Palermo #43 - Επιδημική έκρηξη

Ψηφοφορία 15/7 - Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,093 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 12/7
  1. aegloswen --> tsarachaf
  2. Cupid
  3. DumeNuke
  4. Eileen --> tsarachaf
  5. Emilouko --> tsarachaf
  6. i_lie_us --> tsarachaf
  7. JKaradakov --> tsarachaf
  8. Libertus
  9. mintin97 --> cupid
  10. Nefeli Graf
  11. Guest 278211 --> mintin97
  12. tsarachaf
  13. Tzoum --> tsarachaf
  14. ultraviolence --> Tzoum
  15. vassilis498
  16. Τάσος97

Ψήφοι
6 tsarachaf
1 cupid
1 mintin97
1 Tzoum

Η Χώρα των Φαντασμάτων
kleop - Ψηφοφορία 4/7
Mάιρα - Ψηφοφορία 5/7
Drama Prinzessin - Ποινή 6/7
iris17 - Δολοφονία 7/7
Deutsch...Lover - Δολοφονία 8/7
Giamou - Ποινή 8/7
PieMaker - Ψηφοφορία 8/7
Ikarionas - Άμεση Προφυλάκιση 10/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Σπυρακος (^^) [Δήμαρχος] - Ψηφοφορία 6/7 & Τυμβωρυχία
Claire Rentfield [Ντέτεκτιβ] - Ψηφοφορία 7/7 & Τυμβωρυχία

Απουσίες
Libertus #1
i_lie_us #1
JKaradakov #1
PieMaker #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Ikarionas
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Deutsch...Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Ikarionas
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ultraviolence
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από i_lie_us
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση ψηφοφορίας από tsarachaf
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από aegloswen
Ενεργοποίηση ιδιότητας Δικηγόρου: Μηδενισμός ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Αποτυχία δολοφονίας από JKaradakov
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,804 μηνύματα.
φιλε μα τον θεο δεν ξερω τι σκεφτεστε. ξες οτι ειμαι αθωος και με ψηφιζεις και με λες δεν εισαι ΔΑ .
#throw
Ναι σωστά,όποιος σε ψηφίζει εσενα είναι ο ΔΑ.Θέλω να δω τη φάτσα ολων σας όταν δείτε τι ρόλο έχω.

Αντώνη σε καταλαβαίνω, i get it, αλλά ένας γύρος ακόμα χαμένος είναι πολύ σε αυτήν την φάση, θα σε παρακαλέσω να αναθεωρήσεις. ;)
Ούτως ή άλλως,δεν κινδυνεύει να βγει,περισσότερο ψήφος-καμπανάκι ήταν αυτή,παρά "θανάσιμη".Αν ο Ακριβός δεν είχε τόσες ψήφους,δε θα ψήφιζα τον Τζουμ


ειδικά μετά από αυτό το πόστ, δεν σε θεωρώ πλέον άτομο που είναι συνασπισμένο με τους πολίτες. :redface:
Και ρωτάω: γιατί τον θές στην φαντασματοχώρα αφού θεωρείς πως είναι αθώος?
Είναι δυνατόν να σκέφτεσαι έτσι ενώ είμαστε σε τόσο κρίσιμο σημείο στο παιχνίδι?
Αντί να καθόμαστε να βγάλουμε τους δολοφόνους θα ψηφιζόμαστε μεταξύ μας αγαπητέ μου?
Υπάρχει περιθώριο για κάτι τέτοιο αυτή την χρονική στιγμή?

Ναι συγγνώμη, τον δικηγόρο εννοούσα. :hehe:

Εννοείς ότι υπάρχει ενδεχόμενο να ήμουν αθώος; :eek: Όλοι μαφιόζο με έχετε ή ΔΑ.E εγκλιματίζομαι :redface:
Το γιατί τον θέλω στη φαντασματοχώρα στη παρούσα φάση,το ξέρω εγώ,το ξέρεις εσύ,το ξέρει ο Ιορδάνης,το ξέρουν όλοι.Όπως είπα παραπάνω,είναι περισσότερο ψήφος-καμπανάκι,όχι με σκοπό να τον βγάλω εκτός παιχνιδιού.Απλά θέλω να φτιάξει λίγο τη συμπεριφορά του για να παίζουμε αρμονικά εδώ και να αφήσει το υφάκι του για τα λαιβ παλέρμο.Διαφορετικά αν δεν αλλάξει αυτό,θα συνεχίσω να τον ψηφίζω.

