Palermo #44 - Lord of the Rings

Ψηφοφορία Τρίτη 3/8 - Ποιός θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
[...]

Αν ισχύει ρε wild γτ δεν έλεγες τίποτα τόσους γύρους, γτ επέμενες να μην παιχτεί τυμβω στην spy?
[...]
γιατι δεν είναι ο wild ο ΑΜ;;;

2 θυματα βλεπω... Ο γιατρός μας χάθηκε ή κοιμήθηκε η πορνη μαζί του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι μετά την χθεσινή ισοψηφία μπορείς να βρεις τι είναι πιθανόν ο wild.

Αλλά τι είδε η μάγισσα στον Ultra?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι μετά την χθεσινή ισοψηφία μπορείς να βρεις τι είναι πιθανόν ο wild.

Αλλά τι είδε η μάγισσα στον Ultra?

δε γνωριζω και για τα δυο. Βασικα το πρωτο σκεψου το καλυτερα.

Πιστευω πως σε αυτη τη φαση μια τυμβωρυχια θα βοηθουσε αρκετα. Είτε σε spy είτε σε Lib είτε σε ultra/wild.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πιστευω πως σε αυτη τη φαση μια τυμβωρυχια θα βοηθουσε αρκετα. Είτε σε spy είτε σε Lib είτε σε ultra/wild.

Δεν ξέρω σε ποιόν θα μας βοηθούσε να βγάλουμε περισσότερα συμπεράσματα.
Ίσως στον Ultra τα περισσότερα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Αν η spy ή ο Libertus ήταν να βοηθήσουν με την οριστική αποχώρησή τους, γιατί να μην το έχουμε κάνει ήδη?
Με το να ρίξουμε Τυμβωρυχία σε ultra ή Wild έχουμε 50% πιθανότητα να βρούμε τον ΑΜ (αν υπάρχει ανάμεσα τους) και να εξάγουμε συμπεράσματα.
Ή, αν υπάρχει δολοφονία μάγισσας, να της δώσουμε αυτής μια πληροφορία (αν πετύχουμε το θύμα της) σχετικά με το αν έπραξε ορθώς ή όχι.

Από τα ιστορικά ψηφοφορίας, ο ultra ψήφισε μία φορά wild (1η μέρα), το αντίστροφο δεν συνέβη ποτέ. Επίσης, ο ultra ψήφιζε πάντα μετά τον wild, δεν υπάρχει ούτε μία φορά που να προηγήθηκε η ψήφος του ultra αυτή του wild.
Εγώ θα έριχνα Τυμβωρυχια στον ultra, καθώς πιστεύω έχει καλύτερες πιθανότητες να είναι ΑΜ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Με γεμάτο στομάχι και μετά απο σκέψη ερωτώ:

Αγαπητή ΣΕ τι είναι ο ultraviolence;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
γιατι δεν είναι ο wild ο ΑΜ;;;

2 θυματα βλεπω... Ο γιατρός μας χάθηκε ή κοιμήθηκε η πορνη μαζί του;
Όπως είπε και ο Ιορδάνης, είμαστε 7. Πιστεύεις ότι ο γιατρός θα ζει ακόμη; Κι ακόμη κι αν ζει, θα βρει τόσο εύκολα το θύμα;
Αν η spy ή ο Libertus ήταν να βοηθήσουν με την οριστική αποχώρησή τους, γιατί να μην το έχουμε κάνει ήδη?
Με το να ρίξουμε Τυμβωρυχία σε ultra ή Wild έχουμε 50% πιθανότητα να βρούμε τον ΑΜ (αν υπάρχει ανάμεσα τους) και να εξάγουμε συμπεράσματα.
Ή, αν υπάρχει δολοφονία μάγισσας, να της δώσουμε αυτής μια πληροφορία (αν πετύχουμε το θύμα της) σχετικά με το αν έπραξε ορθώς ή όχι.

