Palermo #44 - Lord of the Rings

Ψηφοφορία Τρίτη 3/8 - Ποιός θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τέλεια!!!
Χωρίς δολοφονία σήμερα :D
Τραγουδάκι κι από μένα :happy:

Θέλω να ρίξω άλλη μια ματιά στα προηγούμενα ποστ, γιατί κάπως ξεκαθαρίζονται μερικά πράγματα.

Στα τωρινά:

Μιας και αρέσουν στη Σύλβια τα σενάρια,πάμε σε άλλο ένα.Ο wild ξέρω ότι δεν είναι πληροφοριοδότης λόγω των ψήφων που ρίχνει σε μένα.Μήπως θέλει να φανεί πληροφοριοδότης όμως; Τι θέλω να πω:
Ψηφίζοντας εμένα τρεις φορές τοσο απροκάλυπτα,δίνει την εντύπωση σε όλους ότι είναι ο πληροφοριοδότης και έτσι αθωώνεται στα μάτια όλων .Αν όμως είναι μαφιόζος και χρησιμοποιεί αυτό ως πρόφαση ότι είναι πληροφοριοδότης; Τι έχει να φοβηθεί; Ο ορίτζιναλ πληροφοριοδότης θα είναι διστακτικός απέναντι του για να μην φανερωθεί,κάρφωμα δεν έχει λόγο να φοβάται γιατί δεν είναι ο original πληροφοριοδότης και θα τον θεωρείτε έναν αθώο που σας βρήκε έναν μαφιόζο.
Οι ψύλλοι στα αυτιά μου μπήκαν χθες όταν με ψήφισε ξανά.Γνωρίζοντας την αθωότητα μου και πως δεν έχω κάνει καμία παραπλανητική κίνηση κάτι δε μου καθόταν καλά και έτσι το άφησα να περάσει ξανά στον βρόντο.Μετά τη σημερινη ψήφο,οι ψύλλοι δεν μπήκαν μόνο στα αυτιά μου,μη πω που αλλού μπήκαν.

Δε νομίζω να θεώρησε κανένας πως ο wild_boy είναι πληροφοριοδότης. Δε θα έπαιζε ποτέ έτσι ένας τέτοιος ρόλος.

Ultra με μπερδεύεις όντως τώρα όμως.
Σου ειπα σε ψήφιζα για να μην εμπλακώ κι επειδή δεν κινδύνευες. Αλλά δε σου έφτασε αυτό, κατάφερες να φτιάξει το πιο ακραίο σενάριο που μπορούσες για να με ενοχοποιήσεις. Δηλαδή όλα τα άλλα πιθανά σενάρια δεν ισχύουν, ισχύει το ότι είμαι μαφιόζος και το παίζω πληροφοριοδότης; Σοβαρέψου λίγο. Δεν σε κατηγορώ καν.

Αλλάζω ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ σε JKaradakov.

Για ποιο λόγο; Τι σου έχει φανεί παράξενο στη στάση του; Δεν τον αθωώνω, αλλά θέλω να το δικαιολογήσεις με κάποιον τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Συγγνώμη, αλλά το είπα πάνω από μία φορά, πως δε θέλω να εμπλακώ προς το παρόν σε ισοψηφίες.
Θα προτιμούσατε να ψηφίζω έναν από αυτούς που είναι υποψήφιοι κι όταν στο μέλλον αποδειχτεί ότι έκανα ή δεν έκανα κάποιο λάθος να βγουν και λάθος συμπεράσματα; Ξέρω, σχετικά εγωιστικό ακούγεται και ότι προσπαθώ να καλυφθώ, να μείνω στην αφάνεια, αλλά guess what:
Με ότι έχει γίνει δεν έχω μείνει στην αφάνεια και κατηγορείτε εμένα, όμως δεν υπάρχει περίπτωση να συμβάλλω να βγει κάποιος αθώος. Και με αυτή τη λογική θα συνεχίσω μέχρι να έχω πιο ασφαλή συμπεράσματα. Θέλετε να το θεωρήσετε safe play μαφιόζου; Your choice, καν'τε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου όσο μιλάμε εμείς κι οι ύποπτοί μου δεν επεμβαίνουν με οδηγεί στο συμπέρασμα οτι τους συμφέρει να το πάμε έτσι. Αν ο γουαιλντ ήταν μαφιόζος βρε παιδιά δε θα έβγαινε κάποιος να τον υποστηρίξει ή έστω στις προηγούμενες ψηφοφορίες να δώσει έστω μια ψήφο στον ούλτρα που ειχε δώσει κι αυτός; Ο γουάιλντ είδε οτι την έχουμε πει σε άτομα που δημιούργησαν ισοψηφίες (bilire, methexys, spy) και προσπάθησε να φανεί οτι δεν αλλάζει ψήφο. Δε σκέφτηκε όμως οτι αυτό μπορεί να τον βάλει στο στόχαστρο ως ΑΜ ή πληροφοριοδότη και φυσικά κι εγώ κι άλλοι το σκεφτήκαμε. Αλλά εγώ όσο κανείς δεν τον υποστηρίζει εκτός τώρα από μένα μού δίνει να καταλάβω οτι συμφέρει τους κακούς να πέσουμε πάνω του και να τον φάμε. Επαναλαμβάνεται η ψηφοφορία της πρώτης μέρας, οι πολίτες τρώγονται μεταξύ τους κι οι μαφιόζοι σιωπούν μέχρι να κινδυνέψει δικός τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγγνώμη, αλλά το είπα πάνω από μία φορά, πως δε θέλω να εμπλακώ προς το παρόν σε ισοψηφίες.
Θα προτιμούσατε να ψηφίζω έναν από αυτούς που είναι υποψήφιοι κι όταν στο μέλλον αποδειχτεί ότι έκανα ή δεν έκανα κάποιο λάθος να βγουν και λάθος συμπεράσματα; Ξέρω, σχετικά εγωιστικό ακούγεται και ότι προσπαθώ να καλυφθώ, να μείνω στην αφάνεια, αλλά guess what:
Με ότι έχει γίνει δεν έχω μείνει στην αφάνεια και κατηγορείτε εμένα, όμως δεν υπάρχει περίπτωση να συμβάλλω να βγει κάποιος αθώος. Και με αυτή τη λογική θα συνεχίσω μέχρι να έχω πιο ασφαλή συμπεράσματα. Θέλετε να το θεωρήσετε safe play μαφιόζου; Your choice, καν'τε το.

