Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Φέρι μη με λες σουλμέτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Himela ωραίο αβαταρ! ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,984 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Himela ωραίο αβαταρ! ;):P
Το ήξερα οτι θα το εκτιμήσεις. :P
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.
Η Μελανία παραμονεύει.:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το ήξερα οτι θα το εκτιμήσεις. :P

Γίνεται να μην το εκτιμήσω. :redface::P

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.
Η Μελανία παραμονεύει.:popcorn:

Το να εκτιμάς κάτι δεν είναι αμαρτία. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πιο πολλά quote νόμιζα είχα κάνει. :redface:
Υποσημειωση 1: Εχω ριξει απειρο γελιο με το ρολο του Ναουσαιου.
Υποσημειωση 2: Αννα εισαι σιχαμενη:P. Επισης, δυο χρησμους της Πηθειας;; Μας δουλευεις ρε... Χαχαχα!
Υποσημειωση 3: Χιμελιτα ελπιζω να με αγαπας ακομα.
Υποσημειωση 4: Ας γινει συντομα το επομενο τωρα που θα ξυνομαστε οι περισσοτεροι.
Μα δεν ήταν ιδανική η ξανθή καλλονή Σερίνα πλάι στην Μπλερ - Ντόιτς; Εγώ σχεδόν ζήλεψα!
Ε τώρα πώς μου μιλάς έτσι; Διάλεξε μια πιο εύηχη προσβολή τουλάχιστον βρε συζυγατάκι μου. :(
:hehe: 3/7 ρε παιδια και να προσπαθουσα αυτο το πραγμα δεν θα το πετυχαινα. σε επομενα παιχνιδια να το ξερετε, οποιον αθωωνω εγω να κοιτατε να τον βγαζετε νωρις νωρις αν θελετε νικη. οι μαφιοζοι δεν γελαγατε? και ενταξει αφου με βλεπατε πως ΔΕΝ, δεν μπορουσατε να με δολοφονησετε εκει να μην γινομαι και ρεζιλι? εμενα που τοσο σας βοηθησα :P
Σε αγάπησα λέω, μη συζητάς καν! <3
Ααααα να πω κι ένα ευχαριστώ στην καλή μας τη spy για τα κλειδώματα που την είχαμε πρήξει! :kissing:
Ευχαριστούμε κι εμείς με τη σειρά μας τη spy. :flowers: Εσάς θα σας τα πω μαζεμένα στο τέλος. Περιμένω το ημερολόγιο του Δημήτρη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Για να το δω...:whistle:

Η Σύλβια δεν θα κάνει κάτι, ξέρει ότι δεν υπάρχει ανταγωνισμός... Έτσι δεν είναι Σύλβια; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η Σύλβια δεν θα κάνει κάτι, ξέρει ότι δεν υπάρχει ανταγωνισμός... Έτσι δεν είναι Σύλβια; :whistle:

η Μελ ειναι η ξανθια:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Βρε ακούστε με που σας λέω, η Σύλβια δεν τον θέλει τον Ιορδάνη, αγαπάει άλλον :P.

Του έχει δοθεί (ονόματα δεν λέμε), δεν έχει μάτια για τον καλό μου :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Περιμένω το ημερολόγιο του Δημήτρη. :D
Μόλις ολοκληρώθηκε αλλά έχω να κάνω κάποιες μικροδιορθώσεις οπότε λίγο αργότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βρε ακούστε με που σας λέω, η Σύλβια δεν τον θέλει τον Ιορδάνη, αγαπάει άλλον :P.

Του έχει δοθεί (ονόματα δεν λέμε), δεν έχει μάτια για τον καλό μου :P.

Με τον Δημητρακη:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι η ΣΕ θα ανεβάσει και άλλο ημερολόγιο;
Ανησυχώ για ό,τι γράφτηκε για΄μενα.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω θελω τα βραβειαααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Μικρη γλυκια ΚαρατζαΦερυ, αν δεν εχει προβλημα η Σ.Ε μπορεις να προχωρησεις με το π.μ.

Οχι, για να δεις εσυ (και ολοι οι αλλοι) ποσο σε συμπαθω, παρα ο γεγονος οτι μου τα κανες τσουρεκια:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ααααα να πω κι ένα ευχαριστώ στην καλή μας τη spy για τα κλειδώματα που την είχαμε πρήξει! :kissing:

Ειδικά εσύ πολύ την έπρηξες.
Εγώ έβγαζα το φίδι απ την τρύπα κάθε μέρα! :P

:kissing: Να είστε καλά! Ήταν ένα ευχάριστο διάλειμμα από το διάβασμα της εξεταστικής! :D Παρακολουθούσα κι εγώ τις εξελίξεις από μακριά. Στο επόμενο, το πιο πιθανό είναι να παίζω και εγώ! ;)

Πολιτάκια: :sly:
Μαφιοζάκια: :worship:

ΥΓ: Δημήτρη σου ήμουν βάρος; :'( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top