Από τα ιστορικά ψηφοφορίας, ο ultra ψήφισε μία φορά wild (1η μέρα), το αντίστροφο δεν συνέβη ποτέ. Επίσης, ο ultra ψήφιζε πάντα μετά τον wild, δεν υπάρχει ούτε μία φορά που να προηγήθηκε η ψήφος του ultra αυτή του wild.
Εγώ θα έριχνα Τυμβωρυχια στον ultra, καθώς πιστεύω έχει καλύτερες πιθανότητες να είναι ΑΜ.
Εδώ που έχουμε φτάσει, νομίζω δεν πειράζει να το πω. Ο Δήμαρχος είναι κάποιος ανάμεσα σε wild και Τάσο. Αν ο Τάσος καλωσόρισε το δήμαρχο για ξεκάρφωμα, δεν το ξέρω. Αλλά πιστεύω το έλεγε στον Wild. Οπότε είναι πιθανότερο ο Wild να ήταν θύμα της μαφίας και ο ultra θύμα της μάγισσας που είναι ακόμη εντός παιχνιδιού και για κάποιο λόγο αποφάσισε να τον σκοτώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Ψηφοφορία για Τρίτη 09/08

  1. bilire
  2. DumeNuke -----> methexys
  3. JKaradakov -----> Mάιρα
  4. Libertus -----> Wild_Boy (φάντασμα)
  5. methexys
  6. Nefeli Graf -----> Mάιρα (φάντασμα)
  7. Totaled -----> Mάιρα
  8. Wild_Boy -----> Mάιρα
  9. Μάιρα
  10. Τάσος97


Ψήφοι
4 Mάιρα
1 Wild_Boy
1 methexys


Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08
Deutsch... Lover -Ψηφοφορία 02/08
Libertus - Ποινή 03/08
Guest 278211 - Άμεση Προφυλάκιση 04/08
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 05/08
kleop - Ψηφοφορία 08/08
Wild_Boy - Δολοφονία 09/08
Οριστικές Αποχωρήσεις
Claire Rentfield [Μέντιουμ] - Ψηφοφορία 03/08 & Τυμβωρυχία
Himela [Αυτοκράτορας] - Δολοφονία 04/08 &Τυμβωρυχία
dimijim [???] - Δολοφονία 08/08
ultraviolence [Αρχιμαφιόζος] - Δολοφονία 09/08 & Τυμβωρυχία

Απουσίες
Σπυράκος #1


Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από kleop
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από bilire
Ενεργοποίηση Κάρτας: Τυμβωρυχία από bilire
Ενεργοποίηση Κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από dimijim
Ενεργοποίηση Κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση Κάρτας: Αποτυχία Δολοφονίας από Τάσος97
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διευθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Wild_Boy
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από kleop
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Γουτ, Γουτ,
Μπράβο στην μάγισσα λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έλα να ξυπνάμε! :D Μπράβο, Ιορδάνη!

Later edit: Μελετώντας τα posts του ultraviolence, νομίζω ότι επιβεβαιώνεται πως η Guest 278211 ήταν ΑΜ και κατ' επέκταση είναι ασφαλές να θεωρήσουμε την bilire ένοχη. Με το hint της Νεφέλης για τη Μάιρα που πιο ξεκάθαρο δεν θα μπορούσε να είναι, έχουμε άλλους δύο μαφιόζους.

Ίσως η kleop να έφυγε άδικα αν και δεν μας βοήθησε να αλλάξουμε λίγο τη γνώμη μας. Η methexys για μένα είναι ένα μικρό ερωτηματικό, αλλά νομίζω πως κι εκείνη τελικά είναι αθώα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η​

Παλερμίτες & Παλερμίτισσες; :worry:
Όχι, δε μου αρέσει...:redface:

Κυρίες και κύριοι, λοιπόν, :redface:

