Palermo #42 - The Wire Edition

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Επίσης μια φωτογραφία απο την Μιλού;;; :redface:

WP_000566.jpg
WP_000567.jpg

Είναι μίνι Πίνσερ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Eileen:
[...] Συν τοις άλλοις, η Νεφέλη είναι μία σκέτη γλύκα, την πάω πολύ... δε θα ήθελα να την στείλω στη φαντασματοχώρα...[...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
έτσι μου φαίνεσαι εμένα, τα παράπονά σου στη διεύθυνση!:P
Πώς και σου δημιουργήθηκε αυτή η εντύπωση;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πώς και σου δημιουργήθηκε αυτή η εντύπωση;:redface:
ο τροπος που γράφεις μου θυμίζει μια πολυ αγαπημενη μου φίλη, με την οποία δυστυχώς μας χωρίζουν πολλά χιλιόμετρα και δε τη βλέπω όσο θα ήθελα! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Για μένα είσαι καλύτερος του Dume. :inlove:
Αλλά σε βλέπω σαν φίλο μόνο! :D

Σταμάτα να ερωτοτροπείς με τους παίκτες ρε και βγάλε υλικό...


Btw, Ζωή δεν σε λυπάμαι καθόλου που δεν κοιμόσουν τόσα βράδια... Μακάρι να μην κοιμηθείς άλλα τόσα μετά από αυτά που μου έκανες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σταμάτα να ερωτοτροπείς με τους παίκτες ρε και βγάλε υλικό...


Btw, Ζωή δεν σε λυπάμαι καθόλου που δεν κοιμόσουν τόσα βράδια... Μακάρι να μην κοιμηθείς άλλα τόσα μετά από αυτά που μου έκανες :P
Αύριο τα πμ κι αν αποφασίσει η Ζωή να δώσει τα Χρυσά Βατόμουρα που μου ταξε. :P
Βραβεία μεθαύριο μάλλον. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αύριο τα πμ κι αν αποφασίσει η Ζωή να δώσει τα Χρυσά Βατόμουρα που μου ταξε. :P
Βραβεία μεθαύριο μάλλον. :redface:

Με τον ρυθμό που πας ούτε τα Χριστούγεννα δεν θα τελειώσουμε με το παιχνίδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Με τον ρυθμό που πας ούτε τα Χριστούγεννα δεν θα τελειώσουμε με το παιχνίδι :P
Μα το κάνω για να ευχαριστηθείτε περισσότερο το υλικό. :redface:
Πχ σήμερα ήταν η ημέρα για το ημερολόγιο της Ζωής. Διαβάστε το, ξαναδιαβάστε το, σχολιάστε το κι αύριο το πρωί το παρασκήνιο των πμ.
Άλλωστε για βραβεία πρέπει να βρω και τον τουρίστα της έταιρης ΣΕ... :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μα το κάνω για να ευχαριστηθείτε περισσότερο το υλικό. :redface:
Πχ σήμερα ήταν η ημέρα για το ημερολόγιο της Ζωής. Διαβάστε το, ξαναδιαβάστε το, σχολιάστε το κι αύριο το πρωί το παρασκήνιο των πμ.
Άλλωστε για βραβεία πρέπει να βρω και τον τουρίστα της έταιρης ΣΕ... :ropalo:

Τι να σχολιάσουμε ρε;;; Η κολλητή μου είναι παράφρων :P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τι να σχολιάσουμε ρε;;; Η κολλητή μου είναι παράφρων :P...
Η κολλητή σου είναι καλύτερη από εσένα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Η κολλητή σου είναι καλύτερη από εσένα! :P

Έχουμε διαφορετικά sets of skills. ;) Βάλε μας μαζί και να δεις τι θα γίνει... :P

(προαιρετικά μας φέρνεις και Άννα και Μάκη και καμία 50αριά πολίτες:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλημέρα!
Ας αρχίσουμε με τον αποχαιρετισμό της Μελανίας και μέχρι το βράδυ θα έχω δημοσιεύσει κι όλα τα υπόλοιπα κρατημένα pm.
Το κορίτσι μας έβαλε πολλές εικόνες και γι αυτό θα το δείτε το μήνυμα σε 2 μέρη. :P

