Palermo #44 - Lord of the Rings

Ψηφοφορία Τρίτη 3/8 - Ποιός θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Παιδακια ειμαι απο το κινητό και δεν μπορώ να σας βγαλω φουλ λίστα για καμιά ωριτσα.
Αλλά για να έχετε να παιζετε η Himela ήταν Αυτοκράτορας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ήμουν εγώ ακόμη εδώ, Ακριβέ, no prob!
Παιδάκια φεύγω με αυτό.... ^^

H σημερινή ψηφοφορία ακυρώνεται. Ψηφίζετε τυπικά για να κρατήσουμε απουσίες.

Ψηφοφορία για Πέμπτη 04/08
  1. bilire
  2. dimjim -----> Himela
  3. DumeNuke
  4. JKaradakov -----> dimijim
    [*]Himela -----> kleop
  5. kleop -----> Μάιρα
  6. methexys
  7. Totaled -----> Himela
  8. ultraviolence -----> methexys
  9. Wild_Boy -----> kleop
  10. Σπυρακος (^^) -----> bilire
  11. Μάιρα
  12. Tάσος97 -----> bilire


Ψήφοι
2 Himela
2 bilire
2 kleop
1 Mάιρα
1 dimijim
1 methexys



Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08
Deutsch... Lover -Ψηφοφορία 02/08
Libertus - Ποινή 03/08
Guest 278211 - Άμεση Προφυλάκιση 04/08

Οριστικές Αποχωρήσεις
Claire Rentfield [Μέντιουμ] - Ψηφοφορία 03/08 & Τυμβωρυχία
Himela [Αυτοκράτορας] - Δολοφονία 04/08 &Τυμβωρυχία

Απουσίες
Σπυράκος #1


Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από kleop
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από bilire
Ενεργοποίηση Κάρτας: Τυμβωρυχία από bilire
Ενεργοποίηση Κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από dimijim
Ενεργοποίηση Κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
και επεσα ΤΟΣΟ εξω... υπεροχα.. Αναμενω τις ψηφους σας και χαρηκα που σας γνωρισα... παω να φαω :/: :'( (επρεπε να πιστεψω στον ερωτα μας συλβια συγγνωμη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να που ο Ιορδάνης είχε δίκιο. Τι κατάλαβες τώρα, Τάσο μου; Εγώ τίποτα. Έτεινα ούτως ή άλλως να πιστέψω ότι η Himela ήταν ο κλασικός εαυτός της. Παρορμητική και ενθουσιώδης.

Έχει καεί η νεκροφάνεια της μαφίας μέχρι τη Δευτέρα. Είναι αδύνατο να παιχτεί γιατί θα δείξει άτομο από την ομάδα τους. Ας το εκμεταλλευτούμε όσο γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Κατάλαβα πως τελικα αδικως θεωρουχα τη χιμελα υποπτη. και μολις μπερδευτηκα ακομα παραπανω.. και απλα εδωσα στη μαφια ενα ευκολο θυμα για την ψηφοφορια αυριο (εμενα). αυτο εκανα. Παω να διαβασω παλαιοτερα μηνυματα... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λοιπόν εγω για την αθωοτητα της Χιμελας ΔΕΝ ΠΕΙΘΟΜΑΙ και εχω αρκετες υποψιες. Και επειδη θελω να διαβασω ξανα ολα τα μηνυματα ας εχουμε ενα πιο ξεδιαλυμενο τοπιο.. κατεμε ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ η χιμελα να εχει καλο ρολο



Τυμβωρυχια στη χιμελα λοιπον


επισης ιορδανη ΞΥΠΝΑ. Δες τα πραγματα λιγο καθαρα και παρε τα μηνυματα απο την αρχη μπας και παρεις γραμμη τι γινεται

