Survivor #1 - e-steki edition (συμμετοχές)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
μπορώ να είμαι ο παρουσιαστής ;

τι παραπάνω έχουνε δηλαδή ο φερεντίνος και ο αιβάζης ;:redface:
ο μαρκουλακης όμως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μπορώ να είμαι ο παρουσιαστής ;

τι παραπάνω έχουνε δηλαδή ο φερεντίνος και ο αιβάζης ;:redface:
Ναι καλή ιδέα.
Ο παρουσιαστής πρέπει να τονώνει ψυχολογικά τους παίχτες (γιατί μην ξεχνάς ότι είναι απομονωμένοι σε ένα νησί χωρίς δικούς τους ανθρώπους).
Επίσης στο συμβούλιο του νησιού πρέπει να κάνεις ερωτήσεις στους παίχτες με σκοπό να μαλλιοτραβηχτούνε για να έχει τηλεθέαση το thread.

Επίσης απουσίες δεν θα εχουμε. Αν κάποιος παίχτης δε συμμετέχει στο παιχνίδι πρέπει να ψηφίζεται και να φεύγει από το συμβούλιο του νησιού. γιατί ένας τέτοιος παίχτης είναι βάρος για την ομάδα. Aν κάποιος δεν ψηφίζει θα αυτοψηφίζεται....

Ενώ πρέπει να γίνει αυστηρή επιλογή παιχτών ώστε να πάρουμε παίχτες σαν και αυτόν

Επίσης σκεφτόμουνα το survivor να γίνει σε νησί της Ελλάδας στην Κρήτη αλλά δυστηχώς μας προλάβανε άλλοι

Οι ψηφοφορίες θα είναι φανερές γιατι κλειστές δε θα έχει πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Οι ψηφοφορίες θα είναι φανερές γιατι κλειστές δε θα έχει πλάκα.

ωχ :worry:
έχει να πέσει μαλλιοτράβηγμα
όλοι οι παίκτες θα τερματίσουν με το κούρεμα Σισί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Και εγω μεσα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ωχ :worry:
έχει να πέσει μαλλιοτράβηγμα
όλοι οι παίκτες θα τερματίσουν με το κούρεμα Σισί
Σισέ εννοείς:P:P:P

Φόκε, για δώσε μας μία γενική εικόνα των δοκιμασιών:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Τέλεια ιδέα Φόκο:P Το σκέφτομαι για συμμετοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τις τρεις πρώτες αποστολές τις έχω σκεφτεί. (αλλά δεν έχει πλάκα να τις φανερώσω τώρα)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Θα είναι μόνο γρίφοι, ελπίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Συμμετοχές
Παίχτες

1)love_angel
2)Isiliel
3)zoitca
4)harry920 (αν ξεκινήσει Σεμπτέμβρη)
5)lovesome
6)foreverfreak
7)janewin
8 element_skate
9) jj

Παρουσιαστές
1)S.I.D.

ΣΟΥΕ
1)Fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
1. επειδη εχω μπερδευτει λιγακι... τι ακριβως ειναι το ΣΟΥΕ? θα μπορω να μπω?
2. οι δοκιμασιες θα γινονται συγκεκριμενη ωρα ή οποτε μπει ο καθενας στο νετ?
3. και αν καποιος για χ ψ λογους δεν μπορεσει να μπει θα αποκλειστει??
(αυτα για τωρα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
1. επειδη εχω μπερδευτει λιγακι... τι ακριβως ειναι το ΣΟΥΕ? θα μπορω να μπω?
2. οι δοκιμασιες θα γινονται συγκεκριμενη ωρα ή οποτε μπει ο καθενας στο νετ?
3. και αν καποιος για χ ψ λογους δεν μπορεσει να μπει θα αποκλειστει??
(αυτα για τωρα...)


