Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ποιους προτείνεις εσυ ως υπόπτους;

Έχω ήδη πει για φέρι και Καραντάκοβ, μάλιστα λίγα ποστ πιο κάτω. Έχω δηλώσει ότι αναρωτιέμαι πολύ για την Μελανία, αλλά θ'αρχίσω να πιστεύω πως είναι πολίτης.

Και έχω μεγάλο ερωτηματικό για κάρπε και ριρίκα και περιμένω να εμφανιστούν κανονικά και να δικαιολογηθούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
η καρτα παρολο που δεν ισχυε τη στιγμη που παιχτηκε, δεν θα μπορουσε να χρησιμοποιηθει και στη παραταση ξανα και να ισχυει αυτη τη φορα ή λαθος καταλαβα?
Μόνο η Ακύρωση ψήφου και η Ακύρωση άμεσης προφυλάκισης μπορούν να παιχτούν στην παράταση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αφού τα ξέρεις εκ των έσω πως γίνονται τα πράγματα.

Άντε να αποφασίσετε ποιον θα φάτε απόψε και άσε με εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Άντε να αποφασίσετε ποιον θα φάτε απόψε και άσε με εμένα.

oh snap! Πολύ ώριμη αντίδραση σε μια κατηγορία... Well done.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ζητώ συγγνώμη από τώρα για την αυριανή απουσία μου :'( αλλά είναι για λόγους υγείας.Για να μην πάρω απουσία θα ψηφίσω από σήμερα.
Θα είναι και κάπως στην τύχη αλλά όχι εντελώς ,γιατί θα πρέπει να βγω γιατί έχω να ετοιμάσω τα πράγματα μου ;).
Ψηφίζω blue_butterfly,μπορεί να είναι αθώα και να κάνω εντελώς λάθος που της δίνω την ψήφο μου αλλά με ενοχλεί ότι μπαίνει 5 λεπτά δίνει ψήφο και φεύγει αν και δεν το κάνει μόνο αυτή αλλά οκ αυτή μπαίνει κιόλας λιγάκι :P;)
Ριρίκα μου μην το πάρεις προσωπικά καλέ :P αλλά και άλλα παιδιά έχουν διάφορες δουλειές και είχαν και τις Πανελλήνιες φέτος αλλά δεν λείπουν τόσο.Π.χ. Άκης & Ιορδάνης & Libertus κτλ κτλ κτλ...
Αυτά ;).Καλό σας βράδυ κιόλας:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
oh snap! Πολύ ώριμη αντίδραση σε μια κατηγορία... Well done.:clapup:

Ναι θα το παραδεχτό δεν είμαι και πολύ καλός στους διαξιφισμούς προσωπικού επιπέδου.
Βέβαια θα μου πεις, "dude, ένα παιχνίδι παίζουμε" αλλά δεν έχετε στοιχεία για να στηρίξετε τις κατηγορίες σας, πέρα από την διπλή ψήφο ενός αρχάριου παίχτη ο οποίος ούτε καν έχει πει ότι ξέρει κάτι ή ότι έχει κάποια διαίσθηση. Το μόνο που είπε είναι ότι έπαιξε στην τύχη. Μπου χου...

Και ρωτάω και ξαναρωτάω και κανείς δεν μου απαντάει. Γιατί να καρφωθώ ψηφίζοντας 4 συνεχόμενες φορές τον Piemaker;

Α και τώρα που το θυμήθηκα. Μελανία, πως εξηγείς ότι άλλαξα την ψήφο μου, από τους πρώτους, απο Πιε σε Λιμπέρτους εκείνη την ημέρα που τον έσωσε ο Αυτοκράτορας εάν βέβαια εξακολουθείς να πιστεύεις πως ο Lib είναι ακόμη ΔΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 25/6
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. blue_butterfly
  4. carpe_nochtem
  5. elenamusic99
  6. Gate4
  7. JKaradakov
  8. Joaquin
  9. mintin97
  10. MissKit
  11. Nefeli Graf --> blue_butterfly
  12. Noisette
  13. soter
  14. tsarachaf
  15. _fairygirl_
  16. ~Melania~
  17. Πατρεύς
Ψήφοι
1 blue_butterfly

