Rate the song above you

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
0/0 ειδικα επειδη ειναι ο tus :laugh:

@Agaphbou @hack3r βρηκα το βιντεο που σας ελεγα παραπανω με αφορμη τον ταραντινο που εβαλε η αγαπη.
Δικο σας:clapping:

 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
6/10 το τραγούδι.

Μόλις συνηδειτοποίησα πως έχω χάσει τον φάκελο ροκ και από τα pc και από τον σκληρό. Είχα μερικά που μου άρεζαν. Πάμε ένα από αυτήν την κατηγορία μιας που μου την θύμησε ο Χάκερ με το κομμάτι που έβαλε.

 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,856 μηνύματα.
8 στα 10 Ασπρόμαυρη εικόνα, καθαρά κατανοητά λόγια... Μόνο εμένα θυμίζει Leonard Cohen;
zouk machine - maldon - YouTube
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μου θυμίζει λίγο καρναβάλι :P 6/10

 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πολύ ωραίο. Το κατεβάζω. 9/10

Πάμε και λίγο αναμνήσεις από το Πτυχίο (καφετέρια στην Ροτόντα). Έχω να πατήσω κανα χρόνο :O .

 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
8/10.
Πολύ ωραία μουσική αγάπη, φαντασιώθηκα να είμαι πειρατής σε ένα τροπικό νησί και να το παίζουν οι γηγενείς, ενώ λιτά ντυμένες σοκολατένιες κοπελούδες με ταίζουν πολύχρωμα φρούτα.

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top