Palermo #44 - Lord of the Rings

Ψηφοφορία Τρίτη 3/8 - Ποιός θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Ψηφίζω κι εγώ Claire Rentifield.
Εξακολουθώ να θέλω να μου πει όμως ο Χάρης τι πιστεύει για τον ντιμι.
Έχω πει τόσες φορές ότι δεν είμαι σίγουρος πλέον. Και είναι αστείο να κατηγορούμαι ότι τον καλύπτω, ενώ παραλίγο να τον πετάξω έξω. Ας δούμε στον επόμενο γύρο τι θα κάνουμε μαζί του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Έστω οτι το δέχομαι. Οτι την ψηφίζουν όμως άτομα που θεωρώ ύποπτα (dimijim, Dume, kleop που κι εσύ την κατηγόρησες χτες και τελείως τυχαία μόλις την ανέφερα εμφανίστηκε κι άλλαξε την ψήφο της προς κάποιον άλλο πολίτη κατά τη γνώμη μου προσπαθώντας να μου το παίξει καλή κι οτι συμφωνεί μαζί μου :whistle:) την αθωώνει στα μάτια μου.
Καταρχας ειχα πει και στο πρωινο μου ποστ οτι μπορει να αλλαζα ψηφο.Δεν μπορεις να εισαι για κανεναν σιγουρος δυστυχως.Αυτο δεν παει να πει οτι το παιζω καλη.Μου αρεσε το σκεπτικο σου.Εσυ δηλαδη που αλλαζεις συνεχως ψηφους δεν σημαινει οτι ψαχνεσαι;Απο dimijim το πηγες σε Ultraviolence,παλι σε dimijim και τωρα σε Claire.
Claire περιμενουμε την γνωμη σου για ολα αυτα.
Για να δουμε τι θα γινει σε λιγοτερο απο 3 ωρες μετα την ψηφοφορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Υπάρχει κι ένα άλλο σενάριο που κάνει τον Wild αφού ακόμα δεν είναι σίγουρος για κανέναν να μη θέλει τις ισοψηφίες. Σκεφτείτε. Τόση ώρα που τόσοι τον κατηγορούμε κάποιος δε θα τον υποστήριζε;

Και εγω ειμαι της άποψης οτι η μαφία ΔΕΝ θα έβγαινε τοσο φανερά να καλύψει κάποιον. Θα καρφωθεί,δεν την συμφέρει καθολου. Απλα σκέφτομαι οτι ισως μας έχουν βαλει να τσακωνόμαστε μεταξύ μας και να τρωγόμαστε με τα ρούχα μας για να μένουν οι κακοί ρολόι στην αφάνεια και να μην τους δίνει κανένας σημασία. Δεν εχω αναφερθεί στην Χιμελα αλλα μετα τη νεκροφανεια που έπαιξε στην αρχή μου φαίνεται και εμένα οτι εχει καλό ρόλο και την εμπιστεύομαι,γι'αυτο και τωρα που ψήφισαν δυο ατομα την Κλερ,εχω περιέργεια να δω πως θα εξελιχθεί η ψηφοφορία. Θα έρθει καποιος να την καλύψει; Θα εμφανιστεί ξαφνικά η Κλερ ενώ μπαίνει μονο λιγο το πρωι και το απογευμα; Όπως και να'χει,θα περιμένω λιγο ακομα και θα αλλάξω σίγουρα τη ψήφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Επίσης θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι ο Libertus, είναι ο φιλοξενούμενος του Αυτοκράτορα για σήμερα, οπότε δεν μπορείτε να τον ψηφίσετε. Όσοι τον ψηφίσατε πρέπει να αλλάξετε τις ψήφους σας, αν δεν το κάνετε δεν θα πάρετε απουσία