Κατά τη γνώμη μου, το πρόβλημα είναι ότι κολλάει κάπως το παιχνίδι με αυτόν τον τρόπο. Κάποιες κινήσεις μπορεί να είναι τυχαίες, κάποιες άλλες μπορεί να γίνονται για κάποιον συγκεκριμένο λόγο. Εάν δε λες τίποτα μέχρι να γίνει κάτι κοσμοϊστορικό, μπορεί τότε να είναι πολύ αργά.

Ο καθένας βέβαια παίζει όπως νομίζει καλύτερα, κι όπως μπορεί να βοηθήσει την ομάδα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Όλα ωραία τα σενάρια σου, δε λέω. Απλά ας κάνω ότι πιστεύω όσους λένε ότι είσαι ΣΙΓΟΥΡΑ αθώος.
Θέλω να μου πεις αν πιστεύεις ότι υπάρχουν ένοχοι ανάμεσα στους:
dimijim, DumeNuke, Himela, Libertus, ultraviolence.
Μου αναφέρεις τα 5 πιο hot ονόματα σε αυτούς του 3 γύρους με εξαίρεση τους Dume και Ultra που μπήκαν σε αυτόν τον γύρο. Προφανώς και πιστεύω ότι υπάρχουν ένοχοι εκεί μέσα.
Θες να σου πω και πόσο;
- dimijim: 50-50
- DumeNuke: για την ώρα πιστεύω ότι απλά λόγο έλλειψης χρόνου για αυτό και παίζει έτσι. Βέβαια έτσι έπαιζε και στο προηγούμενο, για την ώρα αθώος.
- Himela: Αθώα
- Libertus: 50-50
- ultraviolence: Η μόνη του ενοχή πηγάζει απο τις ψήφους σου, εσύ θα μας αποδείξεις αν είναι αθώος που απλά τον ψηφιζες για κάποιο λόγο ή ένοχος γιατί κάτι ξέρεις. Αν και πλέον κλείνω προς το πρώτο.

Wild_Boy πες μας τον νουμερο ένα υποπτό σου. Ακόμα και αν είμαι εγώ, πες το. :P
Για εμένα είναι ο Libertus πχ, αυτός θέλω να καταλάβω τι καπνό φουμάρει για αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Κοιτάτε τώρα έχουμε κολλήσει σε bilire, ultra και wild. Οι υπόλοιποι δεν επεμβαίνουν. Τους συμφέρει να βγει ένας από τους τρεις. Ας ψηφίσουμε κάποιον μεταξύ των dimijim, Dumenuke να δούμε τι θα γίνει. Αφήστε προς το παρόν την κόντρα μεταξύ wild - ultra, ας τη σκεφτούμε μετά την ψηφοφορία με πιο καθαρό μυαλό, ας της δώσουμε χρόνο.

kleop το οτι σε κατηγορεί η σπαι εμένα κάτι μου λέει. Παράλληλα μπαίνεις, κάνεις γενικόλογα σχόλια, ψηφίζεις την bilire παρ' όλο που έχω δώσει τόσα επιχειρήματα οτι η κοπέλα δεν μπορεί να είναι μαφιόζα ή ένοχη κι εξαφανίζεσαι πάλι. Μπες σε παρακαλώ να συμμετέχεις πιο πολύ και πιο ουσιαστικά, τόσα γίνονται εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κατά τη γνώμη μου όσο μιλάμε εμείς κι οι ύποπτοί μου δεν επεμβαίνουν με οδηγεί στο συμπέρασμα οτι τους συμφέρει να το πάμε έτσι. Αν ο γουαιλντ ήταν μαφιόζος βρε παιδιά δε θα έβγαινε κάποιος να τον υποστηρίξει ή έστω στις προηγούμενες ψηφοφορίες να δώσει έστω μια ψήφο στον ούλτρα που ειχε δώσει κι αυτός; Ο γουάιλντ είδε οτι την έχουμε πει σε άτομα που δημιούργησαν ισοψηφίες (bilire, methexys, spy) και προσπάθησε να φανεί οτι δεν αλλάζει ψήφο. Δε σκέφτηκε όμως οτι αυτό μπορεί να τον βάλει στο στόχαστρο ως ΑΜ ή πληροφοριοδότη και φυσικά κι εγώ κι άλλοι το σκεφτήκαμε. Αλλά εγώ όσο κανείς δεν τον υποστηρίζει εκτός τώρα από μένα μού δίνει να καταλάβω οτι συμφέρει τους κακούς να πέσουμε πάνω του και να τον φάμε. Επαναλαμβάνεται η ψηφοφορία της πρώτης μέρας, οι πολίτες τρώγονται μεταξύ τους κι οι μαφιόζοι σιωπούν μέχρι να κινδυνέψει δικός τους.

