Palermo #43 - Επιδημική έκρηξη

Ψηφοφορία 15/7 - Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ψηφίζω Cupid.

Η Eileen δεν απάντησε ούτε στα επιχειρήματα που που απαντούσαν στο ποστ της, απλά τα χαρακτήρισε "αστεία". Καλώς, διαβάστε οι πολίτες την απάντησή μου και βγάλτε συμπέρασμα για το αν είναι αστεία. Το ποια αποφάσισε σε αυτόν τον γύρο ότι πρέπει να αθωωθεί είναι προφανές και αυτό σας αφήνω ως τελευταία μου λόγια.

Εγώ δεν απάντησα; Ποιον κατηγόρησες εσύ;
Και αν πίστευες ότι ήμουν ύποπτη, γιατί δεν είπες κάτι νωρίτερα για εμένα; Πού είναι τα δικά σου στοιχεία 8 γύρους μετά, που λες;
Εγώ κάτι έδειξα. Λίγο ή πολύ, σωστό ή λάθος, θα φανεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
@ικαριονας:

το αν εκανα βλακεια ή οχι το ξερω εγω, εσύ και το μέντιουμ. Αλλά το γεγονος οτι γνωρίζω πως κάρτες να σε φέρουν πίσω ΥΠΑΡΧΟΥΝ ναι μου λεει κατι, μην ανησυχεις. για αυτο και η ψηφος μου κινηθηκε προς χαρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
off προς τασούλη
οφφ προς ΣΕ
ας ηταν με μενα το μαναρι η συλβια και θα σου λεγα τι κολπαρες θα χε μαθει.. αλλα εμπλεξε με σενα
Τι κολπάρες θα είχε μάθει; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,092 μηνύματα.
Οφφ προς Τασούλη

οφφ προς ΣΕ
ας ηταν με μενα το μαναρι η συλβια και θα σου λεγα τι κολπαρες θα χε μαθει.. αλλα εμπλεξε με σενα

Το στεφάνι μου δεν το αλλάζω εγώ.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
οφφ προς ΣΕ
off προς τασούλη
Τι κολπάρες θα είχε μάθει; ;)
ειδες ποσο αμαθης εισαι; δεν μπορεις καν να φανταστεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Άλλη μια φορά το γκρουπ αθώων Γιατί θα το ξεχάσετε:
AEGLO
TZOUM
GIAMOU
IRIS
JK
IKARIONAS
CLEOP
DARMA
100% αθωοι.

Emilouko
I lie us
Eileen
Λίγο λιγότερο αθώοι από τουςπρωτους Γιατί δεν έχει αποδειχθεί ακόμα.

Ενοχοι:
TSARA
PIE
LIBERTUS
ULTRA
NEFELI
SPY
ΤΑΣΟΣ
CUPID
MINTIN
Εκεί κρύβονται οι τελευταίοι ένοχοι. Μη χαθείτε στην πορεία. Ναι Άκη λες πολλά και χαωνεται ο κόσμος. Ποιος σε αθώωσε ποιος σε κατηγόρησε κλπ κλπ βλέπεις πολλά φαντάσματα Γιατί νομίζεις όλα γυρίζουν γύρω σου.
Επίσης οι συγκάτοικοι έχουν πεθάνει για όποιον ακόμα δεν το ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Επειδή σύντομα θα τελειώσει η διορία των φαντασμάτων, αλλάζω την ψήφο μου ξανά στον LIBERTUS μην τυχόν γίνει καμιά βλακεία τελευταία στιγμή.

Θυμηθείτε υπόπτους που έθεσα: Τάσος, Eileen, ultraviolence, Nefeli, Guest 278211 και μετά ανάμεσα σε Cupid, mintin και DumeNuke υπάρχει σίγουρα τουλάχιστον ένας κακός ρόλος.

