Palermo #43 - Επιδημική έκρηξη

Ψηφοφορία 15/7 - Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ότι ήταν να πω το χει πει ο ικαριωνας ένα προς ένα. Δεν έχεις αναιρέσει τίποτα από αυτά. Είσαι τυχερός που δεν προλαβαίνουμε σήμερα να σε βγάλουμε .Αύριο οπωσδήποτε. Άργησαν πολύ να σκεφτούν τα κιλς που συνδέονται μαζί σου. Αχ ατιμοι δολοφόνοι πετύχατε διάνα που με βγάλατε πρώτη γυρα θα σας ζοριζα
Δεν έχεις άδικο.


Να κάτι που συμφωνούμε. Αν και εγώ, σε περίπτωση που δεν βγω, θέλω να τον τρολάρω. Είναι μαζί με τον tsarachaf μαφιόζοι και ενώ ήθελε να βγάλει tsarachaf έπεσε πάνω μου. Εγώ λέω να τον πείσουμε να πάμε όλοι μαζί tsarachaf αύριο και μετά θα βγάλουμε τον Pie. Θέλω να δω τι θα πει. Λογικά θα πει πως θα προτιμήσει να βγάλει πρώτα εμένα ή εσένα που θα είσαι μαφιόζος μαζί με την Deutsch Lover.
Το γεγονός ότι έπαιξες Ηχώ σου έδωσε κάποιο θετικό bonus, στην ατέρμονη αντιδικία μας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,833 μηνύματα.
Ο ultra πήρε τα σήματα εκείνος είναι ο ΔΑ. Ο τσαφτσουφ είναι απλά μαφια Γιατί έτσι Γιατί έβαλα το δάχτυλο στην οθόνη τι να σε πω. Λες και έχουμε χρόνο Ν αναλύσουμε στα τελευταία πέντε λεπτα
Κανεις λάθος,με κόψανε σε ένα μήνα τα δίνω πάλι :/:
Ότι ήταν να πω το χει πει ο ικαριωνας ένα προς ένα. Δεν έχεις αναιρέσει τίποτα από αυτά. Είσαι τυχερός που δεν προλαβαίνουμε σήμερα να σε βγάλουμε .Αύριο οπωσδήποτε. Άργησαν πολύ να σκεφτούν τα κιλς που συνδέονται μαζί σου. Αχ ατιμοι δολοφόνοι πετύχατε διάνα που με βγάλατε πρώτη γυρα θα σας ζοριζα
Τέτοια τύχη ούτε κόκκαλο νυχτερίδας να'χα άστα. Βασίζεστε σε ένα σενάριο του ikariona που ΔΕΝ αληθεύει.Όταν με το καλό βγω,θα γίνει κάποια στιγμή,θέλω να πέσει τυμβωρυχια ,να'μαι από μια πλευρά να κοιτάω τα ξυνισμένα μουτρα σας και να πω μαλάκες σας τα'λεγα.

Ευφαριστω που μου το θυμισες. Προσέξτε τις κάρτες. Αν έχει μαφιοζος νεκρπφανεια θα την κρατήσει για να γυρίσει μαφιοζο δεν θα την ξοδέψει για να γυρίσει αθώο ακόμα και για μπλόφα. Όποτε στάνταρ αθώα η γερμανίδα προς το παρόν και αν δείτε να πεθαίνει καριωνας βράδυ να ξέρετε επίσης ότι έχει πεθάνει και μαγισα Γιατί αν υπήρχε σίγουρα θα τον έσωζε για να τον έχει για αθώο το πρωί.
Προσέτι αυτό με τις κάρτες που είπα και ποιος τις παίζει και ποιος τις κράτει είναι σημαντικό
Αν υπήρχε; Πιστεύεις ότι μας έχει αφήσει;

Δεν έχεις άδικο.
Πιστεύεις και'συ δηλαδή ότι είμαι ο ΔΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iris17