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~:
Αγαπητοί συμπαίκτες του Παλέρμο :D

Όταν θα δείτε αυτό το πμ, θα έχει γίνει η αποκάλυψη των ρόλων και θα έχει λήξει το παιχνίδι. Μακάρι να κερδίσαμε για άλλη μια φορά οι πολίτες, γιατί ε ναι, μην ξεχνάτε:είμαι το αιώνια καλό κορίτσι του Παλέρμο. Καλά ακούσατε. Δεν θα είμαι αυτή την εβδομάδα μέσα για να δω πως θα συνεχιστεί το παιχνίδι, από την Δευτέρα έχω πάει ομαδάρχισσα σε μια κατασκήνωση, και θα καθίσω εκεί όλο σχεδόν τον Αύγουστο :clapup:

Θα εξηγήσω λοιπόν από εδώ και το γιατί έπαιξα όπως έπαιξα αλλά και το πως σκόπευα να παίξω. Μην κρίνετε με το τι δεν πρόλαβα να κάνω :P Επίσης θα αναλύσω τις θεωρίες που έκανα, αλλά και το πως άλλαξα γνώμη μετά τις κινήσεις σας στο ΣΚ. Θα βασιστώ στο πμ που έστειλα στο Μητσάκο πριν το ΣΚ και θα αναλύσω γενικότερα τις σκέψεις μου.

Ας ξεκινήσουμε με το σχολιασμό των παικτών:

blue_butterfly και Sommerfeld:
Πρόχειρη σημείωση: όντως κάτι περίεργο παίζει με αυτούς... Το σενάριο ΑΜ και φανερός μου ταιριάζει... αλλά πιστεύω ότι ο ΑΜ είναι ο σόμερ.
Σχολιασμός: Είναι εμφανέστατο ότι έχουμε πέσει σε ΑΜ και μαφιόζο. Παρατήρησα την επιθετικότητα της Ριρίκας, καθώς και το ότι ο σόμερ ενώ αρχικά έπαιζε ανοργάνωτα και ξαφνικά πιο συγκροτημένα. Ενώ έτεινα να πιστέψω ότι είναι ένοχη η Ριρίκα, ξαφνικά βλέπω την νεκρανάσταση του σόμερ στον πιο άκυρο παίκτη (no offense) :hehe: Tι παίζει τέλος πάντων;; Όπως και να έχει όμως, είτε είναι ένοχος ο ένας είτε ο άλλος, πρέπει να φύγουν οπωσδήποτε και οι δύο από το παχνίδι!!! Αυτό δεν βλέπω να το σκέφτεται κανένας όμως...

Ναι είναι γεγονός, ο ΑΜ πρέπει να φύγει κι αυτός :hehe:



Drama Prinzessin:
Πρόχειρη σημείωση:κάτι δεν μου κολλάει...
Σχολιασμός: Κλέο, σε αγαπάμε, σε εκτιμάμε, αλλά σοβαρή βοήθεια στο παιχνίδι δεν είδα! Σου δίνω στην χειρότερη τον ρόλο της πόρνης.

Με αγάπη:

Μόνο και μου έκλεψες τον ρόλο :redface: Φτερό στον άνεμοοοοοο....

Eileen:
Πρόχειρη σημείωση:κακιά :P
Σχολιασμός: Αγαπημένη μου συμπαίκτρια όχι. Νο, no. Πού πας;; Σκας μπαμ από μακριά με το κακό ρολάκι! Είχα ένα πολύ κακό προαίσθημα από την αρχή για σενα... Βλέπω οι συμπαίκτες όμως σε μυρίστηκαν. Ελπίζω να σου αρέσει το καινούριο outfit που διάλεξα για σενα και μόνο για σενα!



