Palermo #45 - Marvels Cinematic Universe comes to Palermo

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (Ψηφοφορία 28/7)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
  • Eileen

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Σπυρακος (^^)

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Είμαι ΣΕ

    Ψήφοι: 2 50.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Εσύ γιατί δεν παίζεις κύριε Ηλία, και προτιμάς να μας κοροϊδεύεις απ' έξω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Maybe next year :P
Για την ώρα διαφυλάσσω την ψυχική μου υγεία :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Maybe next year :P
Για την ώρα διαφυλάσσω την ψυχική μου υγεία :redface:

Είναι η ιδέα μου ή με λες τρελή;; :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψοφοπιμίς
Αρχική Δημοσίευση από Eileen:
Καλησπέρα σας, αγαπημένοι :redface:

Ομολογώ πως καμία αναλυτική περιγραφή δε θα βρείτε εδώ μέσα που να εξιστορεί τον βίαιο τρόπο με τον οποίο ο Σπυράκος (^^) πήρε τη ζωή της Emilouko. Οι σκανδαλώδεις φήμες λένε πως επρόκειτο περί βιαιοπραγίας εν βρασμώ και λόγω έντονου ερωτικού πάθους! :redface: Αλλά εμείς δε πιστεύουμε σε φήμες γιατί δεν είμαστε κατίνες! :mad:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen:
Αυτό δεν είναι ευχάριστο πιμί.

Αντιθέτως, μαρτυρά την σκληρότητα με την οποία δρα η μαφία.
Η Σύλβια καταλαβαίνει τι συμβαίνει, όταν και οι 6 έχουμε μαζευτεί τριγύρω της...

"Είναι απαραίτητο;" μας ρωτάει εκνευρισμένη. Κανείς μας δεν την αδικεί...
"Δυστυχώς ναι" της απαντά η Deutsch... Lover

Η Deutsch... Lover δολοφονεί την Himela.

Αρχική Δημοσίευση από Eileen:
Δε μπορώ να το πιστέψω ότι το παίρνω σερί αύριο στη δουλειά για το Παλέρμο. :confused:
Μάνα, δε θα γίνω ποτέ ενήλικας :/:

Για σήμερα ο Σπυράκος (^^) σκοτώνει τον aggelogianno. :mad:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen:
Αγαπητή ΣΕ,

με λύπη σας ανακοινώνω πως είστε αμφότεροι καλεσμένοι στην κηδεία του Τάσος97.
Ήταν τόσο όμορφο παλικάρι, ένας εξαιρετος νέος, ένας λαμπρος επιστήμων.

Την αποτρόπαια αυτη πράξη εκτελεί ο αγαπημενος JKaradakov. :redface:

Υ.Γ: Για να πιάσει κάνω channeling τη Σωσω από τα Εγκλήματα :hehe:

Υ.Γ2: Εδώ τυπώνουν κηδειο-προσκλήσεις ή ειναι πολύ αμερικανια; :hmm:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen:
Αγαπημένοι μου,

ήρθε η μεγάλη ώρα. Αν η μνήνη μου δε με απατά, το Κάρφωμα αυτό δεν έχει επιχειρηθεί στο παρελθόν. Οπότε για ακόμη μία φορά θεωρώ ότι καινοτομώ, αφού έτσι με συμφέρει να πιστεύω! :P
Είναι μία δύσκολη απόφαση, αλλά θέλω να πιστεύω πως είναι η σωστή. Θέλω να ευχαριστήσω για ακόμη μία φορά την Μαφία #45, με την οποία έχω το μεγαλύτερο δέσιμο από όλες όσες έχω παίξει, που ποτέ δεν προσπάθησαν να με σταματήσουν από τα παρανοϊκά πλάνα στα οποία τους ωθούσα χωρίς ιδιαίτερο δισταγμό! Η ευθύνη για όλα τα λάθη μας είναι αποκλειστικά δική μου.

Χωρίς άλλη καθυστέρηση, λοιπόν...

Η Eileen καρφώνει τον Ikarionas.
Η Claire Rentfield καρφώνει την methexys.

Αρχική Δημοσίευση από Eileen:
Αγαπημένοι μου! :redface:

Ελπίζω να ξεκουραστείτε, γιατί σας τρέξαμε πάλι σημερα! :D

Για σήμερα, η Eileen σκοτώνει τον ComfortablySmug.