Νεοφερμένος

Η iris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Hi και πάλι... οπως βλέπετε κάποιοι απο εσάς με σκότωσαν. Δεν πειράζει όμως γιατι έκανα πολλές λάθος επιλογές. :( θέλω να ζήτηση συγγνώμη απο τον σπυρακο γιατι έκανα λάθος. Την τελευταία μου ψήφο θα τη δώσω στον tsarachaf με πολλη αγάπη πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Θα κάνω σήμερα το βράδυ αυτό που έπρεπε να είχαμε κάνει χθες. Ένα record με το πού στράφηκε/τι ψήφισε ο καθένας σε κάθε γύρο να ξέρουμε τι μας γίνεται. Αλλά τώρα δεν υπάρχει χρόνος. Πάντως ό,τι και να λέμε η CR μεχρι τώρα μόνο αψυχολόγητα κάνει και δνε έχει βοηθήσει πουθενά και αυτά αν βγάλουμε και ό,τι παίχτηκε με τον ΔΑ τη τελευταία στιγμή. Υπάρχιε η ευκαιρεία να τη ξεφοτωθούμε και δε πρόκειται να την αφήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Είστε 3 άτομα που ψηφίζετε tsarachaf και δεν έχετε δώσει ούτε μια απόδειξη. Υποθέτω πως κάποιος από τους 3 ξέρει κάτι που δεν ξέρουμε. Φαντάζομαι όχι ο Ικαρίωνας γιατί στα μισά πέφτει έξω. Tzoum αν είναι έτσι πες το τώρα τι φοβάσαι μη πεσει καρφωμα στον πεθαμένο;

Έγραψα εγώ για τον tsarachaf. Μπορεί να έχω πέσει έξω σε κάποια σενάρια αλλά αρκετά αρχίζουν και ξεκαθαρίζουν σιγά σιγά με τις κινήσεις που είδα. Ενώ σε όλα τα υπόλοιπα άτομα μέχρι στιγμής, άτομα που και εγώ κατηγορούσα, δημιουργούνταν ρεύμα για να τους διώξουν, στον tsarachaf απόλυτη ηρεμία. Δεν τους συμφέρει να φύγει. Αντιθέτως προτιμούν να φύγω εγώ ή η claire. Έγραψα όμως εγώ αρκετά για τον tsarachaf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Κανεις λάθος,με κόψανε σε ένα μήνα τα δίνω πάλι :/:

Τέτοια τύχη ούτε κόκκαλο νυχτερίδας να'χα άστα. Βασίζεστε σε ένα σενάριο του ikariona που ΔΕΝ αληθεύει.Όταν με το καλό βγω,θα γίνει κάποια στιγμή,θέλω να πέσει τυμβωρυχια ,να'μαι από μια πλευρά να κοιτάω τα ξυνισμένα μουτρα σας και να πω μαλάκες σας τα'λεγα.


Αν υπήρχε; Πιστεύεις ότι μας έχει αφήσει;


Πιστεύεις και'συ δηλαδή ότι είμαι ο ΔΑ;

Πιστεύω ότι είναι το μόνο σενάριο που μπορώ να χρησιμοποιήσω τώρα με τα χαρτί που έχω και τα φύλλα που δεν ξέρω ότι πέθαναν. Δεν προσφέρεις τίποτα . Μόλις Ε κατηγόρησαν και τις δύο φορές κινδύνεψε ο Άκης. Έχε χάρη που προέχει ο τσαφτσουφ. ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΆΚΗ ΡΕ ΜΑΓΚΕΕΕΣ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Θα κάνω σήμερα το βράδυ αυτό που έπρεπε να είχαμε κάνει χθες. Ένα record με το πού στράφηκε/τι ψήφισε ο καθένας σε κάθε γύρο να ξέρουμε τι μας γίνεται. Αλλά τώρα δεν υπάρχει χρόνος. Πάντως ό,τι και να λέμε η CR μεχρι τώρα μόνο αψυχολόγητα κάνει και δνε έχει βοηθήσει πουθενά και αυτά αν βγάλουμε και ό,τι παίχτηκε με τον ΔΑ τη τελευταία στιγμή. Υπάρχιε η ευκαιρεία να τη ξεφοτωθούμε και δε πρόκειται να την αφήσω.
Εδώ συμφωνώ. Δεν είχα χρόνο να το σχολιάσω πριν. Γίνεται όλο αυτό με τον ΔΑ, μετά πατάει εξαίρεση ψηφοφορίας για τον ευατό της την επόμενη μέρα,
μετά το παίζει αδιάφορη, ρίχνει και μια τυμβωρυχία στον Σπυράκο για να δώσει πιο πολύ blame στον Ικαρίωνα και όλα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giamou