εχω εξηγησει 100 φορες γιατι ο τασος ειναι πιο υποπτος λογω καρτας που επαιξε εκεινη την στιγμη.. τεσπα παμε και σπαι οτι θελετε.
Μα εκείνη τη στιγμή πρέπει να παίζονται αυτές οι κάρτες,είτε είσαι αθώος είτε ένοχος,για να μη πέσει η ακύρωση της ΑΠ.Να μη σε ξαφνιάζει η ώρα.

Αν δω την οποιαδήποτε κίνηση για να σωθεί ο Ακριβός,θα αλλάξω τη ψήφο μου,μέχρι τότε παραμένει ως έχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ βρίσκομαι Θεσσαλονίκη και κοιτάω για σπίτι. Σήμερα και αύριο η παρουσία μου θα είναι μειωμένη κατά τη διάρκεια της ημέρας.

Για σήμερα θα ψηφίσω Tzoum.
Φίλε Νίκο, η χθεσινή ψήφος κάθε άλλο παρά τυχαία ήτανε. Θα προσπαθήσω να παραθέσω τη λογική μου αργότερα σήμερα το βράδυ, αφού γυρίσω από τα τελευταία ραντεβού που έχω κλείσει με τα μεσιτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ναι σωστά,όποιος σε ψηφίζει εσενα είναι ο ΔΑ.Θέλω να δω τη φάτσα ολων σας όταν δείτε τι ρόλο έχω.


Ούτως ή άλλως,δεν κινδυνεύει να βγει,περισσότερο ψήφος-καμπανάκι ήταν αυτή,παρά "θανάσιμη".Αν ο Ακριβός δεν είχε τόσες ψήφους,δε θα ψήφιζα τον Τζουμ




Εννοείς ότι υπάρχει ενδεχόμενο να ήμουν αθώος; :eek: Όλοι μαφιόζο με έχετε ή ΔΑ.E εγκλιματίζομαι :redface:
Το γιατί τον θέλω στη φαντασματοχώρα στη παρούσα φάση,το ξέρω εγώ,το ξέρεις εσύ,το ξέρει ο Ιορδάνης,το ξέρουν όλοι.Όπως είπα παραπάνω,είναι περισσότερο ψήφος-καμπανάκι,όχι με σκοπό να τον βγάλω εκτός παιχνιδιού.Απλά θέλω να φτιάξει λίγο τη συμπεριφορά του για να παίζουμε αρμονικά εδώ και να αφήσει το υφάκι του για τα λαιβ παλέρμο.Διαφορετικά αν δεν αλλάξει αυτό,θα συνεχίσω να τον ψηφίζω.


Μα εκείνη τη στιγμή πρέπει να παίζονται αυτές οι κάρτες,είτε είσαι αθώος είτε ένοχος,για να μη πέσει η ακύρωση της ΑΠ.Να μη σε ξαφνιάζει η ώρα.

Αν δω την οποιαδήποτε κίνηση για να σωθεί ο Ακριβός,θα αλλάξω τη ψήφο μου,μέχρι τότε παραμένει ως έχει
δεκτη η δικαιολογηση σου
αν και το στυλακι μου ειναι γιατι οντως οσο ημουν νεκρος δεν βρηκατε τιποτα και επρεπε καποιος να τα πει ^_^ εγω ημουν αυτος που τα ειπε εγω ειμαι αυτος που θα φαει και το χεητ. δεν πειραζει. και παλι κουβαλαω ^_^

Παιδιά, εγώ βρίσκομαι Θεσσαλονίκη και κοιτάω για σπίτι. Σήμερα και αύριο η παρουσία μου θα είναι μειωμένη κατά τη διάρκεια της ημέρας.

Για σήμερα θα ψηφίσω Tzoum.
Φίλε Νίκο, η χθεσινή ψήφος κάθε άλλο παρά τυχαία ήτανε. Θα προσπαθήσω να παραθέσω τη λογική μου αργότερα σήμερα το βράδυ, αφού γυρίσω από τα τελευταία ραντεβού που έχω κλείσει με τα μεσιτικά.