Ένα τελευταίο σχόλιο για Emilouko. Την έχω στο μυαλό μου ως δικηγόρο. Έλεγε πως αθωώνει εμένα και κατηγορούσε συνέχεια τον Cupid, όταν έφτασα εγώ σε ισοψηφία με τον Cupid, έσπευσε και ψήφισε Pie Maker και έτσι βγήκε ο Pie Maker. Θα μπορούσε να είναι ο δικηγόρος που είχε μηδενίσει τις ψήφους του Cupid και γι' αυτό ήξερε ότι θα έφευγα εγώ που δεν ήθελε να φύγω. Οπότε ψήφισε Pie Maker για να φύγει εκείνος. Μπορεί να κάνω λάθος γιατί η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω για ποιο λόγο θα μηδένιζε τις ψήφους κάποιου που κατηγορούσε συνέχεια. Απλώς ας το έχετε κι αυτό στο μυαλό σας. Αν δείτε πως δεν την τρώνε και μένει μέσα στο παιχνίδι για πολύ, βγάλτε την. Αλλά όχι σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
off προς τασούλη
οφφ προς ΣΕ
ειδες ποσο αμαθης εισαι; δεν μπορεις καν να φανταστεις...
Στη χαρίζω μωρέ, πάρτην. Μήπως και μάθει και τίποτε τώρα στα γεράματα γιατί μέχρι στιγμής είναι σκέτη απογοήτευση... :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
@ικαριονας:

το αν εκανα βλακεια ή οχι το ξερω εγω, εσύ και το μέντιουμ. Αλλά το γεγονος οτι γνωρίζω πως κάρτες να σε φέρουν πίσω ΥΠΑΡΧΟΥΝ ναι μου λεει κατι, μην ανησυχεις. για αυτο και η ψηφος μου κινηθηκε προς χαρη.

Δεν συμφέρει να φέρετε εμένα πίσω. Το εξήγησα στο αρχικό μου post σήμερα. Δεν έχω άλλες κάρτες για να σας βοηθήσω και επειδή μου έριξες την προφυλάκιση την Κυριακή, δεν πήρα καινούρια. Φέρτε πίσω κανέναν από τους άλλους αθώους π.χ. Τzoum, Giamou, kleop, Drama κλπ. Έχουν ακόμη τις κάρτες τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,092 μηνύματα.
Τα φαντάσματα έχουν δικαίωμα να μπουν, να εκφέρουν άποψη πάντα σύμφωνα με τους κανόνες του παιχνιδιού και να ψηφίσουν ως τις 19:54. ΔΕΝ μπορούν να ψηφιστούν και ΔΕΝ μπορούν να παίξουν κάρτες .
Όσοι ψηφίσατε τον Tzoum μπορείτε να αλλάξετε την ψήφο σας αλλά αν δεν το κάνετε δε θα πάρετε απουσία.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 13/7
  1. aegloswen --> Libertus
  2. Cupid --> Emilouko
  3. DumeNuke --> Tzoum
  4. Eileen --> Emilouko
  5. Emilouko --> Cupid
  6. Ikarionas --> Libertus (φάντασμα)
  7. i_lie_us --> Τάσος97
  8. JKaradakov --> Libertus
  9. kleop --> Libertus (φάντασμα)
  10. Libertus --> Cupid
  11. mintin97 --> Cupid
  12. Nefeli Graf
  13. Guest 278211 --> Libertus
  14. tsarachaf --> Libertus (φάντασμα)
  15. Tzoum --> Libertus (φάντασμα)
  16. ultraviolence --> Cupid
  17. vassilis498
  18. Τάσος97 --> Libertus
Ψήφοι
8 Libertus
4 Cupid
2 Emilouko
1 Τάσος97

Η Χώρα των Φαντασμάτων
kleop - Ψηφοφορία 4/7
Mάιρα - Ψηφοφορία 5/7
Drama Prinzessin - Ποινή 6/7
iris17 - Δολοφονία 7/7
Deutsch...Lover - Δολοφονία 8/7
Giamou - Ποινή 8/7
PieMaker - Ψηφοφορία 8/7
Ikarionas - Άμεση Προφυλάκιση 10/7
tsarachaf - Ψηφοφορία 12/7
Tzoum - Δολοφονία 13/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Σπυρακος (^^) [Δήμαρχος] - Ψηφοφορία 6/7 & Τυμβωρυχία
Claire Rentfield [Ντέτεκτιβ] - Ψηφοφορία 7/7 & Τυμβωρυχία

