Palermo #46 - Can you reverse the curse?

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (31/7)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από εμένα ξανά.

Παιδιά έχετε μια τάση να με "ταιριάζετε" με τους πάντες. Με πόσους συνεργάζομαι πια;; Καραντακοβ η θεωρία μου για τον Τάσο ήταν δική μου και η Σοφία απλά με ρώταγε γιατί δεν κατάλαβε. Μην μας παρουσιάζεις λες και συμφωνούμε, δεν είδα να συμφωνεί κανένας με αυτό που υποψιάζομαι.
Όταν το ανέφερα στην Σοφία δεν την είδα να μου πει, όχι εγώ απλά ρωτούσα δεν συμφωνώ, οπότε εφόσον δεν μου είπε ότι δεν συμφωνεί με αυτό πως εγώ να καταλάβω κάτι άλλο;

Επίσης ο Ultra, λέει ότι δεν ξέρει τι έχετε πει εσύ και η Σοφία, αλλά υποστηρίζει το ίδιο σενάριο για τον Τάσο.

Είναι λάθος λοιπόν να πω ότι υπάρχουν τρία άτομα στο παιχνίδι που πιστεύουν ότι υπάρχει πιθανότητα, πρόσεξε πιθανότητα, δεν λέω ότι αυτό πιστεύετε ότι έγινε, ο Τάσος να έπαιξε Τυμβωρυχία για ξεκάρφωμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βεβαίως και μου φαίνεται παράξενο και το είπα και χθες και γι'αυτο ήμουν αμφιταλαντευόμενος στην δημοσκόπηση. Θα τον ψήφιζα αλλα δεν είχε νόημα να το κάνω 2 λεπτά πριν την λήξη του χρόνου που είχε φτασει το 7-4 αν δεν κανω λάθος, απλά και μόνο για να λεω, να τον ψήφισα τελικά και εγώ;

Μάλιστα. Βέβαια από την άλλη μπορεί να το τρέναρες μήπως και γινόταν κανένα θαύμα και γύριζε. Αλλά πλέον αρχίζουμε να το πηγαίνουμε σε he said, he said.
@DumeNuke Πότε με ρώτησες κάτι και δεν σου απάντησα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εν πάση περιπτώσει, δεδομένου ότι δεν βοήθησα και τόσο πολύ το τελευταίο διήμερο, ίσως να είμαι καλή αποχώρηση για σήμερα.

Δεν πιστεύω ούτε για λεπτό ότι θα κάτσεις με σταυρομένα τα χέρια και να μας αφήσεις να σε βγάλουμε. Αυτό και μόνο που λες με προϊδεάζει ότι θα έχουμε καρτοπόλεμο.

Αλλαγή ψήφου σε DumeNuke. Για τον λόγο μπορείτε να ερμηνεύσετε τα χθεσινά γεγονότα και τα λόγια της Χιμέλας σήμερα ο καθένας σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 1/8

  1. aggelogiannos

  2. Alma Libre --> Emilouko

  3. bilire --> Deutsch... Lover

  4. blue_butterfly --> Soukouu

  5. ComfortablySmug --> tsarachaf

  6. Deutsch... Lover --> DumeNuke

  7. DumeNuke --> Ζαξρέμιος

  8. Emilouko --> DumeNuke

  9. Himela --> blue_butterfly

  10. i_lie_us --> aggelogiannos

  11. Ikarionas --> tsarachaf

  12. JKaradakov --> DumeNuke

  13. Joaquin --> blue_butterfly

  14. Johnny15

  15. ~Melania~ --> blue_butterfly

  16. sophie_96 --> JKaradakov

  17. Soukouu --> tsarachaf

  18. TasosZG --> DumeNuke

  19. tsarachaf --> JKaradakov

  20. ultraviolence --> tsarachaf

  21. Wild_Boy --> Ζαξρέμιος

  22. Ζαξρεμιος --> DumeNuke



Ψήφοι
5 DumeNuke
4 tsarachaf
3 blue_butterfly
2 JKaradakov
2 Ζαξρέμιος
1 aggelogiannos
1 Deutsch... Lover
1 Emilouko
1 Soukouu


Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7

Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] -Ψηφοφορία 31/07 & Τυμβωρυχία 01/08