  1. Συντονιστική επιτροπή, που θα ευθύνεται για την ομαλή ροή του παιχνιδιού καθώς και των ανακοινώσεων(ποια είναι η επόμενη δοκιμασία, ποιος αποχωρεί, κλπ), αν θέλεις μπορείς να μπεις:)
  2. Οι δοκιμασίες, λογικά, θα γίνονται σε διάστημα 2 ήμερων:)
  3. Δε θα αποκλειστεί, αλλά μπορεί οι συμπαίκτες του, να τον διώξουν:P
Παρακαλώ, ο Φόκος, να επιβεβαιώσει αυτά που είπα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αααα... τοτε θελω να μπω και γω στην εν λογω επιτροπη...
fockooooooooooooo???? με θες?? :redface::redface:
τι υποχρεωσεις ομως θα εχω? :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
πλακα θα εχει......θα δω και θα σας πω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
1. επειδη εχω μπερδευτει λιγακι... τι ακριβως ειναι το ΣΟΥΕ? θα μπορω να μπω?
2. οι δοκιμασιες θα γινονται συγκεκριμενη ωρα ή οποτε μπει ο καθενας στο νετ?
3. και αν καποιος για χ ψ λογους δεν μπορεσει να μπει θα αποκλειστει??
(αυτα για τωρα...)

Φυσικά σε θέλω δε λέω όχι σε γοργόνες :redface:. Tίποτα σημαντικό (δε ξερω ακόμα) απλώς κρατάς την βαθμολογία στην ψηφοφορία και αν θέλεις βάζεις καμια δοκιμασία.

Συμμετοχές

Παίχτες

1)love_angel
2)Isiliel
3)zoitca
4)harry920 (αν ξεκινήσει Σεμπτέμβρη)
5)lovesome
6)foreverfreak
7)janewin
8 element_skate
9) jj

Παρουσιαστές
1)S.I.D.

ΣΟΥΕ
1)Gorgonokoritso
2)Fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Φυσικά σε θέλω δε λέω όχι σε γοργόνες :redface:.


:redface::redface::redface:

ΣΟΥΕ
1)Gorgonokoritso
2)Fockos

παμε γερα... :clapup::clapup:
ποσα ατομα θα πρεπει να εχει η επιτροπη..?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:redface::redface::redface:



παμε γερα... :clapup::clapup:
ποσα ατομα θα πρεπει να εχει η επιτροπη..?:hmm:
Δεν έχει συγκεκριμένο αριθμό όσο περισσότεροι τόσο το καλύτερο όλοι οι καλοί χωράνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Μέσα :)

Εδώ ήθελα να δηλώσω στο real ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ , στο διαδικτυακό δεν θα δήλωνα ; :P
( Μην μου θυμίζετε το survivor Ελλάδα - Τουρκία ... Πίκρα ... Ηλίθιε derya :mad: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Φυσικά σε θέλω δε λέω όχι σε γοργόνες :redface:. Tίποτα σημαντικό (δε ξερω ακόμα) απλώς κρατάς την βαθμολογία στην ψηφοφορία και αν θέλεις βάζεις καμια δοκιμασία.

Συμμετοχές

Παίχτες

1)love_angel
2)Isiliel
3)zoitca
4)harry920 (αν ξεκινήσει Σεμπτέμβρη)
5)lovesome
6)foreverfreak
7)janewin
8 element_skate
9) jj

Παρουσιαστές
1)S.I.D.

ΣΟΥΕ
1)Gorgonokoritso
2)Fockos



Με ξέχασες?????????????:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Συμμετοχές

Παίχτες

1)love_angel
2)Isiliel
3)zoitca
4)harry920 (αν ξεκινήσει Σεμπτέμβρη)
5)lovesome
6)foreverfreak
7)janewin
8 element_skate
9) jj
10) wild_boy

Παρουσιαστές
1)S.I.D.

ΣΟΥΕ
1)Gorgonokoritso
2)Fockos[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
και γω θελω να συμμετεχω!! ωραιο θα ναι αλλα δεν καταλαβαινω πως θα γινοντε οι αποστολες και τι θα κανοουμε εμεις...:hmm:
Μέσα :)

Εδώ ήθελα να δηλώσω στο real ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ , στο διαδικτυακό δεν θα δήλωνα ; :P
( Μην μου θυμίζετε το survivor Ελλάδα - Τουρκία ... Πίκρα ... Ηλίθιε derya :mad: )
στα πεναλτυ δεν ειχαμε χασει?? ελεος!! ααχαχαχαχαχ εκεινος ο γερος ο derya που τον θυμηθηκες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top