Palermo #43 - Επιδημική έκρηξη

Ψηφοφορία 15/7 - Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Οι κάρτες σας για τη νέα βδομάδα έχουν μοιραστεί. Συγκεκριμένα, έχουν δοθεί: 1x Νεκροφάνεια, 1x Τυμβωρυχία, 1x Άμεση Προφυλάκιση, 1x Ακύρωση Άμεσης Προφυλάκισης, 1x Ηχώ από το Υπερπέραν, 1x Χρησμός της Πυθίας, 1x Αποτυχία Δολοφονίας, 1x Εξαίρεση Ψηφοφορίας, 4x Επιπλέον Ψήφος και 4x Ακύρωση Ψήφου. Εάν δεν έχετε πάρει την κάρτα σας ή έχετε οποιαδήποτε απορία, παρακαλείσθε να επικοινωνήσετε μόνο με προσωπικό μήνυμα με τη ΣΕ.
Καλή μας βδομάδα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Λοιπόν λοιπόν cupid ένας επιπλέον μαζί με τον Τάσο Είναι εύκολο το γκεημ πλέον. Έφυγε ο ικαριωνας και φαίνονται αμέσως όλες οι αρλουμπες που λένε οι υπόλοιποι που κρύβονταν πίσω στην αφάνεια. Οι μόνοι παικτες με τους όποιους μπορώ σαν άνθρωπος να μιλήσω είναι Ellen emilouko jk aegoswen και bassilis. Οι περισσότεροι από αυτούς πιστεύω είναι αθβοι Αλλά και να μην είναι δεν με ενδιαφέρει είναι οι μόνοι που παίζουν. Εγώ μα τον Θεό έχω κουραστεί με πάρα πολλούς εδώ μέσα οπότε από εδώ και πέρα βάζω σε mute το 80% από σας και θα απαντάω μόνο αν βλέπω κάτι σοβαρό. Κατά τα άλλα μπετωνω απόλυτα με αυτούς που είπα πιο πριν όποιος πάει να τους βγάλει θα τον ψηφίζω οποίος πάει να με βγάλει θα τον ψηφίζω επίσης. Αφού θέλετε να παίζουμε σαν άλογα όντα θα παίζω και εγώ σαν βλάκας.


Αφού βγει πρώτα τσαφ και cupid και Τάσος μετά ίσως αρχισω να σας αναλύω πράγματα. Μέχρι τότε τώρα έχω πει όλα. Θα ψηφίζω τσαφ μέχρι να πεθάνει, μετά τασο μετά κιουπιντ . Τέλος από μένα

Α και για να σας βοηθήσω Γιατί μετάνιωσα, θα σας πω την λύση του προβλήματος. Ο ικαριωνας ήταν ΔΑ Μ σκοτωσε η μαφία πρώτο βράδυ ενώ είμαι μαφια, μετά φάγαμε και την aego μείνανε δηλαδή 3 μαφιοζοι μέσα, σας έπεισε ο ΔΑ να μας γυρίσετε και τους δύο Γιατί του είχαμε πει ότι είμαστε μαφιοζοι την πρώτη μέρα μας ήξερε όλους. Επιπλέον μαζί μας είναι και ο γιαμου και η iris οι οποίοι δεν είναι συγκάτοικοι αλλά πόρνη και μαφιοζος, και τους σκοτώσαμε για να τους γυρίσετε πίσω Γιατί τους έχετε τέρμα αθώους και θα κερδίσουν μόνοι τους το παιχνίδι όσο εσείς θα σφαζεστε. Καλό? ΚΑΛΌ? ΙΔΙΟΦΥΈΣ ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΜΌΝΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΚΈΦΤΗΚΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΉ ΠΟΥ ΕΊΔΑ ΌΤΙ ΈΧΩ ΜΑΦΙΟΖΟ :D



