Palermo #42 - The Wire Edition

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Παρασκευή 31/7
  1. blue_butterfly --> Libertus (φάντασμα)
  2. Drama Prinzessin --> Libertus
  3. Eileen
  4. Emilouko --> Sommerfeld
  5. JKaradakov
  6. kleop --> tsarachaf (φάντασμα)
  7. Libertus --> tsarachaf
  8. Nefeli Graf --> Sommerfeld
  9. PieMaker --> Libertus
  10. Sommerfeld --> tsarachaf
  11. tsarachaf --> Libertus
  12. ultraviolence --> tsarachaf
  13. Σπυρακος (^^) --> JKaradakov

Ψήφοι
4 Libertus
4 tsarachaf
2 Sommerfeld
1 JKaradakov

Η Χώρα των Φαντασμάτων
i_lie_us - Ψηφοφορία 27/7
kleop - Ψηφοφορία 28/7
blue_butterfly - Ψηφοφορία 30/7
ultraviolence - Δολοφονία 31/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
~Melania~ - Δολοφονία 28/7 - ???
Τάσος97 - Ποινή 28/7 - Μέντιουμ
johnietraf - Απουσίες 29/7 - Αλεξίσφαιρο Γιλέκο
thomas l. - Απουσίες - Συγκάτοικος Β

Απουσίες
Drama Prinzessin #1
johnietraf #1 #2
Libertus #1
thomas l. #1 #2

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση ιδιότητας δικηγόρου: Μηδενισμός ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από ultraviolence
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ναι, επειδή είναι πολύ παρορμητική κίνηση σε αυτή την φάση κι εγώ θα πόνταρα να είναι ο ΔΑ κάποιος σχετικά άπειρος παίκτης, αλλά πραγματικά πιστεύω ότι ο Σομερ είναι μαφιόζος, παρά ότι είναι ΔΑ, γιατί να να μάθει η Ριρίκα ότι είναι ΔΑ, θα έπρεπε να ρωτήσει συγκεκριμένα αν είναι ΔΑ, που δεν συγκεντρώνει πολλές πιθανότητες στο μυαλό μου. Ειδικά αν ήταν με κάρτα.
Είναι μια θεωρία, ίσως όχι η καλύτερη αλλα still...
Και θα βασιστεί η μαφία στο να μας ξεκάνει μόνος του ο Σπυράκος;; Δύσκολο, εκτός αν έχει μεταμορφωθεί ως παίκτης και μας δουλεύει ψιλό γαζί.
Όπως προείπα, θεωρία...
Ενταξει παιδια ηρεμηστε λιγο δεν θα γινοταν τοση μεγαλη πλεκτανη πια και με παιξιμο καρτας για να βγω εγω αθωος..Επισης δεν απαντω στις αιχμες μερικων γιατι δεχομαι που δεν ειμαι και απο τους καλυτερους παιχτες αλλα ενταξει thats enough,νομιζω πως δεν εχουν αποδειχτει και οι αλλοι σε αυτο το Παλερμο παιχτουρες,ειτε μαφιοζοι ειτε αθωοι..Για να κλεισει το ζητημα,μου την εδωσε επαιξα τη καρτα και ηθελα και να δω τι θα παιχτει στη σημερινη δολοφονια,αν και ουσιαστικα χαμενη πηγε η καρτα στο τελος!!Μπαινω,διαβαζω αλλα επειδη δεν ειμαι σπιτι ολη μερα και ειναι Καλοκαιρι,δε το λεω σαν δικαιολογια,δε γραφω μακροσκελη και συνεχα μηνυματα ουτε κανω spam και πιστευω χρησιμοτερος ειμαι απο παλια.Οσο αναφορα τη ψηφοφορια με τη χθεσινη εναλλαγη δεν ειναι τοσο ενοχος ο Χαρης στα ματια μου γιατι θεωρω πως η αλλαγη εγινε για καθαρη παραπλανηση και να ψηφιστει,οχι οτι επαιρνα το μερος του γενικα!Θα επιμεινω για την ωρα,και δε θελω να πεσουν τα ματια πανω μου αλλα θα πεσουν,να ψηφισω ξανα ΙΟΡΔΑΝΗ διοτι απο τη προχθεσινη ψηφοφορια εχω πει τις αποψεις μου κρατωντας τη σχεση του με την Μελανια,που εχω εκφρασει και την αποψη μου γι αυτο ζητημα! Συμφωνω επισης οτι ισως καποια στιγμη ο Sommer πρεπει να φυγει γιατι θεωρω πως η Ριρικα ισως εφυγε απο αυτον και για να στοχοποιηθει και ο Libertus!! Αυτα απο μενα..Ειδωμεν..
Πια είναι η σχέση μου με την Μελανία, το ενα μήνυμα που εγώ της είπα κατι που μεχρι τότε δεν είχε ασχοληθεί καθόλου μαζί μου και το ένα μηνυμα απαντησή της; Jesus...