Ψηφοφορία για Τετάρτη 03/08

  1. bilire
  2. Claire Rentfield -----> Libertus
  3. dimjim -----> bilire
  4. DumeNuke -----> bilire
  5. Himela -----> Claire Rentfield
  6. JKaradakov -----> ultraviolence
  7. kleop -----> Wild_Boy
  8. Libertus -----> Claire Rentfield
  9. methexys-----> Mάιρα
  10. Guest 278211
  11. Totaled -----> Libertus
  12. ultraviolence -----> Wild_Boy
  13. Wild_Boy -----> JKaradakov
  14. Σπυρακος (^^) -----> Libertus
  15. Μάιρα
  16. Tάσος97


Ψήφοι
2 bilire
2 Wild_Boy
2 Claire Rentfield
1 ultraviolence
1 Mάιρα
1 JKaradakov




Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08
Deutsch... Lover -Ψηφοφορία 02/08



Οριστικές Αποχωρήσεις
-----

Απουσίες
Σπυράκος #1


Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Ναι, τζιμάνι μου, και το είπε έτσι φανερά να το δείτε όλοι. :P
Ή για να είναι σίγουρη ότι θα το δεις εσύ, αγαπητή Totaled, αφού πρώτα την κατηγόρησες, μετά σε ήρεμησε και στο τέλος γίνατε φιλενάδες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Kleop με πείθεις. Όλα οκ.

Για αυτό που λέτε Totaled & ultra συμφωνώ. Απλά θεωρώ ότι με τόσο μικρό αριθμό μαφιόζων δε θα αφήσουν τον έναν απο τους τέσσερεις να φυγει ελαφρά τη καρδία. Αλλα δε θα το ξαναπώ εφόσον μου το επισημαίνετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έστω οτι το δέχομαι. Οτι την ψηφίζουν όμως άτομα που θεωρώ ύποπτα (dimijim, Dume, kleop που κι εσύ την κατηγόρησες χτες και τελείως τυχαία μόλις την ανέφερα εμφανίστηκε κι άλλαξε την ψήφο της προς κάποιον άλλο πολίτη κατά τη γνώμη μου προσπαθώντας να μου το παίξει καλή κι οτι συμφωνεί μαζί μου :whistle:) την αθωώνει στα μάτια μου.

Για την kleop να πω ότι την κατηγόρησα προσπαθώντας να την κάνω να πάρει πιο σαφή θέση, την οποία τελικά πήρε, για αυτό και την άφησα μετά στην ησυχία της. Συνεχίζω να παρακολουθώ εκείνα που γράφει, με επιφύλαξη, όπως σε όλους τους παίκτες. Τον Dume τον ψήφισα τυχαία χτες, γιατί αρχικά δεν ήθελα να πάρω θέση στη διαμάχη που δημιούργησε ο Libertus. Δεν υπάρχουν αρκετά στοιχεία για αυτόν, προσωπικά δεν τον θεωρώ ούτε ένοχο ούτε αθώο. Θέλω να ξαναδώ ωστόσο τα ποστ του. Εναντίον του dimijim δεν έχω κάτι, πέρα από το ότι με πέταξε έξω, γιατί χρησιμοποιεί επιχειρήματα και πιστεύω ότι μπορεί να βοηθήσει στην εξέλιξη του παιχνιδιού. Θέλω όμως να ασχοληθεί και με κάτι άλλο πέρα από Libertus και bilire.

Η bilire δεν έχει αθωωθεί στα μάτια μου, ακόμα. Δε μου αρκούν αυτά που επικαλείσαι. Κυρίως, δε βλέπω διάθεση να ψάξει κάτι παραπάνω από τα βασικά.