ΨΗΦΊΣΤΕ ΜΕ ΕΙΜΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Α και για να σας βοηθήσω Γιατί μετάνιωσα, θα σας πω την λύση του προβλήματος. Ο ικαριωνας ήταν ΔΑ Μ σκοτωσε η μαφία πρώτο βράδυ ενώ είμαι μαφια, μετά φάγαμε και την aego μείνανε δηλαδή 3 μαφιοζοι μέσα, σας έπεισε ο ΔΑ να μας γυρίσετε και τους δύο Γιατί του είχαμε πει ότι είμαστε μαφιοζοι την πρώτη μέρα μας ήξερε όλους. Επιπλέον μαζί μας είναι και ο γιαμου και η iris οι οποίοι δεν είναι συγκάτοικοι αλλά πόρνη και μαφιοζος, και τους σκοτώσαμε για να τους γυρίσετε πίσω Γιατί τους έχετε τέρμα αθώους και θα κερδίσουν μόνοι τους το παιχνίδι όσο εσείς θα σφαζεστε. Καλό? ΚΑΛΌ? ΙΔΙΟΦΥΈΣ ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΜΌΝΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΚΈΦΤΗΚΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΉ ΠΟΥ ΕΊΔΑ ΌΤΙ ΈΧΩ ΜΑΦΙΟΖΟ :D



ΨΗΦΊΣΤΕ ΜΕ ΕΙΜΑΙ

Νίκο, παιδί μου, παίρνεις φάρμακα??? :(:(:(

Αν όχι, καλά θα κάνεις να ξεκινήσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Μας δουλεύεις και συ ρε δεν βλέπεις τι γίνεται εδώ μέσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Όχι, έχω πάρει τα μανιτάρια μου και το μόνο που βλέπω είναι μεγάλες κόκκινες και μπλε μύγες να πετάνε στο δωμάτιο μου... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Πόσες νεκροφανειες υπάρχουν αυτή τη στιγμή στο παιχνίδι? 2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πόσες νεκροφανειες υπάρχουν αυτή τη στιγμή στο παιχνίδι? 2?

Ναι. Μία από τον προηγούμενο γύρο και μία καινούρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Κρατήστε τες για να γυρίσετε μαφιοζο μόλις βγει παιδάκια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Μπράβο, Ikarionas, έδωσες και τη λίστα με τους υποψήφιους πληροφοριοδότες στη μαφία, για να μπορεί να καρφώσει. :clapping: Εντάξει, αν δεν είναι ο ΔΑ (ή έστω η πόρνη), τότε είναι πραγματικά ίσως ο χειρότερος πολίτης που έχω δει ποτέ σε Παλέρμο. Προσωπικά, θα εκπλαγώ, αν είναι συνασπισμένος με τους πολίτες. Τάσο, σε ευχαριστώ που με απήλλαξες από το να απαντώ σε ανούσια σεντόνια. Ε, όχι και Σάββατο βράδυ σεντόνια!


Το πρόβλημα είναι πως ακόμα και τώρα κινούμαστε στα τυφλά. Μια νεκροφάνεια στον Ikariona ενδεχομένως θα μας αποκαλύψει τον μαφιόζο του. Μια τυμβωρυχία θα μας βοηθήσει να συνεχίσουμε. Είναι έκδηλο ότι, για να πηγαίνουμε τόσο καλά ως πολίτες (:P), πρέπει κάποιοι μαφιόζοι να κρύβονται πίσω από εξαιρετικά διακριτικές παρουσίες, όπως αυτή της Nefeli Graf, η οποία επρόκειτο να λείπει σε έναν γύρο και κατέληξε να εξαφανιστεί από προσώπου γης. Πάντως, ένα ακόμα ένα στοιχείο που θα συνηγορούσε ότι ο ο Ikarionas είναι ΔΑ, είναι το γεγονός πως κατηγορούσε μόνο όσους τον κατηγορούσαν. Για παράδειγμα, για εμένα σκίστηκε να λέει πως είμαι αθώος σε κάθε ποστ, μέχρι που τον κατηγόρησα, και έφτασε ξαφνικά στο άκρο "o Libertus πρέπει να φύγει".