επειδή βλέπω το κύμα που δημιουργείται ενάντια στον τσαρατσαφ, θα σε εκπλήξω όλου και θα ψηφίσω Libertus, ναι καλά ακούσατε.

Πρώτον λόγο του κυματος που γίνεται ενάντια, απο το πουθενά στο ΤσαραΧαφ, αλλά και, γιατί απο εχθές ο Χάρης έχασε την εμπιστοσύνη μου και νομίζω πως είναι καιρός να βγει για να ξεκαθαρίσουν κάποια πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Παρασκευή 31/7
  1. blue_butterfly --> Libertus (φάντασμα)
  2. Drama Prinzessin --> Libertus
  3. Eileen
  4. Emilouko --> Sommerfeld
  5. JKaradakov --> Libertus
  6. kleop --> tsarachaf (φάντασμα)
  7. Libertus --> tsarachaf
  8. Nefeli Graf --> Sommerfeld
  9. PieMaker --> Libertus
  10. Sommerfeld --> tsarachaf
  11. tsarachaf --> Libertus
  12. ultraviolence --> tsarachaf
  13. Σπυρακος (^^) --> JKaradakov

Ψήφοι
5 Libertus
4 tsarachaf
2 Sommerfeld
1 JKaradakov

Η Χώρα των Φαντασμάτων
i_lie_us - Ψηφοφορία 27/7
kleop - Ψηφοφορία 28/7
blue_butterfly - Ψηφοφορία 30/7
ultraviolence - Δολοφονία 31/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
~Melania~ - Δολοφονία 28/7 - ???
Τάσος97 - Ποινή 28/7 - Μέντιουμ
johnietraf - Απουσίες 29/7 - Αλεξίσφαιρο Γιλέκο
thomas l. - Απουσίες - Συγκάτοικος Β

Απουσίες
Drama Prinzessin #1
johnietraf #1 #2
Libertus #1
thomas l. #1 #2

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση ιδιότητας δικηγόρου: Μηδενισμός ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από ultraviolence
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Παίδες μου αγαπημένοι, είμαι πάλι από κινητό (δανεικό ξανά μην ξεχνιομαστε-Δεν υπάρχει κανένας λόγος να έχω μπαταρία. Ποτέ. )
Ψηφίζω Libertus.
@PieMaker δε καταλαβαίνω σε τι αναφέρεσαι!! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Και γιατί δέχεσαι μόνο το ενδεχόμενο να μπορούσε να ρίξει κάρτα για εσένα και να μην είναι ο ντετέκτιβ π.χ; Μήπως γιατί δεν σε συμφέρει;
Θέλω να σωθώ απεγνωσμένα...; Να σου θυμίσω ότι, εάν πριν 2 γύρους δεν είχε αλλάξει ψήφο ο Ιορδάνης, θα είχα φύγει! Ναι, αναφέρομαι στον γύρο που δεν ψήφισα. Το ίδιο και χθες, που ό,τι ρόλο και να είχα δεν θα μπορούσα να ξέρω προφανώς τι θα συμβεί.

Δεν με συμφέρει; Ας το δούμε λίγο πιο απλά. Έστω ότι είναι ντετέκτιβ. Τότε ενώ ήσουν δύο μέρες στο στόχαστρο και έγιναν απίστευτα πράγματα για να σωθείς, δεν μπήκε στον κόπο να ρωτήσει για σένα; Γιατί μέχρι χθες σε κατηγορούσε, άρα σε θεωρούσε μαφιόζο. Και επέλεξε να ρωτήσει για μένα ξαφνικά;; Το βλέπεις ότι δεν κολλάει έτσι;;
Γι'αυτό μίλησα ξεκάθαρα για κάρτα...