Νεοφερμένος

Ο Giamou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Κανεις λάθος,με κόψανε σε ένα μήνα τα δίνω πάλι :/:

Τέτοια τύχη ούτε κόκκαλο νυχτερίδας να'χα άστα. Βασίζεστε σε ένα σενάριο του ikariona που ΔΕΝ αληθεύει.Όταν με το καλό βγω,θα γίνει κάποια στιγμή,θέλω να πέσει τυμβωρυχια ,να'μαι από μια πλευρά να κοιτάω τα ξυνισμένα μουτρα σας και να πω μαλάκες σας τα'λεγα.

Πιστεύεις και'συ δηλαδή ότι είμαι ο ΔΑ;

Οτι και να εισαι δεν εχεις βοηθησει καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,833 μηνύματα.
Πιστεύω ότι είναι το μόνο σενάριο που μπορώ να χρησιμοποιήσω τώρα με τα χαρτί που έχω και τα φύλλα που δεν ξέρω ότι πέθαναν. Δεν προσφέρεις τίποτα . Μόλις Ε κατηγόρησαν και τις δύο φορές κινδύνεψε ο Άκης. Έχε χάρη που προέχει ο τσαφτσουφ. ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΆΚΗ ΡΕ ΜΑΓΚΕΕΕΣ..
Σε ποιες δύο φορές αναφέρεσαι;

Οτι και να εισαι δεν εχεις βοηθησει καθολου.
Πως είσαι τόσο σίγουρος;Με τον τρόπο μου,βοηθάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Κανεις λάθος,με κόψανε σε ένα μήνα τα δίνω πάλι :/:

Τέτοια τύχη ούτε κόκκαλο νυχτερίδας να'χα άστα. Βασίζεστε σε ένα σενάριο του ikariona που ΔΕΝ αληθεύει.Όταν με το καλό βγω,θα γίνει κάποια στιγμή,θέλω να πέσει τυμβωρυχια ,να'μαι από μια πλευρά να κοιτάω τα ξυνισμένα μουτρα σας και να πω μαλάκες σας τα'λεγα.


Αν υπήρχε; Πιστεύεις ότι μας έχει αφήσει;


Πιστεύεις και'συ δηλαδή ότι είμαι ο ΔΑ;

Δεν έχει σημασία αν είσαι ΔΑ ή μαφιόζος. Αλλά ναι εγώ σε θεωρώ ΔΑ μετά από πολλά που είδα. Θα γράψω και σχετικό post μετά την ψηφοφορία, είτε ως τελευταία λόγια, είτε απλώς έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Θα κάνω σήμερα το βράδυ αυτό που έπρεπε να είχαμε κάνει χθες. Ένα record με το πού στράφηκε/τι ψήφισε ο καθένας σε κάθε γύρο να ξέρουμε τι μας γίνεται. Αλλά τώρα δεν υπάρχει χρόνος. Πάντως ό,τι και να λέμε η CR μεχρι τώρα μόνο αψυχολόγητα κάνει και δνε έχει βοηθήσει πουθενά και αυτά αν βγάλουμε και ό,τι παίχτηκε με τον ΔΑ τη τελευταία στιγμή. Υπάρχιε η ευκαιρεία να τη ξεφοτωθούμε και δε πρόκειται να την αφήσω.