Γιατί να παίξει ένας τέτοιος ρόλος τόσο ριψοκίνδυνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Γιατί να παίξει ένας τέτοιος ρόλος τόσο ριψοκίνδυνα;

Ποιος ρόλος; Λέω οτι ο γουαιλντ ΔΕΝ είναι ΑΜ ή πληροφοριοδότης αλλά με το να μη θέλει να φέρει ισοψηφίες επέλεξε να ψηφίσει 3 φορές ένα άτομο που δεν κινδύνευε αλλά τελικά αυτό μάς τον έβαλε στο στόχαστρο ως ΑΜ ή πληροφοριοδότη. Θεωρώ οτι η θεωρία του ούλτρα είναι λίγο τραβηγμένη χωρίς να την αποκλείω και προτείνω να πάμε σε κάποιους πιο αμφισβητήσιμους παίκτες όπως dimijim και dume και να εξετάσουμε τη θεωρία για τον γουαιλντ με πιο πολλή προσοχή κάποια άλλη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μου αναφέρεις τα 5 πιο hot ονόματα σε αυτούς του 3 γύρους με εξαίρεση τους Dume και Ultra που μπήκαν σε αυτόν τον γύρο. Προφανώς και πιστεύω ότι υπάρχουν ένοχοι εκεί μέσα.
Θες να σου πω και πόσο;
- dimijim: 50-50
- DumeNuke: για την ώρα πιστεύω ότι απλά λόγο έλλειψης χρόνου για αυτό και παίζει έτσι. Βέβαια έτσι έπαιζε και στο προηγούμενο, για την ώρα αθώος.
- Himela: Αθώα
- Libertus: 50-50
- ultraviolence: Η μόνη του ενοχή πηγάζει απο τις ψήφους σου, εσύ θα μας αποδείξεις αν είναι αθώος που απλά τον ψηφιζες για κάποιο λόγο ή ένοχος γιατί κάτι ξέρεις. Αν και πλέον κλείνω προς το πρώτο.

Wild_Boy πες μας τον νουμερο ένα υποπτό σου. Ακόμα και αν είμαι εγώ, πες το. :P
Για εμένα είναι ο Libertus πχ, αυτός θέλω να καταλάβω τι καπνό φουμάρει για αρχή.

Για τις ψηφους στον ultra δε θα επαναληφθω ξανα, διαβάστε τα προηγούμενα ποστ.
Κοίτα, αρχικά απλά δεν μπορώ να πιστέψω ότι στα πιο hot ονόματα οπως λες κι εσυ ΔΕΝ υπάρχει ενοχος.
Όμως, οπως και να το δω, καθαρό συμπέρασμα δε βγαινει. Ο dimijim ειναι πειστικος, η Himela λιγο λιγότερο αλλά και παλι, ο ultra και ο dume όντως δεν έχουν πει πολλά.
Κι εμένα ο Libertus ήταν ο νουμερο 1, αλλα για έμπειρος παιχτης παιζει λαθος ΑΝ είναι ενοχος, οποτε δεν ξερω.
Πάντως εσυ τον "εσωσες" χθες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Για εμένα είναι ο Libertus πχ, αυτός θέλω να καταλάβω τι καπνό φουμάρει για αρχή.

Ιορδάνη τον Libertus δεν μπορούμε έτσι κι αλλιώς τώρα να τον ψηφίσουμε. Άστο λοιπόν σου προτείνω για τώρα και πάμε να πιάσουμε τον επόμενο που έβαλες στη λίστα σου ως 50-50 ένοχο, τον dimijim.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Επίσης θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι ο Libertus, είναι ο φιλοξενούμενος του Αυτοκράτορα για σήμερα, οπότε δεν μπορείτε να τον ψηφίσετε. Όσοι τον ψηφίσατε πρέπει να αλλάξετε τις ψήφους σας, αν δεν το κάνετε δεν θα πάρετε απουσία


Ψηφοφορία για Τετάρτη 03/08

  1. bilire
  2. Claire Rentfield -----> Libertus
  3. dimjim -----> bilire
  4. DumeNuke -----> bilire
  5. Himela -----> dimijim
  6. JKaradakov -----> ultraviolence
  7. kleop -----> bilire
  8. Libertus -----> Wild_Boy
  9. methexys-----> Mάιρα
  10. Guest 278211
  11. Totaled -----> Libertus
  12. ultraviolence -----> Wild_Boy
  13. Wild_Boy -----> JKaradakov
  14. Mάιρα
  15. Σπυρακος (^^) -----> Libertus
  16. Tάσος97