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καλά όλα αυτά, αλλά τι νόημα είχε να ρίξεις μία ψήφο σε παίχτη που είχε ήδη προβάδισμα για να φύγει αρκετό, και ας το θεωρούσες ύποπτο δεν αντιλέγω ότι δεν το θεωρούσες. Αυτό δεν καταλαβαίνω !
Την δέχομαι την πονηρεμένη σκέψη αλλά ψήφισα και ψηφίζω αυτό που πιστεύω.Και με Ντοιτς θεωρούσα ότι έκανα καλή επιλογή και την έδωσα μετά πάθους, και με Σαμαελ δεν κρύφτηκα και προτίμησα παραμονή Τζόνι ενώ κάποιοι επέλεξαν να μείνουν στην αφάνεια και τώρα με Μπλου πιστεύω αυτό που ψηφίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Όταν το ανέφερα στην Σοφία δεν την είδα να μου πει, όχι εγώ απλά ρωτούσα δεν συμφωνώ, οπότε εφόσον δεν μου είπε ότι δεν συμφωνεί με αυτό πως εγώ να καταλάβω κάτι άλλο;

Επίσης ο Ultra, λέει ότι δεν ξέρει τι έχετε πει εσύ και η Σοφία, αλλά υποστηρίζει το ίδιο σενάριο για τον Τάσο.

Είναι λάθος λοιπόν να πω ότι υπάρχουν τρία άτομα στο παιχνίδι που πιστεύουν ότι υπάρχει πιθανότητα, πρόσεξε πιθανότητα, δεν λέω ότι αυτό πιστεύετε ότι έγινε, ο Τάσος να έπαιξε Τυμβωρυχία για ξεκάρφωμα;

Ναι δεν συμφώνησε όμως ανοιχτά άρα δεν μπορείς να μας παρουσιάζεις και ότι συμφωνούμε. Άλλο το ένα και άλλο το άλλο. Αν το θέτεις έτσι το δέχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Λοιπόν, ας ξεκινήσουμε από τη Δευτέρα:

Η αποχώρηση του Σπυράκου, με την αιτιολογία του afk, ήταν μια ανώδυνη επιλογή και εκτός από εμένα δεν την ακολούθησε κανένας άλλος. Προσωπικά, εξακολουθώ να πιστεύω ότι μπορεί να υπάρχει μαφιόζος εκεί μέσα, αλλά δεδομένου ότι η αντίληψη που είχα μέχρι σήμερα το πρωί είχε μια απόσταση Γη-Φεγγάρι με την πραγματικότητα, δεν πρόκειται να το πιέσω.


Με τα τωρινά δεδομένα μια κόντρα dume-tsara ή dume-melania δε θα με πείραζε


Από την πρώτη μέρα έπιασα κάποια άτομα, αναφορικά Ikarionas, Wild_Boy, Soukouu, Himela, ~Melania~, Emilouko, tsarachaf.
Από αυτούς, τον Ikarionas και τον tsarachaf δεν μπορώ να τους παρακολουθήσω. Έχω προσπαθήσει σε προηγούμενα παιχνίδια να τους διαβάσω και να προσπαθήσω να βγάλω μια άκρη, αλλά δεν τα έχω καταφέρει. Τους έγραψα ένα κειμενάκι, δεν είδα κάτι ουσιώδες στις απαντήσεις και δεν ασχοληθήκα παραπάνω από το να κάνω ένα διαγώνιο διάβασμα το τι λένε.
Κατόπιν αυτού, Μελανία, Έμιλυ και Wild_Boy δεν γράφουν σχεδόν καθόλου.

Μένει Himela και Soukouu. Από τους δύο, αφενώς γιατί την ψήφισα πρώτη μέρα, αφετέρου γιατί μπορούσα να φτιάξω μια θεωρία που να στηρίζεται κάπου και να έχει ελπίδες να αναπτυχθεί, επέλεξε να ασχοληθώ με την Himela. Αποδείχθηκε ότι της απέδωσα λάθος ρόλο, αλλά δεν πιστεύω ότι το να δίνεις ταμπέλες αθώνω αριστερά και δεξιά σου παρέχει περισσότερες πληροφορίες, από τα "βρίσκεις" μαφιόζους.

Ειδικά μετά το χθεσινό all-in, στο οποίο η Himela έκαψε και τις δύο κάρτες της, για να σώσει ένα άτομο που της φάνηκε αθώο, θεώρησα ότι υπήρχε σκοπιμότητα. Αρχικά, έβλεπα το προφανές, ότι προσπαθούσε να σώσει τον Johnny, όπως και η ίδια έλεγε, και δεν παρατήρησα ότι βοήθησε εμμέσως και την Deutch (τη λογική την εξήγησα το πρωί). Με καθαρό μυαλό σήμερα το πρωί, προσπάθησα να βρω κάτι που δεν φαινόταν.

Και κατόπιν ήρθε η Τυμβωρυχία... Συνοπτικά, λοιπόν, δύο μέρες το σενάριο που έφτιαχνα ήταν αλλού για αλλού.