Μα δεν είπα κάτι σίγουρο για τον Ιορδάνη... Το σίγουρο είναι ότι σήμερα δόθηκε μια άλλη κατεύθυνση, σε πρόσωπα καλά κρυμμένα. ;)

Α, δεν είπες κάτι σίγουρο. Και για ποιον είπες κάτι;; Πες μου, για ποιον;; Λες ότι είσαι πολίτης, αλλά δεν έχεις κατηγορήσει κανέναν πρακτικά. Τι σημαίνει αυτό;;

Τον Sommerfeled τον υποπτευόμουν γύύύρους τώρα. Και ναι, το βρήκες... ψήφισα χθες τον Ιορδάνη, ακριβώς για να σας δείξω ότι ο Sommerfeld είναι συνεργός μου. :P

Αφού τον υποπτευόσουν γύυυυρους τώρα γιατί χθες δεν τον ψήφισες και έβγαλες την ουρά σου απ'έξω με τον Ιορδάνη;; Προσπαθώ να σκεφτώ έναν άλλο λόγο, αλλά δεν βρίσκω.

Συμφωνώ ότι είναι ΑΜ κατά πιθανότατα, απλώς σου λέω ξεκάθαρα ότι αυτό εγώ θα έπρεπε να το υποστηρίζω με πάθος κι όχι εσείς που νομίζετε ότι υπάρχει πληροφοριοδότης. Το μόνο που με προβληματίζει στη σύνδεση Ριρίκας-ΑΜ είναι ότι τον κατηγορούσε πάρα πολύ, ενώ ο ΑΜ νικάει μόνος του. Δηλαδή, αν είναι ο ΑΜ η Ριρίκα, έπαιξε χάλια...

Ναι, αλλά ο ΑΜ για να κερδίσει μόνος του, πρέπει πρώτα να χάσουν οι δολοφόνοι, είναι πιο εύκολο να παίξει με αυτόν τον στόχο πρώτα .

Για μένα, όπως προείπα, κάτι παίζει με τον ρόλο του ούλτρα και επανήλθε λίγο στο παιχνίδι σαν να ήξερε ποιους να κατηγορήσει. Γι' αυτό η ψήφος μου θα πάει στον tsarachaf και είμαι πολύ περίεργος να δω τι κινήσεις θα έχουμε προς το τέλος, αφού μπορεί να φανούν άτομα τα οποία συνδέονται μεταξύ τους. Εγώ, Άκριβε, δέχτηκα να θυσιαστώ για την ομάδα μου και να αποκαλυφτεί η ιδιότητά μου με τυμβωρυχία που θα έπεφτε. Εσύ δέχεσαι ή θα χάσετε έδαφος...με όποιον τον συνέφερε να καρφωθεί η Μελανία; :)

Δέχτηκες να θυσιαστείς ή μήπως έκατσαν πολύ βολικά οι συγκυρίες και δεν χρειάστηκε να κουνήσεις το δαχτυλάκι σου καν για να μείνεις και να μπορείς να λες αυτά τώρα;;
Θα δεχόμουν άνετα να θυσιαστώ, αλλά δεν μπορώ να το επιτρέψω τώρα... Όχι όταν είναι να θυσιαστώ εγώ και να μείνεις εσύ στο παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Παρασκευή 31/7
  1. blue_butterfly --> Libertus (φάντασμα)
  2. Drama Prinzessin --> Libertus
  3. Eileen --> Libertus
  4. Emilouko --> Sommerfeld
  5. JKaradakov --> Libertus
  6. kleop --> tsarachaf (φάντασμα)
  7. Libertus --> tsarachaf
  8. Nefeli Graf --> Sommerfeld
  9. PieMaker --> Libertus
  10. Sommerfeld --> tsarachaf
  11. tsarachaf --> Libertus
  12. ultraviolence --> tsarachaf
  13. Σπυρακος (^^) --> JKaradakov

Ψήφοι
6 Libertus
4 tsarachaf
2 Sommerfeld
1 JKaradakov

Η Χώρα των Φαντασμάτων
i_lie_us - Ψηφοφορία 27/7
kleop - Ψηφοφορία 28/7
blue_butterfly - Ψηφοφορία 30/7
ultraviolence - Δολοφονία 31/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
~Melania~ - Δολοφονία 28/7 - ???
Τάσος97 - Ποινή 28/7 - Μέντιουμ
johnietraf - Απουσίες 29/7 - Αλεξίσφαιρο Γιλέκο
thomas l. - Απουσίες - Συγκάτοικος Β

