Rate the song above you

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Βαθμό ρε EvanescenceQ, βαθμό βάζε !!!!

Πάλι playlist έβαλε :lol::lol:.Θα βαθμολογήσω το πρώτο κομμάτι μόνο που το ξέρω κιόλας και μ'αρέσει. 8/10

Αυτό που θα βάλω σήμερα το ανακάλυψα αλλά μου άρεσε. Μινιμαλιές.

 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Βαθμό ρε EvanescenceQ, βαθμό βάζε !!!!

Πάλι playlist έβαλε :lol::lol:.Θα βαθμολογήσω το πρώτο κομμάτι μόνο που το ξέρω κιόλας και μ'αρέσει. 8/10

Αυτό που θα βάλω σήμερα το ανακάλυψα αλλά μου άρεσε. Μινιμαλιές.

9/10 :clapping:
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εεεε για αυτό θα παίζει και στο Main Menu του παιχνιδιού (δεν το έχω παίξει το παιχνίδι).

7.5/10 το δικό σου. Μου βγάζει λίγο vintage φάση. Nouvelle Vague σε πιο κλασσικό.

Το δικό μου ανήκει στην Pop, είναι γνωστό και το έχω συνδιάσει με ωραία περίοδο της ζωής μου.

 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ναιιι πολύ χαρούμενο και καλοκαιρινό 8/10

Ένα αγαπημένο μου όχι πολύ χαρούμενο
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πάμε σε rap; Αρέσκω.

8.5 για τον Dr.Dre, 7.5 για το κομμάτι, είναι τόσο κλασσικό πλέον που χάνει από την αίγλη του λίγο.

Πάμε σε ένα χαλαρό, groove πρέπει να συγκαταλέγεται.

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μ' αρέσει πολύ αυτό το τραγούδι, 8/10, αλλά άκου κι αυτό το cover αν δε βαριέσαι. Δίνει εντελώς άλλη αίσθηση:


Και συνεχίζω με τα πιο "περίεργα" που λατρεύω:

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
7/10

@Fast ναι γενικά πολλά απ' αυτά που ακούω αρέσουν μόνο σ' εμένα :laugh:


Για να ξεχαρμανιάσει ο @hack3r
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Και συνεχίζω με τα πιο "περίεργα" που λατρεύω:

Ρεεεε έψαξα σε Triphop, σε Indie Pop και σε International. Δεν το έχω κατεβασμένο, μάλλον θα το έχω ακούσει σε κάποια Triphop playlist πολλές φορές, πάντως μου είναι γνωστό άκουσμα και ωραίο.

7.5/10 η μεταλλιά Αγάπη.

Πάμε σε ένα Triphop μικρό που θέλω να το βάλω καιρό.

 

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
6/10 ok για background άκουσμα όταν ασχολείσαι με κάτι άλλο, αλλά δε μου στέκει μόνο του. Πρώτη φορά ακούω τον όρο triphop οπότε πάρτο για καλό

Κάτι «ιδιαίτερο» τώρα αλλά από την άλλη πλευρά του μουσικού φάσματος
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τι εννοείς έχει ωραία κομμάτια; το ίδιο μπιτάκι είναι σε loop :P
4/10 δε μου αρέσει αυτή η μουσική :(


 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top