αν δεν εισαι κακος ρολος δεν εχω λογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
δεκτη η δικαιολογηση σου
αν και το στυλακι μου ειναι γιατι οντως οσο ημουν νεκρος δεν βρηκατε τιποτα και επρεπε καποιος να τα πει ^_^ εγω ημουν αυτος που τα ειπε εγω ειμαι αυτος που θα φαει και το χεητ. δεν πειραζει. και παλι κουβαλαω ^_^
mid laner λέμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
διετίθεμαι να ψηφίσω κάτι σε ultra > τάσος97 > tsara με αυτή τη σειρά πρωτεραιότητας αποφασίστε και πείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα!
Δεν είχα χρόνο να γράψω νωρίτερα, αλλά από εδώ και πέρα είμαι στη διάθεσή σας. :)
Η αποτυχία δολοφονίας και σήμερα μας δίνει πολύτιμο χρόνο! Jkaradakov, ένας επιβεβαιωμένος αθώος ανάμεσα μας. :thumbup:



Tzoum, όποιος διαφωνεί μαζί σου δεν σημαίνει ότι είναι μαφιόζος. Αυτή η τακτική παιχνιδιού είναι που ακολούθησε ο Ikarionas και είδαμε τι αποτέλεσμα είχε. Εάν ο Ikarionas δεν ήταν ΔΑ, τότε συγγνώμη αλλά πρέπει να συμφωνήσεις και εσύ στο ότι είναι αυτός που πήρε τους πολίτες στο λαιμό του. Θα συμφωνήσω όμως σε ένα πράγμα, πως δηλαδή ό,τι και να ήταν (ΔΑ, πόρνη, πολίτης), μεγαλύτερη αξία θα είχε να βγάλουμε κάποιον μαφιόζο, πόσω μάλλον τώρα που έχουν στενέψει τα περιθώρια. Δεν πέφτει βέβαια τυμβωρυχία πλέον να ξεκαθαρίσουμε κάτι. Έπρεπε να πέσουν σε όλους τους σίγουρους αθώους...



Τώρα, σε ό,τι αφορά τον Tsarachaf, έχω ξαναπεί σε προηγούμενους γύρους ότι ανάμεσα σε αυτόν και στον Piemaker υπάρχει κατά πάσα πιθανότητα ένας μαφιόζος. Τη λογική που έχετε κάποιοι εδώ μέσα, ότι είναι και οι 2 ένοχοι δεν μπορώ να την καταλάβω. Αφού αντάλλασσαν συχνά κατηγορίες, πώς είναι δυνατόν να ανήκουν στην ίδια ομάδα; Σε αυτό το σημείο επίσης θα βοηθούσε μια τυμβωρυχία, αλλά ούτε εδώ πέφτει. Εάν κρίνω όμως από το γεγονός ότι η aegloswen αναγνωρίζει τον Piemaker ως μαφιόζο και δεδομένου ότι ο Pie κατηγορούσε πολύ τον tsarachaf, θεωρώ πολύ πιθανόν ο Piemaker να είναι ΑΜ και ο tsarachaf o μαφιόζος που γνώριζε. Γι' αυτό, θα ψηφίσω tsarachaf.

Η' υπήρχε κάρτα αποτυχίας δολοφονίας! :)

Δεν παίζεται δημόσια αυτή η κάρτα;!
Eileen, ή κάνω λάθος ή με απογοητεύεις :redface:
Διάβασε κανόνες, Ζωή. :pfff::smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή έχω υποχρεώσεις, ψηφίζω Cupid για τους ίδιους λόγους με χτες, θα τα διαβάσω όλα αργότερα.

μισό λόγο που με ψηφίζεις δεν έχεις πει πάντως. Η Claire ήταν πολύ σίγουρη για την ενοχή μου; από την μη τεκμηρίωση της ψήφου της προκύπτει αυτό; :hmm:
Λοιπόν κι εγώ θα ψηφίσω tsarachaf
Θέλω μόνο να προσθέσω για την Claire κάτι ακόμη και παρακαλώ να το λάβετε υπόψη: πάντα ήμουν σίγουρος για την αθωότητα της αλλά και η ίδια ποτέ δεν αναφερθηκε σε μένα, παρα μόνο με ψήφισε αναίτια και αδικαιολόγητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
mid laner λέμε. :P

MID viktor top riven bot vayne jinx supp thresh jungel noc jarvan :)
αλλα και εδω προσπαθω οπως βλεπεις ομως ορισμενους δεν μπορεις να τους πεισεις για την αθωωτητα σου ακομα και αν πεθανεις.

