Survivor #1 - e-steki edition (συμμετοχές)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
και γω θελω να συμμετεχω!! ωραιο θα ναι αλλα δεν καταλαβαινω πως θα γινοντε οι αποστολες και τι θα κανοουμε εμεις...:hmm:

στα πεναλτυ δεν ειχαμε χασει?? ελεος!! ααχαχαχαχαχ εκεινος ο γερος ο derya που τον θυμηθηκες!!

Τώρα που το λέμε μια αποστολή θα είναι πέναλτι. :) (το πως θα γίνει) θα το πω στο παιχνίδι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Συμμετοχές

Παίχτες

1)love_angel
2)Isiliel
3)zoitca
4)harry920 (αν ξεκινήσει Σεμπτέμβρη)
5)lovesome
6)foreverfreak
7)janewin
8 element_skate
9) jj
10) wild_boy
11) Eupatridis
12) Morelo


Παρουσιαστές
1)S.I.D.

ΣΟΥΕ
1)Gorgonokoritso
2)Fockos[/quote]

Όποιος θέλει να θυμηθεί ο τελικός ρου Ελληνοτουρκικού survivor "στημένο του δικού μας δεν έκοβε το μαχαίρι :mad:" Επιπλέον ο Τούρκος ήταν πρώην επαγγελματίας ποδοσφαιριστής.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αντε... 2 ακομη παιχτες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ειμαι μεσααααααααααααα χαχαχ προλαβα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Φόκε εγώ θέλω να είμαι στην ίδια ομάδα με τον Morelo, αν γίνεται!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Η Ζωη θελει να με αποπλανησει εκει στο ερημο νησι που θα ειμαστε γιαυτο..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Η Ζωη θελει να με αποπλανησει εκει στο ερημο νησι που θα ειμαστε γιαυτο..... :P

Μπορεί... Ή μπορεί απλά να θέλω να σε εκδικηθώ για αυτό που μου έκανες στο Παλέρμο...:devil::whistle:
Όλα μου τα είπε ο σιδ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δε συμφωνω στο να διαλλεγουμε ομαδα.κληρωση πρεπει. αν ειναι ετσι ξεγραψτε τη συμμετοχη μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
δε συμφωνω στο να διαλλεγουμε ομαδα.κληρωση πρεπει. αν ειναι ετσι ξεγραψτε τη συμμετοχη μου!!

Ηρέμησε Λοβάκι, κλήρωση θα γίνεται, έτσι είναι το σωστό και το δίκαιο..;)
Μην δίνεις βάση στα λόγια μου καθώς το πάθος μου για εκδίκηση από τον Morelo με έχει καταστρέψει...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
απλα επειδη επεσαν στα αυτακια μου κατι κλεψιες και ρουφιανες στο παλερμο( γιαυτο και δε ξανα επαιξα) μη το καταστρεψετε και αυτο το παιχνιδακι πλιζ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Συμμετοχές
Παίχτες

1)love_angel
2)Isiliel
3)zoitca
4)harry920 (αν ξεκινήσει Σεμπτέμβρη)
5)lovesome
6)foreverfreak
7)janewin
8 element_skate
9) jj
10) wild_boy
11) Eupatridis
12) Morelo
13) Roseberry



Παρουσιαστές
1)S.I.D.

ΣΟΥΕ
1)Gorgonokoritso
2)Fockos

Η επιλογη των παιχτών θα γίνει τυχαία με την μέθοδο των νούμερων. Όταν βγουν οι ομάδες θα πρέπει να ορίσετε έναν αρχηγό ομάδας και ο αρχηγός να ορίσει ένα όνομα για την ομάδα του.

Επίσης την πρώτη φάση... κάθε αντικείμενος διαλέγει ένα μικρό προσωπικό αντικείμενο να πάρει μαζί του στο νησί (π.χ. κουτάλι, ipod).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
τι να το κανουν καλε το ipod στο ερημονησι? αφου ουτε φορτιστη ουτε μπριζα θα εχουν....:P:P
καλοι μου παιχτες να διαλεξετε κατι πιο χρησιμο για σας και την επιβιωση σας

υ.γ. 1 θα εχουμε και αναπληρωματικους για ωρα αναγκης?
(να μου πεις... εδω δεν εχουμε μαζεψει τους κανονικους, θα εχουμε και αναπληρωματικους...???:whistle::whistle::whistle:)
υ.γ. 2 νησακι βρηκαμε?:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μικρό προσωπικό αντικείμενο???:hmm:
Το ραδιόφωνο θα πιάνει εκεί που θα είμαστε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
το νουμερο 13? :hmm:
μαρεσει :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
τι να το κανουν καλε το ipod στο ερημονησι? αφου ουτε φορτιστη ουτε μπριζα θα εχουν....:P:P
καλοι μου παιχτες να διαλεξετε κατι πιο χρησιμο για σας και την επιβιωση σας

υ.γ. 1 θα εχουμε και αναπληρωματικους για ωρα αναγκης?
(να μου πεις... εδω δεν εχουμε μαζεψει τους κανονικους, θα εχουμε και αναπληρωματικους...???:whistle::whistle::whistle:)
υ.γ. 2 νησακι βρηκαμε?:hmm::hmm:

όχι, ούτε στο κανονικό survivor δεν εχει αναπληρωματικούς (το famestory είχε).
Θα σου στείλω μετά Pm να το πως θα διαλέξουμε τις ομάδες. Ακόμα 2 συμμετοχές. ο
harry920 είπε (αν ξεκινήσει Σεμπτέμβρη) λογικά δε μπορεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Βασικά να γίνει τυχαία η κλήρωση και η διαλογή σε ομάδες και αφου βγουν οι ομάδες,μετα πάλι τυχαία να βγεί και ο αρχηγός της ομάδας .

Δεν θυμάμαι τους κανόνες του παιχνιδιού ( εχουν περάσει και χρόνια ) ,αλλα καλό θα είναι να το κάνουμε οσο το πιο δυνατόν , πιο κοντά στο real παιχνίδι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Βασικά να γίνει τυχαία η κλήρωση και η διαλογή σε ομάδες και αφου βγουν οι ομάδες,μετα πάλι τυχαία να βγεί και ο αρχηγός της ομάδας .

Δεν θυμάμαι τους κανόνες του παιχνιδιού ( εχουν περάσει και χρόνια ) ,αλλα καλό θα είναι να το κάνουμε οσο το πιο δυνατόν , πιο κοντά στο real παιχνίδι ;)
Ναι σωστά έτσι είναι το σωστό. (δε το θυμόμουνα)
Όπως και τα ονόματα των ομάδων πρέπει να είναι τυχαία. Αλλά πιστεύω θα είναι πιο ωραίο κάθε ομάδα να ορίζει η ίδια το όνομα της.

Αλλιώς θα ονομάσουμε την μια ομάδα μπλιο κα την άλλη τσοφ :P (Ωραία ιδέα μου αρέσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
εγω δε καταλαβαινω πως θα παιζεται αυτο το παιχνιδι... τις δοκιμασιες δηλαδη πως θα τις κανουμε??? 0.0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top