Απλά να θυμάσαι αύριο που δεν θα μιλάω ότι πρέπει να φύγει αυτός και ο ultra. Αν σε δω να αλλάζεις άποψη θα το δουν και άλλοι ελπίζω και θα φας κατηγορίες. Για αυτό αγαπώ Άκη που με γύρισε για λίγο να σας τα χώσω Καλά Καλά και να κάνω κάποιον που έχει νεκρπφανεια να καταλάβει ότι πρέπει να γυρίσω οπωσδήποτε στο γκειμ. Αν παιχτεί νεκροφανεια Ε άλλον παίχτη εκτός από μένα είναι μαφιοζος το δηλώνω από τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,205 μηνύματα.
Τα φαντάσματα γίνονται ενεργά ως τις 20:51. Μπορούν να εκφράσουν άποψη σύμφωνα πάντα με τους κανόνες, να ψηφίσουν αλλά όχι να ψηφιστούν ή να παίξουν κάρτα.
Ψηφοφορία για Πέμπτη 7/7
  1. aegloswen --> Claire Rentfield
  2. Claire Rentfield --> Cupid
  3. Cupid --> Emilouko
  4. Deutsch... Lover --> Claire Rentfield
  5. Drama Prinzessin (φάντασμα) --> Claire Rentfield
  6. DumeNuke --> Ikarionas
  7. Eileen --> Ikarionas
  8. Emilouko --> Claire Rentfield
  9. Giamou --> --> tsarachaf
  10. Ikarionas --> tsarachaf
  11. i_lie_us --> Claire Rentfield
  12. JKaradakov --> Cupid
  13. iris17 (φάντασμα) --> tsarachaf
  14. Kleop (φάντασμα) --> Claire Rentfield
  15. Libertus --> Cupid
  16. mintin97 --> Claire Rentfield
  17. Nefeli Graf --> Deutsch...Lover
  18. PieMaker --> Ikarionas x2
  19. Guest 278211 --> Claire Rentfield
  20. Tzoum (φάντασμα) --> tsarachaf
  21. tsarachaf --> Claire Rentfield
  22. ultraviolence --> Ikarionas
  23. vassilis498 --> Claire Rentfield
  24. Μάιρα (φάντασμα) --> Ikarionas
  25. Τάσος97 --> Ikarionas

Ψήφοι
10 Claire Rentfield
7 Ikarionas
4 tsarachaf
3 Cupid

1 Deutsch...Lover

1 Emilouko

Η Χώρα των Φαντασμάτων
kleop - Ψηφοφορία 4/7
Tzoum - Δολοφονία 5/7
Mάιρα - Ψηφοφορία 5/7
Drama Prinzessin - Ποινή 6/7
iris17 - Δολοφονία 7/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Σπυρακος (^^) - Τυμβωρυχία - Δήμαρχος

Απουσίες
Libertus #1
PieMaker #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Ikarionas
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Deutsch...Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Ikarionas
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από PieMaker
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Σε ποιες δύο φορές αναφέρεσαι;


Πως είσαι τόσο σίγουρος;Με τον τρόπο μου,βοηθάω.

Σήμερα και την πρώτη μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giamou

Νεοφερμένος

Ο Giamou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Πως είσαι τόσο σίγουρος;Με τον τρόπο μου,βοηθάω.

Εγω δε βλεπω κατι τετοιο και το πιστευω. Μπορει να κανω και λαθος.

Απλά να θυμάσαι αύριο που δεν θα μιλάω ότι πρέπει να φύγει αυτός και ο ultra. Αν σε δω να αλλάζεις άποψη θα το δουν και άλλοι ελπίζω και θα φας κατηγορίες. Για αυτό αγαπώ Άκη που με γύρισε για λίγο να σας τα χώσω Καλά Καλά και να κάνω κάποιον που έχει νεκρπφανεια να καταλάβει ότι πρέπει να γυρίσω οπωσδήποτε στο γκειμ. Αν παιχτεί νεκροφανεια Ε άλλον παίχτη εκτός από μένα είναι μαφιοζος το δηλώνω από τωρα

Καλα, ηρεμησε τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,205 μηνύματα.
Τα φαντάσματα γίνονται ενεργά ως τις 20:51. Μπορούν να εκφράσουν άποψη σύμφωνα πάντα με τους κανόνες, να ψηφίσουν αλλά όχι να ψηφιστούν ή να παίξουν κάρτα.
Claire Rentfield αποχωρείς για τη χώρα των φαντασμάτων με δικαίωμα για τελευταία λόγια.