Emilouko:
Πρόχειρη σημείωση:ΚΑΚΙΑΣΜΕΝΗ :p

{αναβάθμιση από την Ζωή, παρακαλώ προσέξτε το αυτό :hehe:}

Σχολιασμός: Εσύυυυυυυ!
Κοίτα, οφείλω να ομολογήσω ότι είσαι πολύ καλή παίκτρια, και είσαι και για πρώτη φορά στην πόλη μας! Δεν σε έχει καταλάβει κανένας!! Αλλά εγώ ξέρω τι είσαιιιιιι.....


Καταλαβαίνεις εσύ τι εννοώ!

i_lie_us:
Πρόχειρη σημείωση: αχ για τα μάτια σου έφαγα τα μούτρα μου :(
Σχολιασμός:Αχ.

Όοοοοολο το παιχνίδι αγαπητοί μου παίχτηκε εδώ.

Ας σκεφτούμε με ποια λογική θα μπορούσα να μιλάω με σιγουριά...

Πιθανές περιπτώσεις:
1. Είμαστε συγκάτοικοι;
2. Είμαι μαφιόζα και αποφασίσαμε με την ομάδα να βγω να υποστηρίξω μόνο εγώ μια χαμένη υπόθεση αφού κανένας μα κανένας δεν πήρε θέση, απλά έτρεξαν να σώσουν τον τάσο. Δεν παίχτηκε ούτε μια κάρτα, τίποτα.
3. Ξέρω κάτι και είδα από ποιους ψηφίστηκε ίσως;
4. ΚΥΡΙΩΣ στηρίζομαι στο γεγονός όμως ότι όλες οι αλλαγές ψήφου και το ρεύμα έγιναν εναντίον του. Πολύ βολικό δεν νομίζετε;
5. Μία κάρτα;;

Aνάθεμα τα νεύρα που είχα εκείνη την στιγμή :hehe: αυτό συνδυαστικά με κάποιες σπόντες που πέταξα στην έμιλυ και στάνταρ μια κάρτα οδήγησαν τους μαφιόζους σε... moi. Το κάρφωμα μου ήρθε κατακούτελα. Μου κατέστρεψε το ριψοκίνδυνο αλλά και μεγαλοφυές σχέδιο που είχα. Μόνο ένα απόγευμα ακόμα χρειαζόμουν :(

Βέβαια λοιπόν, συμπολίτες κατάλαβα ότι αυτός είναι αθώος, αφού τον ψήφισε η έμιλυ! Και όχι μόνο αυτό, ήταν και ότι παρέμεινε η ψήφος της,και ότι έφυγε τόσο εύκολα... Ελπίζω να είχες κάποια ρολάρα που να το άξιζε όλο αυτό.



JKaradakov:
Πρόχειρη σημείωση:αθώο και αβοήθητο προβατάκι; Ή ένας ύπουλος ηθοποιός; Προς το παρόν πιστεύω ότι είναι αθώος... αλλά δεν θα με ξάφνιαζε αν ήταν κανένας ΔΑ.
Σχολιασμός: Εσύ με είχες μπερδέψει πολύ :whistle: Αλλά εντάξει αθώο είσαι τελικά :redface: Απλά θέλω αλήθεια να δω τον ρόλο σου, γιατί μέχρι πριν το ΣΚ δεν μπόρεσα να καταλάβω σε τι στρατόπεδο είσαι, μου έκανες και για τα δύο... Με έστρεψε όμως σε εσένα (selfish,I know) το ότι πίστεψες στην αθωότητα μου.



Αν είχες κανένα απώτερο κίνητρο θα αλλάξω κοσμοθεωρία :hehe:

johnietraf:
Πρόχειρη σημείωση/ Σχολιασμός: no comments available (Θα τον πυροβολήσω άμα τελειώσει το παιχνίδι, πάλι καλά που ειναι αλεξίσφαιρο :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και το μέρος 2ο. ;)

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~:
kleop:
Πρόχειρη σημείωση:innocent
Σχολιασμός:... μου έκανε. Μέχρι το ΣΚ. Γιατί αντικειμενικά τώρα, η ανάσταση της είναι πολύυυυ περίεργη. Τι παίζει με σόμερ και κλέοπ; :hmm:



Kαι... ΜΠΑΜ! Εδώ θα σταθώ.

