Palermo #44 - Lord of the Rings

Ψηφοφορία Τρίτη 3/8 - Ποιός θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Εγώ αλλάζω την ψήφο μου σε Deutsch... Lover. Και παίζω και την κάρτα μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαίρομαι που βλέπω ότι το παιχνίδι εξελίσσεται. Επίσης, χαίρομαι που πήρα κάποιες απαντήσεις από kleop και ultra και που έλαβαν θέση στο παιχνίδι.

Ακόμα όμως, περιμένω απαντήσεις από bilire.

Ψήφος στην bilire για τριπλή ισοψηφία. Για να δούμε τι θα γίνει. Η ψήφος μένει τουλάχιστον μέχρι να πάρει θέση, να κατηγορήσει ή να αθωώσει παίκτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ​

Η ΣΕ θεωρεί πολύ προσβλητικό να υπάρχει αυτή η υπόνοια ότι στήθηκε η κλήρωση και σας παρακαλεί να μην επαναληφθεί. :/: Και οι δυο μας αφιερώσαμε ένα ολόκληρο βράδυ για να βεβαιωθούμε ότι η κλήρωση έχει γίνει σωστά και έχουν τηρηθεί οι διαδικασίες όπως πρέπει, τόσο για την κλήρωση των ρόλων όσο και για την κλήρωση των καρτών.
ποιος ειπε κατι τετοιο;:confused:

[...]
Λολ σε ποιον να παίξω νεκροφάνεια χτες που κινδύνευα; Αφού δεν είχε πεθάνει κανείς ακόμα! Κλερ, συγκεντρώσου!:whistle:
[...]

Αυτό πρώτη φορά το ακούω...:eek:
Χιμελα συνεχιζω να πιστευω πως η τοσο γρηγορη νεκροφανεια σου δεν ειναι για καλο.. Θα μπορουσες καλλιστα να την κρατησεις αλλη μια μερα ή δυο, το ξέρουμε ολοι πως δεν κινδυνευες να φυγεις ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕΡΑ, αφού είσαι θύμα το οποιο ΣΙΓΟΥΡΑ θα έσωζε η μάγισσα. Εδώ σε προστάτευσε ο αυτοκράτορας...

οκ τοτε λαθος μου ισως να μη θυμαμαι καλα :P αρα το μεντιουμ μας γνωριζει τι ηταν η Guest 278211...
[...]Τώρα θα με κατηγορήσετε κι επειδή γράφω με επιχειρήματα μόνο;
ΝΑΙ :hehe: ο,τι και να πεις ειναι εναντιον σου :pfff:

Βλέπω μια σχετική διασπορά ψήφων αλλά βλέπω οι ψήφοι να κινούνται μεταξύ χάρη και δημήτρη. Δεν είμαι σίγουρος για την ταυτότητα κανενός εκ των δύο. Θέλω να δω πως θα κινηθούν και οι άλλες ψήφοι και μετά να ψηφίσω διότι μπορεί να στήνεται κάποια παγίδα...

Επισης να πω οτι εχετε καταπιαστει τελειως με το θεμα του δημαρχου. Στο προηγουμενο ειχαμε καταπιαστει με το θεμα του ΔΑ. Ξεκολληστε δεν αξιζει ΚΑΝ να το συζηταμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σήμερα δεν ψηφίζετε την Himela, διότι βρίσκεται προσκεκλημένη στο παλάτι του Αυτοκράτορα. Δεν είμαστε απολίτιστοι! :mad: Φερόμαστε με το γάντι στους φιλοξενούμενους! :pfff:

Ψηφοφορία για Τρίτη 02/08
  1. bilire
  2. Claire Rentfield
  3. Deutsch… Lover -----> Μάιρα
  4. dimjim -----> Libertus
  5. DumeNuke -----> Libertus
  6. Himela ----->dimijim
  7. JKaradakov ----->dimijim
  8. kleop -----> bilire
  9. Libertus ----->Deutsch… Lover (x2)
  10. methexys -----> bilire
  11. Guest 278211 -----> bilire
  12. Totaled
  13. ultraviolence -----> Libertus
  14. Wild_Boy -----> ultraviolence
  15. Mάιρα -----> methexys
  16. Σπυράκος (^^)
  17. Τάσος97


