Survivor #2 Tribe - Φλεγόμενες σκιές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Οι υπολοιποι παιχτες γιατι δεν ψηφιζουν;;:worry:
Μεχρι ποια ωρα ειναι η ψηφοφορια τελικα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Την τελική απόφαση για το όνομα μπορεί να την πάρει και ο αρχηγός μόνος του. Έχετε χρόνο ακόμη πάντως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Αν δεν ψηφισει κανένας άλλος, υπαρχει ισοψηφια, τοτε ας παρει την τελικη αποφαση η janewin:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Επειδή βλέπω πως υπάρχει σύγχυση, ήρθα να βοηθήσω. Τώρα καλύτερα. :smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ρε παιδια σορυ κιολας...αλλα μυρμηγκια και σαλιγκαρια θελετε να λεγομαστε?Μας αξιζει αυτο το ονομα?:worry:
Οταν με το καλο νικησουμε,(:D) θελετε να λενε οτι νικητες ηταν τα μυρμηγκια??!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ένας θα νικήσει αγαπητέ. Δε θα νικήσουν όλοι. Και τι σου έκαναν τα μυρμήγκια δηλαδή; :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Ρε παιδια σορυ κιολας...αλλα μυρμηγκια και σαλιγκαρια θελετε να λεγομαστε?Μας αξιζει αυτο το ονομα?:worry:
Οταν με το καλο νικησουμε,(:D) θελετε να λενε οτι νικητες ηταν τα μυρμηγκια??!
Pfff, έλεος.

Πρώτα απ' όλα, το να χάνεις από μυρμήγκι είναι πιο υποτιμητικό από το να είσαι μυρμήγκι. :sly:
So, get over it.


Δεύτερον, παιχνίδι είναι ρε σεις, χαλαρώστε και απολαύστε το. Δε θα σας στιγματίσει κιόλας το όνομα της ομάδας. Jesus.


Προσωπικά, δε μου καίγεται καρφί για την ονομασία. Ας το βγάλουμε και Δαλάι Λάμα στην ανάγκη. :/
Απλά, καταλήξτε κάπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η ψηφοφορία έληξε. Ο αρχηγός της ομάδας καλείται να δηλώσει ποιο είναι το νέο σας όνομα. Θα γίνει ανακοίνωση για την ώρα της αυριανής αποστολής.

ΥΓ: Θεοφύλακτε, χρόνια πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Δεύτερον, παιχνίδι είναι ρε σεις, χαλαρώστε και απολαύστε το. Δε θα σας στιγματίσει κιόλας το όνομα της ομάδας. Jesus.

Δεν διαφωνώ,άλλο λεω ομως...να βρουμε κατι πιο πιασαρικο.
Εμενα το ''ατρομητα μυρμηγκια'' δε μου λεει κατι:/:
Αλλα αν τελικα θελετε να ονομαστουμε ετσι,δεν θα χαλασει κι ο κοσμος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ,άλλο λεω ομως...να βρουμε κατι πιο πιασαρικο.
Εμενα το ''ατρομητα μυρμηγκια'' δε μου λεει κατι:/:
Σωστά, θα ήταν πιο πιασάρικο αν την λέγατε "Ασήμαντα μυρμηγκάκια".




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρααααααααα!!!!!!! :D:D:D

Η σύσταση της ομάδας μου αρέσει πολύ- πολύ και φυσικά είμαστε καλύτεροι από τους άλλους! Για να μην μιλήσω για την Αρχηγό μας! :pfff: :D

Για όνομα μου αρέσει και εμένα περισσότερο το "Φλεγόμενες Σκιές''!
Πότε θα μάθουμε τι ώρα θα γίνουν οι αποστολές;

Καλή μας αρχήηηηηη!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μέχρι τις 18:00 θέλουμε να έχετε βρει και κάποιο διακριτικό, το οποίο θα μπορείτε να έχετε στην υπογραφή σας για να μας διευκολύνετε στο να ξεχωρίζουμε σε ποια φυλή είστε (κόκκινο κατά προτίμηση, όπως αυτό). Εάν δεν μας βρείτε εσείς, θα βάλει η MissKit ένα δικό της, οπότε βρείτε ένα τάχιστα αν δεν θέλετε να καταλήξετε με διακριτικά Hello Kitty. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μέχρι τις 18:00 θέλουμε να έχετε βρει και κάποιο διακριτικό, το οποίο θα μπορείτε να έχετε στην υπογραφή σας για να μας διευκολύνετε στο να ξεχωρίζουμε σε ποια φυλή είστε (κόκκινο κατά προτίμηση, όπως αυτό). Εάν δεν μας βρείτε εσείς, θα βάλει η MissKit ένα δικό της, οπότε βρείτε ένα τάχιστα αν δεν θέλετε να καταλήξετε με διακριτικά Hello Kitty. :look:

Πρέπει να έχουμε το ίδιο διακριτικό ή ο καθένας μπορεί να επιλέξει το δικό του αρκεί να έχει το χρώμα της φυλής του; :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ε το ίδιο όλοι. Το θέμα είναι να σας ξεχωρίζουμε χωρίς να μπούμε στη διαδικασία να το σκεφτούμε καν. Αν βάλει καθένας δικό του, θα είναι τρύπα στο νερό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Μέχρι τις 18:00 θέλουμε να έχετε βρει και κάποιο διακριτικό, το οποίο θα μπορείτε να έχετε στην υπογραφή σας για να μας διευκολύνετε στο να ξεχωρίζουμε σε ποια φυλή είστε (κόκκινο κατά προτίμηση, όπως αυτό).
Ωραία. Μιας και η πρώτη απέδωσε, πάμε άλλη μία ψηφοφορία τώρα και για το διακριτικό. :P

Εάν δεν μας βρείτε εσείς, θα βάλει η MissKit ένα δικό της, οπότε βρείτε ένα τάχιστα αν δεν θέλετε να καταλήξετε με διακριτικά Hello Kitty. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μπορούμε να βάλουμε αυτή την εικόνα που συνδυάζεται άψογα με αυτή την τραγουδάρα! :P

Υπάρχουν πολλές, ωραίες εικόνες στο νετ που έχουν το κόκκινο χρώμα και είναι λιγότερο ξενέρωτες, συγνώμη ΣουΕ :P, από αυτή!

Εμένα μου αρέσει αυτή, αυτή και αυτή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φοιμπς, εγώ είπα στο Γιώργο ότι αυτή δε θα την έβαζα με τίποτα στην υπογραφή μου. Πες τα. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Μπορούμε να βάλουμε αυτή την εικόνα που συνδυάζεται άψογα με αυτή την τραγουδάρα! :P

Υπάρχουν πολλές, ωραίες εικόνες στο νετ που έχουν το κόκκινο χρώμα και είναι λιγότερο ξενέρωτες, συγνώμη ΣουΕ :P, από αυτή!

Εμένα μου αρέσει αυτή, αυτή και αυτή!
Μόλις βρήκαμε ΚΑΙ την ονομασία!

Όνομα ομάδας: Red Bulls
Ύμνος (lol) ομάδας: Redbull - by Σάκης Κούκος.-*
Φωτό ομάδας:



*Τουλάχιστον ας κρατήσουμε τον ύμνο από όλο αυτό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Θεοφύλακτε, έγραψες. Εγώ αν ήμουν στην ομάδα θα τα κρατούσα όλα όπως είναι. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ρε σεις,μην με βρίσετε,δεν μπόρεσα να μπω χθες,αλλά το όνομα ποιό είναι τελικά; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top