Palermo #42 - The Wire Edition

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
χωρις να εχω καταλαβει εντελως ποιοι ειναι οι κακοι κατι που φυσικα δεν γινεται σημερα ημουν αναμεσα στον piemaker και στον i lie us οπως εξηγησα και ποιο πανω τα οποια οποιος θελει τα θεωρει και ανουσια
τεσπα
σημερα θα ψηφισω τον piemaker καθως δεν υπηρχε διακιολογια σε αυτο που εκανε στην αρχη του παιχνιδιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.


Προφανώς και θα φανεί έτσι, be my guest.. Είπα άλλωστε ότι δεν θα ήθελα να πεθάνω από τώρα και εκμεταλλεύομαι το προβάδισμα.
Κατά πόσο είναι ύποπτος ή όχι, είναι αρκετά νωρίς να το κρίνω, πάνω-κάτω όλους τους θεωρώ για την ώρα :P
Ναι μου την έχωσες με αγάπη εσύ :redface:. Δεν ήταν sex, ήταν έρωτας :confused:
Κανείς μας δε θέλει να πεθάνει από τώρα αλλά να βγάζουμε για να γλιτώσουμε την παρτη μας από τον 1ο γύρο εμένα προσωπικά δε μ 'αρεσει :P Αλλά οκ ας δεχτώ τους λόγους που τον ψηφίζεις.
Όσο κυλάει το παιχνίδι θα ξεθολώνουν τα νερά
αχαχα ναι ναι. Όπως τα λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ψηφίζω Τάσος97 γιατί τελευταία λεπτά βλέπω να γίνεται κύμα να σωθεί και να φύγει ο Ηλίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου ως προς το σκέλος της ψήφου, και εμένα μου φάνηκε περίεργο. Ωστόσο, ένας μαφιόζος βρε τσαφ δεν "βολεύεται" με το να μπει απλά σε ένα κύμα; Και εσύ λες για τις ψήφους των παικτών, αλλά δεν έχεις ψηφίσει...αυτό δεν θα μπορούσε να είναι καμουφλάζ; Και είσαι και συγκροτημένος παίκτης γενικά, οπότε δεν είναι εύκολο να σε καταλάβει κάποιος, εάν έχεις κακό ρόλο. :hmm:

Να σου πω την αλήθεια Χάρη, όχι δεν βολεύεται πάντα να μπαίνει σ'ένα κύμα, ειδικά αν μπορεί να δημιουργήσει ένα.

Επίσης σχεδόν ποτέ δεν ψηφίζω νωρίς, ασχέτως ρόλου και ειδικά στον πρώτο γύρο. Κι απ'ότι βλέπω, πολύ καλά κάνω. Τώρα είναι λίγο πιο ζωντανή η κατάσταση για να μπορώ να κρίνω 1-2 πράγματα.

Ψήφος: Τάσος97

Λόγοι
1. Χώθηκε νωρίς και ψήφισε με άκυρη δικαιολογία.
2. Μου είπε να "κλάψω", το οποίο νιώθω σαν τραμπουκισμό (χαρακτηριστικό που θα μπορούσε να έχει ένας μαφιόζος).
3. Από τη μία μου είπε να κλάψω και από την άλλη να chillάρω (διχασμένη προσωπικότητα -> πιθανό χαρακτηριστικό μαφιόζου).
4. Προκλητικός τρόπος γραφής γενικά.
5. Προφανώς συντελεί και το μέχρι τώρα προβάδισμα του στην ψηφοφορία διότι δεν θα ήθελα να πεθάνω τόσο νωρίς :redface:
6. Είναι/Θα πάει Ολλανδία και τον ζηλεύω :(

Τρίτη ψήφος στον Τάσο λοιπόν. Οι λόγοι σου βέβαια είναι βασικά ο τρόπος που παίζει πάντα το παιδί, αλλά δεκτό δεν μπορείς να το ξέρεις. Αλλά και πάλι όλα αυτά που λες, δεν βοηθάνε κάπου, μοιάζεις πιο πολύ να προσπαθείς να τον εκδικιθείς που στην είπε κάπως έντονα.

Λοιπον, αργησα λιγο αλλα ευτυχως προλαβα...

