Palermo #46 - Can you reverse the curse?

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (31/7)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα, Παλέρμο! :flowers:

Βλέπω πολύ άσχημες (αλλά και όμορφες) εξελίξεις στην πόλη μας, τις οποίες δεν δύναμαι να σχολιάσω διεξοδικά γιατί είμαι ιδιαιτέρως απασχολημένη σήμερα. Μου άρεσε πολύ το γεγονός οτι παίχτηκε τυμβωρυχία στον Dume, μιας και αυτή δεν πήγε wasted σαν τη δική μου. Δε μου αρέσει καθόλου το γεγονός οτι έφυγε ο ντετέκτιβ μας, αλλά ούτε και η δολοφονία της Σόφης (αν και αυτό ήταν μάλλον αναμενόμενο).

Σε κάθε περίπτωση, για σήμερα θα ψηφίσω aggelogianno, ακολουθώντας πάντα τη ροή της λίστας ενόχων μου. Θα τα πούμε και αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TasosZG

Νεοφερμένος

Ο TasosZG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Άρα μετά από Αγγελόγιαννο και Wild_Boy, τελειώνουμε με τους μαφιόζους αν ήταν και η Μελάνια και μένουμε με τον ΑΜ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Συγγνώμη πολίτες. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αλλαγή σε Aggelogiannos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 6/8

  1. aggelogiannos --> tsarachaf

  2. Alma Libre --> aggelogiannos

  3. bilire --> tsarachaf

  4. ComfortablySmug --> tsarachaf

  5. Deutsch... Lover --> tsarachaf

  6. Emilouko --> tsarachaf

  7. Himela --> tsarachaf

  8. Ikarionas --> tsarachaf (φάντασμα)

  9. i_lie_us -->aggelogiannos

  10. JKaradakov --> aggelogiannos

  11. Joaquin --> aggelogiannos

  12. Johnny15 --> tsarachaf

  13. ~Melania~ --> Alma Libre (φάντασμα)

  14. Soukouu --> tsarachaf (φάντασμα)

  15. sophie_96 --> tsarachaf

  16. TasosZG --> aggelogiannos

  17. ultraviolence --> aggelogiannos

  18. Wild_Boy --> tsarachaf

  19. Ζαξρεμιος --> Alma Libre



Ψήφοι
11 tsarachaf
6 aggelogiannos
2 Alma Libre

Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7
Ikarionas - Δολοφονία 2/8
Soukouu - Δολοφονία 3/8
~Melania~ - Ψηφοφορία 3/8
sophie_96 - Δολοφονία 6/8

Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] - Ψηφοφορία 31/7 & Τυμβωρυχία 1/8
blue_butterfly [Ιατρός] - Άμεση Προφυλάκιση 2/8 & Τυμβωρυχία 2/8
DumeNuke [Φανερός Μαφιόζος Α] - Δολοφονία 3/8 & Τυμβωρυχία 5/8
Himela [???] - Δολοφονία 6/8
tsarachaf [???] - Δολοφονία 6/8
ultraviolence [Ντέτεκτιβ] - Ποινή 6/8

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Ikarionas
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από tsarachaf
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Alma Libre
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το υπερπέραν από TasosZG
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από ComfortablySmug
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση άμεσης προφυλάκισης από Deutsch... Lover
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelogiannos

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Κάρφωσαν τον πληροφοριοδότη μας την Χιμέλα η οποία μας έδωσε με σιγουριά Αγγελόγιαννο στις τελευταίες σελίδες και αστόχησαν στον ντετέκτιβ που λογικά είχα δίκιο χθες και είναι ο Ικαρίονας.

Καλα πρωτα γραφεις τα fake news σου για να με ψηφισεις.Σου ακυρωνω τους λογους που με θεωρεις υποπτο στο ποστ 1171 που δεν το εχειςκοιταξει καν για να μου το απαντησεις οποτε βολευτηκες στα λογια της χιμελας.Αν και στα τελευταια της λογια(#1214) εγω βλεπω αλμα και οχι aggelogiannos οποτε δεν βλεπω καμια σιγουρια...

