Palermo #44 - Lord of the Rings

Ψηφοφορία Τρίτη 3/8 - Ποιός θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
H bilire είτε είναι μαφιόζος ή αθώα, σήμερα θα ψηφιστεί απο πάρα πολλούς και σίγουρα απο μαφιόζους.
Το ότι κάποιος την ψήφισε δεν τον αθωώνει.

Με 4 άτομα στην μαφία, με την bilire να αποχωρεί με ψηφοφορία που κατα κοινή γνώμη είναι μαφιόζος, δεν νομίζω η μαφία να έβγαζε έτσι έναν παίκτη της.



Για το κwlοδάχτυλο (x2) ζητώ συγγνώμη και δεν εννοώ να προσβάλω κανένα. Είναι απλά μια καθημερινή χειρονομία :P Εάν η ΟΔ το κρινει ως εξυβριση ας μου δωσει ποινη ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΛΗΗΗΖ. Για τα τυπικα της υποθεσης:


παιζω ΑΔ :D
υγ: το βιντεο εχει τραβηχτει και ανεβει στις 3/8 διοτι 1) καποτε θα με σκοτωνατε δεν παιζει και 2) ηξερα οτι θα φυγω απο το σπιτι που ημουν τοτε και η συνδεση εδω που ειμαι τωρα ειναι ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ και θα εκανε 5 ωρες να ανεβει το βιντεο.

Κανατε χαρουλες οτι δεν ακυρωθηκε η δολοφονιας μαφιοζακια μου.... Εχουμ ολοκληρο ΣΚ να σας κανουμε σκονη :P Καραντακε αγαπημενε φιλε μου ντοντ γουορυ ειμαι σκληρο παιδι για να πεθανω, εδω θα ειμαι το ΣΚ (τουλάχιστον) να σου κανω παρεουλα :P
Honestly, I almost shed a tear... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.


Για το κwlοδάχτυλο (x2) ζητώ συγγνώμη και δεν εννοώ να προσβάλω κανένα. Είναι απλά μια καθημερινή χειρονομία :P Εάν η ΟΔ το κρινει ως εξυβριση ας μου δωσει ποινη ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΛΗΗΗΖ. Για τα τυπικα της υποθεσης:


παιζω ΑΔ :D
υγ: το βιντεο εχει τραβηχτει και ανεβει στις 3/8 διοτι 1) καποτε θα με σκοτωνατε δεν παιζει και 2) ηξερα οτι θα φυγω απο το σπιτι που ημουν τοτε και η συνδεση εδω που ειμαι τωρα ειναι ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ και θα εκανε 5 ωρες να ανεβει το βιντεο.

Κανατε χαρουλες οτι δεν ακυρωθηκε η δολοφονιας μαφιοζακια μου.... Εχουμ ολοκληρο ΣΚ να σας κανουμε σκονη :P Καραντακε αγαπημενε φιλε μου ντοντ γουορυ ειμαι σκληρο παιδι για να πεθανω, εδω θα ειμαι το ΣΚ (τουλάχιστον) να σου κανω παρεουλα :P
Τάσο σαγαπάμε...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
ΤΑΣΟΥΛΗ δεν μπορώ να αποφασίσω αν σε μισώ για την τυμβωρυχία (δευτερη στην ιστορία μας, μην ξεχνιόμαστε!) ή αν σε λατρεύω για αυτο το βίντεο! Είσαι ψυχασθενής ρε μπαγάσα!!!! <3<3<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
τσαρα εκανες merge το μηνυμα μου με του σπυρακου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τάσο welcome back

Ψηφοφορία για Πέμπτη 04/08

  1. bilire
  2. dimjim -----> bilire
  3. DumeNuke -----> bilire
  4. JKaradakov
  5. kleop -----> bilire
  6. methexys -----> bilire
  7. Totaled -----> bilire
  8. ultraviolence -----> bilire
  9. Wild_Boy -----> bilire
  10. Μάιρα
  11. Σπυρακος (^^) -----> bilire
  12. Τάσος97


Ψήφοι
8 bilire


Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08
Deutsch... Lover -Ψηφοφορία 02/08
Libertus - Ποινή 03/08
Guest 278211 - Άμεση Προφυλάκιση 04/08


Οριστικές Αποχωρήσεις
Claire Rentfield [Μέντιουμ] - Ψηφοφορία 03/08 & Τυμβωρυχία
Himela [Αυτοκράτορας] - Δολοφονία 04/08 &Τυμβωρυχία

Απουσίες
Σπυράκος #1


Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από kleop
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
Ενεργοποίηση Κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από bilire
Ενεργοποίηση Κάρτας: Τυμβωρυχία από bilire
Ενεργοποίηση Κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από dimijim
Ενεργοποίηση Κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση Κάρτας: Αποτυχία Δολοφονίας από Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
τσαρα εκανες merge το μηνυμα μου με του σπυρακου...