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
Johnnaousa - Δολοφονία 20/6
Libertus - Άμεση Προφυλάκιση
CiNeFiL - Δολοφονία 21/6
Alma Libre - Ψηφοφορία 24/6

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία
SparklingGrey (Πολίτης Ζ) - Απουσίες
Deutsch... Lover (Συγκάτοικος Β) - Τυμβωρυχία
Εχέμυθη (Πολίτης Ε) - Απουσίες
PieMaker (Ντέντεκτιβ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]johnietraf (Πολίτης Β) - Απουσίες
Psycho(Βασίλης) (Δήμαρχος) - Απουσίες

Απουσίες

aegloswen #1
blue_butterfly #1 #2
carpe_nochtem #1 #2
elenamusic99 #1
Joaquin #1
johnietraf #1 #2 #3
Noisette #1 #2
Psycho(Βασίλης) #1 #2
soter #1
SparklingGrey #1 #2
Εχέμυθη #1 #2 #3
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από elenamusic99
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το υπερπέραν από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από _fairygirl_
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Alma Libre
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Oφείλω να ομολογήσω ένα πράγμα. Δεν έχουν σπάσει έτσι τα νεύρα μου σε κανένα παλέρμο ως τώρα! :)
Συγνώμη αλλά γυρνάω κουρασμένη και μπήκα ένα λεπτό να δω τι παίζει και εκνευρίστηκα :P.

Δεν περιμένω τίποτα και από κανέναν.
Και αν έχεις την καλοσύνη απάντησε σε αυτές τις 2 απλές ερωτήσεις:
1. Έχει κάποια σχέση το παιχνίδι μου στο προηγούμενο Παλέρμο που ήμουν μαφιόζος με αυτό εδώ;
2. Γιατί να καρφωθώ τόσο πολύ ψηφίζοντας 4 φορές τον Πιε.

Έχω την καλοσύνη! :D
1. Αμέ.
2. Γιατί ήξερες ότι είναι αθώος και καλός παίκτης, οπότε με την αθώωση του θα αθωωνόσουν κι εσύ.

Εδώ συμφωνούμε και πίστεψέ με θα γελάσω μέσα από την καρδιά μου. :D

Πρέπει να σου έχω σπάσει τα νεύρα :P.

Μάλιστα. Δεν μου αρέσουν τα τόσο μονοδιάστατα επιχειρήματα, αλλά μπορώ να το δεχτώ για την ώρα.
Εγώ αυτά έχω να πω.
Έχω κουραστεί να μιλάω και τώρα παραείμαι κουρασμένη για να αναλύσω.

Δεν μπορώ να καταλάβω αν έχεις πέσει αρκετά έξω σε κάμποσα σημεία ή αν το κάνεις επίτηδες λόγω κακού ρόλου.

Αυτό το ποστ κράτα το για όταν θα τελειώσει το παιχνίδι. :)
Έπεσα έξω για την Κλεοπάτρα- τρομερά κιόλας διότι ήταν και πρώτος γύρος και για την Μαρία την Ντόιτς.
Ο Καραντάκοβ είναι μαφιόζος, καθώς και το φαντασματάκι η Ρένια και ο Χάρης ήταν με τους κακούς :P.

Λοιπόν αγόρι, μην λες μπούρδες τώρα. Αν ήμασταν δολοφόνοι, δεν θα χρειαζόταν να παίξω κάρτα την τελευταία στιγμή με κίνδυνο να είναι εκπρόθεσμη(όπως και ήταν). Θα υπήρχαν κι άλλα πολύ βολικά άτομα να αλλάξουν ψήφους και να τελειώνει το θέμα απλά και εύκολα. Αφού τα ξέρεις εκ των έσω πως γίνονται τα πράγματα.

