Palermo #43 - Επιδημική έκρηξη

Ψηφοφορία 15/7 - Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,805 μηνύματα.
ο JKaradakov δεν μπορεί να είναι κάτι άλλο παρά πολίτης
Αποτυχία Δολοφονίας: Ακυρώνει την δολοφονία σας και συνεχίζετε να είστε ενεργός παίκτης. Δεν προφυλάσσει από ψηφοφορία και δεν μπορεί να προφυλάξει άλλο παίκτη. Παίζεται μόνο όταν ο συντονιστής δηλώσει πως δολοφονηθήκατε, από την στιγμή της ανακοίνωσης, ως τις 20:00.
Μοναδική. Δίνεται σε παίκτη του καλού στρατοπέδου με εξαίρεση τον Αντίπαλο Μαφιόζο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,094 μηνύματα.
Γεια σας κι από μένα! :kissing:

Ψηφοφορία για Τρίτη 12/7
  1. aegloswen --> tsarachaf
  2. Cupid
  3. DumeNuke
  4. Eileen --> tsarachaf
  5. Emilouko --> tsarachaf
  6. i_lie_us --> tsarachaf
  7. JKaradakov --> tsarachaf
  8. Libertus
  9. mintin97
  10. Nefeli Graf
  11. Guest 278211 --> mintin97
  12. tsarachaf
  13. Tzoum --> tsarachaf
  14. ultraviolence
  15. vassilis498
  16. Τάσος97

Ψήφοι
6 tsarachaf
1 mintin97

Η Χώρα των Φαντασμάτων
kleop - Ψηφοφορία 4/7
Mάιρα - Ψηφοφορία 5/7
Drama Prinzessin - Ποινή 6/7
iris17 - Δολοφονία 7/7
Deutsch...Lover - Δολοφονία 8/7
Giamou - Ποινή 8/7
PieMaker - Ψηφοφορία 8/7
Ikarionas - Άμεση Προφυλάκιση 10/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Σπυρακος (^^) [Δήμαρχος] - Ψηφοφορία 6/7 & Τυμβωρυχία
Claire Rentfield [Ντέτεκτιβ] - Ψηφοφορία 7/7 & Τυμβωρυχία

Απουσίες
Libertus #1
i_lie_us #1
JKaradakov #1
PieMaker #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Ikarionas
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Deutsch...Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Ikarionas
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ultraviolence
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από i_lie_us
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση ψηφοφορίας από tsarachaf
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από aegloswen
Ενεργοποίηση ιδιότητας Δικηγόρου: Μηδενισμός ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Αποτυχία δολοφονίας από JKaradakov
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καλησπέρα, καλησπέρα.
Για πάμε.
Το είδες ότι ήταν η βασική γραμμή υπεράσπισής του έτσι; Οπότε ή παρανοϊκός ή μπερδεμένος, όπως ανέφερα πιο πάνω.
Ναι, αλλά ποια άλλη γραμμή υπεράσπισης θα μπορούσε να έχει πέρα απο το να δείξει ότι αυτές οι κινήσεις είναι εξωπραγματικές. Προσωπικά και εγώ τα ίδια θα έκανα.


Καλά δεν έσπαγα πέτρες, Ποσείδι ήμουν :P.
Τώρα που γύρισα όμως δεν στα εξηγώ ωραία;; :P
Παρανόηση, νόμιζα πως είχες πει δουλειές.
Η αλήθεια είναι πως όχι. Δεν είπες τπτ ουσιαστικό βασικά. Τα έχωσες σε Τζουμ και Ικαρίωνα και το μόνο που είχες να πεις για Σπυράκο και Κλαιρ ήταν ότι όλοι ψηφίζουμε και αθώους. Εσύ ήσουν ένας απο τους 3 που τους ψήφισε κάθε φορά, δεν νομίζεις πως κατι λέει αυτό ή ότι κάτι πρέπει να πεις για αυτό;

Η ψήφος μου παραμένει.