Ψήφοι
2 bilire
2 Wild_Boy
1 ultraviolence
1 Mάιρα
1 JKaradakov
1 dimijim



Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08
Deutsch... Lover -Ψηφοφορία 02/08



Οριστικές Αποχωρήσεις
-----

Απουσίες
Σπυράκος #1


Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Να μαι και παλι.Ειδα παλι τα ποστ και λεω να σχολιασω καποια.:P
Για αυτούς που ψηφίζουν bilire: Θα έλεγε ρε παιδιά κάποιος μαφιόζος οτι βαριέται να ψάχνει τα ποστ μας και τις παραθέσεις; Σας το είπα και πριν αλλά οι ενέργειες του dimijim να την κατηγορήσει ξέροντας οτι είναι άπειρη παίκτρια και θα την τυλίξει σε μια κόλλα χαρτί δούλεψαν. Οι κακοί το καταλαβαίνω να την ψηφίζετε σαν εξιλαστήριο θύμα, οι πολίτες σκεφτείτε αυτά που σας λέω!
Λοιπον εχεις ενα point σε αυτο,για αυτο θα αλλαξω την ψηφο.Βεβαια υπαρχει και το κακο ενδεχομενο να το παιζει απειρη και απο πισω να τα ψαχνει αναλυτικα.Καλυτερα να εστιασουμε σε αλλον θα πω παρακατω που.
Το οτι εδωσες νεκροφανεια απο την δευτερη κιολας μερα,δεν σε κανω μαφιοζα(στα ματια μου τουλαχιστον).Φανηκε οτι ηθελες να βοηθησεις εναν αθωο παικτη.
Μιας και αρέσουν στη Σύλβια τα σενάρια,πάμε σε άλλο ένα.Ο wild ξέρω ότι δεν είναι πληροφοριοδότης λόγω των ψήφων που ρίχνει σε μένα.Μήπως θέλει να φανεί πληροφοριοδότης όμως; Τι θέλω να πω:
Ψηφίζοντας εμένα τρεις φορές τοσο απροκάλυπτα,δίνει την εντύπωση σε όλους ότι είναι ο πληροφοριοδότης και έτσι αθωώνεται στα μάτια όλων .Αν όμως είναι μαφιόζος και χρησιμοποιεί αυτό ως πρόφαση ότι είναι πληροφοριοδότης; Τι έχει να φοβηθεί; Ο ορίτζιναλ πληροφοριοδότης θα είναι διστακτικός απέναντι του για να μην φανερωθεί,κάρφωμα δεν έχει λόγο να φοβάται γιατί δεν είναι ο original πληροφοριοδότης και θα τον θεωρείτε έναν αθώο που σας βρήκε έναν μαφιόζο.
Οι ψύλλοι στα αυτιά μου μπήκαν χθες όταν με ψήφισε ξανά.Γνωρίζοντας την αθωότητα μου και πως δεν έχω κάνει καμία παραπλανητική κίνηση κάτι δε μου καθόταν καλά και έτσι το άφησα να περάσει ξανά στον βρόντο.Μετά τη σημερινη ψήφο,οι ψύλλοι δεν μπήκαν μόνο στα αυτιά μου,μη πω που αλλού μπήκαν.
Μου αρεσει το σεναριο σου αν και τραβηγμενο.Οι κινησεις του Wild_Boy καθολου τυχαιες δεν πρεπει να ειναι.Σε στοχοποιει συνεχως για να φανει οτι ειναι πληροφοριοδοτης.

Κοιτάτε τώρα έχουμε κολλήσει σε bilire, ultra και wild. Οι υπόλοιποι δεν επεμβαίνουν. Τους συμφέρει να βγει ένας από τους τρεις. Ας ψηφίσουμε κάποιον μεταξύ των dimijim, Dumenuke να δούμε τι θα γίνει. Αφήστε προς το παρόν την κόντρα μεταξύ wild - ultra, ας τη σκεφτούμε μετά την ψηφοφορία με πιο καθαρό μυαλό, ας της δώσουμε χρόνο.