Αυριο ακολουθεί ωδη στη Σύλβια :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και κάποια τελευταία πιμις που κράτησα από τις νύχτες...
Κάποια που αναφερόταν καθαρά σε σκέψεις για το παιχνίδι, όπως και του Ικαρίων, τα έχω αφήσει απ έξω.
Αρχική Δημοσίευση από Johnny15:
Καθώς διάβαζα τις γνώμες του κάθε παίκτη, παρατήρησα μια γοητευτική παίκτρια η οποία μου τράβηξε την προσοχή. Η Eileen. Παίκτρια με εμπειρία, που κατάφερε να αναλύσει καλά κάποιες κινήσεις. Θα τη βάλω στο κρεβάτι μου, θα την δέσω και θα της κάνω άσχημα πράγματα με αποτέλεσμα να μην μπορέσει να χρησιμοποιήσει τις δυνάμεις της στον επόμενο γύρο :redface: Όπως και να έχει, θέλω να ξαναδιαβάσω ανάλυση της, χωρίς όμως να έχει τη δυνατότητα να μάθει κάτι παραπάνω τη νύχτα.

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97:
Λοιπον μαγκες ανασκουμπωθειτε ηρθε η ωρα να κανω mega χαζομαρα, ΑΛΛΑ σιγα το πραμα. Με βαλατε πολιτη κι οχι μεντιουμ να ρωταω χωρις τελος... Θα παιξω λοιπον την καρτουλα μου ονειρο


και σας ρωταω... ειναι ο tsarachaf συνασπισμενος με τους πολιτες;


(αντε να δουμε τουλαχιστον ας εχουμε μια ιδεα για τα πραγματα :P )

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S:
I am Groot.

Δεν υπαρχει τροπος να μαθω αν προσπαθησαν να φανε εμενα,ετσι λατρεμενη ΣΕ? :redface: :P

Αν κοιμηθει καποια στιγμη η πορνη μαζι μου να της πειτε πως μ'αρεσει το σεξακι με το γιλεκο on.Ειναι φετιχ ρε παιδι μου,δε μπορω χωρις αυτό...
Γεια σας κ. Groot, είστε καλά;
Σας πολλά δεν θέλετε; :P Τέτοια πληροφορία θα μάθετε μόνο στο post-game. Mέχρι τότε μόνο εικασίες μπορείτε να κάνετε.
Να της το πούμε εμείς της πόρνης, καμία αντίρρηση αλλά είναι λυσσασμένη, με το που δει φαλλό αμέσως τρέχει να δαγκώσει, είναι το φετίχ της οπότε θα αδιαφορήσει για το γιλέκο σας.

Καλή συνέχεια. ;)

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf:
Αγαπητά μου παιδιά,
κοιτάξτε να δείτε πως έχει η κατάσταση. Αρχικά να σας πω ότι το σπίτι των συγκατοίκων είναι ψιλοάδειο γιατί η Έμιλυ μας την έκανε γιατί λέει δεν μπορεί τις σκεπές και πάει για κάμπινγκ. Οπότε έμεινα μόνος μου να κρατάω το φρούριο. :cry_x:
Πάμε τώρα στα του παιχνιδιού. Εγώ, έτσι όπως λύσσαξε χθες ο Εμμανουήλ, λέω άμπαλο πληροφοριοδοτάκι ή Αντιπαλομαφιοζάκι θα είναι και τα κάνει λίγο σαλάτα και θα φάει το κεφάλι του. Και την έκανε την παπαρίτσα του, αλλά όχι γι' αυτό τελικά. Άρχισε να μας τα λέει και περίεργα ο Ντιουμ, λέω εδώ είμαστε, μάλλον τον βρήκαμε τον έναν της 6άδας που ζητάει κάθε τρεις και λίγο ο Δημήτρης. Αλλά τώρα αλλάξανε τα πράγματα, γιατί τελικά Αντιπαλομαφιοζάκι μας βγήκε ο Ντιουμ, άρα δεν μπορεί να ήταν πληροφοριοδότης ο εμμανουήλ ή αν ήταν δεν θα έδινε τον Ντιουμ. Ο Ντιουμ όμως μας ζάλισε λίγο με την μέθεξη. Αλλά σκέφτομαι, μήπως ότι δεν είναι βλάκας να μας την δίνει έτσι και τόσο άγαρμπα την μέθεξις. Μήπως τον μαφιόζο που ξέρει μας τον άφησε στην ζούλα και πάμε αύριο όλοι μέθεξη και φάμε τα ωραία μας μουτράκια; Οπότε για να μην σας καθυστερώ άλλο...
Είναι...
...ο...
.../...
...η...
(ξέρω το φύλο του, αλλά δεν θα παίζετε μόνο εσείς με τα σπόιλερ :pfff: )
...
...
...
καλά βαρέθηκα...
όχι, σε λίγο τελικά...
Είναι λοιπόν ο PolGR1509 μαφιόζος;