Παρόλα αυτά, θα κάνω μια υπόθεση, μήπως και καταφέρω να μην βρω σήμερα:
Δεδομένου του πανικού που έγινε εχθές, ήταν αρκετά πιθανό να πέσει κάποια τυμβωρυχία σήμερα. Είτε εάν ο Samael ήταν αθώος, θα την έριχνε η μαφία, που δεν θα είχε ψήφους πάνω του και θα αθωωνόταν. Είτε από πολίτη (όπως και έγινε) και θα στρέφονταν όλα τα βλέμματα σε αυτούς που ψήφισαν Johnny και Deutch.
Εάν ήμουν μαφιόζος (άρα γνώριζα από χθες τι βγάλαμε) θα ήταν αρκετά ριψοκίνδυνο να επιθετώ τόο σφοδρά στην Himela σήμερα.

Εν πάση περιπτώσει, δεδομένου ότι δεν βοήθησα και τόσο πολύ το τελευταίο διήμερο, ίσως να είμαι καλή αποχώρηση για σήμερα.


Όλα καλά με το παραπάνω ποστ αλλά χρειαζόταν να προσθέσεις την τελευταία πρόταση??? Δε ξέρω τι σκεφτόσουν όταν το έγραφες και ίσως χρειαστεί να αλλάξω τη στάση μου(άρα και την ψήφο μου) απέναντι σου.
Μετά από αυτό μία κόντρα μεταξύ dume-tsara ή dume-blue δε θα με πείραζε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Με ψοφήσατε σήμερα στα ποστ, τόσες σελίδες διαβάζω. Θα προσπαθήσω να είμαι περιεκτικός:

Τσαρα: α) Κάνει εξόφθαλμο κάλεσμα σε ΔΑ όλο το παιχνίδι σήμερα. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να συζητάμε για ΔΑ όταν έχουμε τόσο φανερούς ύποπτους αλλά σε κάθε ποστ σου θα συνεχίσεις να μιλάς για τον ΔΑ.
β) Έκανε "wild guess" ότι έσωσε η μάγισσα σήμερα. Γιατί έγραψες αυτήν την πρόταση; Μου φάνηκε ύποπτη. Και ότι αναφέρθηκες σε μάγισσα αλλά και η φράση.
γ) Επίσης σε άλλη του πρόταση λέει ότι "θα ρισκάρει" σήμερα.
δ) "Επίσης δεν καταλαβαίνω που είναι το παράξενο, πρώτη φορά είναι που ο ΔΑ δεν έχει καταλάβει ποιοι είναι οι μαφιόζοι του και κάνει χαζομάρα". Άλλη μια πρόταση που είναι σαν να λες στον ΔΑ δεν πειράζει που δεν ενήργησε και του πετάς το μπαλάκι.

Όλα τα παραπάνω Τσάρα σε κάνουν φουλ ένοχο. Καλείς τον ΔΑ να ρισκάρει, η λέξη Wild δεν ξέρω αν ήταν τυχαία μιας και υπάρχει σαν έκφραση αλλά στο παλέρμο όλα τα προσέχω. Θα επανέλθω μετά πάνω σε αυτό.

-----------------------------------------------------------------------------


Ηλίας: Δεν παίρνει θέση ποτέ. Χτες ήταν στις ψηφοφορίες αλλά δεν ψήφιζε. Αρχικά παραξενεύτηκε με ψήφους στον Σαμαελ. Μετά με κατηγορούσε αλλά έλεγε ότι δεν είναι σίγουρος και δε θα ρισκάρει να δώσει αποτέλεσμα. Μετά τη τυμβωρυχία συνεχίζει να δίνει σενάρια για Χιμέλα κατηγορώντας τη για ΔΑ ή Πόρνη.

Με μπερδεύει αρκετά αλλά κάτι παίζει με αυτόν σίγουρα.

------------------------------------------------------------------------------

Αλμα και Μελανία: Πριν την τυμβρωρυχία απορούσαν με την στροφή προς Σαμαελ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ντοιτς: Έκατσε και ασχολήθηκε με όλα τα ποστ του Σαμαελ ενώ έχει αποδειχτεί ότι είναι κρυφός μαφιόζος. Δεν ξέρω γιατί το έκανε. Παραμένει ύποπτη. Χτες ο Σαμαελ μπορούσε να την ψηφίσει απευθείας για να φύγει αυτή και να σωθεί αυτός, όμως αποφάσισε να ψηφίσει εμένα. Όμως μόλις το έκανε την άλλαξε αμέσως σε Ντοιτς.