Βιασύνη, σόρρυ. Επειδή δεν μπορώ να το χωρίσω ξανά, αν δες ξανακάντο... Το έσβησα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Τι βιντεο ηταν αυτο Τασουλη;Αφασια ρε γμτ.:clapup:
Παλι εγινε τροπη των γεγονοτων.Για να δουμε και την συνεχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Έκλαψα με το βίντεο. To be continued κιολας, τι αλλο εχεις στο μυαλό σου; Αλλη κάρτα δεν μπορεις να εχεις τωρα αλλα τι αλλο μας κρύβεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
το παιχνιδι συνεχιζει ρε μεθεξις τι θα συνεχιστει.. ο χριστος κ η μανα του δλδ ειπαμε δεν ειμαι ηλιθιος (μ@λ@κας ειμαι στη ζωη γενικοτερα :hehe: )

τι ακριβως δηλαδη να κρυψω; νομιζω δεν ειναι να κανεις βιντεο τελικα (η αλλη παει και ψηφιζει με βαση τα "ν", η άλλη θα με βγαλει αστροναυτη... )

επισης για διευκρινιστικους λογους το βιντεο δεν απευθυνεται στους πολιτες αλλα στη μαφια. Το be continued περα απο το οτι συνεχιζει το παιχνιδι ειναι για τη μαφια οτι ερχομαστε. Δε θα συνεχισω το αφηνω εδω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Ναι ρε,χαλάρωσε,πλάκα κανω επειδη ηταν ανάλαφρο το κλίμα. Η κάρτα ακύρωσης δολοφονίας ειναι πραγματικός άσσος στο μανίκι όποτε απο αυτη την έννοια το λέω, ειναι πραγματική έκπληξη και πολυ χρήσιμο όπλο. Σορρυ κιολας αλλα επειδη σχολιάζανε και άλλοι είπα να πετάξω και εγω την μαλακια μου και παρεξηγήθηκα τελικά :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγω σας αφηνω προς το παρον (παω παραλια για καφε και μπανακι) θα επιστρεψω κατα τις 5 να συνεχισω το διαβασματακι. Υπαρχει πιθανοτητα να μην ψηφισω σημερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τώρα σοβαρά θα χρησιμοποιηθεί το ίδιο επιχείρημα που χρησιμοποιήθηκε στο 30-τόσο και είχε γίνει χαμός για 2-3 γύρους;
Δεν είπαμε να μαθαίνουμε από τα λάθη μας και να μην πέφτουμε στις παγίδες των δολοφόνων;

PS. Και εγώ τα ίδια λάθη κάνω.
Έλα μωρέ, εγώ την είχα κάνει τη βλακεία τότε στη μαφία και είχε τζιμπήσει ο τζιτζίς. Λες να το λέω σοβαρά; Απλώς πήγα να την πειράξω λίγο την κοπέλα! Αμάν! Πολύ σοβαροί μου γίνατε όλοι. :redface:
Totaled: Σε εσένα Άννα κάτι δε μου αρέσει. Κατηγόρησες το Χάρη και τη Σύλβια, σίγουρους αθώους στα μάτια μου, αμφισβήτησες τον Ιορδάνη, σίγουρο αθώο στα μάτια μου και γενικά ενώ φαίνεται ότι προσπαθείς, δε με πείθεις. Θα μπορούσες να είσαι κι εσύ Πολίτης που παίζει πολύ άσχημα αλλά μήπως και μαζεύτηκαν πολλοί τέτοιοι; Τείνω προς την ενοχή σου, αν και προτεραιότητα αύριο έχει η bilire.
Ελάτε τώρα όλοι για μια μεγάλη αγκαλιά. :bigarmhug
Σαν τι δεν σου αρέσει; :eek: Επισυνάπτω φωτό σύντομα, να μου πεις αναλυτικά... Είμαι τελείως χαμένη, δεν έχω ιδέα τι γίνεται σε αυτό το παιχνίδι και δεν έχω όλο το χρόνο του κόσμου να του αφιερώνω. Που κι αν είχα, πάλι δεν θα ήξερα τι γίνεται. Πάνω που κάνω μια υπόθεση, ανατρέπονται όλα. Τη Σύλβια δεν την κατηγόρησα ποτέ, μην λέτε ψέματα. Απλώς δεν την είχα 100% αθώα. Κατέληξα λίγο πριν τεθεί εκτός, αν διάβασες, πως απλώς ήταν ο εαυτός της => αθώα. Κι ο Τάσος έλεγε πως ήταν σίγουρα ένοχη, μήπως θα ενοχοποιήσεις και τον Τάσο τώρα; Α, δεν μπορείς, είναι σίγουρα αθώος. :redface:

:bigarmhugback!
Μαλιστα ολοι εχετε στραφει στην bilire.Δεν λεω ειναι υποπτες οι κινησεις και ειδικα μετα το χτεσινο της ποστ.Δεν θα αναφερθω αν εγραψε "στη καρεκλα",αλλα το κειμενο της μπερδευε αρκετα.
Για ευνοητους λογους λοιπον ριχχνω πριν την δολοφονια την ψηφο μου στη
ν bilire.
Συμφωνω με τον ultraviolence να επικεντρωθουμε στον Wild_Boy πιο μετα.Πρεπει αλλα ατομα να φυγουν αυτη την στιγμη.
Αγαπητή, εγώ εσένα φοβάμαι περισσότερο από τον Wild_Boy.
τι ακριβως δηλαδη να κρυψω; νομιζω δεν ειναι να κανεις βιντεο τελικα (η αλλη παει και ψηφιζει με βαση τα "ν", η άλλη θα με βγαλει αστροναυτη... )

επισης για διευκρινιστικους λογους το βιντεο δεν απευθυνεται στους πολιτες αλλα στη μαφια. Το be continued περα απο το οτι συνεχιζει το παιχνιδι ειναι για τη μαφια οτι ερχομαστε. Δε θα συνεχισω το αφηνω εδω..
1ον: Έχω όνομα, δεν είμαι η άλλη! Επειδή ψηλώσατε λίγο και γίνατε όμορφα παιδια ( :inlove:) νομίζετε θα μιλάτε έτσι και δεν θα διαμαρτυρηθεί κανείς;
2ον: Απάντησα παραπάνω πως το ποστ μου είχε μια δόση χιούμορ που μάλλον δεν μέτρησα σωστά στη μεζούρα και το πήρατε απόλυτα σοβαρά.

Λιώνω με το video πάντως, είσαι θεούλης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΠΡΟΦΑΝΩΣ και το βίντεο του Τάσου ήταν απλώς τρολλάρισμα για την ΑΔ. Θα σας παρακαλέσω λοιπόν να μην επεκταθείτε πάνω σε αυτό, πέρα από την καλαισθησία του ή όχι.
Σε περίπτωση που υπάρξουν παίκτες που προσπαθήσουν να εξάγουν συμπεράσματα από το βίντεο θα υπάρξουν ποινές, σύμφωνα με την αρχική μας θέση για τα επιχειρήματα.


Ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.


Έχει πολλή ώρα να πέσει τραγουδάκι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.


Έχει πολλή ώρα να πέσει τραγουδάκι :whistle:


[off-topic]Και τι τραγουδάκι :D :D [/off-topic] Ναι,σορρυ,πίσω στο παιχνίδι τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ναι ρε,χαλάρωσε,πλάκα κανω επειδη ηταν ανάλαφρο το κλίμα. Η κάρτα ακύρωσης δολοφονίας ειναι πραγματικός άσσος στο μανίκι όποτε απο αυτη την έννοια το λέω, ειναι πραγματική έκπληξη και πολυ χρήσιμο όπλο. Σορρυ κιολας αλλα επειδη σχολιάζανε και άλλοι είπα να πετάξω και εγω την μαλακια μου και παρεξηγήθηκα τελικά :redface: :P
Διάβασα τα ποστ σου και σήμερα είναι η μέρα σου, ψήφος στη methexys
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Διάβασα τα ποστ σου και σήμερα είναι η μέρα σου, ψήφος στη methexys

Θα πεις ποτε τιποτα εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Διάβασα τα ποστ σου και σήμερα είναι η μέρα σου, ψήφος στη methexys


Θες να μας πεις κάποιο σενάριο ή κάποια γνώμη κιολας ή απλα έτυχε να πέσεις πάνω στο ποστ μου και είπες α,να τι θα ψηφίσω σημερα; Δεν ξερω τι να υποθέσω απο το οτι δεν συμμετέχεις σχεδόν καθολου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Χαιρετώ την αγαπημένη μας πόλη!