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15:
Σκεφτόμουν πραγματικά να πάρω τον Ικαρίωνα για να του δείξω ένα δυο μαθηματάκια. Φοβάμαι βλέπετε μην... φοράει ένα γιλέκο. Ποιον να ήθελαν να σκοτώσουν οι δολοφόνοι και να απέτυχαν; Πολλά ερωτήματα. Αλλά άλλαξα γνώμη.

Απόψε θα κοιμηθώ με ένα γνήσιο παλικάρι. Ένα καλό παιδί που όλα τα μυρίζεται και όλα τα καταλαβαίνει. Ένα παιδί που αν έχει κάποια ιδιότητα στα χέρια του θα μας προκαλέσει σίγουρο πρόβλημα στη συνέχεια. Σήμερα θα έρθει μαζί μου ο JKaradakov :redface:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~:
Παιδιά μου καλησπερα. Το καταλαβαίνω ότι γινεται ο χαμός αλλά επειδη το παιχνίδι Δεν το παρακολουθώ λόγω υποχρεώσεων ωστε να ρωτήσω με βαση κάποιο σχέδιο, λογική ή επιχειρήματα, θα ρωτήσω με βάση το ένστικτο μου που άλλοτε δεν με είχε απογοητεύσει σε αυτο το παιχνίδι. Δεν βρίσκω λόγο να ρωτήσω για την Συλβια και με καθε επιφυλαξη αφου η απάντηση Δεν θα καθορίσει και απαραίτητα αν είναι αθώα ή ενοχη, η μεθεξις ανήκει στην ομάδα των πολιτών?

Αρχική Δημοσίευση από ComfortablySmug:
Χαίρεται !

Again,αν δε κοιμήθηκα με την πόρνη θέλω να ξαναβοηθήσω τον PolGR1509. Πιστεύω ότι κανένας από τους 3 δεν είναι μαφιόζος,αλλά δε θα με πείραζε να βγει ο ikarionas

Αρχικά πίστευα ότι η μαφία με θεωρούσε χαζό.Τώρα αρχίζω να πιστεύω ότι με θεωρεί πόρνη (Νομίζω ότι η Deutsch μου έκανε σήμα + μου έδωσε τον Σπυράκο)

Κατ'εμέ (πιο πιθανοί) μαφιόζοι είναι οι Deutsch,Kardakov,Methexys και ο Σπυράκος

Δε πίστευα ότι θα το έλεγα αλλά το άτομο που εμπιστεύομαι περισσότερο είναι η Emilouko

Aν γίνεται,στείλε μου μήνυμα ότι έλαβες το πμ μου

Καληνύχτα!

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15:
...που βρίσκομαι αυτή τη στιγμή, δεν μπορώ να σκεφτώ καθαρά. Υπάρχουν πολύ όμορφα παιδιά και ωραίες κυρίες που θα ήθελα να περάσω μια όμορφη ρομαντική νύχτα μαζί τους. Ανάμεσα τους είναι όμως ένας σαδιστικός τύπος, που φέρει το όνομα Ικαριων. Κακός και σπαστικός, δίχως λογική και μες την πονηριά. Αυτόν εδώ θέλω να τον απασχολήσω για να μην μπορέσει να κάνει τίποτα τη νύχτα. Δεν με ενδιαφέρει αν θέλει να δολοφονήσει, ή να μάθει στοιχεία. Μου φτάνει να του προκαλέσω πόνο :mastigio