Η Claire πράγματι δεν έχει πει τίποτα εδώ και μερικές ώρες. Για να δούμε τι έχει να μας πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ο dimijim είχε πει οτι θα ψάξει τα ποστ τα δικά σου αλλά δεν είπε τίποτα. Γενικά ο dimijim θέλει να ξεχαστεί σε αυτή την ψηφοφορία γι' αυτό και δε μιλάει.
Ο dimijim δεν έχει το δικαίωμα για έναν υπνάκο; :/:

Σχετικά με wild κι ultra, το είχα πει κι εγώ το πρωί, ότι πιθανόν ανάμεσά τους να κρύβεται ένας Μαφιόζος. Έχω δει όλα όσα έχουν γραφτεί και θα ήθελα πρώτα να δω και τις αντιδράσεις όλων των υπολοίπων, να μελετήσω με λιγότερη πίεση τα post και μετά να καταλήξω στο επικρατέστερο σενάριο. Να πω μόνο ότι εκτός από τα σενάρια που εξετάζετε, στα οποία ο ένας εκ των δύο είναι αθώος κι ο άλλος ένοχος, υπάρχει περίπτωση να είναι κι οι δύο αθώοι ή κι οι δύο ένοχοι. Θα ήθελα να δω πως θα εξελιχθεί η κόντρα τους κι άμα αποχωρήσει ένας από τους δύο, να περιμένουμε όσους έχουν ρόλους και κάρτες να δώσουν βοήθεια.

Σχετικά με την ψηφοφορία, εγώ θα παραμείνω στη birile. Έχω εξηγήσει τους λόγους που το κάνω αυτό κι όχι Σύλβια μου, αυτά που λες εσύ δε με πείθουν για την αθωότητά της. Το ότι δείχνει χαμένη δε σημαίνει απαραίτητα κι ότι είναι. Μπορεί κάλλιστα να είναι αυτό τακτική της Μαφίας για να την αθωώσετε ή όντως να μην έχει χρόνο, να περίμενε διαφορετικά το παιχνίδι και να μη μπορεί να ανταπεξέλθει αλλά και να είναι μέλος της Μαφίας. Το έχω ξαναπεί, ως γενικότερο σχόλιο, το ότι κάποιος δε μπορεί να ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις του παιχνιδιού δεν του δίνει κι ασυλία στην κληρωτίδα στους κακούς ρόλους.

Επίσης, να το πω για ακόμη μία φορά. Έχω βαρεθεί να το λέω.
Claire, πού είσαι; Γιατί δε γράφεις; Δεκτό ότι έχεις δουλειές ή οτιδήποτε, αλλά θα ήθελα πάρα πολύ να δω εκείνο το post που υποσχέθηκες το πρωί.
Σπυράκο, πού είσαι; Γιατί τόσο ήσυχος; Πες μας κάτι, βοήθησε λίγο. Γιατί δε μιλάς καθόλου; Ακόμη και χρόνο να μην έχεις, προσπάθησε στα λιγοστά σου post να βάλεις πιο ουσιώδη πράγματα που θα μας βοηθήσουν.
Μάιρα, πού είναι το troll σου; Άρχισε να μου λείπει. Γιατί το σταμάτησες σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilire

Νεοφερμένος

Η bilire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ξαναηρθα και εγώ.για αρχή τρία απλά σχόλια.
DumeNuke. Όταν δεις το ποστ πες μου τι ακριβώς θέλεις να σου εξηγήσω.
Spyak, για το σχόλιό 418. Πόσο με ξέρεις!! :)
Επίσης περίμενε,θα ετοιμάσω μετά ποστ με τη ψήφο και ελπίζω ότι θα σε κάλυψω και θα delve deeper into the darkness.
Libertus και εγώ είπα για τη spyak ότι χαίρομαι που γύρισε. Δε σημαίνει κάτι, θα ήταν άσχημο σήμα νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Kleop με πείθεις. Όλα οκ.
Για ποιο πράγμα; :P