Ποιοι 2 ένας βγήκε. Τι βλέμμα τράβηξε ο παι που έμπαινε μια στο τόσο μωρέ? Ξεκολλα

Ή ο γιαλός είναι στραβός ή στραβά αρμενίζουμε. Με το βγήκαν εννοώ ότι ήρθαν σε αντιπαράθεση και οι δύο εδώ στο παιχνίδι και μην μου πεις ότι το έκαναν. Δεν έχεις εξηγήσει ποτέ γτ δύο μαφιόζοι να βγουν και να μαλώσουν; Ποια η λογική; Επιτέλους βάλτε το μυαλό σας να δουλέψει.

Χαχαχαχαχαχααχχαχααχ και πανω που ειπα εκαναν καλο κιλ
ΣΑΓΑΠΩ JK <3 Το ξερα οτι εισαι αθωος,τοπα

Άσε τις αγάπες και ξεκίνα να σκέφτεσαι λίγο πιο κριτικά και όχι ασπρόμαυρα.

ΥΓ. Αν υπάρχει ακόμα ο Ιατρός μέσα, ελπίζω να ξέρει τι πρέπει να κανει το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Καλησπέρα, καλησπέρα.
Για πάμε
Ή ο γιαλός είναι στραβός ή στραβά αρμενίζουμε. Με το βγήκαν εννοώ ότι ήρθαν σε αντιπαράθεση και οι δύο εδώ στο παιχνίδι και μην μου πεις ότι το έκαναν. Δεν έχεις εξηγήσει ποτέ γτ δύο μαφιόζοι να βγουν και να μαλώσουν; Ποια η λογική; Επιτέλους βάλτε το μυαλό σας να δουλέψει.



Άσε τις αγάπες και ξεκίνα να σκέφτεσαι λίγο πιο κριτικά και όχι ασπρόμαυρα.

ΥΓ. Αν υπάρχει ακόμα ο Ιατρός μέσα, ελπίζω να ξέρει τι πρέπει να κανει το βράδυ.

σοβαρα δεν εχεις δει ποτε σου μαφιοζους να αλληλοσφαζονται? για αυτο σας λεω δεν ξερετε να παιζετε καλα εδω. εμεις το χουμε καθημερινο φαινομενο πλεον. ειναι για να ριχνουν σταχτη στα ματια φιλε μου, μη τους αθωωνεις ετσι απλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
σοβαρα δεν εχεις δει ποτε σου μαφιοζους να αλληλοσφαζονται? για αυτο σας λεω δεν ξερετε να παιζετε καλα εδω. εμεις το χουμε καθημερινο φαινομενο πλεον. ειναι για να ριχνουν σταχτη στα ματια φιλε μου, μη τους αθωωνεις ετσι απλα

Άλλο να ψηφιστούν στο πρώτο γύρο έτσι για το γιολο που δεν θα κινδυνεύουν κιόλας, και άλλο να βγαίνει ο ένας και να λέει ότι ο άλλος είναι ξεκάθαρα μαφιόζος.

Ξαναλέω, κριτική σκέψη, όχι ασπρόμαυρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Άλλο να ψηφιστούν στο πρώτο γύρο έτσι για το γιολο που δεν θα κινδυνεύουν κιόλας, και άλλο να βγαίνει ο ένας και να λέει ότι ο άλλος είναι ξεκάθαρα μαφιόζος.

Ξαναλέω, κριτική σκέψη, όχι ασπρόμαυρα.
θα το δουμε στο τελος :) προς το παρον βγαζουμε τσαφ τασο cupid eilleen mintin πανω κατω νομιζω ολοι συμφωνουμε και καμια νεφελη η σπαι αντι για μιντιν? καπως ετσι δεν κινουμαστε ολοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
θα το δουμε στο τελος :) προς το παρον βγαζουμε τσαφ τασο cupid eilleen mintin πανω κατω νομιζω ολοι συμφωνουμε και καμια νεφελη η σπαι αντι για μιντιν? καπως ετσι δεν κινουμαστε ολοι?

