδιαίτερο θέμα να κάνω εγώ το talking όταν χρειαστεί, αλλά κυρίως προτιμώ να είμαι περισσότερο listener.

Συνηθως τεριαζω περισσότερο με στόμα που είναι λίγο πιο ομιλητικα από εμένα.

Και για να απαντήσω στην ερώτηση θα επέλεγα το δεύτερο για να μην υπάρχει η πιθανότητα να πετύχω τον άθλιο φαφλατα που σιχαίνομαι.

Θρησκευτικός -ή πολιτικός γάμος.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
΄Ο,τι αρέσει στον καθένα.


Απλά συμπαθητικούλης/α και καλός/ή παιδί/κοπέλα ή καλλονός/ή και κωλόπαιδο/bitch;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
το 1ο ομπβιουσλι, το 2ο αν εχεις περασει την ηλικια της εφηβεια (φυσικα και εγκεφαλικα παντα) φιλε δεν πιανει πουθενα

αν ειμασταν σε στερεοτυπικη teen αμερικανικη ταινια πιστευεις θα ανηκες με τους popular,jocks,cheerleeders κλπ ή με freaks and geeks?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα ήμουν ο school shooter που κάνει guest στο τελευταίο επεισόδιο της σειράς.

Καφές σκέτος ή με ζάχαρη;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
touche, smart one!

σκετος παντα

προτιμας να ακους ολη σου τη ζωη νυχια σε πινακα ή σκουξιμο παπουτσιου σε διαδρομο?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τα νύχια στον πίνακα είναι τέρμα ανατριχιαστικά, η σόλα στα πλακάκια είναι τέλεια, μικρή το έκανα επίτηδες.



Θα προτιμούσες για σύντροφο κάποιον αρκετά πιο χαζό ή πολύ πιο έξυπνο από εσένα;
 

mily

Νεοφερμένος

Η mily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Πολύ πιο έξυπνο, ή τουλάχιστον έτσι να τον βλέπω εγώ. Αν θεωρώ τον σύντροφό μου πολύ πιο χαζό θα βαριέμαι.

Σχέση με κάποιον με ακριβώς το ίδιο αντικείμενο επαγγέλματος με το δικό σου, ή τελείως διαφορετικό;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ακριβώς το ίδιο



Ντολμαδάκια αυγολέμονο ή γιουβαρλακια;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε μ'αρεσει τίποτα από τα δύο. Αντε να πω τις ginger επειδή δεν έχουν ψυχή και τις λυπάμαι.
Αν θεωρώ τον σύντροφό μου πολύ πιο χαζό θα βαριέμαι.
Οπότε καλύτερα να πλήττει αυτός με την χαζομάρα σου :P

Carnivore ή Vegan diet?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Όταν διαβάζω, θέλω δουλειά. Όταν δουλεύω, θέλω διάβασμα.




να έχει πολύ ωραίο πρόσωπο ή πολύ ωραίο σώμα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top