Εμένα η κίνηση σου για κάποιο λόγο μου φαίνεται επίτηδες καμωμένη να αποτύχει. Γιατί εσύ ξέρεις τους κανόνες, δεν θα έκανες κάτι τόσο άστοχο χωρίς λόγο.

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΕΣ, δεν πάμε καλά και πάλι. Δεν έγινε δολοφονία και χάθηκαν τρεις πολίτες σήμερα. Πραγματικά αυτό που βλέπω είναι ότι δεν αγγίζουμε καν τους δολοφόνους και δεν λέμε να το καταλάβουμε.

Δεν θα συμφωνήσω. Η Άλμα για μενα δεν ήταν πολίτης, ήταν μαφιόζα. Όσο για τον Βασίλη, το περίμενα ότι ήταν πολίτης.

Ναι θα το παραδεχτό δεν είμαι και πολύ καλός στους διαξιφισμούς προσωπικού επιπέδου.
Βέβαια θα μου πεις, "dude, ένα παιχνίδι παίζουμε" αλλά δεν έχετε στοιχεία για να στηρίξετε τις κατηγορίες σας, πέρα από την διπλή ψήφο ενός αρχάριου παίχτη ο οποίος ούτε καν έχει πει ότι ξέρει κάτι ή ότι έχει κάποια διαίσθηση. Το μόνο που είπε είναι ότι έπαιξε στην τύχη. Μπου χου...

Και πρέπει να καταλάβεις κάτι. Σε αυτό το παιχνίδι θα κατηγορείς και θα κατηγορηθείς, αν δεν ήθελες διαπληκτισμούς γιατί παίζεις;
Δεν έχω στοιχεία που μπορώ να αναφέρω εδώ. Τέλος πάντων, η θεωρία μου χαίρει από επιχειρήματα δόξα τω Θεώ, και εσύ είσαι το άτομο που θα ψηφίσω, χωρίς καθυστέρηση γιατί δεν ξέρω αν θα ζω αύριο.
Ψήφος από μενα στον JKaradakov.

Και ρωτάω και ξαναρωτάω και κανείς δεν μου απαντάει. Γιατί να καρφωθώ ψηφίζοντας 4 συνεχόμενες φορές τον Piemaker;
Απάντησα πιο πάνω.

Α και τώρα που το θυμήθηκα. Μελανία, πως εξηγείς ότι άλλαξα την ψήφο μου, από τους πρώτους, απο Πιε σε Λιμπέρτους εκείνη την ημέρα που τον έσωσε ο Αυτοκράτορας εάν βέβαια εξακολουθείς να πιστεύεις πως ο Lib είναι ακόμη ΔΑ.

Φυσικά και εξακολουθώ να πιστεύω ότι ήταν ο ΔΑ. Τα επιχειρήματα σου δυστυχώς δεν με πείθουν. Δεν το ξέρεις ότι οι μαφιόζοι φαινομενικά υποστηρίζουν τους πολίτες; Άρα επόμενο είναι να ακολουθείς το ρεύμα, κι ας ''καταδίκασες'' έναν δικό σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι θα το παραδεχτό δεν είμαι και πολύ καλός στους διαξιφισμούς προσωπικού επιπέδου.
Βέβαια θα μου πεις, "dude, ένα παιχνίδι παίζουμε" αλλά δεν έχετε στοιχεία για να στηρίξετε τις κατηγορίες σας, πέρα από την διπλή ψήφο ενός αρχάριου παίχτη ο οποίος ούτε καν έχει πει ότι ξέρει κάτι ή ότι έχει κάποια διαίσθηση. Το μόνο που είπε είναι ότι έπαιξε στην τύχη. Μπου χου...

Και ρωτάω και ξαναρωτάω και κανείς δεν μου απαντάει. Γιατί να καρφωθώ ψηφίζοντας 4 συνεχόμενες φορές τον Piemaker;

Α και τώρα που το θυμήθηκα. Μελανία, πως εξηγείς ότι άλλαξα την ψήφο μου, από τους πρώτους, απο Πιε σε Λιμπέρτους εκείνη την ημέρα που τον έσωσε ο Αυτοκράτορας εάν βέβαια εξακολουθείς να πιστεύεις πως ο Lib είναι ακόμη ΔΑ.