Τώρα η Ντοιτς έχει έρθει κοντά στα νερά μας αλλά συνεχίζω να θεωρώ ύποπτα τα ποστ της.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soukou: Ας δούμε λίγο τι έγινε με τον Σαμαελ. Όταν ο Σαμαελ είχε 2 ψήφους, ειχα 5 εγώ με Ντοιτς και 3 η Εμιλυ. Εκεί ψηφίζει και δίνει 3 ψήφο σε Σαμαελ. Ο Σάμαελ δεν διέτρεχε κανένα κίνδυνο τότε. Η Εμιλουκο μετά βγάζει ψήφο από πάνω μου (και την πάει στον Τάσο) και βρίσκει αφορμή ο Σουκου να ψηφίσει Έμιλυ. Αυτή η κίνηση πήγε τον Σαμαελ στους 4 ψήφους. Μετά ευτυχώς το κουβάλησε όλο μόνη της η Χιμέλα.

Συνεπώς, όπως βλέπεις Σουκου, έσωσες προσωρινά τον Σαμαελ. Μετά έλειπες στις επόμενες ψηφοφορίες. Η τελευταία σου πράξη δηλαδή ήταν να πας τον Σάμαελ από το 5 στο 4 και μετά δεν τον ψήφισες να φύγει. Δε σε κατηγορώ, αλλά γενικά με μπερδεύεις πολύ. Αν έκανα κάπου λάθος διόρθωσε με, αλλά δε βλέπω τίποτα καραμπινάτο που να σε αθωώνει. Και σε αθωώνουν άτομα που εμπιστεύομαι για αυτό προβληματίζομαι.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dumenuke: Προφανέστατα μαφιόζος και αυτός. Ετοίμαζε κύμα κατά της Χιμελας πριν την τυμβωρυχία (τότε που μπορούσαν να στραφούν πολλοί εναντίον της) αλλά μετά δεν έχει και κανένα σοβαρό επιχείρημα. Εντύπωση μου προκαλεί που προσπαθεί να αθωώσει Deutsch, λέγοντας ότι μάλλον δεν ήταν μαφία κλπ.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Καραντάκοβ: Μετά τη τυμβωρυχία ψηφίζει Σοφη ενώ υπάρχουν στο παιχνίδι άλλοι πολύ πιο ύποπτοι, αθωώνει Έμιλυ, την μπαινει στον Ηλία, υποστηρίζει Χιμέλα.

Πραγματικά Καραντακοβ είσαι από τους παίκτες που δεν μπορώ να αναλύσω καθόλου. Δε θα ασχοληθώ μαζί σου αυτή τη στιγμή.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

aggelosgiannos: έκανε τα πάντα για να βγω, μέχρι και την τελευταία στιγμή έγραψε ότι πρέπει να βγει ο Τζονι από το παιχνίδι για να "φανουν" πράγματα. Τώρα τα καλύπτει αλλά που να προλάβει. Σε όλο το παιχνίδι ελάχιστα ασχολήθηκε με άλλους, όλη την ώρα έλεγε πόσο ύποπτος είμαι. Ελάχιστα πράγματα για Dume, Tsara, aggelogianno κλπ. Είναι όλοι παρέα.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wild boy: Και χτες του έκανα παράπονα ότι δε βοηθάει και μου την μπήκε λέγοντας ότι και που να ξερει τι ειναι ποιος, και πως να βοηθήσει, και πως ξέρουμε εμείς ποιοι είναι αθώοι κλπ. Είναι σαν να ρωτάς κάποιον να σου πει. Μετά από όλη τη μέρα έρχεται και το πρώτο πράγμα που κάνει είναι να ψηφίσει Ζαξρεμιο. Ρε μαν, πλάκα μας κάνεις τώρα; Δεν έχεις βοηθήσει ούτε σπιθαμή σε όλο το παιχνίδι. Για μένα ο wild_boy είναι ύποπτος. Δεν βοηθάει κανέναν, δεν παίρνει αποφάσεις και στρέφεται σε λάθους ανθρώπους. Τι έχει κάνει τρεις μέρες τώρα; Τίποτα. Περνάει τελείως απαρατήρητος.

Μια θεωρία που έχω για τον wild είναι ότι ίσως είναι ΔΑ/Πόρνη και φοβόταν να κάνει κίνηση επειδή δεν είχε καταλάβει το παιχνίδι. Δεν ήθελε ποτέ να δημιουργήσει συμμάχους ή να κάνει κάποια απόλυτη τοποθέτηση.
Μια άλλη θεωρία είναι ότι είναι ο μαφιόζος που μου λείπει από την συλλογή.
Τρίτη θεωρία είναι ότι είναι clueless πολίτης. Στο παιχνίδι πάντως, όχι απλώς δεν συμβάλει, αλλά δεν κινεί τα ποστ του προς χοτ άτομα και δεν έχει πει τη γνώμη του για κανέναν ύποπτο χαρακτήρα.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ComfortablySmug: Τι εννοείς θα μπεις πιο επιθετικά στο παιχνίδι πλέον; Γιατί πρέπει να κάνεις δήλωση αυτής της πράξης; Μήπως κρύβεις κάτι;