Για Τάσο διαφωνώ. Θεωρώ την Σπι πιο ύποπτη για την ώρα και εκεί θα παει η ψήφος μου εφόσον δεν γίνει καποιο απροοπτο σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,805 μηνύματα.
Η Claire έπαιξε τόσο άσχημα τον τελευταίο της γύρο που πραγματικά δεν ξέρω τι να πω...
Αν δεν είχαν βαλθεί ορισμένοι να την βγάλουν μαφιόζα,δεν θα'χε χάσει το κουράγιο της για το παιχνίδι.Άμα βγάζαμε μαφιόζο μετά,και αν είχε ρωτήσει για εκείνον,με τη τυμβωρυχία που είχε μπορούσε να μας δώσει ένα τεραστιο πλεονέκτημα.

Πολύ μας βόλεψε η αποτυχία δολοφονίας ^_^ 2 μέρες χωρίς kill.
Πέρσι την ίδια χαρά είχες όταν δεν ειχαμε δολοφονίες και ήσουν μαφιόζα. :hmm:

Emilouko o τσάφ έκανε πόστ.
Έχεις δίκιο όμως σχετικά σε αυτό που αναφέρεις για την Κλερ.

Cupid τις προάλλες είχες μπεί στο άκυρο και με κατηγορούσες ως ΔΑ (δηλαδή ήμαρτον :hehe: ), τώρα δεν ξέρεις από που προκύπτουν οι αθώοι.
Το γεγονός ότι σε γλύτωσε ο Δήμαρχος δεν μου λέει τίποτα, σε έδινε επί δυο ψηφοφορίες η Κλερ ενώ κινδύνευε.
- ωστόσο αγαπάμε mazzy. <3

Eπίσης πάλι δεν ασχολούμαστε καθόλου με Guest 278211 παιδιά.
Ο Δήμαρχος λίγο δύσκολο μας άφησε χρόνους,τον δικηγόρο εννοείς :redface:

σοβαρα δεν εχεις δει ποτε σου μαφιοζους να αλληλοσφαζονται? για αυτο σας λεω δεν ξερετε να παιζετε καλα εδω. εμεις το χουμε καθημερινο φαινομενο πλεον. ειναι για να ριχνουν σταχτη στα ματια φιλε μου, μη τους αθωωνεις ετσι απλα
Να μη μας ξαναπροτιμήσεις :P

Ψηφίζω Τzoum

Xθες μου είπε να ανέβω στις πλατούλες εκείνου και της aegloswen.Just because I can doesn't mean I should ;)
Είναι αθώος,αλλά αν θέλω να συνεχίσω να παίζω σ'αυτό το παιχνίδι,τον θέλω στην φαντασματοχώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,094 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 12/7
  1. aegloswen --> tsarachaf
  2. Cupid
  3. DumeNuke
  4. Eileen --> tsarachaf
  5. Emilouko --> tsarachaf
  6. i_lie_us --> tsarachaf
  7. JKaradakov --> tsarachaf
  8. Libertus
  9. mintin97
  10. Nefeli Graf
  11. Guest 278211 --> mintin97
  12. tsarachaf
  13. Tzoum --> tsarachaf
  14. ultraviolence --> Tzoum
  15. vassilis498
  16. Τάσος97

Ψήφοι
6 tsarachaf
1 mintin97
1 Tzoum

Η Χώρα των Φαντασμάτων
kleop - Ψηφοφορία 4/7
Mάιρα - Ψηφοφορία 5/7
Drama Prinzessin - Ποινή 6/7
iris17 - Δολοφονία 7/7
Deutsch...Lover - Δολοφονία 8/7
Giamou - Ποινή 8/7
PieMaker - Ψηφοφορία 8/7
Ikarionas - Άμεση Προφυλάκιση 10/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Σπυρακος (^^) [Δήμαρχος] - Ψηφοφορία 6/7 & Τυμβωρυχία
Claire Rentfield [Ντέτεκτιβ] - Ψηφοφορία 7/7 & Τυμβωρυχία