Η τελική λίστα:

Ψηφοφορία για Πέμπτη 7/7
  1. aegloswen --> Claire Rentfield
  2. Claire Rentfield --> Cupid
  3. Cupid --> Emilouko
  4. Deutsch... Lover --> Claire Rentfield
  5. Drama Prinzessin (φάντασμα) --> Claire Rentfield
  6. DumeNuke --> Ikarionas
  7. Eileen --> Ikarionas
  8. Emilouko --> Claire Rentfield
  9. Giamou --> --> tsarachaf
  10. Ikarionas --> tsarachaf
  11. i_lie_us --> Claire Rentfield
  12. JKaradakov --> Cupid
  13. iris17 (φάντασμα) --> tsarachaf
  14. Kleop (φάντασμα) --> Claire Rentfield
  15. Libertus --> Cupid
  16. mintin97 --> Claire Rentfield
  17. Nefeli Graf --> Deutsch...Lover
  18. PieMaker --> Ikarionas x2
  19. Guest 278211 --> Claire Rentfield
  20. Tzoum (φάντασμα) --> tsarachaf
  21. tsarachaf --> Claire Rentfield
  22. ultraviolence --> Ikarionas
  23. vassilis498 --> Claire Rentfield
  24. Μάιρα (φάντασμα) --> Ikarionas
  25. Τάσος97 --> Ikarionas

Ψήφοι
10 Claire Rentfield
7 Ikarionas
4 tsarachaf
3 Cupid

1 Deutsch...Lover

1 Emilouko

Η Χώρα των Φαντασμάτων
kleop - Ψηφοφορία 4/7
Tzoum - Δολοφονία 5/7
Mάιρα - Ψηφοφορία 5/7
Drama Prinzessin - Ποινή 6/7
iris17 - Δολοφονία 7/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Σπυρακος (^^) - Τυμβωρυχία - Δήμαρχος

Απουσίες
Libertus #1
PieMaker #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Ikarionas
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Deutsch...Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Ikarionas
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από PieMaker
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,205 μηνύματα.
Τα φαντάσματα γίνονται ενεργά ως τις 20:51. Μπορούν να εκφράσουν άποψη σύμφωνα πάντα με τους κανόνες, να ψηφίσουν αλλά όχι να ψηφιστούν ή να παίξουν κάρτα.


Ψηφοφορία για Παρασκευή 8/7

  1. aegloswen
  2. Cupid
  3. Deutsch... Lover
  4. DumeNuke
  5. Eileen
  6. Emilouko
  7. Giamou
  8. Ikarionas
  9. i_lie_us
  10. JKaradakov
  11. Libertus
  12. mintin97
  13. Nefeli Graf
  14. PieMaker
  15. Guest 278211
  16. tsarachaf
  17. ultraviolence
  18. vassilis498
  19. Τάσος97
Ψήφοι
----

Η Χώρα των Φαντασμάτων
kleop - Ψηφοφορία 4/7
Tzoum - Δολοφονία 5/7
Mάιρα - Ψηφοφορία 5/7
Drama Prinzessin - Ποινή 6/7
iris17 - Δολοφονία 7/7
Claire Rentfield - Ψηφοφορία 7/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Σπυρακος (^^) - Τυμβωρυχία - Δήμαρχος