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Blue πεταλούδα: Ασχολείται με όποιον να ναι στο παιχνίδι. Το έκανε από την αρχή του παιχνιδιού, στρέφει τα βλέμματα και απλά γράφει ανούσια ποστ κατ εμέ. Ύποπτη και αυτή.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Αυτά από εμένα. Ψηφίζω aggelosgiannos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Όλα καλά με το παραπάνω ποστ αλλά χρειαζόταν να προσθέσεις την τελευταία πρόταση??? Δε ξέρω τι σκεφτόσουν όταν το έγραφες και ίσως χρειαστεί να αλλάξω τη στάση μου(άρα και την ψήφο μου) απέναντι σου.
Μετά από αυτό μία κόντρα μεταξύ dume-tsara ή dume-blue δε θα με πείραζε

Δηλαδή συγκινήθηκες που ο Ντιουμ δεν νιώθει(ή τουλάχιστον έτσι λέει) χρήσιμος στους πολίτες; Ή πολύ ατυχές είναι αυτό που έγραψε ή πολύ πονηρό.
Μήπως θες να μαγειρέψεις υπέρ Ντιουμ στο τέλος της ημέρας;


Πολιτάκια ξυπνάτε και πάμε για τριπλή Ντιουμ-Τσαρα-Μπλου. Ότι και να γίνει, το λιγότερο θα χάσουν καμιά κάρτα. Βαράτε. Αλλά με σκεπτικό. Πρέπει να ζορίσουμε τον πιο ύποπτο.

@Τζονι
Έχεις καβαλήσει το άρμα της αθωότητας και ρίχνεις μπόμπες. Σαν παρατήρηση το λέω. Ουδέτερη, αν θες. Για μερικά πράγματα που μιλάς θα προτιμούσα καμιά παράθεση. Που να ξέρω εγώ τι γίνεται σε κάθε μέτωπο με τόσα μηνύματα που πέφτουν.
Τέλος, και αυτό που ήθελα να πω, είναι ότι η ψήφος σε αγγελογιαννο δεν βοηθάει σε αυτή τη φάση την ψηφοφορία κατ'εμέ αλλά όπως νομίζεις. Αν τον έχεις για τοπ σασπεκτ, βάρα τον αύριο με μια καλή ανάλυση να μπούμε από πίσω, τώρα τι μου τον ψηφίζεις, μια ψήφο έχει και είναι 6μιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 1/8

  1. aggelogiannos

  2. Alma Libre --> Emilouko

  3. bilire --> Deutsch... Lover

  4. blue_butterfly --> Soukouu

  5. ComfortablySmug --> tsarachaf

  6. Deutsch... Lover --> DumeNuke

  7. DumeNuke --> Ζαξρέμιος

  8. Emilouko --> DumeNuke

  9. Himela --> blue_butterfly

  10. i_lie_us --> aggelogiannos

  11. Ikarionas --> tsarachaf

  12. JKaradakov --> DumeNuke

  13. Joaquin --> blue_butterfly

  14. Johnny15 --> aggelogiannos

  15. ~Melania~ --> blue_butterfly

  16. sophie_96 --> JKaradakov

  17. Soukouu --> tsarachaf

  18. TasosZG --> DumeNuke

  19. tsarachaf --> JKaradakov

  20. ultraviolence --> tsarachaf

  21. Wild_Boy --> Ζαξρέμιος

  22. Ζαξρεμιος --> DumeNuke



Ψήφοι
5 DumeNuke
4 tsarachaf
3 blue_butterfly
2 aggelogiannos
2 JKaradakov
2 Ζαξρέμιος
1 Deutsch... Lover
1 Emilouko
1 Soukouu


Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7

Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] -Ψηφοφορία 31/07 & Τυμβωρυχία 01/08

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Την δέχομαι την πονηρεμένη σκέψη αλλά ψήφισα και ψηφίζω αυτό που πιστεύω.Και με Ντοιτς θεωρούσα ότι έκανα καλή επιλογή και την έδωσα μετά πάθους, και με Σαμαελ δεν κρύφτηκα και προτίμησα παραμονή Τζόνι ενώ κάποιοι επέλεξαν να μείνουν στην αφάνεια και τώρα με Μπλου πιστεύω αυτό που ψηφίζω.

Ας πάρουμε καλύτερα την σημερινή σου ψήφο. Δεν αθωώνω σε καμία περίπτωση απόλυτα την Μπλου ως τώρα έτσι; Το λέω εξαρχής .