kleop το οτι σε κατηγορεί η σπαι εμένα κάτι μου λέει. Παράλληλα μπαίνεις, κάνεις γενικόλογα σχόλια, ψηφίζεις την bilire παρ' όλο που έχω δώσει τόσα επιχειρήματα οτι η κοπέλα δεν μπορεί να είναι μαφιόζα ή ένοχη κι εξαφανίζεσαι πάλι. Μπες σε παρακαλώ να συμμετέχεις πιο πολύ και πιο ουσιαστικά, τόσα γίνονται εδώ.
Η σπαι προχτες με κατηγορησε στα τελευταια της λογια.Υπαρχει και κατι αλλο που το εχασα;Να μαι λοιπον παλι εδω.Το ενστικτο μου λεει να μην αφησω την κοντρα αυτη,για αυτο αλλαζω την ψηφο σε Wild_Boy.Ειδες συμφωνω εν μερει μαζι σου,αλλα σκεψου και το σεναριο του Ultraviolence.
Αυτα για την ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Υπάρχει κι ένα άλλο σενάριο που κάνει τον Wild αφού ακόμα δεν είναι σίγουρος για κανέναν να μη θέλει τις ισοψηφίες. Σκεφτείτε. Τόση ώρα που τόσοι τον κατηγορούμε κάποιος δε θα τον υποστήριζε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Λεω οτι περιμενω τοποθετηση απο libertus και bilire για να διαλεξω ποιον θα ψηφισω Αλλα επειδη επεται δολοφονια, θελω να ριξω ψηφο, σε περιπτωση που πεθανω (η ειμαι δολοφονος και το παιζω τρελιτσα :-P ). Και τι ποιο safe για ψηφο μεχρι τη δολοφονια, απο το τρολλ του παιχνιδιου?
Εσύ δεν έχω καταλάβει γιατί με κατηγορείς. Πρώτα είπες ότι έστησα τη διαμάχη με τον dimjim, μετά άλλαξες γνώμη και είπες ότι ο dimijim έχει δίκιο για την τακτική εύρεσης του δημάρχου και αθώωσες εκείνον. Σοβαρά με θεωρείς τόσο ύποπτο γι' αυτούς τους λόγους; Τόσο μεμπτό θεωρείς το γεγονός ότι άλλαξα ψήφο από methexys που λέτε τελικά ότι είναι αθώα; Γιατί να το κάνω αν είμαι ένοχος;
Πολύ συναισθηματικός μας έχεις βγει σε αυτό το παιχνίδι, Libertus. Διαρκώς κάτι νιώθεις και στον επόμενο γύρο, εφόσον έχεις πετύχει το σκοπό σου, το έχεις δήθεν μετανιώσει. :)

Να χειροκροτήσω τον/την αυτοκράτορα (ΝΟΤ). Δεν μπορεί να έδωσες σοβαρά ασυλία σε αυτό το άτομο!

Τρελοκομείο το έχεις καταντήσει θέλεις να πεις. Όσοι σπεύσουν να σε βοηθήσουν πάλι από μένα τρώνε θεόρατο Χ. Αύριο ίσως να έχεις αλλάξει γνώμη ούτως ή άλλως. :D

Και να σου απαντήσω για τη Himela... Δεν είπα πουθενά πως την θεωρώ ένοχη. Μην λες ό,τι σε συμφέρει. Είπα ότι δεν την θεωρώ 100% αθώα καθώς το τέχνασμα με την κάρτα της νεκροφάνειας θα μπορούσε να είναι τρικ της μαφίας να αθωώσει απόλυτα ένα μέλος της θυσιάζοντας μια κάρτα. Επίσης μου φάνηκε εντελώς παράλογη η εμπιστοσύνη που σου δείχνει με αυτά τα σχέδια που κάνεις.
Αρχικά, δεν το μετάνιωσα που έφυγε η Γερμανίδα. Δεν αποκλείεται ακόμα να είναι ΔΑ/πόρνη και το γεγονός ότι δεν έπεσε τυμβωρυχία (από τη μαφία π.χ.) θα μπορούσε να ενισχύει αυτό το σενάριο. Φυσικά, αν ήταν πολίτης, δεν έγινε και ό,τι καλύτερο αλλά θέλω να πιστεύω πως ό,τι έγινε θα μας βγάλει κάπου.

Επιπροσθέτως, τα σχέδια για τα οποία με κατηγορείς ότι κάνω είναι τραβηγμένα. Λες ότι έστησα τη διαμάχη με τον dimijim. 2 κακοί ρόλοι μπορούν πράγματι να κατηγορήσουν ο ένας τον άλλον, για να ρίξουν στάχτη στα μάτια, αλλά όχι σε σημείο να είναι αμφότεροι mvp, δεν νομίζεις; ;)
Για εμένα είναι ο Libertus πχ, αυτός θέλω να καταλάβω τι καπνό φουμάρει για αρχή.
Προσπάθησε να καταλάβεις γιατί συμφώνησε τελικά η Himela μαζί μου. Και μην τα θες όλα στο πιάτο. :P
Θεωρώ οτι η θεωρία του ούλτρα είναι λίγο τραβηγμένη χωρίς να την αποκλείω και προτείνω να πάμε σε κάποιους πιο αμφισβητήσιμους παίκτες όπως dimijim και dume και να εξετάσουμε τη θεωρία για τον γουαιλντ με πιο πολλή προσοχή κάποια άλλη στιγμή.
Εμένα θα μου έκανε η Κλαιρ πιο ένοχη μετά... ψήφισε χθες την Deutsch για αποχώρηση και σήμερα όλως τυχαίως ακολούθησε το κύμα εναντίον μου. Ο Γουαιλντ μου κάνει για ένοχος για τους λόγους που είπαμε. Επίσης, τώρα που κατηγορήθηκε, το πληκτρολόγιό του πήρε φωτιά. :whistle: Δεν θέλω βέβαια να σας πάρω στον λαιμό μου, οπότε ό,τι πιστεύετε. Απλά τον ντιουμ θέλω να τον εξετάσω επειδή είναι διακοπές και για τον dimjim πλέον δεν ξέρω τι να υποθέσω. Επίσης, πραγματικά πιστεύεις ότι η bilire είναι αθώα;
Υπάρχει κι ένα άλλο σενάριο που κάνει τον Wild αφού ακόμα δεν είναι σίγουρος για κανέναν να μη θέλει τις ισοψηφίες. Σκεφτείτε. Τόση ώρα που τόσοι τον κατηγορούμε κάποιος δε θα τον υποστήριζε;
Γιατί να τον υποστηρίξει, για να φύγουν μαζί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Εμένα θα μου έκανε η Κλαιρ πιο ένοχη μετά... ψήφισε χθες την Deutsch για αποχώρηση και σήμερα όλως τυχαίως ακολούθησε το κύμα εναντίον μου. Ο Γουαιλντ μου κάνει για ένοχος για τους λόγους που είπαμε. Επίσης, τώρα που κατηγορήθηκε, το πληκτρολόγιό του πήρε φωτιά. :whistle: Δεν θέλω βέβαια να σας πάρω στον λαιμό μου, οπότε ότι πιστεύετε. Απλά τον ντιουμ θέλω να τον εξετάσω επειδή είναι διακοπές και για τον dimjim πλέον δεν ξέρω τι να υποθέσω. Επίσης, πραγματικά πιστεύεις ότι η bilire είναι αθώα;