Libertus:
Πρόχειρη σημείωση:κι εδώ θα έρθει η μεγάλη ανατροπή. Πραγματικά πιστεύω ότι είναι αθώος, αν είναι μαφία θα κρεμαστώ... :knife:
Σχολιασμός: Το όνομα του έχει γίνει σε αυτό το παιχνίδι σχεδόν τόσο διάσημο σαν το δικό μου.
Σχεδόν :redface:

Έχω βασιστεί στο ότι είναι αθώος γιατί είναι ο μόνος που πίστεψε στην αθωότητα μου και το έψαχνε λίγο... το έψαχνε ρε παιδιά :( έφτασε ακόμα και στην έμιλυ! Ούτε καν ο JKaradakov δεν έφτασε τόσο κάτω!
Πίστευα ότι είναι ο ντετέκτιβ, ότι ρώτησε για μένα το πρώτο βράδυ, είδε ότι είμαι πολίτης, και αφού την επόμενη μέρα έφυγα οριστικά υπήρχαν δύο περιπτώσεις:
α) να είμαι ο μαφιόζος που απέτυχε στο κάρφωμα (έλεος για όσους βολευτήκατε σε αυτή την εξήγηση!)
β) να είμαι ο καρφωμένος πολίτης.

Οπότε, αφού με είχε δει πολίτη, ήξερε ότι είμαι ο πληροφοριοδότης! Μα έλα που όσο πέρναγε η εβδομάδα, καμία υποστήριξη ή επίθεση δεν έβλεπα, παρά μόνο μια εμμονική προσκόλληση σε εμένα! Έλα που ήταν συνεχώς σε άμυνα, που ήταν όλο να... φύγει και δεν έφευγε. Έλα που δεν έδειξε ποτέ να αγχώνεται ότι θα φύγει (και δεν έφυγε).

Σηκώνω επίσημα τα χέρια ψηλά. Η κατάσταση του είναι περίεργη... αλλά αν ήταν μαφιόζος, ποιο το όφελος να καρφωθεί τόσο, γιατί κόλλησε με εμένα την στιγμή που δεν υπήρχε τρόπος να αποδειχθώ κάτι;

Χάρη, πλιζ, don't dissapoint me :'(

Nefeli Graf:
Πρόχειρη σημείωση: αδιάφορη σαν παίκτρια, πιθανό κακό ρολάκι
Σχολιασμός: Τώρα τι κακό ρολάκι να σου δώσω, που φαίνεσαι να παίζεις μόνη σου;; Τις σιγανοπαπαδιές όμως να φοβάσαιιιιι...



Αν και εσύ μου μοιάζεις, είσαι καλό παιδάκι στο παλέρμο!! ;ρ

PieMaker:
Πρόχειρη σημείωση:μου έκανε για ένοχος στην αρχή.. αλλά πια δεν είμαι τόσο σίγουρη ;)
Σχολιασμός: Έλα εντάξει σε είχα παρεξηγήσει... Την πρώτη μέρα! Γιατί μια μέρα έπαιξα :mad: Μετά κατάλαβα, αλλά εσύ δεν πίστεψες ποτέ σε εμένα.. Με πληγώνεις! Τόσα παλέρμο μαζί, ακόμα να μάθεις ότι εγώ θα είμαι για πάντα καλή!!

Έχεις παίξει πολύ καλά και φαίνεται ;) Πρέπει να έχεις καλό ρόλο!