Απλά εγώ εδώ βλέπω ότι τουλάχιστον την ψηφίζεις χωρίς καμία σημαντική δικαιολογία εάν καταλαβαίνω καλά, καθώς υποστηρίζεις χαρακτηριστικά, ότι δεν σου αρέσουν αρχικά κοριτσάκια που είναι μέσα στην ζάχαρη, έπειτα ότι τα παίρνει με την Himela και υποστηρίζεις ότι αυτό που έγραψε στον τσαφ τσουφ είναι ενδεχομένως ξεκάρφωμα και άρα και οι 2 είναι μαφιόζοι μπορεί και να είναι , μπορεί και όχι, ΑΛΛΑ....

(Δεν θα μπλεχώ σε στιχομυθία μπλου himela)
Και εγώ πιστεύω ότι η ψήφος στον Samael χωρίς λόγο, αφού ήδη θα έφευγε αποτελεί για εμένα επίσης ξεκάρφωμα σε αυτήν την φάση του παιχνιδιού για αυτό εγώ με βάση αυτό μπορώ να σε θεωρήσω ύποπτο. Αυτό που βλέπω με την ίδια λογική λέω πάντα.

Μήπως όμως είσαι και εσύ μαφιόζος μόνος σου, ως ΑΜ ή όντως είσαι μαζί με αυτούς και απλά θέλεις να παραπλανήσεις;
Δεν ξέρω υποθέσεις κάνω... :)

Όσον αφορά τον Nuke, επειδή τελευταία όντως δεν μας τα λέει καλά και συμφωνώ ότι με τα τελευταία του λόγια μόνο αθώα δεν μπορώ να τα χαρακτηρίσω, παίρνω προς το παρόν πίσω την ψήφο μου στον Karadakov και την δίνω επίσης στον
DUMNUKE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καραντάκοβ: Μετά τη τυμβωρυχία ψηφίζει Σοφη ενώ υπάρχουν στο παιχνίδι άλλοι πολύ πιο ύποπτοι, αθωώνει Έμιλυ, την μπαινει στον Ηλία, υποστηρίζει Χιμέλα.

Πραγματικά Καραντακοβ είσαι από τους παίκτες που δεν μπορώ να αναλύσω καθόλου. Δε θα ασχοληθώ μαζί σου αυτή τη στιγμή.

Δεν έχω αθωώσει ποτέ την Έμυλι, κάτι δεν έχεις καταλάβει καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 1/8

  1. aggelogiannos

  2. Alma Libre --> Emilouko

  3. bilire --> Deutsch... Lover

  4. blue_butterfly --> Soukouu

  5. ComfortablySmug --> tsarachaf

  6. Deutsch... Lover --> DumeNuke

  7. DumeNuke --> Ζαξρέμιος

  8. Emilouko --> DumeNuke

  9. Himela --> blue_butterfly

  10. i_lie_us --> aggelogiannos

  11. Ikarionas --> tsarachaf

  12. JKaradakov --> DumeNuke

  13. Joaquin --> blue_butterfly

  14. Johnny15 --> aggelogiannos

  15. ~Melania~ --> blue_butterfly

  16. sophie_96 --> DumeNuke

  17. Soukouu --> tsarachaf

  18. TasosZG --> DumeNuke

  19. tsarachaf --> JKaradakov

  20. ultraviolence --> tsarachaf

  21. Wild_Boy --> Ζαξρέμιος

  22. Ζαξρεμιος --> DumeNuke



Ψήφοι
6 DumeNuke
4 tsarachaf
3 blue_butterfly
2 aggelogiannos
2 Ζαξρέμιος
1 Deutsch... Lover
1 Emilouko
1 JKaradakov
1 Soukouu


Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7

Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] -Ψηφοφορία 31/07 & Τυμβωρυχία 01/08

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν έχω αθωώσει ποτέ την Έμυλι, κάτι δεν έχεις καταλάβει καλά.


Α, πήγα αμέσως να κοιτάξω από που το άντλησα. Στο 629 εννοείς ότι είναι πιο εύκολο για την μαφία να σώσει κάποιον σε διπλή ισοβαθμία από ότι σε τριπλή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelogiannos

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Λοιπον μετα την τυμβωρυχια στον σαμαελ πηγα και ξαναδιαβασα λιγο παλια μηνυματα γιατι αποτι κτλβα ηταν μεγαλη βλακεια να ασχοληθω με johnny και χιμελα οποτε διαβασα πιο προσεκτικα αλλα μηνυματα.