Ψήφοι
3 Libertus
3 bilire
2 dimijim
2 Deutsch... Lover
1 ultraviolence
1 Mάιρα
1 methexys


Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08



Οριστικές Αποχωρήσεις
-----



Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bilire

Νεοφερμένος

Η bilire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Λοιπόν εμφανίστηκα ξανά . Πρωτον θέλω να πω ότι αγαπητή Guest 278211, δε θεώρησα ότι η αποχώρηση σου ήταν αδιαφορη, απλώς σχολιασαν άλλοι και δεν είχα τι να πω.Αν και θεωρώ ότι ίσως είναι λίγο νωρίς να παιχτεί μια κάρτα σαν τη νεκροφανεια, χαίρομαι που είσαι πάλι μέσα γιατί σκέφτεσαι λογικα και μαζί σου θα φτάσουμε σε ασφαλή συμπεράσματα. Επίσης δεν είναι απαραίτητο να σχολιάζουμε αν δε ξέρουμε τι συμπέρασμα να βγάλουμε. Έπειτα Τάσο97 στην ερώτηση ποιος είπε ότι είμαι επιθετικη? Νομίζω ότι η Guest 278211 και ο dimijim το ανέφεραν κάπου πιο πάνω ίσως και η kleop, αλλά δεν είμαι σίγουρη Επιπλεον kleop λες δε σε έπεισα. Τι παραπανω ήθελες να πω, να κάνω ? Τελος θα προχωρήσω στη ψήφο μου και feel free, όπως λένε οι φίλοι μας οι αγγλοι, να με διορθωσετε η να σχολιάσετε. Καταρχήν δε θα κατηγόρησω αυτούς που με κατηγορησουν η που με ψηφισαν. Είναι λογικό ο καθένας να κάνει υποθέσεις. Αποφάσισα σε αυτό το γύρω να ψηφίσω κάποιον που δεν κινδυνεύει ακόμη και αν ψηφίσουν και οι υπόλοιποι και κινδυνεύει ίσως αλλαξω τη ψήφο μου και αυτό το κάνω επειδή δε θέλω πάλι να κατηγορηθω ότι δίνω την οριστική βολή η ότι πάω να σώσω τον εαυτό μου τώρα που κινδυνευω. οπότε ψηφίζω τον Σπυρακος. Είναι ηπιων τόνων και δε κάνει πολλά σχόλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Εγώ αλλάζω την ψήφο μου σε Deutsch... Lover. Και παίζω και την κάρτα μου. :)

Γιατί το έκανες αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Γιατί το έκανες αυτό;
Μου φαίνεται πιο ύποπτη αυτή τη στιγμή από τον Δημήτρη. Ήμουν ανάμεσα σε αυτή και την Κλαιρ και επέλεξα αυτή. Δεν έχω κάποια σιγουριά, απλά τη θεωρώ πολύ πιο ύποπτη. Το γεγονός ότι η ψηφοφορία ήταν ανάμεσα στον Δημήτρη και εμένα με ανησύχησε κάπως.

Για τη bilire με την οποία ισοψηφώ τώρα δεν ξέρω τι υποθέσεις να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μου φαίνεται πιο ύποπτη αυτή τη στιγμή από τον Δημήτρη. Ήμουν ανάμεσα σε αυτή και την Κλαιρ και επέλεξα αυτή. Δεν έχω κάποια σιγουριά, απλά τη θεωρώ πολύ πιο ύποπτη. Το γεγονός ότι η ψηφοφορία ήταν ανάμεσα στον Δημήτρη και εμένα με ανησύχησε κάπως.

Για τη bilire με την οποία ισοψηφώ τώρα δεν ξέρω τι υποθέσεις να κάνω.
Πολλά περίεργα μαζί συμβαίνουν όμως.
- Βγάζεις τον εαυτό σου στο κλαρί, γίνεσαι mvp με 3-2-2 και αν σε ψήφιζε η σπι 4-2-2
- Γιατί η κάρτα; Τόσο σίγουρος; Δεν μπορείς να αλλάξεις και ψήφο τώρα.