από αύριο ξεκινάνε οι διακοπές μου, όπου δυστυχώς η περιορισμένη σύνδεση στο Internet θα γίνεται αποκλειστικά για λόγους επικοινωνίας με οικογένεια κτλ. Επομένως, εγώ θα σας αποχαιρετήσω και θα καλωσορίσουμε μαζί στην ΣΕ, την αγαπητή aegloswen! :)
Θέλω να την ευχαριστήσω και εδώ διότι πέρα από την συμμετοχή της τώρα, ήταν πάντα μας δίπλα στην ΣΕ :flowers:

Σε εσάς έχω να ευχηθώ σε όλους καλό υπόλοιπο παιχνίδι. Ελπίζω να περνάτε όμορφα (εντός και εκτός Παλέρμο) και να μαζευτούμε ξανά για ακόμη ένα παιχνίδι όταν δοθεί η δυνατότητα! :) Τα υπόλοιπα στο γράμμα που θα σας στείλω! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σε συνέχεια της ανακοίνωσης της Ζωής, μην ξεχνάτε να στέλνετε τα πιμί σας σε ολόκληρη την ΣΕ (aegloswen ; tsarachaf). Η Ζωή θα χαρεί να βλέπει κι εκείνη τα πιμι σας, οπότε μπορείτε να στέλνετε και (aegloswen ; Eileen ; tsarachaf).

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κατανόηση.

Επίσης... Καλωσήρθες Έλενα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
[...]
Από τα ιστορικά ψηφοφορίας, ο ultra ψήφισε μία φορά wild (1η μέρα), το αντίστροφο δεν συνέβη ποτέ. Επίσης, ο ultra ψήφιζε πάντα μετά τον wild, δεν υπάρχει ούτε μία φορά που να προηγήθηκε η ψήφος του ultra αυτή του wild.
Εγώ θα έριχνα Τυμβωρυχια στον ultra, καθώς πιστεύω έχει καλύτερες πιθανότητες να είναι ΑΜ.
ο wild ειχε ψηφισει ultra 3 συνεχομενες φορες. Αφού ultra=αρχιμαφιοζος ΤΟΤΕ wild αποκλειεται να ειναι πληροφοριοδοτης. Εαν παιχτει νεκροφανεια σε wild ειναι μια κινηση που με βρισκει απολυτως συμφωνο καθως ο ρολος του ειναι παραπανω απο προφανης.
Ιορδανη το οτι ο ουλτρα ηταν μαφια ηταν παραπανω απο προφανες. Προσπαθησε να το παιξει μεντιουμ και οταν εφυγε η κλαιρ το γυρισε πως θεωρουσε μεντιουμ την deutsch. Δε θα γινοταν να ηταν κατι αλλο ;)
Για σήμερα θα ρίξω (προς το παρον) Totaled
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Έλα να ξυπνάμε! :D Μπράβο, Ιορδάνη!

Later edit: Μελετώντας τα posts του ultraviolence, νομίζω ότι επιβεβαιώνεται πως η Guest 278211 ήταν ΑΜ και κατ' επέκταση είναι ασφαλές να θεωρήσουμε την bilire ένοχη. Με το hint της Νεφέλης για τη Μάιρα που πιο ξεκάθαρο δεν θα μπορούσε να είναι, έχουμε άλλους δύο μαφιόζους.

Ίσως η kleop να έφυγε άδικα αν και δεν μας βοήθησε να αλλάξουμε λίγο τη γνώμη μας. Η methexys για μένα είναι ένα μικρό ερωτηματικό, αλλά νομίζω πως κι εκείνη τελικά είναι αθώα.

Ποια η γνώμη σου για τον dimijim?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
hello! :hug:

Zωή να περάσεις τέλεια καλή μου!