Βρε Τάσο εσύ δεν έλεγες ότι έπρεπε να παιχτεί Τυμβωρυχία σε Χάρη και όχι Claire και τώρα παίζεις τυμβωρυχία σε Χιμέλα αντί για Χάρη, έστω την σπι που είναι και αυτή αμφιλεγόμενη; Παίξε σε Χάρη να καταλάβουμε τι έκανε τόσους γύρους, πάιξε σε Σπι να δουμε τι ρόλο βαράει τελικά ο Τζιμ. Εγώ πρέπει να πάρω γραμμή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Βρε Τάσο εσύ δεν έλεγες ότι έπρεπε να παιχτεί Τυμβωρυχία σε Χάρη και όχι Claire και τώρα παίζεις τυμβωρυχία σε Χιμέλα αντί για Χάρη, έστω την σπι που είναι και αυτή αμφιλεγόμενη; Παίξε σε Χάρη να καταλάβουμε τι έκανε τόσους γύρους, πάιξε σε Σπι να δουμε τι ρόλο βαράει τελικά ο Τζιμ. Εγώ πρέπει να πάρω γραμμή;
ναι αλλα τη χιμελα την ειχα ενοχη εξ αρχης αρχης και δεν μπορουσα να καταλαβω τι παιζει. ειδικα μεχρι πριν μαθω τι ηταν την εχω αλλαξει 1500 ρολους μεσα στη μαφια και νομιζα πως θα μπορουσε να ειναι και ο ΔΑ. Δυστυχως εκανα λαθος. Αλλά θέλω να πιστεύω πως και μαυτο μου το λαθος θα καταλαβω τι εχει συμβει. Θεωρουσα τη χιμελα ενοχη για αυτο και σου μιλουσα λιγο αποτομα :/: Θες να με θεωρησεις ενοχο καντο γιατι πλεον εκανα μια τεραστια μαλακια. Εαν δε με θεωρεις ενοχο (ουτε εγω σε θεωρω) εγω θα σε εμπιστευτω ουτως ή αλλως στα σεναρια που κανεις. Δε θελω να σε ρωτησω σε αυτη τη φαση ποιους θεωρεις υποπτους αλλα εαν εσυ θεωρεις σωστο σε αυτη τη φαση να μου πεις οκ. ΘΕΛΩ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΚΛΑΨΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να με ακολουθήσεις στα σεναριά μου. Θέλω να τα κρίνεις και να προσθέτεις σε αυτά, γιατί για να είμαι και ειλικρινής δεν είναι 100% safe σενάρια και μπάζουν.

Για την ώρα θα θεωρήσω ότι ο συναισθηματισμός σου got the best of you.

Ενόχους για την ώρα όπως ανέφερα dimijim αρχικά και σε δεύτερο χρόνο Totaled, Ultraviolence. Ωστόσο πρέπει να σιγουρευτούμε και πλέον εκτός απο όνειρα και ρόλους δεν έχουμε άλλες βοήθειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
σε καμμια περιπτωση δεν ειπα θα σε ακολουθησω τυφλα.. ειπαμε ειμαι μαλακας, εκανα μαλακια αλλα συχνα-πυκνα παιρνει και στροφες το μυαλο μου... Ωστοσο αυτη τη στιγμη ειμαι στην 3η σελιδα του θεματος και διαβαζω.. Θα επανελθω οταν θα εχω τελειωσει (εχω κι εναν οδοντιατρο στις 6 και μετα θα ρθει ενας φιλος για καφε οποτε μπορει να σκασει το ποστ αργοτερα σημερα παραυτα θα διαβαζω νεες δημοσιευσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Βρε Τασε γιατι πηγες και εριξες τυμβωρυχια στην Himela;Ενταξει την θεωρουσες ενοχη,αλλα φανηκε απο τα συμφραζομενα οτι ηταν αυτοκρατορας.Παρολα αυτα θα φαινοταν και αυριο(και θα φανει) οτι δεν θα υπηρχε ασυλια αυτοκρατορα.Ηθελα να το πω πριν ριχτει η τυμβωρυχια αλλα δεν προλαβα.Το θεμα ηταν να ριχνοταν στην Guest 278211 για να επιβεβαιωνονταν οι φημες.
Για την ωρα θα λειψω.Κατα το βραδακι ισως γραψω εκτενεστερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ρε παιδιά, για την kleop τι έχετε να πείτε; JKaradakov;
Κάτι δε μου κολλάει. Όχι μόνο επειδή είναι στην αφάνεια, απλά αυτό που κάνει είναι απλά μερικα σχόλια για όλους, χωρίς καινούριες σκέψεις, απλά επαναλαμβάνει πράγματα που έχουν ειπωθεί.
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Και χθες το είπα, ότι κάτι δεν μου κολλάει και μάλλον είναι κακός ρόλος. Τώρα μαφιόζα που προσπαθεί να κρυφτεί ή καμιά πόρνη δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ένα άλλο σενάριο που σκέφτηκα είναι:

Κι αν ο Libertus ήξερε την ενοχή της Deutsch... κι όλα όσα έκανε ήταν για να το κρύψει και να αποφύγει το κάρφωμα;
Αυτό βέβαια μόνο αν η Deutsch... είναι όντως ένοχη.

Από την άλλη, δεν είμαι καθόλου σίγουρος για τον dimijim, μήπως όντως αυτός είναι ΔΑ/πόρνη; Γενικά έχει επιχειρήματα, δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι είναι μαφιόζος. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ψηφος για σημερα στον bilire. Νομιζω οτι ηταν ξεκαθαρη η αποπειρα των μαφιοζων χθες να προστατεψουν τον παικτη τους και να πεταξουν εξω το μεντιουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κατανοώ ότι η τυμβωρυχία του Τάσου τράβηξε τα φώτα πάνω της, αλλά όσοι έχετε περάσει τις τελευταίες ώρες από το θέμα γιατί αποφεύγετε να πάρετε κάποια θέση για το ζεύγος Guest 278211/birile; Δε θεωρείτε σημαντικό να κατανοήσουμε τι ισχύει με αυτές; Αν η Guest 278211 ήταν ΑΜ ή original Μαφιόζα; Ρίξτε σκέψεις κι ιδέες για να μπορέσουμε να βγάλουμε κάποιο συμπέρασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Για μένα η Guest 278211 ήταν ξεκάθαρα ΑΜ.
Για την bilire δεν ξέρω. Πιθανόν και να είναι ένοχη, αλλά και πάλι τίποτα σίγουρο για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Θα ήθελα να σας ενημερώσω κάποιους ότι είναι Η bilire, κοπέλα είναι. Τι μανία είναι αυτή σε κάθε παιχνίδι να αλλάζουμε φύλο κάποιον; :P

H σημερινή ψηφοφορία ακυρώνεται. Ψηφίζετε τυπικά για να κρατήσουμε απουσίες.