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Γιατί το έκανες αυτό;
αιντε..
Μου φαίνεται πιο ύποπτη αυτή τη στιγμή από τον Δημήτρη. Ήμουν ανάμεσα σε αυτή και την Κλαιρ και επέλεξα αυτή. Δεν έχω κάποια σιγουριά, απλά τη θεωρώ πολύ πιο ύποπτη. Το γεγονός ότι η ψηφοφορία ήταν ανάμεσα στον Δημήτρη και εμένα με ανησύχησε κάπως.
Για τη bilire με την οποία ισοψηφώ τώρα δεν ξέρω τι υποθέσεις να κάνω.
χαρη δε διαφωνω πως η deutsch ειναι γενικως υποπτη. Αλλά δεν ξέρω εάν είναι πιο ύποπτη από το δημήτρη. Αρα αφού θεωρείς τον εαυτό σου αθώο θεωρείς οτι και ο δημητρης ειναι αθωος αφου η ψηφοφορία κινείται ανάμεσά σας;
Πολλά περίεργα μαζί συμβαίνουν όμως.
- Βγάζεις τον εαυτό σου στο κλαρί, γίνεσαι mvp με 3-2-2 και αν σε ψήφιζε η σπι 4-2-2
- Γιατί η κάρτα; Τόσο σίγουρος; Δεν μπορείς να αλλάξεις και ψήφο τώρα.
αυτο^


totaled που εισαι;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 02/08
  1. bilire -----> Σπυρακος (^^)
  2. Claire Rentfield
  3. Deutsch… Lover -----> Μάιρα
  4. dimjim -----> Libertus
  5. DumeNuke -----> Libertus
  6. Himela ----->dimijim
  7. JKaradakov ----->dimijim
  8. kleop -----> bilire
  9. Libertus ----->Deutsch… Lover (x2)
  10. methexys -----> bilire
  11. Guest 278211 -----> bilire
  12. Totaled
  13. ultraviolence -----> Libertus
  14. Wild_Boy -----> ultraviolence
  15. Mάιρα -----> methexys
  16. Σπυράκος (^^)
  17. Τάσος97


Ψήφοι
3 Libertus
3 bilire
2 dimijim
2 Deutsch... Lover
1 ultraviolence
1 Mάιρα
1 methexys
1 Σπυρακος (^^)


Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08



Οριστικές Αποχωρήσεις
-----



Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Δε σου απάντησα γιατί ξέρω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να σου αλλάξω γνώμη. Ήσουν άλλωστε από τους λάτρεις της κίνησης του ικαριονα να αποκαλύψει ρόλους στο προηγούμενο. Άρα, δε βρίσκω νόημα να συνεχίσω τη συζήτηση μαζί σου. Εσύ έχεις μια άποψη, εγώ έχω μια διαφορετική, κανείς δεν πρόκειται να πείσει τον άλλον, οπότε πάω πάσο και περιμένω να ακούσω τους υπόλοιπους.

Αυτό είναι τέρμα παραπληροφόρηση και αφορά άλλο παιχνίδι οπότε το θεωρώ χτύπημα κάτω από τη μέση. Σου απάντησα με επιχειρήματα και για αυτό το παιχνίδι και απαιτώ έτσι να μου φερθείς κι εσύ. Αν θες να μη μου απαντήσεις θεμιτό αλλά το να χρησιμοποιείς φθηνές τεχνικές δε σε τιμά ούτε εσένα ούτε το παιχνίδι.

Μου φαίνεται πιο ύποπτη αυτή τη στιγμή από τον Δημήτρη. Ήμουν ανάμεσα σε αυτή και την Κλαιρ και επέλεξα αυτή. Δεν έχω κάποια σιγουριά, απλά τη θεωρώ πολύ πιο ύποπτη. Το γεγονός ότι η ψηφοφορία ήταν ανάμεσα στον Δημήτρη και εμένα με ανησύχησε κάπως.