Κοίτα σύμπτωση. Κι εγώ για την Κλερ ερχόμουν να μιλήσω τώρα. Πάλι στην αφάνεια βρίσκεται και θα μπει να ψηφίσει εκεί που πρέπει όταν έρθει η ώρα. Από τις 12 που είπε θα ετοιμάσει το σεντόνι της κοντεύει 5 κι ακόμα τίποτα. Ο dimijim είχε πει οτι θα ψάξει τα ποστ τα δικά σου αλλά δεν είπε τίποτα. Γενικά ο dimijim θέλει να ξεχαστεί σε αυτή την ψηφοφορία γι' αυτό και δε μιλάει. Ο dume τα άκυρα που είπε χτες δεν τα σχολίασε αφού του είπαμε οτι είναι ασυναρτησίες.

Για τον γουαιλντ, θεωρώ οτι έχει κάποιο ρόλο τον οποίο θεωρεί σημαντικό και δε θέλει να κάνει λάθη και να κάψει τους πολίτες γι' αυτό έπαιζε συντηρητικά ως τώρα αλλά φυσικά τώρα που βρίσκεται στο επίκεντρο μιλάει. Λογικό το βρίσκω, καθώς ξέρεις κι εγώ έτσι ξεκίνησα το παιχνίδι μου λόγω της νεκροφάνειας. Πιστεύω οτι απλά ήθελε να μείνει στην αφάνεια όσο μπορούσε περισσότερο αποφεύγοντας όπως ο διάολος το λιβάνι τις ισοψηφίες. Ας του αφήσουμε ένα ερωτηματικό και πάμε στον dimijim που είναι πιο ύποπτος εδώ και περισσότερες μέρες.

Ναι πιστεύω οτι η bilire είναι αθώα. Ποιος μαφιόζος και δη πρωτάρης θα έβγαινε να πει, βαριέμαι να διαβάσω τα ποστ και να δω τις παραθέσεις και το είπε και 2 φορές; Δε θα τη μάζευαν οι μαφιόζοι με την πρώτη φορά που το είπε;

Γιατί να τον υποστηρίξει, για να φύγουν μαζί;

Εσύ διατίθεσαι να ψηφίσουμε όλοι τον dimijim ; Τον θεωρείς ύποπτο, αθώο, ντεμί, τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πάντως εσυ τον "εσωσες" χθες...

Ναι το έκανα, και όπως βλέπω δεν με έχει βοηθήσει στο να καταλάβω κάτι παραπάνω...

Ιορδάνη τον Libertus δεν μπορούμε έτσι κι αλλιώς τώρα να τον ψηφίσουμε. Άστο λοιπόν σου προτείνω για τώρα και πάμε να πιάσουμε τον επόμενο που έβαλες στη λίστα σου ως 50-50 ένοχο, τον dimijim.
Έχουμε 3 ώρες ακόμα και πολλοί έχουν χαθεί, θα περιμένω λίγο ακόμα και μετά θα δω τι θα κάνω.

Να μαι και παλι.Ειδα παλι τα ποστ και λεω να σχολιασω καποια.:P

Λοιπον εχεις ενα point σε αυτο,για αυτο θα αλλαξω την ψηφο.Βεβαια υπαρχει και το κακο ενδεχομενο να το παιζει απειρη και απο πισω να τα ψαχνει αναλυτικα.Καλυτερα να εστιασουμε σε αλλον θα πω παρακατω που.
Το οτι εδωσες νεκροφανεια απο την δευτερη κιολας μερα,δεν σε κανω μαφιοζα(στα ματια μου τουλαχιστον).Φανηκε οτι ηθελες να βοηθησεις εναν αθωο παικτη.

Μου αρεσει το σεναριο σου αν και τραβηγμενο.Οι κινησεις του Wild_Boy καθολου τυχαιες δεν πρεπει να ειναι.Σε στοχοποιει συνεχως για να φανει οτι ειναι πληροφοριοδοτης.