Άσχετο αλλά νομίζω ότι στη συνέχεια θα έπρεπε να σκεφτούμε και τον Τάσο. Περιμένει πάντα τελευταία στιγμή να ψηφίσει, αναζητούσε κι αυτός την Totaled χθες... Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο, αλλά έχει πέσει υπέρμετρο ενδιαφέρον για την κυρία Totaled. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου σε Claire Rentfield. Δεν εχει νόημα να την αφήσω στη Μάιρα, τουλάχιστον ετσι ισως η Κλερ κανει κάποιο ποστ πιο σύντομα. Άντε να δουμε καμια κίνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Επίσης θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι ο Libertus, είναι ο φιλοξενούμενος του Αυτοκράτορα για σήμερα, οπότε δεν μπορείτε να τον ψηφίσετε. Όσοι τον ψηφίσατε πρέπει να αλλάξετε τις ψήφους σας, αν δεν το κάνετε δεν θα πάρετε απουσία


Ψηφοφορία για Τετάρτη 03/08

  1. bilire
  2. Claire Rentfield -----> Libertus
  3. dimjim -----> bilire
  4. DumeNuke -----> bilire
  5. Himela -----> Claire Rentfield
  6. JKaradakov -----> ultraviolence
  7. kleop -----> Wild_Boy
  8. Libertus -----> Claire Rentfield
  9. methexys-----> Claire Rentfield
  10. Guest 278211
  11. Totaled -----> Libertus
  12. ultraviolence -----> Wild_Boy
  13. Wild_Boy -----> JKaradakov
  14. Σπυρακος (^^) -----> Libertus
  15. Μάιρα
  16. Tάσος97


Ψήφοι
3 Claire Rentfield
2 bilire
2 Wild_Boy
1 ultraviolence
1 JKaradakov




Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08
Deutsch... Lover -Ψηφοφορία 02/08



Οριστικές Αποχωρήσεις
-----

Απουσίες
Σπυράκος #1


Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
[...]

Τους bilire, Σπυρακος και Τασος97 θέλω να τους παρακολουθήσω λίγο.
[...]
και θα παρακαλέσω Iορδάνη, Himela, ουλτρα και όποιον άλλον είναι πολότης εν πάση περιπτώσει να σκεφτεί [...]
οσο θες παρακολουθα με δεν παιζει θεμα. Κρατω το γεγονος οτι προτεινες 3 ατομα
[...]
Τέλος υπάρχουν κι άλλοι που έχουν μείνει ακόμα περισσότερο στην αφάνεια, τουλάχιστον στις ψηφοφορίες, όπως η kleop, ο Τάσος και ο ultraviolence.[...]
κι απο εσενα κρατω οτι κρατησες 3 ατομα. Τυχαιο οτι αναφερομαι και στα δυο;
[...]
  • Πόρνη που τα έκανε μαντάρα[...]
πορνη που τα κανε μπ&*^ελο ρε :P (ουλτρα με απογοητευεις στην εκφραση σου :P )
[...]
Για αυτούς που ψηφίζουν bilire: Θα έλεγε ρε παιδιά κάποιος μαφιόζος οτι βαριέται να ψάχνει τα ποστ μας και τις παραθέσεις; Σας το είπα και πριν αλλά οι ενέργειες του dimijim να την κατηγορήσει ξέροντας οτι είναι άπειρη παίκτρια και θα την τυλίξει σε μια κόλλα χαρτί δούλεψαν. Οι κακοί το καταλαβαίνω να την ψηφίζετε σαν εξιλαστήριο θύμα, οι πολίτες σκεφτείτε αυτά που σας λέω!
γιατι να μην το ελεγε; ανθρωποι ειμαστε.. Οσο για τον dimijim συμφωνω.

Ultra με μπερδεύεις όντως τώρα όμως.
Σου ειπα σε ψήφιζα για να μην εμπλακώ κι επειδή δεν κινδύνευες. Αλλά δε σου έφτασε αυτό, κατάφερες να φτιάξει το πιο ακραίο σενάριο που μπορούσες για να με ενοχοποιήσεις. Δηλαδή όλα τα άλλα πιθανά σενάρια δεν ισχύουν, ισχύει το ότι είμαι μαφιόζος και το παίζω πληροφοριοδότης; Σοβαρέψου λίγο. Δεν σε κατηγορώ καν.