Απουσίες
Drama Prinzessin #1
johnietraf #1 #2
Libertus #1
thomas l. #1 #2

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση ιδιότητας δικηγόρου: Μηδενισμός ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από ultraviolence
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Παίδες μου αγαπημένοι, είμαι πάλι από κινητό (δανεικό ξανά μην ξεχνιομαστε-Δεν υπάρχει κανένας λόγος να έχω μπαταρία. Ποτέ. )
Ψηφίζω Libertus.
@PieMaker δε καταλαβαίνω σε τι αναφέρεσαι!! :pfff:
Πάντα μα πάντα λίγο πριν το τέλος έρχεσαι να δώσεις την κατάλληλη ψήφο. :whistle:
Τέτοια σιγουριά πια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πάντα μα πάντα λίγο πριν το τέλος έρχεσαι να δώσεις την κατάλληλη ψήφο. :whistle:
Τέτοια σιγουριά πια;

Μιλάς εσύ που τρολλαρεις, είναι παρά 2 και δε ξέρουμε αν θα ψηφισεις? Καλό... :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Μιλάς εσύ που τρολλαρεις, είναι παρά 2 και δε ξέρουμε αν θα ψηφισεις? Καλό... :-P
Σοβαρό επιχείρημα...όπως και οι ψήφοι σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Ακυρώνω την ψήφο του tsarachaf προς εμένα.
akirosi_psifou.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ψηφιζω tsarachaf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.

Ακυρώνω την ψήφο της blue butterfly στον Libertus!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τέλος και για σήμερα. MVP ο Ακριβός με 5 ψήφους και φεύγει απευθείας για τη χώρα των φαντασμάτων. Ακριβέ περιμένουμε τα τελευταία σου λόγια.

Ψηφοφορία για Παρασκευή 31/7
  1. blue_butterfly --> Libertus (φάντασμα) (ακυρώθηκε)
  2. Drama Prinzessin --> Libertus
  3. Eileen --> tsarachaf
  4. Emilouko --> Sommerfeld
  5. JKaradakov --> Libertus
  6. kleop --> tsarachaf (φάντασμα)
  7. Libertus --> tsarachaf
  8. Nefeli Graf --> Sommerfeld
  9. PieMaker --> Libertus
  10. Sommerfeld --> tsarachaf
  11. tsarachaf --> Libertus (ακυρώθηκε)
  12. ultraviolence --> tsarachaf
  13. Σπυρακος (^^) --> JKaradakov

Ψήφοι
5 tsarachaf
3 Libertus
2 Sommerfeld
1 JKaradakov

Η Χώρα των Φαντασμάτων
i_lie_us - Ψηφοφορία 27/7
kleop - Ψηφοφορία 28/7
blue_butterfly - Ψηφοφορία 30/7
ultraviolence - Δολοφονία 31/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
~Melania~ - Δολοφονία 28/7 - ???
Τάσος97 - Ποινή 28/7 - Μέντιουμ
johnietraf - Απουσίες 29/7 - Αλεξίσφαιρο Γιλέκο
thomas l. - Απουσίες - Συγκάτοικος Β

Απουσίες
Drama Prinzessin #1
johnietraf #1 #2
Libertus #1
thomas l. #1 #2

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση ιδιότητας δικηγόρου: Μηδενισμός ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από ultraviolence
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Sommefeld
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 3/8
  1. Drama Prinzessin
  2. Eileen
  3. Emilouko
  4. JKaradakov
  5. Libertus
  6. Nefeli Graf
  7. PieMaker
  8. Sommerfeld
  9. Σπυρακος (^^)

Ψήφοι
---

Η Χώρα των Φαντασμάτων
i_lie_us - Ψηφοφορία 27/7
kleop - Ψηφοφορία 28/7
blue_butterfly - Ψηφοφορία 30/7
ultraviolence - Δολοφονία 31/7
tsarachaf - Ψηφοφορία 31/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
~Melania~ - Δολοφονία 28/7 - ???
Τάσος97 - Ποινή 28/7 - Μέντιουμ
johnietraf - Απουσίες 29/7 - Αλεξίσφαιρο Γιλέκο
thomas l. - Απουσίες - Συγκάτοικος Β