Στο ποστ αυτό, ο Joaquin έκατσε και διάβασε όλα τα μηνύματα του aggelogiannos και μας ενημέρωσε για μερικά πράγματα τα οποία έχουν τρελή βάση και δεν είχαμε αντιληφθεί όλοι μας. Είχα πει ότι στις ψήφους του Johnny σίγουρα κρύβονται μαφιόζοι αλλά δεν μπορούσα να φανταστώ ότι πήγαν 3 μαφιόζοι για να σώσουν τον κρυφό. Θεώρησα τσαρα και dume ήταν αρκετοί για να μην καούν. Κάπου εδώ φαίνεται ότι αν κάποιος διαβάσει το παιχνίδι απ'την αρχή, βγάζει αρκετό ζουμί. Δεν το έχω κάνει ακόμη αλλά θέλω κάποια στιγμή να το κάνω όπως και οι υπόλοιποι συμπολίτες.


Κι αυτό εδώ με κάνει να σε υποπτεύομαι ακόμη παραπάνω αφού πας να πατήσεις πάνω σε λάθος του ικαρίωνα για να κάνεις τα δικά σου. Όπως έχω ξαναπεί, η άλμα είναι στην χειρότερη η πόρνη και επιμένω σ'αυτό. ( πλέον την θεωρώ πολίτη για να'μαι ειλικρινής, αφού θες να κατευθυνθείς πρώτα σ'αυτή δεν σας παίρνει να ξεφορτωθείτε ακόμη την πόρνη.). Μετά απ'αυτό είναι δεδομένο πως δεν πρέπει να φύγει η Άλμα. Joaquin εμπιστεύσου με σ'αυτό! Πρέπει να πάμε πρώτα στον aggelogiannos που είναι σίγουρος.

ΕΕ να ξες γελασα πολυ με το "ο Joaquin έκατσε και διάβασε όλα τα μηνύματα του aggelogiannos και μας ενημέρωσε για μερικά πράγματα τα οποία έχουν τρελή βάση και δεν είχαμε αντιληφθεί όλοι μας".Στα αληθεια τωρα ειδε κανεις το ποστ μου 1171?Ο joaquin τα εχει διαστρεβλωσει...Δεν ειναι κοπος να πατε να διαβασετε 3 μηνυματα.Ειναι πολυ απλο...πρωτα διαβαζετε το 272 ποστ μου.Μετα διαβαζετε το 1166 ποστ του joaquin και μετα το ποστ μου στο 1171.Θα δειτε οτι οτι δεν εχω αδικο.


P.S Επειδη ο ultra αποδειχτηκε ντεντεκτιβ δεν σημαινει οτι 100% ειμαι ενοχος...Το ξερετε οτι πολυ απλα μπορει να ειδε την alma αθωα και να με εβαλε στο στοχαστρο γιατι προσπαθω να την βγαλω.Επειδη μπορει και να την εβγαλε αθωα,υπαρχει περιπτωση να ειναι και πορνη και δεν κυνηγαω αυτην θα παω να ψηφισω wild boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Συνέχεια σχολιασμού αφού έκανα full catch up με τα τεκταινόμενα της πόλης μας:

Με παραξένεψε η ΑΠ του Smug στον Μάκη, αλλά χάρηκα ιδιαιτέρως με την ακύρωση απο την Deutsch και πλέον αυτή είναι σίγουρα αθώα στα μάτια μου. Το ερωτηματικό στον Smug έγινε πλέον Μ (ή συνεργάτης Μ) και έχω σκέψεις και για την ενοχή του Wild. Θέλω να ευχαριστήσω τον Ντετέκτιβ μας για την στήριξη και να του δώσω ένα λουλουδάκι :flowers:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Alma ψηφίζει aggelosgiannos.
Aggelosgiannos ψηφίζει Wild.