Απουσίες
Libertus #1
i_lie_us #1
JKaradakov #1
PieMaker #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Ikarionas
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Deutsch...Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Ikarionas
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ultraviolence
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από i_lie_us
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση ψηφοφορίας από tsarachaf
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από aegloswen
Ενεργοποίηση ιδιότητας Δικηγόρου: Μηδενισμός ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Αποτυχία δολοφονίας από JKaradakov
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ψηφίζω Τzoum

Xθες μου είπε να ανέβω στις πλατούλες εκείνου και της aegloswen.Just because I can doesn't mean I should ;)
Είναι αθώος,αλλά αν θέλω να συνεχίσω να παίζω σ'αυτό το παιχνίδι,τον θέλω στην φαντασματοχώρα.

Αντώνη σε καταλαβαίνω, i get it, αλλά ένας γύρος ακόμα χαμένος είναι πολύ σε αυτήν την φάση, θα σε παρακαλέσω να αναθεωρήσεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mintin97

Νεοφερμένος

Ο mintin97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή έχω υποχρεώσεις, ψηφίζω Cupid για τους ίδιους λόγους με χτες, θα τα διαβάσω όλα αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Για Τάσο διαφωνώ. Θεωρώ την Σπι πιο ύποπτη για την ώρα και εκεί θα παει η ψήφος μου εφόσον δεν γίνει καποιο απροοπτο σήμερα.
χαχαχααχαχαχαχαχαχαχ διαφωνεις για τασο που εδωσε μια γυρα επιπλεον στον τσαφ? ρε μπρο εισαι αθωος γιατι να πεταξεις το γκεημ? η σπαι ειναι για πιο μετα.. δεν λεω οτι ειναι αθωα αλλα μη μου αθωωνεις τασο ελεος.

Αν δεν είχαν βαλθεί ορισμένοι να την βγάλουν μαφιόζα,δεν θα'χε χάσει το κουράγιο της για το παιχνίδι.Άμα βγάζαμε μαφιόζο μετά,και αν είχε ρωτήσει για εκείνον,με τη τυμβωρυχία που είχε μπορούσε να μας δώσει ένα τεραστιο πλεονέκτημα.


Πέρσι την ίδια χαρά είχες όταν δεν ειχαμε δολοφονίες και ήσουν μαφιόζα. :hmm:


Ο Δήμαρχος λίγο δύσκολο μας άφησε χρόνους,τον δικηγόρο εννοείς :redface:


Να μη μας ξαναπροτιμήσεις :P

Ψηφίζω Τzoum

Xθες μου είπε να ανέβω στις πλατούλες εκείνου και της aegloswen.Just because I can doesn't mean I should ;)
Είναι αθώος,αλλά αν θέλω να συνεχίσω να παίζω σ'αυτό το παιχνίδι,τον θέλω στην φαντασματοχώρα.
φιλε μα τον θεο δεν ξερω τι σκεφτεστε. ξες οτι ειμαι αθωος και με ψηφιζεις και με λες δεν εισαι ΔΑ .
#throw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
χαχαχααχαχαχαχαχαχαχ διαφωνεις για τασο που εδωσε μια γυρα επιπλεον στον τσαφ? ρε μπρο εισαι αθωος γιατι να πεταξεις το γκεημ? η σπαι ειναι για πιο μετα.. δεν λεω οτι ειναι αθωα αλλα μη μου αθωωνεις τασο ελεος.

Ποια η διαφορά Σπι και Τάσου; Το ίδιο μιλάνε για την ώρα. Αν είναι μαφία για εσένα είναι η ίδια ακριβώς απειλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ποια η διαφορά Σπι και Τάσου; Το ίδιο μιλάνε για την ώρα. Αν είναι μαφία για εσένα είναι η ίδια ακριβώς απειλή.