Με αυτό το σκεπτικό, υπάρχει μία παίκτρια με την οποία κάλυπτε ο ένας τον άλλον. Ψηφίζω Eileen για αυτόν τον γύρο. :angel:


Ευχαριστώ τον Χάρη που προσπάθησε με λογικά επιχειρήματα και όχι σενάρια φαντασίας να αποδείξει ότι δεν είμαι ο ΔΑ. Δεν είχα καμία αμφιβολία πριν,πόσο μάλλον τώρα,για μένα είσαι αθώος.
Δεν έχω κοιτάξει ακόμα καλά-καλά τα μηνύματα της Claire και για να πω την αλήθεια και να το διάβασα,το ξέχασα.:redface: Γενικά αυτές τις μέρες δεν είχα πολύ ελεύθερο χρόνο.Έδινα δεύτερη φορά πανελλήνιες συνεπώς έτρεχα με το μηχανογραφικό,έχω πιάσει δουλειά έχω και τις υποχρεώσεις μου στο σπίτι ( κολώνα του σπιτιου 8) ) οπότε μερικά μηνύματα δε τα διαβάζω με πολλή προσοχή.
Θυμόμουν ότι δεν έχεις τόσο χρόνο, γι' αυτό και είπα ότι είσαι πολίτης που δεν μπορείς να υπερασπιστείς τον εαυτό σου. Δεν ήταν κάποιο υπονοούμενο για εσένα ως παίκτη. Συγγνώμη αν παρεξηγήθηκες. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Eileen γιατί? :P Πιο αναλυτικά αν μπορείς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγω την ψηφο μου για το γυρω αυτο θα τη δωσω σε μιντιν
θα επιστρεψω αργοτερα ή αυριο να εξηησω και το γιατι αλλα ουτως ή αλλως η ψηφος δε μετραει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Με αυτό το σκεπτικό, υπάρχει μία παίκτρια με την οποία κάλυπτε ο ένας τον άλλον. Ψηφίζω Eileen για αυτόν τον γύρο. :angel:

Eileen γιατί? :P Πιο αναλυτικά αν μπορείς..

Ασ' τα αυτά Χάρη! Απλά ζουλεύεις γιατί εγώ ήμουν πολύ ύποπτη, μετά αθώα για πάντα, μετά ξανά λίγο ύποπτη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ω θεοί. Ο ικαριωνας μπλοφες έκανε και έλεγε για να κόψει αντιδρασεις προφανώς και δεν είναι τοσο χαζός πολίτης να τους δώσει την λύση. Ειλικρινά δεν αντέχω άλλο να σας εξηγώ τα πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Eileen γιατί? :P Πιο αναλυτικά αν μπορείς..
ΔΑ της Ζωής; Να ένα σενάριο που δεν εξέτασα! :hmm:
Ασ' τα αυτά Χάρη! Απλά ζουλεύεις γιατί εγώ ήμουν πολύ ύποπτη, μετά αθώα για πάντα, μετά ξανά λίγο ύποπτη! :P
Ζήλεψα λίγο τη δόξα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Μπράβο, Ikarionas, έδωσες και τη λίστα με τους υποψήφιους πληροφοριοδότες στη μαφία, για να μπορεί να καρφώσει. :clapping: Εντάξει, αν δεν είναι ο ΔΑ (ή έστω η πόρνη), τότε είναι πραγματικά ίσως ο χειρότερος πολίτης που έχω δει ποτέ σε Παλέρμο. Προσωπικά, θα εκπλαγώ, αν είναι συνασπισμένος με τους πολίτες. Τάσο, σε ευχαριστώ που με απήλλαξες από το να απαντώ σε ανούσια σεντόνια. Ε, όχι και Σάββατο βράδυ σεντόνια!