Η σπαι προχτες με κατηγορησε στα τελευταια της λογια.Υπαρχει και κατι αλλο που το εχασα;Να μαι λοιπον παλι εδω.Το ενστικτο μου λεει να μην αφησω την κοντρα αυτη,για αυτο αλλαζω την ψηφο σε Wild_Boy.Ειδες συμφωνω εν μερει μαζι σου,αλλα σκεψου και το σεναριο του Ultraviolence.
Αυτα για την ωρα
.

Ehmm... what?
Εμένα κακός ρόλος μου μυρίζει εδώ. :whistle:

Προσπάθησε να καταλάβεις γιατί συμφώνησε τελικά η Himela μαζί μου. Και μην τα θες όλα στο πιάτο. :P
Δεν τα θέλω όλα στο πιάτο. :mad::pfff:

Συμφώνησε μαζί σου τελικά πότε;
1. Στο τέλος του πρώτου γύρου; Γιατί πίστευε ότι αυτό που έκανες ήταν καλοπροαίρετο και σωστό και λόγο της συμπεριφοράς του dimijim.
2. Στην ψήφο της για την Γερμανίδα; Γιατί πίστευε ότι κάτι ξέρεις και ήθελε να σε στηρίξει για να δει που θα μας βγάλει.
Αν έχω χάσει κάτι πείτε μου, γιατί αυτή την στιγμή, εγώ την βλέπω το ίδιο μπερδεμένη με εμένα για το ποιόν σου. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Κοίτα σύμπτωση. Κι εγώ για την Κλερ ερχόμουν να μιλήσω τώρα. Πάλι στην αφάνεια βρίσκεται και θα μπει να ψηφίσει εκεί που πρέπει όταν έρθει η ώρα. Από τις 12 που είπε θα ετοιμάσει το σεντόνι της κοντεύει 5 κι ακόμα τίποτα. Ο dimijim είχε πει οτι θα ψάξει τα ποστ τα δικά σου αλλά δεν είπε τίποτα. Γενικά ο dimijim θέλει να ξεχαστεί σε αυτή την ψηφοφορία γι' αυτό και δε μιλάει. Ο dume τα άκυρα που είπε χτες δεν τα σχολίασε αφού του είπαμε οτι είναι ασυναρτησίες.

Για τον γουαιλντ, θεωρώ οτι έχει κάποιο ρόλο τον οποίο θεωρεί σημαντικό και δε θέλει να κάνει λάθη και να κάψει τους πολίτες γι' αυτό έπαιζε συντηρητικά ως τώρα αλλά φυσικά τώρα που βρίσκεται στο επίκεντρο μιλάει. Λογικό το βρίσκω, καθώς ξέρεις κι εγώ έτσι ξεκίνησα το παιχνίδι μου λόγω της νεκροφάνειας. Πιστεύω οτι απλά ήθελε να μείνει στην αφάνεια όσο μπορούσε περισσότερο αποφεύγοντας όπως ο διάολος το λιβάνι τις ισοψηφίες. Ας του αφήσουμε ένα ερωτηματικό και πάμε στον dimijim που είναι πιο ύποπτος εδώ και περισσότερες μέρες.

Ναι πιστεύω οτι η bilire είναι αθώα. Ποιος μαφιόζος και δη πρωτάρης θα έβγαινε να πει, βαριέμαι να διαβάσω τα ποστ και να δω τις παραθέσεις και το είπε και 2 φορές; Δε θα τη μάζευαν οι μαφιόζοι με την πρώτη φορά που το είπε;



Εσύ διατίθεσαι να ψηφίσουμε όλοι τον dimijim ; Τον θεωρείς ύποπτο, αθώο, ντεμί, τι;
Ωραία, μήπως να βγάλουμε την Κλαιρ που συμφωνούμε; Η οποία παρεμπιπτόντως έγραψε χθες στην Totaled ότι χαίρεται που υπάρχει στο παιχνίδι. Λετε να ήταν σήμα; ;)
Συμφώνησε μαζί σου τελικά πότε;
1. Στο τέλος του πρώτου γύρου; Γιατί πίστευε ότι αυτό που έκανες ήταν καλοπροαίρετο και σωστό και λόγο της συμπεριφοράς του dimijim.
2. Στην ψήφο της για την Γερμανίδα; Γιατί πίστευε ότι κάτι ξέρεις και ήθελε να σε στηρίξει για να δει που θα μας βγάλει.
Αν έχω χάσει κάτι πείτε μου, γιατί αυτή την στιγμή, εγώ την βλέπω το ίδιο μπερδεμένη με εμένα για το ποιόν σου. :hmm:
Σε αυτό που λέγαμε για τον ούλτρα και τον wild_boy και με θέωρησες ύποπτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι πιστεύω οτι η bilire είναι αθώα. Ποιος μαφιόζος και δη πρωτάρης θα έβγαινε να πει, βαριέμαι να διαβάσω τα ποστ και να δω τις παραθέσεις και το είπε και 2 φορές; Δε θα τη μάζευαν οι μαφιόζοι με την πρώτη φορά που το είπε;

H bilire θα το έλεγε αυτό εάν το πίστευε είτε ήταν μαφία είτε όχι :P Δεν το θεωρώ αξιόπιστο στοιχείο για την αθωότητά της. Μπορεί και να μην είναι ένοχη, αλλά δεν έχει κάνει ακόμα κάτι ουσιαστικό για να το αποδείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Συμφώνησε μαζί σου τελικά πότε;

Αν έχω χάσει κάτι πείτε μου, γιατί αυτή την στιγμή, εγώ την βλέπω το ίδιο μπερδεμένη με εμένα για το ποιόν σου. :hmm:

Συμφώνησα μαζί του μετά τη σημερινή δολοφονία και τις θεωρίες που έλεγα για εκείνον και τον ούλτρα ενώ τελικά βλέποντας ξανά τα ποστ του ούλτρα κατάλαβα τι γίνεται και εμπιστεύθηκα (ξανά :P) το Χάρη.