Υπάρχουν διάφορες συσκευές που μπορεί να γίνει αυτό. Αφού θα τον μαστιγώνω μέχρι να με παρακαλάει να σταματήσω, θα πάω να του βάλω το dildo στον κώλο και θα τον ακούω να βογγάει και αν μην μπορεί άλλο. Μετά θα τον δέσω και θα του φορέσω το παρακάτω. Προσοχή στην εικόνα:


Το βρήκα με ένα σύντομο γκουγκλ νομίζω είναι ιδανικό στην περίπτωση του Ικαρίονα. Δεν με νοιάζει να εκτεθώ εντός παιχνιδιού, ελπίζω αν δεν είναι δολοφόνος να μας χαιρετήσει σήμερα. Μαζί μου θα είναι γδυμένος και δε θα φοράει γιλέκο, σε περίπτωση που έχει ένα.

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~:
Καλησπερα!

Πάνω που μπήκα δυναμικα στο παιχνιδι έγινε ένα σοβαρο περιστατικό στην Σχολή και δεν μπορεσα να ασχοληθώ καθολου με το παιχνίδι από την δολοφονια και μετά. Ελπίζω να μπορέσω να ασχοληθώ αύριο.

Βλέπω αντιδράσεις σε εμένα, πολλοι έξυπνα το γύρισαν και απέκλεισαν το γεγονός να είμαι το μεντιουμ ενω εγώ ήθελα να καρφωθω . Σε αλλη περίπτωση αν ειχα ασχοληθεί θα ειχα πείσει τώρα αλλά τις απουσιες μου τις διαστρεβλώνουν :worry: βάζω τα δυνατά μου Παιδιά να παίξω οσο μπορώ Αλλά πραγματικά δεν προλαβαίνω..

Ο Τάσος μου έχει κάτσει πολυ άσχημα, ο πολ, ισως και ο Σπυράκος.. Ακόμα να καταλάβω ο τσαρα τι ρόλο βαράει αλλα για ολα φταίνε ότι δεν έχω ασχοληθεί όσο πρέπει και η κούραση.. αν δεν με σουταρουν θα αναπληρωσω το σκ.

Η μαφια με κατάλαβε στανταρ. :P Ελπίζω η πόρνη οχι, ο γιατρός Ναι κλπ

Τέλος πάντων για σήμερα ρωτάω για την νεφέλη αν και είμαι σίγουρη ότι είναι πολίτης. Ανήκει στην ομάδα των πολιτών?

Αρχική Δημοσίευση από Guest 278211:
Αρχική Δημοσίευση από dimijim:
Η κάρτα σου γι αυτόν το γύρο είναι:
Θα ήθελα να κανω μια ερώτηση αγαπητέ Δημήτρη, φίλτατε συνάδελφε.

Είναι η Emilouko Πληροφοριοδότης;

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~:
Αρχική Δημοσίευση από dimijim:
Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~:
Καλησπέρα στην αγαπημενη ΣΕ.

Μετα απο πολλη σκεψη και ενω εχω ακομα καμια 200αρια ποστ για διαβασμα, επειδη όμως ο χρονος μας πιέζει, αποφάσισα για ποιον θα ρωτήσω.

Μιας και αυριο δεν θα εχουμε αποχωρηση με ψηφοφορία, οποτε θα μπορεσω να ρωτησω και για τα δυο ατομα που θελω αν ζω μεχρι τοτε, αποφάσισα να ρωτησω για τον Σπυρακο. Βλεπω τον Τασο που επιμενει για καποιο λογο να ρωτησω για τη Συλβια και σκοπευω αυριο να ρωτησω για αυτη... Θα ρωτησω σημερα για τον Σπυρακο και αυριο για την Συλβια.

Εχω ακομα ενα διαβασμα και ενα ποστ να τελειωσω. ΑΜΑ Ο ΝΤΟΥΜ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΝ ΤΟΝ ΦΑΝΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΟΜΑΙ ΑΔΙΚΑ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΨΗΣΩ ΣΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!