Το πρόβλημα είναι πως ακόμα και τώρα κινούμαστε στα τυφλά. Μια νεκροφάνεια στον Ikariona ενδεχομένως θα μας αποκαλύψει τον μαφιόζο του. Μια τυμβωρυχία θα μας βοηθήσει να συνεχίσουμε. Είναι έκδηλο ότι, για να πηγαίνουμε τόσο καλά ως πολίτες (:P), πρέπει κάποιοι μαφιόζοι να κρύβονται πίσω από εξαιρετικά διακριτικές παρουσίες, όπως αυτή της Nefeli Graf, η οποία επρόκειτο να λείπει σε έναν γύρο και κατέληξε να εξαφανιστεί από προσώπου γης. Πάντως, ένα ακόμα ένα στοιχείο που θα συνηγορούσε ότι ο ο Ikarionas είναι ΔΑ, είναι το γεγονός πως κατηγορούσε μόνο όσους τον κατηγορούσαν. Για παράδειγμα, για εμένα σκίστηκε να λέει πως είμαι αθώος σε κάθε ποστ, μέχρι που τον κατηγόρησα, και έφτασε ξαφνικά στο άκρο "o Libertus πρέπει να φύγει".


Με αυτό το σκεπτικό, υπάρχει μία παίκτρια με την οποία κάλυπτε ο ένας τον άλλον. Ψηφίζω Eileen για αυτόν τον γύρο. :angel:



Θυμόμουν ότι δεν έχεις τόσο χρόνο, γι' αυτό και είπα ότι είσαι πολίτης που δεν μπορείς να υπερασπιστείς τον εαυτό σου. Δεν ήταν κάποιο υπονοούμενο για εσένα ως παίκτη. Συγγνώμη αν παρεξηγήθηκες. :redface:

εγω την ψηφο μου για το γυρω αυτο θα τη δωσω σε μιντιν
θα επιστρεψω αργοτερα ή αυριο να εξηησω και το γιατι αλλα ουτως ή αλλως η ψηφος δε μετραει

Μήπως είσαι μαφιοζος libertus που επικροτεί τον ΔΑ του για το καλό που σας έκανε? :) μήπως λέει ότι ψηφίζει μιντιν Γιατί δεν ρχει σημασία, ότι δηλαδή έχει καταλάβει τον μιντιν σαν μαφιοζο αλλά τον ψηφίζει για να ρίξει στάχτη στα δικά μας ματιά και ταυτόχρονα λέγοντας σας ότι : Μην αγχώνεστε τον εεχω καταλάβει αύριο δεν τον ψηφίζω


Μπα είναι too obvius κάτι τέτοιο Ε? :)
:)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ω θεοί. Ο ικαριωνας μπλοφες έκανε και έλεγε για να κόψει αντιδρασεις προφανώς και δεν είναι τοσο χαζός πολίτης να τους δώσει την λύση. Ειλικρινά δεν αντέχω άλλο να σας εξηγώ τα πάντα
δεν είναι ότι δεν καταλαβαίνουν αλλά ότι δεν θέλουν να καταλάβουν και ότι πρέπει να υποστηρίξουν τη θέση τους. :redface:
ΔΑ της Ζωής; Να ένα σενάριο που δεν εξέτασα! :hmm:
:hehe:
Sugar plz.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Aeglo Μόνο μαζί σου μπορώ να βγάλω άκρη τελικά από καλούς ρόλους. Οι άλλοι είναι άστα να πάνε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,094 μηνύματα.
Η ψηφοφορία της Δευτέρας 11/7 ακυρώνεται λόγω της άμεσης προφυλάκισης. Ψηφίζετε όμως όλοι σας τυπικά μέχρι τη Δευτέρα στις 20:00 για να ελέγξουμε τις απουσίες. Όποιος δεν ψηφίσει, θα χρεωθεί απουσία.
Απουσιολόγιο για Δευτέρα 11/7
  1. aegloswen
  2. Cupid --> Tzoum
  3. DumeNuke
  4. Eileen
  5. Emilouko
  6. i_lie_us
  7. JKaradakov --> tsarachaf
  8. Libertus --> Eileen
  9. mintin97 --> Cupid
  10. Nefeli Graf
  11. Guest 278211 --> Tzoum
  12. tsarachaf
  13. Tzoum --> tsarachaf
  14. ultraviolence
  15. vassilis498
  16. Τάσος97 --> mintin97