Αν πρέπει να ριξω αναγκαστικα ψηφο με αιτιολογηση θα ψηφισω τον PieMaker γιατί ήταν ο πρώτος πρώτος που έριξε ψήφο σε άλλο μέλος με όχι και τόσο πετυχημενη δικαιολογια και μπορω να πω οτι καπως με παραξενεψε...Είναι και η αρχή βέβαια, ακομη υποθεσεις κανουμε...Παντως εγω ψηφισα!

χωρις να εχω καταλαβει εντελως ποιοι ειναι οι κακοι κατι που φυσικα δεν γινεται σημερα ημουν αναμεσα στον piemaker και στον i lie us οπως εξηγησα και ποιο πανω τα οποια οποιος θελει τα θεωρει και ανουσια
τεσπα
σημερα θα ψηφισω τον piemaker καθως δεν υπηρχε διακιολογια σε αυτο που εκανε στην αρχη του παιχνιδιου

Και τώρα επίθεση ξαφνικά και στον φρικ. Οκ, αρχίζω να μην μπορώ να βάλω σε τάξη της σκέψεις μου, πλέον...

Και ήρθε η ώρα της ψήφου μου... i_lie_us, για την στάση της που σχολίασα πάνω και γιατί μου φαίνεται καλύτερη η ισοψηφία από το να χάσουμε έναν έμπειρο παίκτη πριν καταλάβουμε τι καπνό φουμάρει. Επίσης είναι ένα από τα άτομα που χρησιμοποίησαν την δικαιολογία του νέου και τώρα θα μπορούσε να είναι και λίγο δασκαλεμένο αυτό.

υγ. Επιφυλάσσομαι, για αλλαγή ψήφου, αν δω καινούριο κύμα να δημιουργείται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 27/7
  1. blue_butterfly --> PieMaker
  2. Drama Prinzessin --> Τάσος97
  3. Eileen --> blue_butterfly
  4. Emilouko --> i_lie_us
  5. i_lie_us --> Τάσος97
  6. JKaradakov --> johnietraf
  7. johnietraf --> PieMaker
  8. kleop --> Τάσος97
  9. Libertus
  10. Nefeli Graf --> i_lie_us
  11. PieMaker --> tsarachaf
  12. Sommerfeld ->> PieMaker
  13. thomas l. --> Nefeli Graf
  14. tsarachaf --> i_lie_us
  15. ultraviolence ->> i_lie_us
  16. ~Melania~ --> Τάσος97
  17. Σπυρακος (^^) --> Drama Prinzessin
  18. Τάσος97 --> JKaradakov

Ψήφοι
4 i_lie_us
4 Τάσος97
3 PieMaker
1 blue_butterfly
1 Drama Prinzessin
1 JKaradakov
1 johnietraf
1 Nefeli Graf
1 tsarachaf

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Κανείς μας δε θέλει να πεθάνει από τώρα αλλά να βγάζουμε για να γλιτώσουμε την παρτη μας από τον 1ο γύρο εμένα προσωπικά δε μ 'αρεσει :P Αλλά οκ ας δεχτώ τους λόγους που τον ψηφίζεις.
Όσο κυλάει το παιχνίδι θα ξεθολώνουν τα νερά
αχαχα ναι ναι. Όπως τα λες.

off
Σταλία μωρή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
thomas l. από εμένα για τους λόγους που προανέφερα. Γράφει με τη μορφή chat, ψηφίζει ακίνδυνα και φεύγει. Μου έχει κολλήσει το πώς επαιζε και στο προηγούμενο και μου φαίνεται ο ίδιος τρόπος παιξίματος βρε παιδιά... Και δεν απαντάει σε κατηγορίες, απλώς τις αποποιείται όπως τότε. Αυτό μου λέει το ένστικτό μου. Για τα κύματα που δημιουργήθηκαν θα σχολιάσω σε λίγο, γιατί έχω να αναπτύξω διάφορα σενάρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 27/7
  1. blue_butterfly --> PieMaker
  2. Drama Prinzessin --> Τάσος97
  3. Eileen --> blue_butterfly
  4. Emilouko --> i_lie_us
  5. i_lie_us --> Τάσος97
  6. JKaradakov --> johnietraf
  7. johnietraf --> PieMaker
  8. kleop --> Τάσος97
  9. Libertus --> thomas l.
  10. Nefeli Graf --> i_lie_us
  11. PieMaker --> tsarachaf
  12. Sommerfeld ->> PieMaker
  13. thomas l. --> Nefeli Graf
  14. tsarachaf --> i_lie_us
  15. ultraviolence ->> i_lie_us
  16. ~Melania~ --> Τάσος97
  17. Σπυρακος (^^) --> Drama Prinzessin
  18. Τάσος97 --> JKaradakov