Καληνυχτες :redface:
Δε μας είπες όμως τι ρωτάς για τον Σπυράκο. :P

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ
Τίποτα αν είναι καλά, πώς τα περνάει, αν έχει κοπέλα :hehe:

Αρχική Δημοσίευση από PolGR1509:
Θα ξεκινήσω κάνοντας αυτό
Εγώ ====> Deutsch
AVADA KEDAVRA. Γερμανίδα out. I kill her.

Αρχική Δημοσίευση από Eileen:
Αυτή η κίνηση θα καταλάβεις αργότερα ότι ήταν το μεγαλύτερο λάθος που θα μπορούσε να κάνει ένας μαφιοζος. Παρεμπιπτόντως σας έλεγα ότι αυτός είχε τη τυμβωρυχία των κακών και γι' αυτό κατηγορούσε συνέχεια Τάσο, tsarachaf και εμένα. Για να τη ρίξει έτσι στα ξαφνικά. Δεν είναι ηλίθιος. Κάνει τον ηλίθιο. Κι εγώ προσωπικά δεν πρόκειται να δεχτώ να χάσω από έναν τέτοιο τύπο. Άντε την Eileen να δεχτώ να με κερδίσει αν και περίμενα κι απ' αυτήν να παίξει ως μαφιόζα άλλου στυλ παιχνίδι, με ευφάνταστα σενάρια κλπ και όχι να κρύβεται στα μουλωχτά γράφοντας αραιά και που.

Απευθύνομαι στην Eileen. Αρκετούς μήνες πριν όταν παρακολουθούσα το προηγούμενο παιχνίδι και ήσουν ΣΕ, είχες πει ότι αν ποτέ ήσουν μαφιόζα θα με σκότωνες πρώτο γύρο. Το ότι δεν το έκανες, μπορεί και να είναι ο λόγος για τον οποίο θα χάσεις το παιχνίδι. Και το λέω αυτό επειδή νομίζω πως μέσω του διαβάσματος που έκανα είμαι αρκετά κοντά στη λύση του παιχνιδιού. Με μια καλή τυμβωρυχία πάνω μου όλα αυτά θα τα είχατε αποφύγει. Οι αθώοι έχουμε αρκετό δρόμο ακόμη για να κερδίσουμε και δεν είναι σίγουρο αλλά έχουμε ελπίδες μετά την αποχώρηση της spy θαρρώ.


:beating:
:rant:

Η απάντηση όπως θα την έβαζα στο θέμα!!!!

Πάρε ένα Μαρξ, να σου κοπεί η όρεξη δυο μέρες!!!


Υ.Γ: Ο Heidegger τον παίζει!!!!

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Του Ikariona θα τα ανεβάσετε, ΣΕ μας, να ξεπατηκώνουμε τις κινήσεις του για τα επόμενα; :smoke:

ή καλύτερα να μην τα διαβάσουμε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Πάρε ένα Μαρξ, να σου κοπεί η όρεξη δυο μέρες!!!


Υ.Γ: Ο Heidegger τον παίζει!!!!

:redface:

Οκ ο Μαρξ όντως μου έκοψε την όρεξη, μπλιαξ. Και η κακία για τον Heidegger πόνεσε. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Οκ ο Μαρξ όντως μου έκοψε την όρεξη, μπλιαξ. Και η κακία για τον Heidegger πόνεσε. :(

Εσύ φταις που μου έκανες ψυχολογικό πόλεμο μια μέρα πριν σε καρφώσουμε!! :cry_x:
Ήμουν κυρία και δε το έβαλα στο θέμα να σε επηρεάσει όσο έτρεχε το παιχνίδι! :pfff:


Υ.Γ: Μελανία, θεά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Ελπίζω να βρεθεί ΣΕ για κάνα ακόμα παιχνιδάκι γιατί ένας χρόνος αναμονής είναι υπερβολικά μεγάλο διάστημα. Άσε που του χρόνου το καλοκαίρι παίζει να λείπω εκτός και δεν ξέρω αν θα μπορέσω να παίξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ελπίζω να βρεθεί ΣΕ για κάνα ακόμα παιχνιδάκι γιατί ένας χρόνος αναμονής είναι υπερβολικά μεγάλο διάστημα. Άσε που του χρόνου το καλοκαίρι παίζει να λείπω εκτός και δεν ξέρω αν θα μπορέσω να παίξω.