Για τη bilire με την οποία ισοψηφώ τώρα δεν ξέρω τι υποθέσεις να κάνω.

Ξέρεις όμως οτι δίνοντας την επιπλέον ψήφο αν η ίδια η ντόιτς ή άλλος παίξει ακύρωση ακυρώνονται και οι δύο έτσι; Ούτε να αλλάξεις μπορείς και η κάρτα σου πάει χαμένη και η ψήφος σου πάει χαμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Ξέρεις όμως οτι δίνοντας την επιπλέον ψήφο αν η ίδια η ντόιτς ή άλλος παίξει ακύρωση ακυρώνονται και οι δύο έτσι; Ούτε να αλλάξεις μπορείς και η κάρτα σου πάει χαμένη και η ψήφος σου πάει χαμένη.
Δεν πειράζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχω μια ώρα που σας διαβάζω, αλλά δεν θέλω να εξαντλήσω το χρόνο μου μέχρι τις 8 για να γράφω. Έχω κρατήσει σημειώσεις να κάνω τα σχόλιά μου, δεν έχω ολοκληρώσει την τελευταία σελίδα, θαρρώ πως έχω μια εικόνα του παιχνιδιού. Όμως!

Ψηφίζω Μάιρα χωρίς να πιστεύω 100% πως είναι ένας κακός ρόλος. Θεωρώ πως είναι παντελώς άχρηστος παίκτης σε κάθε ομάδα και δεν μπορώ να βγάλω ασφαλές συμπέρασμα αυτή τη στιγμή μεταξύ των επικρατούντων παικτών. Μου φαίνεται πολύ πιο σοφό να κινηθώ προς έναν παίκτη που φανερά πετάει χαρταετό από κάποιους που διαφωνούν με επιχειρήματα. Αργά ή γρήγορα όσοι μιλούν θα πέσουν σε λογικά ατοπήματα. Όσοι το παίζουν τρελίτσες όμως είναι πιο επικίνδυνοι τελικώς γιατί δεν μπορείς να υποθέσεις τίποτε απολύτως για εκείνους.

Επανέρχομαι με τις σκέψεις μου, έφτασα στο σπίτι και δεν έφαγα καν ένα σωστό γεύμα για να σας προλάβω. Όσο για 'σένα dimjim, δεν είπε κανείς πως θεωρούμαστε αθώοι/ες επειδή λείπαμε. Είχες κάθε δικαίωμα να ψηφίσεις κάποιον που σώπαινε. Σας φιλώ προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Libertus, δευτερη ακατανόητη κίνηση. Με έχεις ΚΑΤΑΜΠΕΡΔΕΨΕΙ.

Το σκέφτομαι σοβαρά να σε ακολουθήσω, μήπως και ξέρεις κάτι παραπάνω, αλλά έτσι θα ρίσκαρες κάρφωμα. Αν είσαι με τους πολίτες, γιατί; Αν δεν είσαι, απλά παίζεις με τις αντοχές μας.

Τέλος πάντων, bilire, περίμενα περισσότερα από εσένα, αυτά που λες, δε μου αρκούν. Ωστόσο, δε θέλω να "προστατέψω" με την ψήφο μου τον Libertus και να φέρω ισοψηφία, γιατί μόνο βοήθεια δεν προσφέρει, αλλά ούτε και να τον καταδικάσω. Ας τα βγάλει πέρα μόνος του, έτσι όπως παίζει.

Ψηφίζω DumeNuke
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

(ναι, ξανά. Τι στο καλό έχετε πάθει, ωρε παίδες; :redface: )

Η ΣΕ εχθές είπε ρητά πως οι δημοσιεύσεις που διαγράφηκαν στην περίοδο παράτασης ΔΕ πρέπει να σχολιαστούν. Θεωρούνται ως μη γενόμενες. Υπάρχουν παίκτες οι οποίοι αγνόησαν παντελώς αυτή την οδηγία. Σας παρακαλούμε πολύ, μην κάνετε τη ζωή όλων μας δύσκολη. Προσέξτε παραπάνω, σεβαστείτε τις οδηγίες! Η επόμενη τέτοια παράβαση θα πρέπει να τιμωρηθεί.