Βλέπω ότι σήμερα η μέρα είναι ιδιαίτερα καλή. Γλυτώσαμε τη δολοφονία, βγάζουμε ένα σίγουρο Μαφιόζο, τα πράγματα πάνε καλά...
Για τη δολοφονία δεν έχω να πω πολλά πράγματα. Η Μαφία ακολούθησε ξανά τη χθεσινή τακτική, χτύπησε ένα ζωηρό παίχτη αλλά έπεσε πάνω στην ΑΔ και τώρα έχει ένα μεγάλο πρόβλημα με τον Τάσο να κυκλοφορεί αποδεδειγμένα αθώος. Πλέον μπορεί να είναι οι νύχτες αυτές που θα κρίνουν το παιχνίδι, ειδικά αν η Μαφία συνεχίσει να έχει προβλήματα στις δολοφονίες.
Όσο για την ψηφοφορία, ούτε γι αυτήν έχω να σχολιάσω πολλά πράγματα. Ψηφίζουμε όλοι ένα σίγουρο Μαφιόζο και το πλεονέκτημα είναι διπλό, καθώς εκτός από την αποχώρηση του Μαφιόζου, η Μαφία θα λάβει και μια κάρτα λιγότερη στην κλήρωση της Κυριακής.

Σαν τι δεν σου αρέσει; :eek: Επισυνάπτω φωτό σύντομα, να μου πεις αναλυτικά... Είμαι τελείως χαμένη, δεν έχω ιδέα τι γίνεται σε αυτό το παιχνίδι και δεν έχω όλο το χρόνο του κόσμου να του αφιερώνω. Που κι αν είχα, πάλι δεν θα ήξερα τι γίνεται. Πάνω που κάνω μια υπόθεση, ανατρέπονται όλα. Τη Σύλβια δεν την κατηγόρησα ποτέ, μην λέτε ψέματα. Απλώς δεν την είχα 100% αθώα. Κατέληξα λίγο πριν τεθεί εκτός, αν διάβασες, πως απλώς ήταν ο εαυτός της => αθώα. Κι ο Τάσος έλεγε πως ήταν σίγουρα ένοχη, μήπως θα ενοχοποιήσεις και τον Τάσο τώρα; Α, δεν μπορείς, είναι σίγουρα αθώος. :redface:
Άννα, τον Τάσο το θεωρώ αθώο αρκετά πριν δω την ΑΔ του.
Τώρα που έρχεται το ΣΚ και θα έχουμε όλοι λίγο παραπάνω χρόνο και τις πληροφορίες μιας ολόκληρης βδομάδας, θα περιμένω κι από εσένα ένα γενικότερο σχόλιο για το πώς έχει εξελιχθεί το παιχνίδι μέχρι στιγμής. Δε σε θεωρώ ακόμη σίγουρα ένοχη, πιθανόν απλά να είσαι και πολύ χαμένη, λέω όμως ότι είσαι κι εσύ από τα άτομα που θα πρέπει να ελεγχθούν τη νέα βδομάδα. Διαφωνείς;

off topic:
Τάσο, για να κολάσεις τη Σύλβια εμφανίστηκες shirtless; :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Απευθύνομαι κυρίως σε καραντάκοβ ή σε άλλους πολίτες. (δεν εχω ολοκληρωσει το διαβασμα ολου του θεματος)

Η μαφία μπορεί να πάει να στήσει τρελό παιχνίδι. Εάν η bilire είναι μαφία προφανώς και σήμερα θα την ψηφίσει ΟΛΗ η μαφία. Γιατί; Διότι η νεκροφάνεια βρίσκεται ΉΔΗ στα χέρια της και θα μπορούν να την επαναφέρουν χωρίς να πει κάποιος α ξερεις τι εισαι μαφια διοτι θα εχει μοιραστεί άλλη μια νεκροφάνεια. Για μένα εάν η bilire επιστρέψει θα είναι μάλλον μαφιόζα αλλά δεν μπορώ να μιλήσω με σιγουριά εάν δεν έχω τελειώσει με τα ποστς. Δινω απλως μια ιδεα για το τι παιχνιδι ισως να θελει να κανει η μαφια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top