-Πρωτα θα πω οτι "σιγουρα υπαρχει μαφιοζος που ψηφισε τον johnny" ειναι αρκετα legit και ειδικα μετα το τελευταιο μηνυμα του dumenuke εχω την υποψια οτι οντως ειναι μαφιοζος

-Απο την αλλη το μηνυμα της blue που μας ανελυσε εκει τα τελευταια λογια ενςο μαφιοζου μπορω να πω οτι με μπερδεψε αρκετα και ακομα πιο περιεργη ηταν ο ψηφος της σε soukou.

Θα ηθελα πολυ να ψηφισω dumenuke αλλα απο την αλλη θελω να φερω την blue σε ισοβαθμια να δω πως θα εξελιχθουν τα πραγματα.Οποτε ψηφιζω BLUE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Α, πήγα αμέσως να κοιτάξω από που το άντλησα. Στο 629 εννοείς ότι είναι πιο εύκολο για την μαφία να σώσει κάποιον σε διπλή ισοβαθμία από ότι σε τριπλή;

Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ας πάρουμε καλύτερα την σημερινή σου ψήφο. Δεν αθωώνω σε καμία περίπτωση απόλυτα την Μπλου ως τώρα έτσι; Το λέω εξαρχής .

Απλά εγώ εδώ βλέπω ότι τουλάχιστον την ψηφίζεις χωρίς καμία σημαντική δικαιολογία εάν καταλαβαίνω καλά, καθώς υποστηρίζεις χαρακτηριστικά, ότι δεν σου αρέσουν αρχικά κοριτσάκια που είναι μέσα στην ζάχαρη, έπειτα ότι τα παίρνει με την Himela και υποστηρίζεις ότι αυτό που έγραψε στον τσαφ τσουφ είναι ενδεχομένως ξεκάρφωμα και άρα και οι 2 είναι μαφιόζοι μπορεί και να είναι , μπορεί και όχι, ΑΛΛΑ....

(Δεν θα μπλεχώ σε στιχομυθία μπλου himela)

Και εγώ πιστεύω ότι η ψήφος στον Samael χωρίς λόγο, αφού ήδη θα έφευγε αποτελεί για εμένα επίσης ξεκάρφωμα σε αυτήν την φάση του παιχνιδιού για αυτό εγώ με βάση αυτό μπορώ να σε θεωρήσω ύποπτο. Αυτό που βλέπω με την ίδια λογική λέω πάντα.

Μήπως όμως είσαι και εσύ μαφιόζος μόνος σου, ως ΑΜ ή όντως είσαι μαζί με αυτούς και απλά θέλεις να παραπλανήσεις;
Δεν ξέρω υποθέσεις κάνω... :)

Σοφία θα σου απαντήσω για τελευταία φορά για να μην λες ότι σε αγνόησα αλλά μετά από αυτό δεν ξανά απαντώ εκτός κι αν έχεις κάποιο κανονικό ποιντ και δεν έρχεσαι να μου την πεις εκδικητικά.

Οπότε αφού η λάσπη που μου έριξες για Ντοιτς δεν έπιασε, και γι'αυτό με τον Σαμαελ δεν έχεις να μου προσάψεις και τίποτα το ιδιαίτερο(σιγά μην πήγαινα να ψηφίσω για ξεκάρφωμα τον σαμαελ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ, την ώρα που έπαιζε τέρμα άπειρα και θα έφευγε απ'το παιχνίδι αργά ή γρήγορα, αλλά πού να το σκεφτείς αυτό), λες "δεν συζητάμε λίγο και την ψήφο σου σε μπλου" ;
Όσον αφορά την Μπλου ότι είχα να πω το είπα.

Όλως τυχαίως, έρχεσαι να με "ερευνήσεις" μερικές ώρες μετά το μανιφέστο μου που έλεγα ότι σε πάω σε ουδέτερη από ψιλοαθώα.Μέχρι τότε σ'άρεσε που σε δικαιολογούσα κι έλεγα "απλά σπαμάρει".Ο νοών νοείτο..

Κάνε υποθέσεις εσύ αλλά θα ξανά πάω σε mode "η σοφία σπαμάρει συνέχεια και είναι η καλύτερη ανακατώστρα της μαφίας" και δεν θα διαβάζω τα μηνύματά σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
@tsaratsaf Λες στο post σου ότι κάποιοι έλεγαν "με σιγουριά" ότι ο Σαμαελ είναι μαφιόζος.Παρακάτω λες ότι "δεν γίνεται και 10 άτομα να είχαν όνειρο". Μπορείς να μου πεις συγκεκριμένα ποια δέκα άτομα ή εστω και πέντε βρε αδερφέ έδιναν με ΤΟΣΗ σιγουριά τον Σαμαελ; Γιατί εγώ δεν τα είδα.

Επίσης πολύ καλή παρατήρηση ο Τζόνυ για το ΔΑ και τσαρα.