Εκ της ΣΕ
(με λύπη!)

Ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 02/08
  1. bilire -----> Σπυρακος (^^)
  2. Claire Rentfield
  3. Deutsch… Lover -----> Μάιρα
  4. dimjim -----> Libertus
  5. DumeNuke -----> Libertus
  6. Himela ----->dimijim
  7. JKaradakov ----->dimijim
  8. kleop -----> bilire
  9. Libertus ----->Deutsch… Lover (x2)
  10. methexys -----> bilire
  11. Guest 278211 -----> DumeNuke
  12. Totaled -----> Mάιρα
  13. ultraviolence -----> Libertus
  14. Wild_Boy -----> ultraviolence
  15. Mάιρα -----> methexys
  16. Σπυράκος (^^)
  17. Τάσος97


Ψήφοι
3 Libertus
2 bilire
2 dimijim
2 Mάιρα
2 Deutsch... Lover
1 ultraviolence
1 methexys
1 Σπυρακος (^^)
1 DumeNuke


Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08



Οριστικές Αποχωρήσεις
-----



Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ακόμα στον Libertus και θα τον ακολουθήσω αν και πιστεύω οτι οι δύο ψήφοι του θα ακυρωθούν στην παράταση. Εφόσον η Deutsch...Lover ήταν μια από τις υπόπτους μου, ας την ψηφίσω και βλέπουμε πού θα μας βγάλει. Με έχεις μπερδέψει τρομερά Χάρη αλλά σε εμπιστεύομαι, ελπίζω να μη βγω χαμένη. :/:

Επίσης προς τον Τάσο: την ώρα που έπαιξα τη νεκροφάνεια δεν ήξερα οτι ο αυτοκράτορας μού είχε δώσει ασυλία. Εκείνη την ώρα στο μυαλό μου είχα οτι μπορεί να δολοφονηθώ ή να βγω με ψηφοφορία το απόγευμα οπότε έπαιξα την κάρτα και χαίρομαι που το έκανα γιατί είμαι σίγουρη οτι έφερα πίσω πολίτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Θα δώσω ψήφο στον dimijim γιατι φαίνεται αρκετά ύποπτος. Δε θα ψηφίσω χάρη γιατι με τη δικη μου ψήφο θα παει στις 4 και πολύ πιθανό να βγει.. Προτιμω να παμε σε ισοψηφια (οχι για να μαθουμε το δημαρχο που ειλικρινα στ@ρχιδι@ μου αλλα για να κοψουμε κινησεις)

επισης χιμελα εμμεσα ακολουθεις το χαρη ο οποιος ξεκινησε να ειναι κατα της deutsch με 2πλη ψηφο και ησουν σε φαση wtf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
@Libertus

Δεν μπορώ να καταλάβω αν η ψήφος σου έχει γίνει για κάποιο λόγο και γιατί σε παίχτη που είπε ότι θα λείψει απο την ψηφοφορία;

Σπαζοκεφαλιάζω πραγματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 02/08
  1. bilire -----> Σπυρακος (^^)
  2. Claire Rentfield
  3. Deutsch… Lover -----> Μάιρα
  4. dimjim -----> Libertus
  5. DumeNuke -----> Libertus
  6. Himela ----->Deutsch... Lover
  7. JKaradakov ----->dimijim
  8. kleop -----> bilire
  9. Libertus ----->Deutsch… Lover (x2)
  10. methexys -----> bilire
  11. Guest 278211 -----> DumeNuke
  12. Totaled -----> Mάιρα
  13. ultraviolence -----> Libertus
  14. Wild_Boy -----> ultraviolence
  15. Mάιρα -----> methexys
  16. Σπυράκος (^^)
  17. Τάσος97 -----> dimijim


Ψήφοι
3 Libertus
3 Deutsch... Lover
2 bilire
2 dimijim
2 Mάιρα
3 Deutsch... Lover
1 ultraviolence
1 methexys
1 Σπυρακος (^^)
1 DumeNuke


Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08



Οριστικές Αποχωρήσεις
-----



Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top