Ψήφοι
---

Η Χώρα των Φαντασμάτων
kleop - Ψηφοφορία 4/7
Mάιρα - Ψηφοφορία 5/7
Drama Prinzessin - Ποινή 6/7
iris17 - Δολοφονία 7/7
Deutsch...Lover - Δολοφονία 8/7
Giamou - Ποινή 8/7
PieMaker - Ψηφοφορία 8/7
Ikarionas - Άμεση Προφυλάκιση 10/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Σπυρακος (^^) [Δήμαρχος] - Ψηφοφορία 6/7 & Τυμβωρυχία
Claire Rentfield [Ντέτεκτιβ] - Ψηφοφορία 7/7 & Τυμβωρυχία

Απουσίες
Libertus #1
i_lie_us #1
JKaradakov #1
PieMaker #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Ikarionas
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Deutsch...Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Ikarionas
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ultraviolence
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από i_lie_us
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση ψηφοφορίας από tsarachaf
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από aegloswen
Ενεργοποίηση ιδιότητας Δικηγόρου: Μηδενισμός ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Φυσικά και είναι ύποπτη. Μην αποπροσανατολιστείτε οι πολίτες.
Η άμεση προφυλάκιση ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ, είναι ΎΠΟΠΤΗ.
Καταλάβετε ότι ΔΕΝ θέλανε με τίποτα ακύρωση προφυλάκισης για τον Ικαρίωνα ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΊΞΑΝ ΈΤΣΙ.
Να τελειώνουμε.
Οι πολλές αναλύσεις επί αναλύσεων μόνο προς το καλό των δολοφόνων θα πάνε.
Δεν υπάρχει λόγος, τα δεδομένα είναι μπροστά μας.
Αυτό βασικά.. Στα δικά μου τα μάτια ακόμα και η σκέτη άμεση προφυλάκιση είναι ύποπτη ίσως, αλλά ειδικά όταν αυτή παίζεται τέτοια μέρα/ώρα.
Ακόμα και ΔΑ να πιστεύεις ότι είναι, δεν νομίζω αν είσαι πολίτης να ρισκάρεις να την παίξεις αν δεν έχεις γνώση για τον άλλον, κι αν το κάνεις δεν θα το κάνεις 5 το χάραμα.
Έχουμε ξεμείνει 16 νοματαίοι και στην καλύτερη των περιπτώσεων να είμαστε 10 πολίτες-6 μαφία αυτή τη στιγμή, ενώ αυτό που θεωρώ πιο πιθανό είναι το 8-8.
Καλό θα ήταν να μην υπάρξει δολοφονία Δευτέρα μεσημέρι (ή αυτή να είναι από τη μάγισσα αν ζει ακόμα) και Τρίτη να βγάλουμε μαφιόζο, αλλιώς τα κουκιά δεν βγαίνουν.

Τέλος, τυπική ψήφο στην aegloswen γιατί είναι τυπική ψήφος :P

Είναι ΣΚ ακόμα και συνεχίζουμε τα off
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,805 μηνύματα.
Θυμόμουν ότι δεν έχεις τόσο χρόνο, γι' αυτό και είπα ότι είσαι πολίτης που δεν μπορείς να υπερασπιστείς τον εαυτό σου. Δεν ήταν κάποιο υπονοούμενο για εσένα ως παίκτη. Συγγνώμη αν παρεξηγήθηκες. :redface:

Δε παρεξηγήθηκα no worries :)

Ω θεοί. Ο ικαριωνας μπλοφες έκανε και έλεγε για να κόψει αντιδρασεις προφανώς και δεν είναι τοσο χαζός πολίτης να τους δώσει την λύση. Ειλικρινά δεν αντέχω άλλο να σας εξηγώ τα πάντα
Aeglo Μόνο μαζί σου μπορώ να βγάλω άκρη τελικά από καλούς ρόλους. Οι άλλοι είναι άστα να πάνε..

Τζουμ να'σαι πιο ευγενικός σε παρακαλώ.Δε ξέρω πως παίζετε παλέρμο εκεί,αλλά εδώ σεβόμαστε και τον συμπαίκτη και τον αντίπαλο.


Eπειδή πρέπει να ψηφίσουμε για να μην πάρουμε απουσία,ψηφίζω Nefeli Graf nothing personal.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top