διετίθεμαι να ψηφίσω κάτι σε ultra > τάσος97 > tsara με αυτή τη σειρά πρωτεραιότητας αποφασίστε και πείτε

μπες στο μπετο μας και συ αθωε ♥ παμε με την σειρα πρωτα τσαρα αφου φευγει σημερα παμε μετα τασο και μετα βλεπουμε για ουλτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
διετίθεμαι να ψηφίσω κάτι σε ultra > τάσος97 > tsara με αυτή τη σειρά πρωτεραιότητας αποφασίστε και πείτε

Καλύτερα να πάρεις απουσία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
εξυπνάδα ή ξέρεις κάτι που δε ξέρω;

Ξέρω ότι αν δεν θέλεις να παίξεις σωστά, καλύτερα να μην παίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο, μόνο ότι έσταξα λίγο με την αποτυχία δολοφονίας :redface:

Ωρέ λέτε να γυρίσει τελικά; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ξέρω ότι αν δεν θέλεις να παίξεις σωστά, καλύτερα να μην παίζεις.
Μην την λές μόνο στον Βασίλη για αυτό το θέμα μεσιέ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Μόνο μία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μην την λές μόνο στον Βασίλη για αυτό το θέμα μεσιέ. :)

Το ίδιο ισχύει και για πολλούς άλλους, ωστόσο έχουν την καλοσύνη να γράψουν δυο σειρές και να ψηφίσουν μόνοι τους.

Όχι να μπαίνουν και να λένε πείτε μου τι να ψηφίσω. Εμένα αυτό μου δείχνει ότι όχι μονο δεν έχει διαβαει τπτ απο την τελευταία στιγμή που μπήκε αλλα αδιαφορεί τελείως και για το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
jk γιατι φιλε? μια χαρα ενοχοι ειναι αυτοι που λεει ο βασιλης.. και μας εμπιστευεται την ψηφο του στους σιγουρους αθωους οχι σαν καποιους καποιους που εχουν κακο ρολο και προσπαθουν να κανουν αμαν και πως να μην πεθανουν βραδυ (βλεπε dumenuke πορνη)

γιατι οι αλλοι που βλεπουν εχουν καλυτερα σεναρια? βλεπεις ολους τους αλλους που παιζουν να αναλυουν κατι? ολοι πανω κατω τα ιδια λεμε.. μην την λες στον βασιλη :)

ηλια ανετα φιλε αφου δεν ξερουν να σκοτωνουν
aeglo παμε καμαρι μου

Μόνο μία...

και με λετε δεν ειναι μαφιοζος ρε μαγκες? με σονα support δεν πας ουτε μεχρι το περιπτερο :Ρ


παντως περα απο την πλακα υποτιθεται εισαι ονλαιν και δεν λες τιποτα τοση ωρα :) ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Το ίδιο ισχύει και για πολλούς άλλους, ωστόσο έχουν την καλοσύνη να γράψουν δυο σειρές και να ψηφίσουν μόνοι τους.

Όχι να μπαίνουν και να λένε πείτε μου τι να ψηφίσω. Εμένα αυτό μου δείχνει ότι όχι μονο δεν έχει διαβαει τπτ απο την τελευταία στιγμή που μπήκε αλλα αδιαφορεί τελείως και για το παιχνίδι.

Δε καταλαβαίνω πού κολλάς. Δήλωσα ποιοι είναι οι πιο ένοχοι για μένα αυτή τη στιγμή. Τι σου φαίνετια περίεργο πως δεν έχω καμία διάθεση να πετάξω μια ψήφο στο κενό όταν ξέρω πως δε πρόκειται να με στηρίξει κανείς; Δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα όσο θα ήθελα αλλά έχω δει και ψηφους που έχουν πέσει για πολύ χειρότερους λόγους.

προς το παρόν ψηφίζω tsarachaf να φεύγει :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μόνο μία...

Sona. <3 αλλά εγώ mainάρω αυτή την κυρία:


Tzoum χαλάρωσε. Και άσε τη Sona κάτω. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
και με λετε δεν ειναι μαφιοζος ρε μαγκες? με σονα support δεν πας ουτε μεχρι το περιπτερο :Ρ
Πλανάσαι πλάνην οικτρά. ;)

παντως περα απο την πλακα υποτιθεται εισαι ονλαιν και δεν λες τιποτα τοση ωρα :) ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις
Σε τι δεν σε κάλυψα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top