Αλλάζω ψήφο σε tsaratsaf γιατί βλέπω σαν να γυρνάνε ντουμ. Φοβάμαι ότι αν είναι μαφιόζος θέλουν να τον βγάλουν μπροστά χωρίς ισοψηφία για να αλλάξουν.
Αν ειναι και οι 2 μαφιόζοι μας συμφέρει ισοψηφία.
Δεν μου άρεσαν καθόλου τα λόγια του Ντουμ. Ειδικά η τελευταία δακρύβρεχτη έκφραση αυτοθυσίας σε στυλ "τιμωρείστε με που δεν ήμουν καλός πολίτης". Όποιος είναι πολίτης δεν προτιμάει να βγει ΕΚΤΟΣ και αν είναι σίγουρος ότι θα βγει κάποιος άλλος που νομίζει ότι έχει πιο πολύτιμο ρόλο απο αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 1/8

  1. aggelogiannos --> blue_butterfly

  2. Alma Libre --> Emilouko

  3. bilire --> Deutsch... Lover

  4. blue_butterfly --> Soukouu

  5. ComfortablySmug --> tsarachaf

  6. Deutsch... Lover --> DumeNuke

  7. DumeNuke --> Ζαξρέμιος

  8. Emilouko --> tsarachaf

  9. Himela --> blue_butterfly

  10. i_lie_us --> aggelogiannos

  11. Ikarionas --> tsarachaf

  12. JKaradakov --> DumeNuke

  13. Joaquin --> blue_butterfly

  14. Johnny15 --> aggelogiannos

  15. ~Melania~ --> blue_butterfly

  16. sophie_96 --> DumeNuke

  17. Soukouu --> tsarachaf

  18. TasosZG --> DumeNuke

  19. tsarachaf --> JKaradakov

  20. ultraviolence --> tsarachaf

  21. Wild_Boy --> Ζαξρέμιος

  22. Ζαξρεμιος --> DumeNuke



Ψήφοι
5 DumeNuke
5 tsarachaf
4 blue_butterfly
2 aggelogiannos
2 Ζαξρέμιος
1 Deutsch... Lover
1 Emilouko
1 JKaradakov
1 Soukouu


Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7

Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] -Ψηφοφορία 31/07 & Τυμβωρυχία 01/08

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
@tsaratsaf Λες στο post σου ότι κάποιοι έλεγαν "με σιγουριά" ότι ο Σαμαελ είναι μαφιόζος.Παρακάτω λες ότι "δεν γίνεται και 10 άτομα να είχαν όνειρο". Μπορείς να μου πεις συγκεκριμένα ποια δέκα άτομα ή εστω και πέντε βρε αδερφές έδιναν με ΤΟΣΗ σιγουριά τον Σαμαελ; Γιατί εγώ δεν τα είδα.

Επίσης πολύ καλή παρατήρηση ο Τζόνυ για το ΔΑ και τσαρα.

Αλλάζω ψήφο σε tsaratsaf γιατί βλέπω σαν να γυρνάνε ντουμ. Φοβάμαι ότι αν είναι μαφιόζος θέλουν να τον βγάλουν μπροστά χωρίς ισοψηφία για να αλλάξουν.
Αν ειναι και οι 2 μαφιόζοι μας συμφέρει ισοψηφία.
Δεν μου άρεσαν καθόλου τα λόγια του Ντουμ. Ειδικά η τελευταία δακρύβρεχτη έκφραση αυτοθυσίας σε στυλ "τιμωρείστε με που δεν ήμουν καλός πολίτης". Όποιος είναι πολίτης δεν προτιμάει να βγει ΕΚΤΟΣ και αν είναι σίγουρος ότι θα βγει κάποιος άλλος που νομίζει ότι έχει πιο πολύτιμο ρόλο απο αυτόν.


Γενικά δεν θα πω πολλά. Πρώτη η Έμιλυ ξεκίνησε το κύμα απέναντι μου, με το που έπεσε η Τυμβωρυχία. Σαν να ήταν πάνω από τον υπολογιστή και περίμενε να γίνει κάτι τέτοιο. Υπενθυμίζω ότι ζήτησε χθες από τον ΔΑ να αλλάξει τις ψήφους της Deutch, απλώς ο ΔΑ δεν το μυρίστηκε και δεν έδρασε. Το τόνισε και ο Ικαρίωνας. Ξεκάθαρα αυτοί οι δύο είναι μαφιόζοι για εμένα. Επομένως 2 πράγματα μπορώ πλέον μόνο να κάνω:

Αλλάζω την ψήφο μου σε Emilouko.
Και όταν με το καλό με βγάλετε από το παιχνίδι, ρίξτε μια 2η Τυμβωρυχία. Να δείτε πόσο λάθος έχετε κάνει σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top