Απουσίες
Drama Prinzessin #1
johnietraf #1 #2
Libertus #1
thomas l. #1 #2

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από PieMaker
Ενεργοποίηση ιδιότητας δικηγόρου: Μηδενισμός ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από ultraviolence
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Sommefeld
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Κλαίω απο τα γέλια, μπράβο στην μαφία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Στο παιχνίδι θα έχουμε διάλειμμα για το Σαββατοκύριακο. Το θέμα θα μείνει ανοιχτό και μπορείτε να σφαχτείτε όσο θέλετε αλλά δε θα γίνουν οι δολοφονίες κι οι ψηφοφορίες. Τα παιδιά της νύχτας μπορούν να στείλουν από σήμερα μέχρι και τα ξημερώματα της Δευτέρας, να ξέρουν όμως ότι απαντήσεις θα πάρουν μετά τις 20:00 την Κυριακή κι ότι αλλαγές δε δεχόμαστε. Εφόσον στείλετε το πμ, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται! Τέλος, οι καρτούλες σας για το νέο γύρο θα μοιραστούν Κυριακή αργά το απόγευμα.
Η ΣΕ σας εύχεται καλή ξεκούραση και καλά μπάνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εντάξει μη με πείτε ψυχοπαθή αλλά οκ,εδώ και κάτι γύρους παλεύετε όλοι τελευταία στιγμη να σωσετε τον Libertus..Μπορει η αλλαγη να πιστευα πως εγινε για μπλοφα αλλα μα τη παναγια με εχουν υποψιασει παρα πολυ αυτες οι κινησεις και αρχιζω να πιστευω οτι τοσο απροκαλυπτα θελουνε μερικοι να μεινει μεσα στο παιχνιδι!! Το σεναριο να τον σωζουν καθε φορα και να βγαζουν πολιτες απο τη μεση μεχρι να φυγει και αυτος που ειναι αθωος αρχιζω και το βρισκω κουλο!! Περιμενω εξηγησεις για τις ακυρωσεις ψηφων και τις αλλαγες..:hmm: Πριν ριξω καμια ψηφο κατα κει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω να πω πολλά για τελευταία λόγια...

Για μένα είναι όλα ξεκάθαρα πια... Δείτε τις αλλαγές ψήφων και τις κάρτες σε αυτό τον γύρο και πράξτε ανάλογα...

Μαφιόζοι:
1. Χάρης
2. Σομμερ.

Μαφιόζος ή ΔΑ: Eileen (πάντα την φοβόμουν, αλλά ευκαιρία να της προσάψω κάτι δεν μου έδωσε ποτέ, αλλά νομίζω ότι η αποκάλυψη είναι κάτι παραπάνω από περίτρανη)

Υγ. Αν με επαναφέρετε θα μπορούσα να σας βοηθήσω παραπάνω, λυπάμαι που δεν πρόλαβα να δράσω πιο νωρίς, για να βοηθήσω όσο θα έπρεπε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ψηφίζω προσωρινά LIBERTUS γιατί κάποιος λόγος θα υπάρχει για αυτά τα ξαφνικά σωσίματα..Ακόμα και αν έχει καλό ρόλο,κάθε φορά μπερδευόμαστε,δημιουργείται ίντριγκα και έχει τον απέθαντο επομένως τόσες "ενισχύσεις" κάτι δηλώνουν (της τελευταιας στιγμης)! Θα ηταν εξαιρετικα χρησιμη μετα και μια τυμβωρυχια γιατι μετα απο ολα αυτα το τοπιο θα ξεκαθαρισει εντελως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Sommerfeld, εσύ γιατί πήγες και έπαιξες ακύρωση στην ψήφο της Ριρίκας προς τον tsarachaf, αφού ούτως ή άλλως με την αλλαγή της Eileen ήμασταν 5-4 και θα αποχωρούσε ο tsarachaf; Για να δείξεις δήθεν ότι είστε σε διαφορετικά στρατόπεδα; Προκαλώ να πέσει τυμβωρυχία στον tsarachaf να δούμε ποιος έχει δίκιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top