Θα τα συζητήσουμε αυτά προς το τέλος του φθινοπώρου. Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να μου στείλουν τότε, κατά προτίμηση εκτός του φόρουμ, για να το δω πιο σύντομα.

ΑΛΛΑ... θα έχουμε κάποιες αλλαγές στο φορμάτ που θα πρέπει να συμφωνήσουν όλοι εξ' αρχής για να σας οργανώσω παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Από θέμα balance είναι καλό το παιχνίδι ως έχει; Ποιο είναι το win ratio της μαφίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Από θέμα balance είναι καλό το παιχνίδι ως έχει; Ποιο είναι το win ratio της μαφίας;

Η μαφία έχει κερδίσει 5/6 τελευταία παιχνίδια, ενώ τρέχει ένα σερί 4 νικών. Αλλά το balance του παιχνιδιού είναι καλό, διότι δεν έχει κερδίσει καμία μαφία διά περιπάτου και τις περισσότερες φορές κρίνεται το παιχνίδι από την καλή και κακή εφαρμογή των σχεδίων της κάθε ομάδας. Αλλά δεν αναφερόμουν σε αυτό πιο πριν, αν ήταν αυτό που προκάλεσε την ερώτησή σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα ρεζίλι :hehe: :redface: Σπυρακο μπορώ να εξηγήσω.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα ρεζίλι :hehe: :redface: Σπυρακο μπορώ να εξηγήσω.. :P

Μην, ανησυχείς, δεν παρεξηγούμε εμείς... Λογικό είναι, μεγάλωσε το παιδί, ομόρφυνε, είσαι κι εσύ κοπέλα... Όλα καλά :P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα ρεζίλι :hehe: :redface: Σπυρακο μπορώ να εξηγήσω.. :P

Σε εγκρίνω 100%. Καλωσόρισες στην φαμίλια! :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μην, ανησυχείς, δεν παρεξηγούμε εμείς... Λογικό είναι, μεγάλωσε το παιδί, ομόρφυνε, είσαι κι εσύ κοπέλα... Όλα καλά :P...

Σε εγκρίνω 100%. Καλωσόρισες στην φαμίλια! :ropalo:

Αχαχαχαχα το ήξερα ότι θα δειχνατε κατανόηση
:redface: το είχατε καταλάβει όλοι με τέτοια εμμονή που είχα μαζί του :redface: Ακριβέ τοσα χρόνια μαζί στο Παλέρμο με τον Σπύρο δεν μπορώ πια να αντισταθώ. Ζωη στο επόμενο θα είμαστε το πιο hot evil couple με τον Σπυρακο αλλάζω επιτέλους στρατόπεδο :hehe: για τα μάτια ενος μαφιοζου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αχαχαχαχα το ήξερα ότι θα δειχνατε κατανόηση
:redface: το είχατε καταλάβει όλοι με τέτοια εμμονή που είχα μαζί του :redface: Ακριβέ τοσα χρόνια μαζί στο Παλέρμο με τον Σπύρο δεν μπορώ πια να αντισταθώ. Ζωη στο επόμενο θα είμαστε το πιο hot evil couple με τον Σπυρακο αλλάζω επιτέλους στρατόπεδο :hehe: για τα μάτια ενος μαφιοζου!

Ήδη λυπάμαι τον καημένο τον Σπύρο :P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Θα τα συζητήσουμε αυτά προς το τέλος του φθινοπώρου. Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να μου στείλουν τότε, κατά προτίμηση εκτός του φόρουμ, για να το δω πιο σύντομα.

ΑΛΛΑ... θα έχουμε κάποιες αλλαγές στο φορμάτ που θα πρέπει να συμφωνήσουν όλοι εξ' αρχής για να σας οργανώσω παιχνίδι...


Εγώ μέσα είμαι από τώρα. Χειμερινό εξάμηνο θα είμαι εδώ άπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelogiannos

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
χαχααχχαχαχα γελασα με τα pm του johnny xD.Εεεε κατι που ξεχασα να ρωτησω...... ειπατε παρασκευες 19:00-ξημερωματα.Αυτο ισχυει και αυτες τις μερες ή απο τελη αυγουστου/αρχες σεπτεμβρη θα ξεκινησουν τα παλερμο?


Eileen δεν μου απαντησες Ο_ο btw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top