Αλλάζω ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ σε JKaradakov.
εσυ γιατι δεν πηγες σε ουλτρα σημερα; Και ο ιορδανης δεν ειναι που θεωρειτε ολοι σας αθωο; :confused:
Υπάρχει κι ένα άλλο σενάριο που κάνει τον Wild αφού ακόμα δεν είναι σίγουρος για κανέναν να μη θέλει τις ισοψηφίες. Σκεφτείτε. Τόση ώρα που τόσοι τον κατηγορούμε κάποιος δε θα τον υποστήριζε;
μας γ@455σες με αυτο το επιχειρημα ρε χιμελα.. ειπαμε 1-2 φορες φτανει δεν το κανουμε καραμελα. Οι μαφια θα χρησιμοποιησει ΚΑΘΕ πιθανο τροπο
Συμφώνησα μαζί του μετά τη σημερινή δολοφονία και τις θεωρίες που έλεγα για εκείνον και τον ούλτρα ενώ τελικά βλέποντας ξανά τα ποστ του ούλτρα κατάλαβα τι γίνεται και εμπιστεύθηκα (ξανά :P) το Χάρη.
[...]

Εγώ λέω για την Κλερ εδώ και μέρες. Πάμε να την ψηφίσουμε, δεν έχω πρόβλημα.

Claire Rentfield
[...]
Πατε να κανετε συμμαχιες απο το δευτερο γυρο; Ε;:confused: τοσο σιγουροι ειστε μεταξυ σας για την ενοχοαθωοτητα σας;
Ψηφίζω κι εγώ Claire Rentifield.

Έχω πει τόσες φορές ότι δεν είμαι σίγουρος πλέον. Και είναι αστείο να κατηγορούμαι ότι τον καλύπτω, ενώ παραλίγο να τον πετάξω έξω. Ας δούμε στον επόμενο γύρο τι θα κάνουμε μαζί του.
ελα κι εσυ σε κλαιρ....

Το τι θα κανετε μαζί του μονο εσεις το ξέρετε....
Kleop με πείθεις. Όλα οκ.
[...]
ΕΣΥ πειστηκες τοσο ευκολα;:confused:
[...]

Σχετικά με wild κι ultra, το είχα πει κι εγώ το πρωί, ότι πιθανόν ανάμεσά τους να κρύβεται ένας Μαφιόζος. [...]
εσυ ανα μια δυαδα ατομων λες οτι υπαρχει και πιθανως ενας μαφιοζος.

Απο τις τελευταιες της κινησεις θα ψηφίσω Himela διοτι θεωρω πως παει πολυ καλα να παιξει ρολο συνασπισμενο με τους μαφιοζους. Μπορω να αιτιολογησω την ψηφο μου με ποστ και παραθεσεις αλλά δεν μπορώ να το κάνω αυτή τη στιγμή γιατί με χρειάζεται ένας φίλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μα εσύ είχες ψηφίσει Μάιρα, αν ήταν να ψηφίσεις Libertus γτ δεν το έκανες απο την αρχή. :hmm:



Βρε παιδιά ο αυτοκράτορας δεν ξέρει τίποτα, υποθέσεις κάνει και προστατεύει όποιον θεωρεί αθώο. Απλά επειδή το λε΄τε για δεύτερη συνεχόμενη ψηφοφορία ότι αφού το κάνει ο αυτοκράτορας κάτι ξέρει.