...μόνο που έπεσες εντελώς έξω με εμένα!

thomas l.:
Πρόχειρη σημείωση/Σχολιασμός: τζιζους :P

tsarachaf:
Πρόχειρη σημείωση: (τονίζω οι πρόχειρες σημειώσεις είναι της προηγούμενης εβδομάδας): έλα τώρα!! από μακριά φαίνεται ένοχος!! Αλλιώς έχει παίξει αλήθεια πολύ χάλια!
Σχολιασμός: Quick judge :redface:
Μια χαρά παίζεις και ίσα ίσα καλύτερα από όλους θεωρώ, αλλά έπεσες και εσύ εντελώς έξω για μενα και θόλωσες την κρίση μου :redface:

Τσάρα, για άλλη μια φορά σου βγάζω το καπέλο! Είσαι ο καλύτερος παίκτης!!
(πρέπει να έχεις ρολάρα)



ultraviolence:
Πρόχειρη σημείωση/Σχολιασμός::αθώος! έχουν μια μανία να τον φάνε :hehe:



~Melania~: ΑΘΩΑ
ΑΘΩΑ
ΑΘΩΑ
ΑΘΩΑ
ΑΘΩΑΑΑΑΑΑΑΑ

Αλλά γιατί έπαιξα έτσι να εξηγήσω...

Είχα σκοπό να παίξω για πρώτη μέρα όπως παίζω πάντα: στοχοποιώντας τους πάντες. Πώς με κατάλαβαν ότι είμαι πληροφοριοδότης δεν ξέρω... Δεν ήθελα να στοχοποιήσω την έμιλυ, για να μην ''φάω το κάρφωμα την πρώτη μέρα'', αλλά είχα σκοπό να τραβηξω την προσοχή σας. Που το έκανα! Αμέσως μετά την δολοφονία θα στοχοποιούσα την έμιλυ από το πουθενά, στην καλύτερη θα με βγάζατε με ψηφοφορία και δεν θα παιζόταν κάρφωμα και μπουμ! η έμιλυ θα εφευγε σιγουρα.

Η βλακεία μου ήταν ότι δεν το ξεκίνησα από το πρωί,αλλά περίμενα την δολοφονια.Αλλά που να φανταστώ η έρμη....

Συγγνώμη που σας παραπλάνησα όλους! Μου αξίζει το βραβείο του ΔΑ :hehe: (meh)

*Και για να μην ξεχνιόμαστε, αν έχω πετύχει τον ΔΑ πάλι και τον έχω καταλάβει για κακό, παρακαλώ όσους έχουν παίξει στο παρελθόν μαζί μου να θυμηθούν την μανία και το μίσος που τρέφω για τον συγκεκριμένο ρόλο και τον αναγνωρίζω πάντα ;ρ αν για άλλη μια φορά τον έχω καταλάβει, κάτι πάει στραβά με εμένα χαχαχαχα

Δημήτρη θα μου έχεις επίσημα δημιουργήσει ψυχολογικά! :mastigio

Σπυρακος (^^):
Πρόχειρη σημείωση/Σχολιασμός:Αθώο μωρό :hehe:

Τάσος97:
Πρόχειρη σημείωση/Σχολιασμός:ο άλλος αδικημένος της υπόθεσης :P

Αυτά πάνω κάτω από εμένα. Ήθελα τόσο πολύ να παίξω :'( αλλά δεν με αφήσατε, δώσατε την χαρά στον dimijim που επιτέλους με δολοφόνησαν!! Το παιχνίδι ήταν υπέροχο, περίεργο και διασκεδαστικό!! Ελπίζω να σας ξαναδώ όλους σύντομα :hug:

Την ιδιαίτερη αγάπη μου στέλνω στην ΣΕ, στο ατέλειωτο αρχικά κορμί, τον Δημήτρη, που έχουμε να σφαγιαζόμαστε εδώ και τόσα παλέρμο :kissing:
Kαι φυσικά στο ανερχόμενο αστέρι μας, τον Dume, που ήρθε στην πόλη μας και επέζησε :shifty: :hug:

Φιλιά και καλό καλοκαίρι σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Eγώ δεν ξεχνάω την χαρά που είχαμε όλοι όταν μάθαμε ότι είναι πληροφοριοδοτης με την καρτα ονειρο και επιτέλους πήρε δρόμο:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ήθελα εγώ την Ρετζίνα! :redface:

Αντικειμενικά πάντως, ήταν κρίμα που καρφώσατε την Μελανία - το παιχνίδι θα ήταν πολύ διαφορετικό αν είχε καταφέρει να μείνει παραπάνω μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top