Survivor #2 Tribe - Φλεγόμενες σκιές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
  1. Σιωπηλοί Μαχητές
  2. Ίσκιοι
  3. Δ.Ν.Τ (:P)
  4. LAK ( Λάκης Γαβαλάς :P )
  5. Φλεγόμενες Σκιές
κ.α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
  1. Σιωπηλοί Μαχητές
  2. Ίσκιοι
  3. Δ.Ν.Τ (:P)
  4. LAK ( Λάκης Γαβαλάς :P )
  5. Φλεγόμενες Σκιές
κ.α.
+1 για το 4.


Θα μπορούσαμε να το μετατρέψουμε και σε GAVLA. (Gavalas Lakis) :redface:

Επίσης το 4 σε συνδυασμό με το 5 μπορεί να αποφέρει το γλυκύτατο "Φλεγόμενες Συκιές". :redface:


Ιδέες υπάρχουν πάντως, απλά καταλήξτε κάπου. :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Επιμένω στα 1,3 ή 9 του koum.

Αν δεν υπάρχουν κι άλλες προτάσεις μπορούμε να ψηφίσουμε ανάμεσα σε αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Βρηκα κατι αλλα δεν ξερω αν σας αρεσει...

Βorders End, Action Can Start (B.E.A.K.S)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
χεχεχεχεχε....

Ναι! Κι αν μετά μας φωνάζουν φασόλια, ας μην γκρινιάζουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
3. Φλεγόμενοι επιζώντες.
Χωρίς να θέλω να επηρεάσω, αλλά εμένα αυτό μου άρεσε. :P
(Φλεγόμενοι Survivors ακόμα καλύτερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Προτείνω κάτι πιο εναλλακτικό!
Μπορούμε να αποκτήσουμε όνομα πραγματικής φυλής:D όπως:

[FONT=Arial, Helvetica]''Kickapoos'' (=Περιπλανώμενοι)[/FONT]
''Goonie Goo Goos'' (= fat hairy bitches:whistle::P)
''The Immortals''


ps: Το ''Φλεγόμενοι επιζώντες (ή survivors)'' μου άρεσε κι εμένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το πρώτο έχει κι ωραίο soundtrack. :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μπορεί αυτό να γίνει το τραγούδι της φυλής, αν τελικά ονομαστούμε ''Kickapoos''!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Χαίρετε και εδώ. Χρόνια πολλά, καλή Σαρακοστή κλπ κλπ (Ναι, λέμε χρόνια πολλά, μου το είπε η γιαγιά μου, αλλά και να μη μου το έλεγε, γιορτάζει η Καθαρά Δευτέρα! Χρόνια πολλά, Καθαρά Δευτέρα!) :happy:

Υπενθυμίζω πως μέχρι το βράδυ πρέπει να ανακοινώσετε αν θα αλλάξετε το όνομα της φυλής σας και ποιο θα είναι το νέο σας όνομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Δεν μ'αρέσει βρε παιδιά το φλεγόμενοι επιζώντες....

το The immortals από την τελευταία πρόταση του Βάιου, καλό ήταν...

Να βάλω μια δημοσκόπηση με τις επικρατέστερες επιλογές μπας και βγάλουμε μια άκρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Δεν μ'αρέσει βρε παιδιά το φλεγόμενοι επιζώντες....
Μόνο στο Γιώργο άρεσε, μην αγχώνεσαι. :P
Να βάλω μια δημοσκόπηση με τις επικρατέστερες επιλογές μπας και βγάλουμε μια άκρη;
+++
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ωραία, αφού συμφωνείτε όοοοοοολοι εσείς(:P) πείτε μου (koum) τι επιλογές θέλουμε να έχει:

Ενδεικτικά προτείνω:

1. Ιπτάμενα σαλιγκάρια
2. Ατρόμητα μηρμύγκια
3. Ομάδα_χωρίς_όνομα
4. The immortals

Θέλετε να βάλω ή να βγάλω κάποιο; Πείτε το τώρα γιατί μετά δεν θα μπορώ να επεξεργαστώ την δημοσκόπηση (μάλλον)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Να βάλουμε και φλεγόμενες σκιες; Βλέπω πως συμφωνούσε και η lucky.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Να βάλουμε, αμέ!

Να βάλω και το τόοοοοοοοοοσο ωραίο "φλεγόμενοι survivors" ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Ωραία, αφού συμφωνείτε όοοοοοολοι εσείς(:P) πείτε μου (koum) τι επιλογές θέλουμε να έχει:

Ενδεικτικά προτείνω:

1. Ιπτάμενα σαλιγκάρια
2. Ατρόμητα μηρμύγκια
3. Ομάδα_χωρίς_όνομα
4. The immortals

Θέλετε να βάλω ή να βγάλω κάποιο; Πείτε το τώρα γιατί μετά δεν θα μπορώ να επεξεργαστώ την δημοσκόπηση (μάλλον)!
Μπορουμε να βγαλουμε τουλαχιστον το πρωτο,δεν μ'αρεσει καθολου:look:
Και το τριτο αφου ονομα ψαχνουμε τοσο καιρο κριμα δεν ειναι να καταληξουμε σ'αυτο ε;;:redface::P

Εγω θελω το ''Φλεγομενες σκιες '' παντως:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Την έβαλα τελικά πριν δω το ποστ σου lucky, γιατί πρέπει να φύγω κι ήθελα να είμαι σίγουρη ότι θα υπάρχει!

Έβαλα και την επιλογή που σου αρέσει. Δεν μας πειράζει να έχει 1-2 επιλογές παραπάνω! Άλλωστε είναι και ονομαστική και πολλαπλής επιλογής, οπότε ψηφίζετε όσα και όποια θέλετε και βγάζουμε αποτέλεσμα.

Λέει ότι διαρκεί μέχρι αύριο το μεσημέρι, αλλά στην ουσία είναι μέχρι σήμερα το βράδυ (απλά δεν ήξερα πως να το κάνω :redface:).

Vote! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Λοιπόν έχει ψηφίσει έως τώρα το 50% των μελών της φυλής μας και τα επικρατέστερα ονόματα είναι 2!

Να αλλάξω το poll και να αφήσω μόνο αυτές τις 2 επιλογές;

(υπόψην ότι αν γίνει αυτό, η δημοσκόπηση θα εξακολουθήσει να είναι πολλαπλής επιλογής καθώς αυτό δεν αλλάζει πια, αλλά ο κάθε παίκτης θα πρέπει να έχει μοναδική ψήφο μπας και βγάλουμε άκρη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top