Είμαστε σε καλό δρόμο, μην στεναχωριέστε.Επίσης, μην ασχολείστε προς το παρόν με Κομφ αν και υπάρχει ένα τρελό σενάριο που το γράφω για να υπάρχει και μόνο, και το οποίο λέει ότι όλο αυτό με τον Τσάρα ήταν στημένο για να βγάλουν τον Κομφ ΔΑ.Σε κάποια φάση ο Κομφ έδειχνε να ξέρει και την κάρτα της Αλμα που είπε ότι δεν έχει παίξει το τελευταίο της χαρτί.Από πού το γνώριζε;Μάλλον μπλόφα.Μήπως μας δουλεύει μπροστά στη μούρη μας;Κι αν δεν είναι αυτός ο ΔΑ ποιος είναι; Έχω μια επιφύλαξη για Καραντάκο, ο οποίος ενώ είχει ψηφίσει Σαμαελ, στο τέλος δεν τον ψήφισε στην δημοσκόπηση και θα μπορούσα να τον κάνω για πολίτη συνασπισμένο με τη Μαφία.Θυμίζω και τις κατηγορίες Ικαρίονα στον Καραντάκο που τον έλεγε πιθανή πόρνη. Για αθώος πάει αλλά έχετέ τα αυτά στο νου.
Τέλος πάντων, αυτό είναι ακραίο σενάριο, αλλά το γράφω για να υπάρχει.

Αλλά προτεραιότητα σήμερα είναι ο ΑΓΓΕΛΟΣΓΙΑΝΝΟΣ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ, μην ακούτε τις σειρήνες, πρέπει να βγάλουμε το καράβι στην αντίπερα όχθη.

Μετά βλέπουμε τι θα κάνουμε με Αλμα, ΓΟΥΑΙΛΝΤ ΜΠΟΙ και τους λοιπούς που μένουν.


Εδιτ ουλτρα ντετεκτιβ και μαλιστα λουστης ντετεκτιβ που καταφερε να φαει μπαν...Κρίμα αλλά συνεχίζουμε.Ουλτρα ευχαριστούμε για τα μηνύματά σου τα οποία πρέπει να ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ τώρα, ακούτε σκατοπολιτάκια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αποχώρηση ντέντεκτιβ βλέπω και διαβαζα τα ποστ του πριν :/

Αλλαγή σε aggelogiannos λοιπόν και σχολιασμός το βράδυ από τον υπολογιστή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ψηφίζω aggelogiannos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Χαίρετε. Βλέπω το κυμα που λεει οτι ειμαι υποπτος συνεχώς μεγαλώνει, αλλα δεν πειράζει, μαζι με τα ξερά ας καούν και μερικά χλωρά, αν είναι τοσο αναγκαίο.

Εν πάση περιπτώσει, επειδή ουσιαστικά η ενοχή μου έχει υποστηριχθεί μόνο απο τον Τάσο, θα προσπαθήσω να απαντήσω στο ποστ του ίσως αργότερα.

Στα σημαντικά τώρα.
Θεωρητικά πάντα, είμαστε όπως ξαναειπατε 9-5. Τα νούμερα είναι καλά, αλλά χωρίς πολλά περιθώρια. Πρέπει να βγάλουμε μαφιόζο σήμερα ή / και αύριο. Και για μένα πλέον άλλος σίγουρος δεν υπάρχει αφού έφυγε ο tsara.

Τώρα, επειδή σήμερα η ψηφοφορία έχει στραφεί στην Alma και στον aggelogiannos, προσωπικά θεωρώ ότι η Alma είναι περισσότερο ύποπτη λόγω προηγούμενων ψηφοφοριών, νομίζω έχω γράψει αρκετά πριν οτι ηταν στις ύποπτες μου.

Παρ' όλα αυτά, καθώς είναι σίγουρο οτι πολλοί άλλοι πολίτες έχουν τη δυνατότητα να ξέρουν παραπάνω απο μένα - για διάφορους λόγους - θα ψηφίσω κι εγώ aggelogiannos.

Τελος, κάτι ενδιαφέρον που πρόσεξα ήταν η θεωρία του Χοακιν, ότι ο Comfy ίσως να μην είναι ΔΑ. Το είχα σκεφτεί κι εγώ χθες-προχθές, όμως δεν μπορώ να καταλάβω αν ισχύει αυτό, γιατί να κάνουν τη βλακεια που καναν χθες. Μάλλον ειναι οντως ΔΑ και έχει φάει ιδιαίτερο βρισιμο απ τη Μαφία του, δεν εξηγείται αλλιώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilire

Νεοφερμένος

Η bilire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα,
σήμερα μετά την επικείμενη αποχώρηση του tsarachaf σκόπευα να κάτσω να βρω αποδείξεις για τον επόμενο μαφιόζο.
Έρχεται η δολοφονία το μεσημέρι και επισπεύδει τα γεγονότα. Έρχονται και τα καινούργια στοιχεία με την αποχώρηση του UltraViolence.
Οπότε ενώ ο aggelogiannos δεν ήταν ένας από τους αρχικούς μου ενόχους(ήταν όμως ύποπτος) και ίσως δίσταζα να τον ψηφίσω, υπό το φως των νέων στοιχείων η ενοχή του έχει πάει off the charts οπότε και ψηφίζω για σήμερα aggelogianno.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εχμ... :ermm:
Εγώ ψηφίζω Eileen, είναι σίγουρα ΣΕ !!11!!!ενα!1!1ενα


Σόρρυ, Δημήτρη, δε μπορούσα να αντισταθώ, μου έλειψε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelogiannos

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ριχνω τυμβωρυχια στον Ικαριωνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εντάξει παιδιά, άλλοι 2 μας μείναν.
Ή ενας αν θεωρήσουμε ότι η Μελανια ήταν μαφιοζα, αν και δε το νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 6/8

  1. aggelogiannos --> Wild_Boy

  2. Alma Libre --> aggelogiannos

  3. bilire --> aggelogiannos

  4. ComfortablySmug --> tsarachaf

  5. Deutsch... Lover -->aggelogiannos

  6. Eileen --> Eileen

  7. Emilouko --> tsarachaf

  8. Himela --> tsarachaf

  9. Ikarionas --> tsarachaf (φάντασμα)

  10. i_lie_us -->aggelogiannos

  11. JKaradakov --> aggelogiannos

  12. Joaquin --> aggelogiannos

  13. Johnny15 --> aggelogiannos

  14. ~Melania~ --> Alma Libre (φάντασμα)

  15. Soukouu --> tsarachaf (φάντασμα)

  16. sophie_96 --> tsarachaf

  17. TasosZG --> aggelogiannos

  18. ultraviolence --> aggelogiannos

  19. Wild_Boy --> aggelogiannos

  20. Ζαξρεμιος --> Alma Libre



Ψήφοι
10 aggelogiannos
2 Alma Libre
1 Wild_Boy

1 Eileen

Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7
Soukouu - Δολοφονία 3/8
~Melania~ - Ψηφοφορία 3/8
sophie_96 - Δολοφονία 6/8

Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] - Ψηφοφορία 31/7 & Τυμβωρυχία 1/8
blue_butterfly [Ιατρός] - Άμεση Προφυλάκιση 2/8 & Τυμβωρυχία 2/8
DumeNuke [Φανερός Μαφιόζος Α] - Δολοφονία 3/8 & Τυμβωρυχία 5/8
Himela [???] - Δολοφονία 6/8
tsarachaf [???] - Δολοφονία 6/8
ultraviolence [Ντέτεκτιβ] - Ποινή 6/8
Ikarionas [Συγκάτοικος Α] - Δολοφονία 2/8 & Τυμβωρυχία 6/8https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=4426618&postcount=1254

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Ikarionas
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από tsarachaf
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Alma Libre
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το υπερπέραν από TasosZG
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από ComfortablySmug
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση άμεσης προφυλάκισης από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από aggelogiannos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ούτε τυπικά δεν κρύβονται οι μαφιόζοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Υπάρχει τουλάχιστον ένας μαφιόζος που δεν έχει συζητηθεί τις τελευταίες μέρες, αρκετά πιθανό να'ναι και δυο.

Ποιοι νομίζετε ότι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πέρα από Comfy και aggelogianno θα κοίταζα Alma και wild. Πρέπει να δούμε τι μας έλεγε ο ντετέκτιβ μας, δεν έχω πσ σήμερα καθόλου... Επίσης πρέπει να δούμε τι μας είπε η Χιμελα την τελευταία μέρα. Πρέπει να σκεφτούμε και τον ΑΜ πλέον. Η Χιμελα πριν λίγες μέρες είπε ότι τον ξέρει αλλά δεν ξέρω αν μας άφησε κάποιο στοιχείο περί αυτού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αλλάζω ψηφο σε αγγελογιαννο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top