Δεν βοηθάς, σε όλα τα πόστ σου δεν έχω καταλήξει πουθενά, οπότε ψηφίζω JKaradakov
Να χειροκροτήσω τον/την αυτοκράτορα (ΝΟΤ). Δεν μπορεί να έδωσες σοβαρά ασυλία σε αυτό το άτομο!
Γιατί τι έχει ο Libertus;
Μάιρα, πού είναι το troll σου; Άρχισε να μου λείπει. Γιατί το σταμάτησες σήμερα;
Περίμενα να δω τι θα γράψουν οι άλλοι και μετά να κάνω την εμφάνιση μου. Σου έλειψαν οι σοβαρές μου απαντήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Τάσο ως τώρα σου απαντούσα με επιχειρήματα, τώρα όμως μόνο θα γελάσω πια αφού κατέληξες σε μένα. Δεν αξίζει να προσπαθώ άλλο να σε πείσω. :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου σε Claire Rentfield. Δεν εχει νόημα να την αφήσω στη Μάιρα, τουλάχιστον ετσι ισως η Κλερ κανει κάποιο ποστ πιο σύντομα. Άντε να δουμε καμια κίνηση.

Ψήφος με το κυματάκι; :whistle:

Δεν βοηθάς, σε όλα τα πόστ σου δεν έχω καταλήξει πουθενά, οπότε ψηφίζω JKaradakov
Γειά σου βρε Μάιρα με τα ωραία σου. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Επίσης θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι ο Libertus, είναι ο φιλοξενούμενος του Αυτοκράτορα για σήμερα, οπότε δεν μπορείτε να τον ψηφίσετε. Όσοι τον ψηφίσατε πρέπει να αλλάξετε τις ψήφους σας, αν δεν το κάνετε δεν θα πάρετε απουσία


Ψηφοφορία για Τετάρτη 03/08

  1. bilire
  2. Claire Rentfield -----> Libertus
  3. dimjim -----> bilire
  4. DumeNuke -----> bilire
  5. Himela -----> Claire Rentfield
  6. JKaradakov -----> ultraviolence
  7. kleop -----> Wild_Boy
  8. Libertus -----> Claire Rentfield
  9. methexys-----> Claire Rentfield
  10. Guest 278211
  11. Totaled -----> Libertus
  12. ultraviolence -----> Wild_Boy
  13. Wild_Boy -----> JKaradakov
  14. Σπυρακος (^^) -----> Libertus
  15. Μάιρα -----> JKaradakov
  16. Tάσος97 -----> Himela


Ψήφοι
3 Claire Rentfield
2 bilire
2 Wild_Boy
2 JKaradakov
1 ultraviolence
1 Himela





Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08
Deutsch... Lover -Ψηφοφορία 02/08



Οριστικές Αποχωρήσεις
-----

Απουσίες
Σπυράκος #1


Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ψήφος με το κυματάκι; :whistle:


Γειά σου βρε Μάιρα με τα ωραία σου. :thumbup:

Η bilire εχω γραψει πολλες φορες οτι μου φαίνεται ύποπτη αλλα ειπε οτι θα ετοιμάσει ποστ,όποτε περιμένω να δω τι θα γραψει. Προς το παρόν πιστευω οτι η πιο σωστή επιλογή ειναι να αλλάξω τη ψήφο στην Κλερ μηπως και πιεστεί να γραψει κατι,ή να δουμε αν θα τη την σώσει καποιος.
Και εσυ εχεις επαναπαυτεί στο οτι οι περισσότεροι νομίζουν πως εισαι αθώος ομως :whistle: Μαζί με τη Χιμελα είστε σίγουροι ο ενας για την αθωότητα του άλλου,ψηφίζεις ουλτρα και η Χιμελα σε ακολουθεί.. :hmm: Θέλω να πιστευω οτι η ψήφος της Μάιρα ηταν απο τις γνωστές της τυχαίες κινήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεταξύ των 2 που είχα αποφασίσει να ψηφίσω, Claire και wild, επιλέγω Wild Boy . Επειδή είμαι θάλασσα, περιληπτικά δε με έχει πείσει για το ό,τι είναι αθώος. Επίσης, θεωρώ άδικο να φύγει η Claire χωρίς να έχει προλάβει να πει τίποτα από τότε που πήρε ψήφους, όπως έγινε και χτες. Ισοψηφία και βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top