Κοίτα αυτή τη στιγμή τον θεωρώ σχεδόν 100% αθώο όπως κι εσένα και τον ούλτρα. Εξακολουθώ να θέλω να μου πει όμως ο Χάρης τι πιστεύει για τον ντιμι.

Ωραία, μήπως να βγάλουμε την Κλαιρ που συμφωνούμε; Η οποία παρεμπιπτόντως έγραψε χθες στην Totaled ότι χαίρεται που υπάρχει στο παιχνίδι. Λετε να ήταν σήμα; ;)

Εγώ λέω για την Κλερ εδώ και μέρες. Πάμε να την ψηφίσουμε, δεν έχω πρόβλημα.

Claire Rentfield

(σόρρυ ΣΕ, σας έχω πρήξει με τις αλλαγές)

H bilire θα το έλεγε αυτό εάν το πίστευε είτε ήταν μαφία είτε όχι :P Δεν το θεωρώ αξιόπιστο στοιχείο για την αθωότητά της. Μπορεί και να μην είναι ένοχη, αλλά δεν έχει κάνει ακόμα κάτι ουσιαστικό για να το αποδείξει.

Έστω οτι το δέχομαι. Οτι την ψηφίζουν όμως άτομα που θεωρώ ύποπτα (dimijim, Dume, kleop που κι εσύ την κατηγόρησες χτες και τελείως τυχαία μόλις την ανέφερα εμφανίστηκε κι άλλαξε την ψήφο της προς κάποιον άλλο πολίτη κατά τη γνώμη μου προσπαθώντας να μου το παίξει καλή κι οτι συμφωνεί μαζί μου :whistle:) την αθωώνει στα μάτια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Υπάρχει κι ένα άλλο σενάριο που κάνει τον Wild αφού ακόμα δεν είναι σίγουρος για κανέναν να μη θέλει τις ισοψηφίες. Σκεφτείτε. Τόση ώρα που τόσοι τον κατηγορούμε κάποιος δε θα τον υποστήριζε;
Himela, χωρίς να διαφωνώ μαζί σου, το επισημαίνεις αυτό διαρκώς. Δεν είναι χαζή η μαφία να φανερωθεί ολόκληρη. Έστω κι αν βρούμε ένα μέλος της και το κατηγορούμε πολύ ανοιχτά, δεν θα σπεύσει να το σώσει κινδυνεύοντας να χάσει το παιχνίδι για μια χαμένη μάχη.
Αρχικά, δεν το μετάνιωσα που έφυγε η Γερμανίδα. Δεν αποκλείεται ακόμα να είναι ΔΑ/πόρνη και το γεγονός ότι δεν έπεσε τυμβωρυχία (από τη μαφία π.χ.) θα μπορούσε να ενισχύει αυτό το σενάριο. Φυσικά, αν ήταν πολίτης, δεν έγινε και ό,τι καλύτερο αλλά θέλω να πιστεύω πως ό,τι έγινε θα μας βγάλει κάπου.

Επιπροσθέτως, τα σχέδια για τα οποία με κατηγορείς ότι κάνω είναι τραβηγμένα. Λες ότι έστησα τη διαμάχη με τον dimijim. 2 κακοί ρόλοι μπορούν πράγματι να κατηγορήσουν ο ένας τον άλλον, για να ρίξουν στάχτη στα μάτια, αλλά όχι σε σημείο να είναι αμφότεροι mvp, δεν νομίζεις; ;)
Γιατί δημιουργείς εντάσεις που δεν οδηγούν σε σαφή συμπεράσματα, κατηγορείς, για τα δικά μου μάτια, αθώους, δημιουργείς κύματα και δεν μου δείχνεις πως έχεις καλό σκοπό. Τα ακραία σενάρια είναι μέρος του παιχνιδιού! Δεν θα τα λέω επειδή είναι ακραία; Άλλο πάλι και τούτο. Σαν να υπάρχει κάποιος κανόνας που λέει παίζουμε με προφανή τρόπο.

Φυσικά και δεν μετάνιωσες, αν ήταν αθώα ίσως να σε συμφέρει.
Ωραία, μήπως να βγάλουμε την Κλαιρ που συμφωνούμε; Η οποία παρεμπιπτόντως έγραψε χθες στην Totaled ότι χαίρεται που υπάρχει στο παιχνίδι. Λετε να ήταν σήμα; ;)

Σε αυτό που λέγαμε για τον ούλτρα και τον wild_boy και με θέωρησες ύποπτο...
Ναι, τζιμάνι μου, και το είπε έτσι φανερά να το δείτε όλοι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top