Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Θα με σκάσετεεεεεεεε. Οκ, εγώ μίλησα, τα πα. Αν θέλετε βγάλτε με, ρίξτε και μία τυμβωρυχία μπας και καταλάβετε αλλά βέβαια αν η τυμβωρυχία είναι στα χέρια των δολοφόνων δεν τους συμφέρει να τη ρίξουν.

Επανέρχομαι μόλις ηρεμήσω με απαντήσεις στο Στράτο και τη Σύλβια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 31/7
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. blue_butterfly
  4. CiNeFiL
  5. [COLOR=#g3d31e]Drama Prinzessin --> Πατρεύς[/COLOR]
  6. espeonfan
  7. [COLOR=#g3d31e]Himela --> Πατρεύς[/COLOR]
  8. JKaradakov
  9. Johnnaousa
  10. Nefeli Graf
  11. Guest 278211
  12. Totaled
  13. tsarachaf
  14. [COLOR=#g3d31e]Wild_Boy --> Πατρεύς[/COLOR]
  15. ~Melania~ --> tsarachaf
  16. Πατρεύς
  17. Τάσος97

Ψήφοι
[COLOR=#g3d31e]3 Πατρεύς[/COLOR]
1 tsarachaf

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7
thomas l. (Φανερός Μαφιόζος Α) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Nefeli Graf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Μήπως τελικά ο ΔΑ είναι ο Akis_Megara...? :hmm:
Αλλά άμα ήταν θα έπαιζε Νεκροφάνεια στον Τάσο; Μπα. :(

Αν σκεφτείς οτι την πρώτη μέρα ο Άκης κατηγόρησε τον Τάσο και πετάχτηκε κι ο Θωμάς και τον κατηγόρησε τον Τάσο άμεσα κι αυτός, βγάζει νόημα. Ο Άκης θα μπορούσε να αθωωθεί παίζοντας τη νεκροφάνεια στον Τάσο. Κρατάω επιφυλάξεις.

Σχετικά με τις χθεσινές εξελίξεις, ένα έχω να πω: είναι επόμενο να έχετε πέσει πάνω μου, γιατί δεν είχα πειστεί για την ενοχή του Θωμά και ήμουν η μόνη που δήλωσα ξεκάθαρα μπερδεμένη. Και θα συμφωνήσω με την Σπυριδούλα ότι ο Θωμάς δεν έπαιζε καλά, και είναι επόμενο να μας μπερδεύει. Αν κάποιοι είστε πιο μπροστά από εμάς λόγω ρόλου ή κάρτας, δεν μπορείτε να κατηγορείτε τους άλλους που κινούνται με άλλα μέσα.
Εγώ προσωπικά δεν θέλω να την γλιτώσει ο Τσαφ, για αυτό και θα τον ψηφίσω και σήμερα. Πιστεύω ότι θα βγάλουμε πολλά με την αποχώρηση του.

Τι θα βγάλουμε με την αποχώρησή του; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τι θα βγάλουμε με την αποχώρησή του; :hmm:

Για να το λέω, σε κάτι ελπίζω. Επιπροσθέτως, αν ανήκει στην Μαφία σίγουρα δεν θα έχει συμβάλει ο άλλος μαφιόζος και ο ΔΑ, και θα γίνουν τα πάνδεινα για να σωθεί. Είναι καλός παίκτης, κι αν δεν σας παραξενεύει η συμπεριφορά του, τι να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δημήτρη, έχεις λάθος τη λίστα. Δες την προηγούμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Καλημέρα κι από μένα :).
Εσύ μου κάνεις περισσότερο σε ΔΑ πάντως. Και ο λόγος που εγώ είμαι με την αντίπαλη ομάδα είναι ο...; :confused: Ότι δεν είχα πειστεί για την ενοχή του Θωμά;

Όχι. Τους λόγους τους ανέλυσε ΜΙΑ ΧΑΡΑ η Χιμέλα.

Εσύ γιατί είπαμε έχεις τέτοια εμμονή με τον τσαφ; Μπορείς να το εξηγήσεις; ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Όχι. Τους λόγους τους ανέλυσε ΜΙΑ ΧΑΡΑ η Χιμέλα.

Εσύ γιατί είπαμε έχεις τέτοια εμμονή με τον τσαφ; Μπορείς να το εξηγήσεις; ..

Πάντα έτσι παίζω. Κολλάω με ορισμένους παίκτες. Κοίτα και στα προηγούμενα παιχνίδια. Το κακό είναι ότι ποτέ δεν έχω πέσει έξω. :whistle: Όσο άχρηστος κι αν είναι ο ρόλος μου. Τους λόγους που θεωρώ τον Τσαφ ένοχο τους έχω αναλύσει ήδη, δεν επαναλαμβάνομαι.

Και για κάποιο λόγο η συνεργασία σου με την Χιμέλα δεν μου κάθεται καλά...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ πάντως στον ΤΣΑΦ θα επιμείνω. Έχω εξηγήσει πιο πριν. Καλημέρα

Αυτο μελανία. όπως έλεγα τους δολοφόνους ΚΆΤΙ τους συνδέει και τείνω να πιστεύω πως αυτή είναι η Χιμέλα και ίσως ΔΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Πάντα έτσι παίζω. Κολλάω με ορισμένους παίκτες. Κοίτα και στα προηγούμενα παιχνίδια. Το κακό είναι ότι ποτέ δεν έχω πέσει έξω. :whistle: Όσο άχρηστος κι αν είναι ο ρόλος μου. Τους λόγους που θεωρώ τον Τσαφ ένοχο τους έχω αναλύσει ήδη, δεν επαναλαμβάνομαι.