Απουσίες
Libertus #1
PieMaker #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Ikarionas
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Deutsch...Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Ikarionas
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από PieMaker
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ανακοινωση:​
Καταλαβαίνουμε ότι λόγω της φύσης του παιχνιδιού είναι φυσιολογικό να δημιουργούνται εντάσεις. Ωστόσο, δεν πρέπει να ξεχνάτε πως οι όροι χρήσης του e-steki ισχύουν και εδώ. Πιο συγκεκριμένα,
Όρος 1:Χλευασμός & Προσωπικές Επιθέσεις
Ποινή: Το ελάχιστο είναι 40% για δύο μήνες και το μέγιστο ακόμη και μόνιμος αποκλεισμός

Πιστεύουμε ότι κάθε μορφής κριτική πρέπει να γίνεται στις ιδέες και όχι στους ανθρώπους. Οι όποιες προσωπικές αντιπαραθέσεις θα πρέπει να γίνονται σε κόσμιο επίπεδο και σε ήπιο τόνο, ώστε να μην προσβάλλεται ο συνομιλητής. Απαγορεύονται αυστηρά οι κάθε μορφής προσωπικές επιθέσεις, ειδικότερα με την χρήση χλευαστικών ή προσβλητικών εκφράσεων και γενικότερα αρνητικών χαρακτηρισμών. Στον όρο αυτό συμπεριλαμβάνονται και περιπτώσεις όπου ο στόχος της μειωτικής αποδοκιμασίας δεν είναι μεμονωμένο μέλος αλλά υποσύνολο ή σύνολο μελών του e-steki.gr. Τέλος, παρακαλούνται τα μέλη να ενημερώνουν τους διαχειριστές εάν λάβουν προσβλητικά προσωπικά μηνύματα ώστε να μπορούν οι κατά συρροή παραβάτες να λάβουν τις ανάλογες ποινές.
Αν και έχουν σημειωθεί κάποια κρούσματα παραβίασης των όρων χρήσης του e-steki, κατόπιν συννενόησης με την ΣΕ, αποφασίσαμε να είμαστε επιεικείς και να μην αποδοθούν ποινές. Ωστόσο, σε τυχόν επανάληψη του φαινομένου, από ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ χρήστη, θα ληφθούν δραστικά μέτρα, πάντα μετά από συννενόηση της ΟΔ με τη ΣΕ του παιχνιδιού.

Εκ μέρους της ΟΔ,
methexys
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,833 μηνύματα.
Τι ήταν η Claire Rentfield και την ψήφισαν 10 ολόκληρα άτομα;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzoum

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα Ρίσκο από τον ΔΑ μαρεσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τα φαντάσματα γίνονται ενεργά ως τις 20:51. Μπορούν να εκφράσουν άποψη σύμφωνα πάντα με τους κανόνες, να ψηφίσουν αλλά όχι να ψηφιστούν ή να παίξουν κάρτα.

Αυτό ήταν γρήγορο...
Claire αποχωρείς οριστικά πλέον από το παιχνίδι. Δικαίωμα πλέον για τελευταία λόγια δεν έχεις.

Ψηφοφορία για Παρασκευή 8/7

  1. aegloswen
  2. Cupid
  3. Deutsch... Lover
  4. DumeNuke
  5. Eileen
  6. Emilouko
  7. Giamou
  8. Ikarionas
  9. i_lie_us
  10. JKaradakov
  11. Libertus
  12. mintin97
  13. Nefeli Graf
  14. PieMaker
  15. Guest 278211
  16. tsarachaf
  17. ultraviolence
  18. vassilis498
  19. Τάσος97
Ψήφοι
----

Η Χώρα των Φαντασμάτων
kleop - Ψηφοφορία 4/7
Tzoum - Δολοφονία 5/7
Mάιρα - Ψηφοφορία 5/7
Drama Prinzessin - Ποινή 6/7
iris17 - Δολοφονία 7/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Σπυρακος (^^) - Τυμβωρυχία - Δήμαρχος
Claire Rentfield - Τυμβωρυχία - Ντέτεκτιβ

Απουσίες
Libertus #1
PieMaker #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Ikarionas
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Deutsch...Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Claire Rentfield
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Ikarionas
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ultraviolence
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top