Απουσίες
Libertus #1
i_lie_us #1
JKaradakov #1
PieMaker #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Ikarionas
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση ψηφοφορίας από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Deutsch...Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το υπερπέραν από Ikarionas
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ultraviolence
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από i_lie_us
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση ψηφοφορίας από tsarachaf
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από aegloswen
Ενεργοποίηση ιδιότητας Δικηγόρου: Μηδενισμός ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Αποτυχία δολοφονίας από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση άμεσης προφυλάκισης από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από aegloswen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Δεν συμφέρει να φέρετε εμένα πίσω. Το εξήγησα στο αρχικό μου post σήμερα. Δεν έχω άλλες κάρτες για να σας βοηθήσω και επειδή μου έριξες την προφυλάκιση την Κυριακή, δεν πήρα καινούρια. Φέρτε πίσω κανέναν από τους άλλους αθώους π.χ. Τzoum, Giamou, kleop, Drama κλπ. Έχουν ακόμη τις κάρτες τους.
τον τζουμ η αληθεια ειναι οτι περιμενα να ερθει πισω, αλλα μάλλον οι καρτες που ειναι πλεον χρησιμες βρισκονται στη μαφια. Απο οσους ειπες θα προτιμουσα τον τζουμ διοτι ηταν εκεινος που εμεινε περισσοτερο καιρο μεσα και μπορει να βοηθησει περισσοτερο

εδιτ γιατι μολις το ειδα: ο dume ειλικρινα εχει ψηφισει τζουμ; καραντακοβ ξερω που θα ειναι η επομενη ψηφος μου (σε εσενα) :hehe: ο χριστος κ η μανα του δηλαδη σοβαρευτειτε σε φαση που ειναι το παιχνιδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Πού είναι τα φαντάσματα να ψηφίσουν; δεν τα κινητοποιήσατε να με διώξετε εσείς που τόσο θέλετε; Σε τόσους λίγους κινεί υποψίες η Emilouko που με κατηγορεί χωρίς στοιχεία; και να ήταν μόνο αυτή. Επίσης δείτε λίγο ποιον έχουν ψηφίσει σχεδόν όλα τα φαντάσματα.
Κάποιοι παίζετε βρώμικα και θα το βρείτε μπροστά σας σύντομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Καλησπέρα, καλησπέρα!!

Δυστυχώς η ηχώ με πετυχαίνει πάνω σε καφεδάκι, οποτε πρέπει να φανώ λακωνικός και περιεκτικός.
@JKaradakov: Ο πιο νηφάλιος παίκτης απ' όλους. Σκέφτεται outside of the box και δεν επηρεάζεται από προπαγανδιστικά μηνύματα. Τον βρίσκω πολυ σωστό στα άτομα που υπέδειξε στο τελευταίο του μήνυμα. Για την ακρίβεια οι λίστες μας ειναι σχεδόν πανομοιότυπες.
Προσπαθήστε να βγάλετε εκτός παιχνιδιού τους ακόλουθους παίκτες:
1) Τσαφ
2) Emilouko
3) Βασιλη
4) Σπαι_ακ
Τον Χάρη ούτε εγώ τον είχα υποψιαστεί, μέχρι να παίξει την ακύρωση της Α.Π. Μετά από αυτή του την κίνηση μπαίνει και εκείνος στην 5αδα ή έστω μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι είναι στο πλευρό της μαφίας. Στο σημείο αυτό να δώσω τα συγχαρητήρια μου στην Eileen, η οποια μας άνοιξε τα μάτια και φάνηκε επιτέλους ότι παίζει έξυπνα. Δεν σας κρύβω ότι μέχρι εκείνη τη στιγμή μου φαινόταν αρκετά ύποπτη.
Για το άτομο το οποίο διατηρώ τις επιφυλάξεις μου είναι η Nefeli. Θα σας έλεγα να την αφήσετε τελευταία και αντί γι αυτή να εξετάσετε εξονυχιστικά τις κινήσεις των mintin97 και του Ηλία (sorry φίλε εχω κολλήσει). Όσο για τον Dume πρέπει να είναι όντως η πόρνη!!

Πρόλαβα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.


