Rate the song above you

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
6/10, το αιώνιό μου πρόβλημα που πάλι στην αρχή μ άρεσε αλλά μέχρι το τέλος με κούρασε :laugh:
Ναι ρε ισχύει. Αφού σκέφτηκα να το γράψω πως είναι μονότονο κάπως αλλά δεν θα το άκουγε κανείς μετά.

6/10 στον Juste.

Κάτι είπατε για 10άρια πριν οπότε ήρθε η ώρα για ένα.

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ούτε κλαίει ούτε γελάει, 6.5/10


 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
10/10 και γιατί είναι ωραίο και γιατί το ποσταρεις ενώ είμαι στο βουνό.

 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ωραία μπαλάντα (; ) 7.5/10

Το κλασσικό από Red Alert απλά λίγο διαφοροποιημένο.

 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
3/10 κόντεψε να με πιάσει πονοκέφαλος :|

Ένα καλό το έκανε ο Κοκλώνης φέτος, μου έμαθε την ορίτζιναλ βερσιόν του τραγουδιού και άλλαξα επιτέλους ringtone!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Έτσι, να τον ενθαρρύνεις λίγο ψυχολογικά τώρα που έχει πιάσει τα πρώτα -άντα, το χρειάζεται.

8/10

 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Γνωστό είναι, κάπου το έχω ξαναακούσει. 7.5/10

Πάμε σε Triphop

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
* Όταν σου απαντάνε στα 3 λεπτά αλλά το τραγούδι που ανέβασες έχει διάρκεια 4 λεπτά *
dd0.png

(συνεχίστε)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top