Και για κάποιο λόγο η συνεργασία σου με την Χιμέλα δεν μου κάθεται καλά...:hmm:

Αχ Μελανία... Αχ.
~Melania~ απο μένα.

Συνεργασία μου με τη Χιμέλα δεν υπάρχει, καθώς με έχει κατηγορήσει και για ΔΑ.
Επίσης εσύ είσαι που έχεις μία ατεκμηρίωτη εμμονή να αποχωρήσει ο Τσαφ.
Από χθες οδηγείς τον κόσμο προς τον Τσαφ.
Τέλος, απαιτώ από όλους να πουν ΞΑΝΑ για σήμερα τους λόγους που ψηφίζουν Τσαφ. Αλλιώς είστε ύποπτοι για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τέλος, απαιτώ από όλους να πουν ΞΑΝΑ για σήμερα τους λόγους που ψηφίζουν Τσαφ. Αλλιώς είστε ύποπτοι για μένα.


Απειλή ήταν αυτό; :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ πάντως στον ΤΣΑΦ θα επιμείνω. Έχω εξηγήσει πιο πριν. Καλημέρα

Αυτο μελανία. όπως έλεγα τους δολοφόνους ΚΆΤΙ τους συνδέει και τείνω να πιστεύω πως αυτή είναι η Χιμέλα και ίσως ΔΑ

Να ένας άνθρωπος. Πάνω που είχα αρχίσει να φοβάμαι ότι θα με φάνε ψητή. Σύλβια,Στράτος και Ακριβός για μένα.

Στράτο, κι εγώ απαιτώ να κοιτάξεις αν θες στα ποστ μου. Δεν θα δυσκολευτείς. Τι έγινε, τα είδες σκούρα και φοβήθηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχαχα. Μπράβο παιδιά, καρφωθήκατε μόνοι σας. Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχ Μελανία... Αχ.
~Melania~ απο μένα.

Συνεργασία μου με τη Χιμέλα δεν υπάρχει, καθώς με έχει κατηγορήσει και για ΔΑ.
Επίσης εσύ είσαι που έχεις μία ατεκμηρίωτη εμμονή να αποχωρήσει ο Τσαφ.
Από χθες οδηγείς τον κόσμο προς τον Τσαφ.
Τέλος, απαιτώ από όλους να πουν ΞΑΝΑ για σήμερα τους λόγους που ψηφίζουν Τσαφ. Αλλιώς είστε ύποπτοι για μένα.

Yeah, I got scared now...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Να ένας άνθρωπος. Πάνω που είχα αρχίσει να φοβάμαι ότι θα με φάνε ψητή. Σύλβια,Στράτος και Ακριβός για μένα.

Στράτο, κι εγώ απαιτώ να κοιτάξεις αν θες στα ποστ μου. Δεν θα δυσκολευτείς. Τι έγινε, τα είδες σκούρα και φοβήθηκες;

Πολλές φορές τα είδα. Ένα λογικό επιχείρημα, όμως, ακόμα το αναζητώ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Όλοι είμαστε Μαφία παιδιά! ο.Ο
Κι ο Στράτος είναι ο μόνος πολίτης! ^^'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τέλος, απαιτώ από όλους να πουν ΞΑΝΑ για σήμερα τους λόγους που ψηφίζουν Τσαφ. Αλλιώς είστε ύποπτοι για μένα.

Θα υπάρξουν και κυρώσεις για τους παραβάτες; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Τι θέατρο του παραλόγου είναι αυτό Μελανία; Γιατί πετάς ανοησίες; Συγκεκριμένα άτομα έχω κατηγορήσει. Και με επιχειρήματα. Εσύ;
Επιμένεις στον ΤΣΑΦ χωρίς λογο ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πολλές φορές τα είδα. Ένα λογικό επιχείρημα, όμως, ακόμα το αναζητώ :(

Θα πάψω να ασχολούμαι μαζί σου μετά από αυτό.
https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=3882863&postcount=321
https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=3883029&postcount=331
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Εγώ πάντως στον ΤΣΑΦ θα επιμείνω. Έχω εξηγήσει πιο πριν. Καλημέρα

Αυτο μελανία. όπως έλεγα τους δολοφόνους ΚΆΤΙ τους συνδέει και τείνω να πιστεύω πως αυτή είναι η Χιμέλα και ίσως ΔΑ

Ρε πάτε καλά; Έγινα η αιτία να φύγει ένας δολοφόνος αν θυμάστε πόσο χτυπιόμουν, έπαιξα ηχώ για να γυρίσουν 2 σίγουροι πολίτες και να ψηφίσουν και με λέτε ΔΑ;

Εντάξει ο κόσμος μάτια έχει και βλέπει. Και η μαλακία είναι οτι κόντευα να πειστώ από τα λόγια της Μελανίας.

Και παρακαλώ μη με συνδέετε με τον Wild Boy. Δε φταίω εγώ αν συμφωνεί μαζί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ναι παιδιά έχω τόσο καρφωθεί!

Τι να πω, έχετε όλοι μυαλό. Εγώ ό,τι είχα να πω το είπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top