Ψηφοφορία για Πέμπτη 04/08
  1. bilire
  2. dimjim -----> Himela
  3. DumeNuke -----> bilire
  4. Himela -----> kleop
  5. JKaradakov -----> dimijim
  6. kleop -----> Μάιρα
  7. methexys
  8. Totaled -----> Himela
  9. ultraviolence -----> methexys
  10. Wild_Boy -----> kleop
  11. Μάιρα
  12. Σπυρακος (^^) -----> bilire
  13. Tάσος97 -----> bilire


Ψήφοι
3 bilire
2 Himela
2 kleop
1 Mάιρα
1 dimijim
1 methexys



Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08
Deutsch... Lover -Ψηφοφορία 02/08
Libertus - Ποινή 03/08
Guest 278211 - Άμεση Προφυλάκιση 04/08

Οριστικές Αποχωρήσεις
Claire Rentfield [Μέντιουμ] - Ψηφοφορία 03/08 & Τυμβωρυχία
Himela [Αυτοκράτορας] - Δολοφονία 04/08 &Τυμβωρυχία

Απουσίες
Σπυράκος #1


Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από kleop
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από bilire
Ενεργοποίηση Κάρτας: Τυμβωρυχία από bilire
Ενεργοποίηση Κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από dimijim
Ενεργοποίηση Κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εκατσα και διάβασα όλα τα ποστ από την αρχή και φαίνεται πως η κλεοπ δεν εχει καλό ρόλο. Συνεπώς ψήφος στην κλεοπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Ε τελεια,τυμβωρυχία στην Χιμελα που ηταν προφανές πως ηταν ο αυτοκράτορας,οι ασυλίες του αυτοκράτορα τουλάχιστον φαίνονταν πως συμβάδιζαν με τις απόψεις της. Οι μαφιόζοι ήθελαν να προκαλέσουν χάος παλι,μετα τον Libertus που ηταν πολυ δυναμικός και μας καθοδηγούσε,τωρα η Χιμελα. Ετσι και αλλιως για ποιο λόγο να έριχνε η μαφία νεκροφανεια απο την πρώτη μερα; Θα ηταν εντελώς περιεργο.
Η Κλερ όπως είχα γραψει και σε αλλο ποστ προσπαθούσε να μας δείξει με τον τροπο της οτι η Guest 278211 δεν ειχε καλό ρόλο. Η ΑΠ του Δημήτρη με βρίσκει σύμφωνη και θα πρεπει να περιμένουμε μέχρι την αλλη εβδομάδα για να δουμε αν καποιος θα την επαναφέρει.
Σημερα τα πραγματα ειναι πιο ήσυχα επειδη δεν εχουμε ψηφοφορία, αλλα για τα τυπικά ανταποδίδω την ψήφο μου,με αγάπη πάντα στον ultraviolence. Τρέχω αυτές αυτες τις μέρες,όποτε εκτενέστερο ποστ οταν βρω χρόνο και αν,μελετώντας τα μηνύματα, βγάλω κάποια άκρη :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Από την άλλη, δεν είμαι καθόλου σίγουρος για τον dimijim, μήπως όντως αυτός είναι ΔΑ/πόρνη; Γενικά έχει επιχειρήματα, δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι είναι μαφιόζος. :|
Δεν υπάρχει καλύτερη κάλυψη για ένα μαφιόζο από ένα δυνατό επιχείρημα. Χωρίς να θέλω να πω κάτι για τον dimijim. Απλώς μην θεωρείτε πως τα σοβαρά επιχειρήματα πέφτουν στο τραπέζι μόνο από αθώους.

Όσο για τη θεωρία σχετικά με τη Guest 278211.. Δεν θέλω να πιστέψω ότι η Himela έδωσε τη νεκροφάνεια των πολιτών για να μπει μέσα μαφιόζος. Θα γελούσε η μαφία μαζί μας. Το σενάριο με τον ΑΜ στέκει καλά. Και το γεγονός ότι η bilire πέφτει και σηκώνεται διαρκώς ενώ είναι μια άπειρη παίκτρια θα μπορούσε να σημαίνει πως έχει βοήθεια από την ομάδα της.

JKaradakov, θέλω πολύ να ακούσω τα επιχείρηματά σου κατά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top