Εγώ δεν απάντησα; Ποιον κατηγόρησες εσύ;
Και αν πίστευες ότι ήμουν ύποπτη, γιατί δεν είπες κάτι νωρίτερα για εμένα; Πού είναι τα δικά σου στοιχεία 8 γύρους μετά, που λες;
Εγώ κάτι έδειξα. Λίγο ή πολύ, σωστό ή λάθος, θα φανεί.
Ναι, δεν μου απάντησες σε κανένα από τα αριθμημένα σημεία μου που απαντούσαν στην δημοσίευσή σου.
Έχω κατηγορήσει ευθέως τον Ikariona, τον Cupid και επιθετικά κιόλας, την Κλαιρ (στον 2ο γύρο μόνο) και τον Σπυράκο σε αρκετούς γύρους, δηλαδή πολύ περισσότερους από εσένα που στους 2 πρώτους γύρους ψήφισες στην "τύχη" και στον 3ο ψήφισες την drama για να μη σε κατηγορήσει ο Ikarionas. ;) Γι' αυτό και αν φύγω, που θα φύγω όπως φαίνεται, αυτό σας αφήνω σαν διαθήκη μου: H EILEEN ΕΙΝΑΙ ΜΑΦΙΟΖΟΣ και είμαι το μόνο άτομο που έχει κατηγορήσει σε όλο το παιχνίδι σκόπιμα.
Και ναι, ήταν λάθος μου που, ενώ συμφώνησα με τον Πάι για το ότι είσαι ύποπτη, δεν ασχολήθηκα περαιτέρω, και αυτό γιατί όπως είχε πει και ο Tzoum προσπαθείς να τα έχεις καλά με όλους (ας πούμε :P), για να μην σε υποπτευθεί κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Το με κατηγορει χωρις στοιχεια ειναι μια μπαρουφα που λες εδω κ ποσους γυρους. Αν δεν εχεις εσυ στοιχεια επειδη ξερεις ολη τη μαφια δεν σημαινει οτι οι αλλοι Δεν εχουν.

Ειμαι απο κινητο. Γραφω συντομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
οφειλω να φυγω αυτη τη στιγμη για να συμμετασχω σε συζητηση στο δημοτικο συμβουλιο για τους προσφυγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καλησπέρα, καλησπέρα!!

Δυστυχώς η ηχώ με πετυχαίνει πάνω σε καφεδάκι, οποτε πρέπει να φανώ λακωνικός και περιεκτικός.
@JKaradakov: Ο πιο νηφάλιος παίκτης απ' όλους. Σκέφτεται outside of the box και δεν επηρεάζεται από προπαγανδιστικά μηνύματα. Τον βρίσκω πολυ σωστό στα άτομα που υπέδειξε στο τελευταίο του μήνυμα. Για την ακρίβεια οι λίστες μας ειναι σχεδόν πανομοιότυπες.
Προσπαθήστε να βγάλετε εκτός παιχνιδιού τους ακόλουθους παίκτες:
1) Τσαφ
2) Emilouko
3) Βασιλη
4) Σπαι_ακ
Τον Χάρη ούτε εγώ τον είχα υποψιαστεί, μέχρι να παίξει την ακύρωση της Α.Π. Μετά από αυτή του την κίνηση μπαίνει και εκείνος στην 5αδα ή έστω μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι είναι στο πλευρό της μαφίας. Στο σημείο αυτό να δώσω τα συγχαρητήρια μου στην Eileen, η οποια μας άνοιξε τα μάτια και φάνηκε επιτέλους ότι παίζει έξυπνα. Δεν σας κρύβω ότι μέχρι εκείνη τη στιγμή μου φαινόταν αρκετά ύποπτη.
Για το άτομο το οποίο διατηρώ τις επιφυλάξεις μου είναι η Nefeli. Θα σας έλεγα να την αφήσετε τελευταία και αντί γι αυτή να εξετάσετε εξονυχιστικά τις κινήσεις των mintin97 και του Ηλία (sorry φίλε εχω κολλήσει). Όσο για τον Dume πρέπει να είναι όντως η πόρνη!!

