Palermo #43 - Επιδημική έκρηξη

Ψηφοφορία 15/7 - Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Δεν χαίρομαι που θα το πω, αλλά μπράβο στη Μαφία :P
Το παιχνίδι από τους πολίτες ίσως χάθηκε σε σκατά αποχωρήσεις που κάναμε στην αρχή και σε κάρτες που ίσως δεν πρόλαβαν να παιχτούν.
Η μαφία έπαιξε βρώμικα στο τέλος, όπως συνηθίζεται άλλωστε :P
Απορώ με Emilouko και Libertus που ήταν πάλι μαφία..
Επίσης εξηγήστε μου λίγο, είχατε ψυλλιαστεί το αλεξίσφαιρο μου και συνεννοηθήκατε somehow για να καταφέρω να πεθάνω ωρέ;! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,832 μηνύματα.
Δεν χαίρομαι που θα το πω, αλλά μπράβο στη Μαφία :P
Το παιχνίδι από τους πολίτες ίσως χάθηκε σε σκατά αποχωρήσεις που κάναμε στην αρχή και σε κάρτες που ίσως πρόλαβαν να παιχτούν.
Η μαφία έπαιξε βρώμικα στο τέλος, όπως συνηθίζεται άλλωστε :P
Απορώ με Emilouko και Libertus που ήταν πάλι μαφία..
Επίσης εξηγήστε μου λίγο, είχαμε ψυλλιαστεί το αλεξίσφαιρο μου και συνεννοηθήκατε somehow για να καταφέρω να πεθάνω ωρέ;! :(

Σε νόμιζα για γιατρό εσένα και σε είχα πεθάνει στον πήδουλο :P Έτυχε τη μέρα που κοιμήθηκα μαζί σου να σε δολοφονήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Χρονια Πολλα Ηλια πολυχρονος!Με την απορια εμεινες ε;Θα σου πουν οι μεγαλοι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Και με εμένα είχε κοιμηθεί τις 2 πιο σημαντικές μέρες ο ultraviolence και δεν μπορούσα να πάρω πληροφορίες! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ελενα btw σε συγχαιρω για τον υπεροχο ρολο σου και το πως τον εκμεταλλευτηκες (αν και θα μπορουσες και καλυτερα :( )

α τωρα ειδα οτι εφταιγε ο ουλτρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,832 μηνύματα.
Και με εμένα είχε κοιμηθεί τις 2 πιο σημαντικές μέρες ο ultraviolence και δεν μπορούσα να πάρω πληροφορίες! :redface:

Όχι θα σ'άφηνα :P Δεν έπρεπε να επιβεβαιωθεί ότι βγάζατε μαφιόζο :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Παιδιά ήταν τέλεια!! Μπράβο σε όλους :inlove:
Τι βλέπω δίπλα στα προτεινόμενα στο youtube; Fergie-MILF; :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,254 μηνύματα.
Και επειδή πολλοί αναρωτηθήκατε με την αντιστροφή ψήφων... ήταν προφανώς για να κάνω μπάχαλο. Περίμενα ότι θα χαρακτηριστεί κίνηση είτε αρχάρια είτε πανικού επειδή έγινε νωρίς και πόνταρα στο ότι στους επόμενους γύρους πάλι όλοι θα ασχολούνται με την Claire, τον Σπυράκο που και καλά την έσωσε και τον Ikariona και μπορώ να πω ότι πήγε ακριβώς όπως το περίμενα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,011 μηνύματα.
αχαχαχαχ μλκλ Ηλίας είσαι γκαντέμης :P

εγώ πάντως δε καταλαβαίνω γιατί δε βγάζατε τόσο καιρό την Έλενα. τι μπορεί να κάνει το medium για να σώσει τον εαυτό του; ή στη βάραγε κάθε βράδυ ο Tzoum? :P

Και επειδή πολλοί αναρωτηθήκατε με την αντιστροφή ψήφων... ήταν προφανώς για να κάνω μπάχαλο. Περίμενα ότι θα χαρακτηριστεί κίνηση είτε αρχάρια είτε πανικού επειδή έγινε νωρίς και πόνταρα στο ότι στους επόμενους γύρους πάλι όλοι θα ασχολούνται με την Claire, τον Σπυράκο που και καλά την έσωσε και τον Ikariona και μπορώ να πω ότι πήγε ακριβώς όπως το περίμενα. :redface:

τους ήξερες από το 2ο γύρο; ποιο ήταν το σήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Και επειδή πολλοί αναρωτηθήκατε με την αντιστροφή ψήφων... ήταν προφανώς για να κάνω μπάχαλο. Περίμενα ότι θα χαρακτηριστεί κίνηση είτε αρχάρια είτε πανικού επειδή έγινε νωρίς και πόνταρα στο ότι στους επόμενους γύρους πάλι όλοι θα ασχολούνται με την Claire, τον Σπυράκο που και καλά την έσωσε και τον Ikariona και μπορώ να πω ότι πήγε ακριβώς όπως το περίμενα. :redface:

Όπως είπα και in-game, bravo πολύ καλή κίνηση και μας μπέρδεψες. Μόνο ο ακριβός νομίζω είπε ότι θα μπορούσε να είναι κίνηση αντιπερισπασμού αλλά μιας και ήταν μαφιόζος κανείς δεν άκουσε.

