Rate the song above you

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ο τίτλος τα λέει όλα. Επειδή πιστεύω ότι στο Track of the Day πολλά τραγούδια χάνονται και δεν τα ακούμε καν, με το συγκεκριμένο παιχνίδι θα μπούμε όντως στη διαδικασία να ακούσουμε κάποια τραγούδια που δεν ξέρουμε και να δούμε πόσο ταιριάζουν τα μουσικά μας γούστα! Όλα τα είδη μουσικής είναι καλοδεχούμενα. Βαθμολογούμε με άριστα το 10, ξεκινάω με κάτι γνωστό:

 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πολύ ωραίο τραγούδι, το έχω κατεβασμένο στον φάκελο Old Beats. Χαλαρό και ταξιδιάρικο. 9/10

Από τον ίδιο φάκελο, ξεθάβω αυτό το κομμάτι που έπάιζε σε διαφημίσεις του Bacardi.

 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Επιεικέστατο 2-3/10. Τέτοια τραγούδια που δεν είναι αρκετά δυναμικά για ντούρωμα αλλά ούτε αρκετά τσιλλ για σωστό άραγμα δεν κατάλαβα ποτέ πότε τα βάζει ο κόσμος, μόνο στο αμάξι να το καταλάβω.

Ξεκινάω και εγώ με κάτι μέινστριμ για να μην το γαμήσω από τώρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Πολύ ωραίο τραγούδι, το έχω κατεβασμένο στον φάκελο Old Beats. Χαλαρό και ταξιδιάρικο. 9/10

Από τον ίδιο φάκελο, ξεθάβω αυτό το κομμάτι που έπάιζε σε διαφημίσεις του Bacardi.

number-9.gif

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επιεικέστατο 2-3/10. Τέτοια τραγούδια που δεν είναι αρκετά δυναμικά για ντούρωμα αλλά ούτε αρκετά τσιλλ για σωστό άραγμα δεν κατάλαβα πότε τα βάζει ο κόσμος, μόνο στο αμάξι να το καταλάβω.

Ξεκινάω και εγώ με κάτι μέινστριμ για να μην το γαμήσω από τώρα.
8
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Βουνέ ξέρεις τι ωραία είναι να διαβάζεις και να προγραμματίζεις με τέτοια μουσική; Προσωπικά την βρίσκω.

Εντάξει έχει κάτι ώραιο, λίγο ωραίο και το rap, νόμιζα πως το είχα κατεβασμένο αλλά τελικά δεν το έχω. 6.5/10

7.5/10 της Aleksa

Από τον φάκελο Old Beats πάμε σε αυτό εδώ.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
6/10



(Προτεινόμενος τρόπος ακρόασης με ακουστικά και κλειστά μάτια)
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
2/10 Μασαν τα λογια τους. Ακρως μαζοχιστικό.

 
Τελευταία επεξεργασία:

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
7/10 το συγκεκριμένο μου φέρνει μια πιο manly εκδοχή των ghost, παρόμοιο και στη μουσική και στη θεματολογία. Ακούγεται εύκολα και ευχάριστα, χωρίς να είναι κατί wow

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
6.5/10, θα το ήθελα πιο σύντομο γιατί είναι όλο πολύ έντονο κι ενώ ξεκινάει ωραία, κάπου στο 4ο λεπτό άρχισα να κουράζομαι.

 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,020 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
6/10.


Για όποιον του άρεσε υπάρχει και έκδοση με βιολί. Ας βαθμολογηθεί το πρώτο.

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top