ΟΟ ΤΑΣΟΣ εδωσε ΑΠ σε ικαριωνα τρελε μου! οχι η σπαι!
ΟΟ ΤΑΣΟΣ εδωσε εξτρα χρονο σε ΤΣΑΦ οχι η σπαι! Πλιζ χελπ μι χιερ aeglo... δεν αντεχω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ΟΟ ΤΑΣΟΣ εδωσε ΑΠ σε ικαριωνα τρελε μου! οχι η σπαι!
ΟΟ ΤΑΣΟΣ εδωσε εξτρα χρονο σε ΤΣΑΦ οχι η σπαι! Πλιζ χελπ μι χιερ aeglo... δεν αντεχω :(

Ναι ρε αγόρι μου, γτ όμως Τασος πριν απο Σπι και όχι Σπι πριν απο Τάσο. Απλά και εκδικητικά ή έχεις κάποια άλλη λογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ναι ρε αγόρι μου, γτ όμως Τασος πριν απο Σπι και όχι Σπι πριν απο Τάσο. Απλά και εκδικητικά ή έχεις κάποια άλλη λογική.

πες μου εσυ το στοιχειο σου για σπαι που ειναι ΠΙΟ ΒΡΟΝΤΕΡΟ απο αυτο με την καρτα. πες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
πες μου εσυ το στοιχειο σου για σπαι που ειναι ΠΙΟ ΒΡΟΝΤΕΡΟ απο αυτο με την καρτα. πες μου.
Επειδή δεν καταλαβαινόμαστε, για εσένα είναι η όχι η Σπι στην μαφία. Εάν είναι και δεν έχεις κάποια ερωτηματικά δεν θα έπρεπε να υπάρχει αυτό το ο Τάσος πριν την Σπι. Αυτό είναι που λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αν δεν είχαν βαλθεί ορισμένοι να την βγάλουν μαφιόζα,δεν θα'χε χάσει το κουράγιο της για το παιχνίδι.Άμα βγάζαμε μαφιόζο μετά,και αν είχε ρωτήσει για εκείνον,με τη τυμβωρυχία που είχε μπορούσε να μας δώσει ένα τεραστιο πλεονέκτημα.


Πέρσι την ίδια χαρά είχες όταν δεν ειχαμε δολοφονίες και ήσουν μαφιόζα. :hmm:


Ο Δήμαρχος λίγο δύσκολο μας άφησε χρόνους,τον δικηγόρο εννοείς :redface:


Να μη μας ξαναπροτιμήσεις :P

Ψηφίζω Τzoum

Xθες μου είπε να ανέβω στις πλατούλες εκείνου και της aegloswen.Just because I can doesn't mean I should ;)
Είναι αθώος,αλλά αν θέλω να συνεχίσω να παίζω σ'αυτό το παιχνίδι,τον θέλω στην φαντασματοχώρα.
ειδικά μετά από αυτό το πόστ, δεν σε θεωρώ πλέον άτομο που είναι συνασπισμένο με τους πολίτες. :redface:
Και ρωτάω: γιατί τον θές στην φαντασματοχώρα αφού θεωρείς πως είναι αθώος?
Είναι δυνατόν να σκέφτεσαι έτσι ενώ είμαστε σε τόσο κρίσιμο σημείο στο παιχνίδι?
Αντί να καθόμαστε να βγάλουμε τους δολοφόνους θα ψηφιζόμαστε μεταξύ μας αγαπητέ μου?
Υπάρχει περιθώριο για κάτι τέτοιο αυτή την χρονική στιγμή?

Ναι συγγνώμη, τον δικηγόρο εννοούσα. :hehe:

Λοιπόν επειδή έχω υποχρεώσεις, ψηφίζω Cupid για τους ίδιους λόγους με χτες, θα τα διαβάσω όλα αργότερα.
Εσύ τον χαβά σου. :P

Τζουμ, μην χαώνεσαι δεν λέει κάτι τρελό ο Καραντακόβ, απλά ρωτάει να του εξηγήσεις το θέμα της προτεραιότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εχω εξηγησει 100 φορες γιατι ο τασος ειναι πιο υποπτος λογω καρτας που επαιξε εκεινη την στιγμη.. τεσπα παμε και σπαι οτι θελετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top