Πρόλαβα;;
Ψηφισε ρε Pie!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giamou

Νεοφερμένος

Ο Giamou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Δε προλαβαινω να πολλα ουτε να διαβασω τα τελευταια που εχετε πει, αλλα δεν εχει νοημα να σχολιασω κιολας, γιατι γενικα πιστευω πως δεν ακουτε και δεν δινεται και πολλη σημασια σε αυτα που λενε οι αλλοι, παρα μονο λετε τα δικα σας. Πολλοι απο σας οπως οι cupid, ultraviolence, dumenuke,Τασος και NefeliGraf παιζεται πολυ χαλια, ΑΝ ειστε πολιτες. Εχετε 0 επιχειρηματα, παιζεται οτι να ναι καρτες και ψηφιζετε οποιους να ναι, επαναλαμβανω ΑΝ ειστε πολιτες. Αν ειστε, οσοι ειστε, μαφιοζοι, δε μπορω να πω πως παιζεται καλα, αλλα τουλαχιστον το να μη βοηθατε τους πολιτες εχει ενα νοημα. Και μη βγειτε να πειτε σε λιγο : οποιος το λεει ειναι και καθρεφτακι, γιατι εχουμε βαρεθει να τα βλεπουμε στα ποστ σας.
Επιπλεον, αν εχετε νεκροφανειες και δε τις παιζετε, αναρωτιεμαι ποτε θα τις παιξετε. Αν εχετε τυμβωρυχια, απορω ποτε θα την παιξετε στον pie ή στον tsarachaf.
Επιπλεον, οποιοδηποτε και αν ειναι το στυλ του αλλου, ειτε σας αρεσει, ειτε οχι, εφοσον ειναι στην ιδια ομαδα με εσας ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ, δε μπορειτε να λετε οτι προτιματε να βγει για να μπορεσετε να παιξετε το παιχνιδι. Οπως και αν εχει, αν το παιχνιδι παιχτει σωστα, συμπεριλαμβανει και λαθος επιλογες, αλλα και πιεσεις και κατηγοριες και επιθετικο στυλ και ολα τα παραπανω. Αν δε μπορειτε να τα ανεχτειτε αυτα, μην παιζετε.
Οσον αφορα τη ψηφοφορια, που εχει κριθει, θα ψηφισω NefeliGraf, και επειδη την πιστευω ως κακο ρολο και επειδη εχει 0 ψηφους,
Πιστευω πως ο Libertus ειναι συνασπισμενος με τους κακους, οπως και ο Τασος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Α, το βασικότερο ξέχασα. Ψηφίζω Emilouko γιατι πολυ φοβάμαι ότι όλο και κάποια λαμογια θα κάνουν και θα βγάλουν εκτός παιχνιδιού τον/την Cupid. Καλό ειναι να έχουμε και μια "ενναλακτική" σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Ναι, δεν μου απάντησες σε κανένα από τα αριθμημένα σημεία μου που απαντούσαν στην δημοσίευσή σου.
Έχω κατηγορήσει ευθέως τον Ikariona, τον Cupid και επιθετικά κιόλας, την Κλαιρ (στον 2ο γύρο μόνο) και τον Σπυράκο σε αρκετούς γύρους, δηλαδή πολύ περισσότερους από εσένα που στους 2 πρώτους γύρους ψήφισες στην "τύχη" και στον 3ο ψήφισες την drama για να μη σε κατηγορήσει ο Ikarionas. ;) Γι' αυτό και αν φύγω, που θα φύγω όπως φαίνεται, αυτό σας αφήνω σαν διαθήκη μου: H EILEEN ΕΙΝΑΙ ΜΑΦΙΟΖΟΣ και είμαι το μόνο άτομο που έχει κατηγορήσει σε όλο το παιχνίδι σκόπιμα.
Και ναι, ήταν λάθος μου που, ενώ συμφώνησα με τον Πάι για το ότι είσαι ύποπτη, δεν ασχολήθηκα περαιτέρω, και αυτό γιατί όπως είχε πει και ο Tzoum προσπαθείς να τα έχεις καλά με όλους (ας πούμε :P), για να μην σε υποπτευθεί κανείς.

Ναι κι εγώ συμφωνώ ότι έχει κακό ρόλο η Eileen και μάλιστα την αθωώνει και ο Pie. Αλλά είστε μαζί φίλε μου. Μπορεί να είσαι ΔΑ που την κατηγορείς, έτσι ώστε αν πέσει τυμβωρυχία πάνω σου να αθωωθεί αλλά ελπίζω να μην φάνε το παραμύθι οι πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top