Ψήφοι
4 i_lie_us
4 Τάσος97
3 PieMaker
1 blue_butterfly
1 Drama Prinzessin
1 JKaradakov
1 johnietraf
1 Nefeli Graf
1 thomas l.
1 tsarachaf

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου από τσαφτσουφ σε i_lie_us

H αιτιολογία αργότερα, γιατί τώρα δε μπορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Αλλαγή της ψήφου μου σε piemaker
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
αλλαγη ψηφου σε i lie us θα εξηγησω σε λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τέλος πρώτης ψηφοφορίας. Με 6 ψήφους στο σύνολο αποχωρεί ο i_lie_us ως MVP, έχοντας δικαίωμα για τελευταία λόγια.

Ψηφοφορία για Δευτέρα 27/7
  1. blue_butterfly --> PieMaker
  2. Drama Prinzessin --> Τάσος97
  3. Eileen --> blue_butterfly
  4. Emilouko --> i_lie_us
  5. i_lie_us --> PieMaker
  6. JKaradakov --> johnietraf
  7. johnietraf --> i_lie_us
  8. kleop --> Τάσος97
  9. Libertus --> thomas l.
  10. Nefeli Graf --> i_lie_us
  11. PieMaker --> i_lie_us
  12. Sommerfeld ->> PieMaker
  13. thomas l. --> Nefeli Graf
  14. tsarachaf --> i_lie_us
  15. ultraviolence ->> i_lie_us
  16. ~Melania~ --> Τάσος97
  17. Σπυρακος (^^) --> Drama Prinzessin
  18. Τάσος97 --> JKaradakov

Ψήφοι
6 i_lie_us
3 Τάσος97
3 PieMaker
1 blue_butterfly
1 Drama Prinzessin
1 JKaradakov
1 johnietraf
1 Nefeli Graf
1 thomas l.

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και η νύχτα πέφτει στο Παλέρμο...

Ψηφοφορία για Τρίτη 28/7
  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. Eileen
  4. Emilouko
  5. JKaradakov
  6. johnietraf
  7. kleop
  8. Libertus
  9. Nefeli Graf
  10. PieMaker
  11. Sommerfeld
  12. thomas l.
  13. tsarachaf
  14. ultraviolence
  15. ~Melania~
  16. Σπυρακος (^^)
  17. Τάσος97

Ψήφοι
---

Η Χώρα των Φαντασμάτων
i_lie_us - Ψηφοφορία 27/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Έπεσα για ύπνο και έγινε της κολάσεως. Ευτυχώς σηκώθηκα την κατάλληλη στιγμή. Ακολουθεί σεντονάκι με τα σημαντικότερα σημεία της ημέρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μάλιστα... Μετά και από αυτό δεν ξέρω αν είμαι απόλυτα σίγουρος για την επιλογή μου...

Θα περιμένω όμως να ακούσω και τις απόψεις των παιδιών που άλλαξαν ψήφο στο πεντάλεπτο, μπας και ξεδιαλύνει λίγο το πράγμα στο μυαλό μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ο λογος που ψηφισα τον φιλο ειναι το οτι νευριασε με τον φιλο piemaker και δεν τον ψηφισε για κανεναν αλλο λογο
αν μπορουσα και εγω θα ψηφιζα τον ιορδανη αλλα δεν το κανα
επισης οπως ειπα ημουν αναμεσα σε αυτους τους δυο και ο i lie us απο τ πρωτα λογια του με τον ορισμο << ομαδα >> μπορει να εννουσε την μαφια και ακομα δεν με επεισαν καθολου οι λογοι που ψηφισε τον τασο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αχ θα ρωτησω μη κραξετε..MVP;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Α σορρυ δε μαθαινουμε τι ηταν εκτος αν δολοφονηθει..:P Ετσι;:hmm:
Αποκάλυψη ιδιότητας δημόσια μόνο αν πέσει τυμβωρυχία σε φάντασμα ή δοθεί ποινή από τη ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top