Ψηφοφορία για Τρίτη 09/08

  1. bilire
  2. DumeNuke -----> methexys
  3. JKaradakov -----> Mάιρα
  4. Libertus -----> Wild_Boy (φάντασμα)
  5. methexys
  6. Nefeli Graf -----> Mάιρα (φάντασμα)
  7. Totaled -----> Mάιρα
  8. Wild_Boy -----> Mάιρα
  9. Μάιρα
  10. Τάσος97 -----> Totaled


Ψήφοι
4 Mάιρα
1 Wild_Boy
1 methexys
1 Totaled


Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08
Deutsch... Lover -Ψηφοφορία 02/08
Libertus - Ποινή 03/08
Guest 278211 - Άμεση Προφυλάκιση 04/08
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 05/08
kleop - Ψηφοφορία 08/08
Wild_Boy - Δολοφονία 09/08
Οριστικές Αποχωρήσεις
Claire Rentfield [Μέντιουμ] - Ψηφοφορία 03/08 & Τυμβωρυχία
Himela [Αυτοκράτορας] - Δολοφονία 04/08 &Τυμβωρυχία
dimijim [???] - Δολοφονία 08/08
ultraviolence [Αρχιμαφιόζος] - Δολοφονία 09/08 & Τυμβωρυχία

Απουσίες
Σπυράκος #1


Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από kleop
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από bilire
Ενεργοποίηση Κάρτας: Τυμβωρυχία από bilire
Ενεργοποίηση Κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από dimijim
Ενεργοποίηση Κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση Κάρτας: Αποτυχία Δολοφονίας από Τάσος97
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διευθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Wild_Boy
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από kleop
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilire

Νεοφερμένος

Η bilire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά, είπα να πάω και εγώ ένα τριήμερο κάπου.τη μια έχω χαμηλ μπαταρ, την άλλη Ε+ στο σήμα και δε μπόρεσα να σχολιάσω τίποτα από όλα αυτά που έγιναν μέχρι τώρα
Έφυγε ο widlboy,έφυγε ο ultraviolence και έπεσε η τυμβωρυχια επιτέλους στοχευμενα.Μπραβο jkaradakov και μπράβο μάγισσα. Οπότε φαίνεται ότι ο ultraviolence είναι θυμα μαγισσας και ο widlboy θυμα δολοφονίας
Επίσης ο DumeNuke γιατί άλλαξε τόσες φορές ψήφο?Με βοήθησε εν μέρει αλλά και πάλι γιατί? Πες ο dimijim είναι ένοχος, η methexys ύποπτη και πήγε να ψηφίσει εμένα είτε επειδή με θεωρεί αθώα η αμφιβάλλει λίγο είτε το κάνει για ξεκαρφωμα ?
Η nefeligraf σαν φάντασμα θα μπορούσε να μας προειδοποιησει και να μας βοηθήσει. Και το έκανε, μας έδειξε το ρόλο της ως πληροφοριοδοτη και ψηφίζει Μαιρα. Η Μαιρα όλο αυτό το διάστημα κρατούσε περίεργη στάση και τρολλαρε όπως λέτε . Οπότε ψηφίζω τη ΜΑΙΡΑ. Ελπίζω να μπορέσω να είμαι παρούσα αργότερα, μήπως υπάρξει κάποια εξέλιξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ποια η γνώμη σου για τον dimijim?
Αν θεωρήσω τον dimijim αθώο, θα πρέπει να είναι ο Ντετέκτιβ και να έχει ρωτήσει για σένα, οπότε και έπλασε το ακραίο σενάριο ώστε να βρει βήμα να σε κατηγορήσει. Μήπως όμως δεν κατηγόρησε και εμένα; Προσωπικά δεν σε έχω αθωώσει, απλώς εμπιστεύομαι όσους σε εμπιστεύονται.