τους ήξερες από το 2ο γύρο; ποιο ήταν το σήμα;

ΔΕν χρειαζοταν να ξερει ποιοι είναι, ήξερε ότι δεν ήταν η Κλαιρ και η Μαιρα απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
αχαχαχαχ μλκλ Ηλίας είσαι γκαντέμης :P

εγώ πάντως δε καταλαβαίνω γιατί δε βγάζατε τόσο καιρό την Έλενα. τι μπορεί να κάνει το medium για να σώσει τον εαυτό του; ή στη βάραγε κάθε βράδυ ο Tzoum? :P
Τη Δευτέρα που δεν είχατε θύμα στόχος ήταν η Έλενα και σώθηκε από τον Τζουμ. Ο οποίος και την προστάτευε κάθε μέρα και γι αυτό η Μαφία δεν την ξαναβάρεσε. :P
Υπομονή, σε λίγο θα ανέβει το ημερολόγιο της Σύλβιας κι αύριο το δικό μου και θα σας λυθούν εκεί όλες οι απορίες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Τη Δευτέρα που δεν είχατε θύμα στόχος ήταν η Έλενα και σώθηκε από τον Τζουμ. Ο οποίος και την προστάτευε κάθε μέρα και γι αυτό η Μαφία δεν την ξαναβάρεσε. :P
Αυτές είναι αγάπες! :whistle:


Υ.Γ: Ένα μεγάλο μπράβο στους Ultraviolence και Χάρη.
Ultra, πραγματικά δίδαξες το ρόλο.
Χάρη, είχες τα πάντα εναντίον σου. Αν δεν σε πουλούσαν εγώ δε θα μπορούσα να σε βρω, θα είχες καταλάβει τι πήγαινα να κάνω! ;-)
Εσείς νικήσατε για την μαφία in my book! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Άντε και του χρόνου να ξανά παίξουμε. :devil:

:hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,011 μηνύματα.
είδατε που το κακολογούσατε το παιδί ήταν καλούλης κατά βάθος :(

αλήθεια τη μέρα που χε βγει ο Pie λόγω δικηγόρου δεν ήταν; και έβγαινε ο Ικαρίωνας και λέει καλά έπαιξε ο δικηγόρος και βγάλαμε δολοφόνο σήμερα από σπόντα αχαχαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
κι εγω την ελενα την παντρεψα με τον καραντακοβ δεν ηξερα για τον τζουμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
είδατε που το κακολογούσατε το παιδί ήταν καλούλης κατά βάθος :(

Τι καλούλης μωρέ! Που φοβόμουν ότι θα έβλεπα θύμα τον Ιορδάνη και δε θα μπορούσα να τον σώσω - όπως και έγινε, επειδή δεν είχα κάνει δολοφονία ακόμη! :ropalo: Πάλι καλά που είχε ΑΔ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Θέλω ημερολόγια, PMs τύπου Μελανίας όπως πέρσυ, βραβεία και σχολιασμό για το παίξιμο του καθενός (ειδικά για το σήμα κατατεθέν αυτού του Παλέρμο :P ) από τους έμπειρους :)

Χαίρομαι που για κάποιες μέρες χωρίς να το ξέρω επανέφερα Γιατρό πάντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Με τόση λάσπη και τόσο κράξιμο και κατάφερα να επιβιώσω 8)
ρε είστε τέλειοι, να ξαναπαίξουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
είδατε που το κακολογούσατε το παιδί ήταν καλούλης κατά βάθος :(

αλήθεια τη μέρα που χε βγει ο Pie λόγω δικηγόρου δεν ήταν; και έβγαινε ο Ικαρίωνας και λέει καλά έπαιξε ο δικηγόρος και βγάλαμε δολοφόνο σήμερα από σπόντα αχαχαχαχαχ

ο γιατρός δεν πρέπει να σώζει μόνο ένα άτομο επειδή απλά το συμπαθεί και να αφήνει τους άλλους στην τύχη τους!!!!

Με τόση λάσπη και τόσο κράξιμο και κατάφερα να επιβιώσω 8)
ρε είστε τέλειοι, να ξαναπαίξουμε!!!

κιουπιντάκο. :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Τώρα λέμε τα καλά ακόμη... Τάσο, Νεφελάκι και Spy θα πέσει κράξιμο πιο μετά! :redface:

Με αγάπη, όμως! :)

Cupid πουλάκι μου, γιατί δεν υπερασπιζόσουν τον εαυτό σου; :look:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top