Για την ενοχή του δεν έχω καμία σιγουριά. :worry: Just a hunch...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Mαλιστα,μαλιστα,εφυγε ο αρχιμαφιοζος :D Το ότι δεν εχει παιχτει ακομα νεκροφανεια καπου με κανει να ανησυχω οτι και οι δυο καρτες βρισκονται στα χερια της μαφιας.
Εγώ θα επιμεινω παντως στην bilire.Δεν ξερω παιδια, εχω ακομα ενδοιασμους για τη Μάιρα,εχει περασει οντως εντελως απαρατηρητη και αυτο θα βοηθουσε τη μαφία,αλλα θα την αφηναν τοσο πολυ να κανει ο,τι θελει; :/: Εξακολουθω να πιστευω οτι η birile πρεπει να φυγει πρώτα,ειναι κατι παραπανω απο προφανες σ'αυτή τη φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αν θεωρήσω τον dimijim αθώο, θα πρέπει να είναι ο Ντετέκτιβ και να έχει ρωτήσει για σένα, οπότε και έπλασε το ακραίο σενάριο ώστε να βρει βήμα να σε κατηγορήσει. Μήπως όμως δεν κατηγόρησε και εμένα; Προσωπικά δεν σε έχω αθωώσει, απλώς εμπιστεύομαι όσους σε εμπιστεύονται.

Για την ενοχή του δεν έχω καμία σιγουριά. :worry: Just a hunch...

Αχά, δεκτόν...
Αν και βέβαια ποιος κακός ρόλος θα έβγαινε να πάιξει τύμβω σε μαφιόζο του;

Πάντως 40 λεπτά πριν τις 8 και δεν έχουν ψηφίσει 2: Μάιρα και methexys, τυχαίο; :hmm:

Mαλιστα,μαλιστα,εφυγε ο αρχιμαφιοζος :D Το ότι δεν εχει παιχτει ακομα νεκροφανεια καπου με κανει να ανησυχω οτι και οι δυο καρτες βρισκονται στα χερια της μαφιας.
Εγώ θα επιμεινω παντως στην bilire.Δεν ξερω παιδια, εχω ακομα ενδοιασμους για τη Μάιρα,εχει περασει οντως εντελως απαρατηρητη και αυτο θα βοηθουσε τη μαφία,αλλα θα την αφηναν τοσο πολυ να κανει ο,τι θελει; :/: Εξακολουθω να πιστευω οτι η birile πρεπει να φυγει πρώτα,ειναι κατι παραπανω απο προφανες σ'αυτή τη φάση.

Just saw it.
Βάσια, ποιa η γνώμη σου για τον dimijim? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

Ψηφοφορία για Τρίτη 09/08

  1. bilire -----> Mάιρα
  2. DumeNuke -----> methexys
  3. JKaradakov -----> Mάιρα
  4. Libertus -----> Wild_Boy (φάντασμα)
  5. methexys -----> bilire
  6. Nefeli Graf -----> Mάιρα (φάντασμα)
  7. Totaled -----> Mάιρα
  8. Wild_Boy -----> Mάιρα
  9. Μάιρα
  10. Τάσος97 -----> Totaled


Ψήφοι
5 Mάιρα
1 Wild_Boy
1 methexys
1 Totaled
1 bilire


Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08
Deutsch... Lover -Ψηφοφορία 02/08
Libertus - Ποινή 03/08
Guest 278211 - Άμεση Προφυλάκιση 04/08
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 05/08
kleop - Ψηφοφορία 08/08
Wild_Boy - Δολοφονία 09/08
Οριστικές Αποχωρήσεις
Claire Rentfield [Μέντιουμ] - Ψηφοφορία 03/08 & Τυμβωρυχία
Himela [Αυτοκράτορας] - Δολοφονία 04/08 &Τυμβωρυχία
dimijim [???] - Δολοφονία 08/08
ultraviolence [Αρχιμαφιόζος] - Δολοφονία 09/08 & Τυμβωρυχία

Απουσίες
Σπυράκος #1


Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από kleop
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από bilire
Ενεργοποίηση Κάρτας: Τυμβωρυχία από bilire
Ενεργοποίηση Κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από dimijim
Ενεργοποίηση Κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση Κάρτας: Αποτυχία Δολοφονίας από Τάσος97
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διευθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Wild_Boy
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από kleop
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top