Δεν είναι τίποτα, λίγη εξάσκηση θέλει και θα μάθεις.

Λοιπόν, ο συγκεκριμένος αρχάριος μόλις έκανε κάτι τέτοιο βρέθηκε με 7 ψήφους στην πλάτη του, λογικό να μην σε κράξει περισσότερο. Και δεν το είδαμε γενικώς να μιλάει και πολύ ή να δομεί ιδιαίτερα την σκέψη του.

Και γιατί να μην τον ψηφίσεις; Άλλοι τόσοι το έκαναν και κανείς δεν έχει βγει. Ή μπορεί να πίστευες ότι κανείς δεν θα ρίσκαρε με την τυμβωρυχία. Ίσως γι'αυτό να έφυγε εν τέλει η Άλμα, επειδή σας χάλασε τα σχέδια με το να περάσετε τον φρικ για δολοφόνο.

Αυτό μπορώ να σου το απαντήσω καλύτερα εγώ που δεν πιστεύω ότι είναι ΔΑ ο Λίμπερτους. Γιατί είδες που θα πάει το κύμα και αυτή ήταν και η πιο λογική κίνηση αφού ήσουν από τους κατήγορους του Πάι επί πόσους γύρους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 25/6
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. blue_butterfly
  4. carpe_nochtem
  5. elenamusic99
  6. Gate4
  7. JKaradakov
  8. Joaquin
  9. mintin97
  10. MissKit
  11. Nefeli Graf --> blue_butterfly
  12. Noisette
  13. soter
  14. tsarachaf
  15. _fairygirl_
  16. ~Melania~ --> JKaradakov
  17. Πατρεύς
Ψήφοι
1 blue_butterfly
1 JKaradakov

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
Johnnaousa - Δολοφονία 20/6
Libertus - Άμεση Προφυλάκιση
CiNeFiL - Δολοφονία 21/6
Alma Libre - Ψηφοφορία 24/6

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία
SparklingGrey (Πολίτης Ζ) - Απουσίες
Deutsch... Lover (Συγκάτοικος Β) - Τυμβωρυχία
Εχέμυθη (Πολίτης Ε) - Απουσίες
PieMaker (Ντέντεκτιβ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]johnietraf (Πολίτης Β) - Απουσίες
Psycho(Βασίλης) (Δήμαρχος) - Απουσίες

Απουσίες

aegloswen #1
blue_butterfly #1 #2
carpe_nochtem #1 #2
elenamusic99 #1
Joaquin #1
johnietraf #1 #2 #3
Noisette #1 #2
Psycho(Βασίλης) #1 #2
soter #1
SparklingGrey #1 #2
Εχέμυθη #1 #2 #3
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από elenamusic99
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το υπερπέραν από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από _fairygirl_
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Alma Libre
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Oφείλω να ομολογήσω ένα πράγμα. Δεν έχουν σπάσει έτσι τα νεύρα μου σε κανένα παλέρμο ως τώρα! :)
Συγνώμη αλλά γυρνάω κουρασμένη και μπήκα ένα λεπτό να δω τι παίζει και εκνευρίστηκα :P.

Welcome to the club. Κάθε Παλέρμο και χειρότερα έχω να πω.

Εγώ αυτά έχω να πω.
Έχω κουραστεί να μιλάω και τώρα παραείμαι κουρασμένη για να αναλύσω.

Δεν σου ζήτησα να πεις παραπάνω απλώς περιμένω κάτι περισσότερο γενικά για να κατηγορήσω κάποιον.

Αυτό το ποστ κράτα το για όταν θα τελειώσει το παιχνίδι. :)
Έπεσα έξω για την Κλεοπάτρα- τρομερά κιόλας διότι ήταν και πρώτος γύρος και για την Μαρία την Ντόιτς.
Ο Καραντάκοβ είναι μαφιόζος, καθώς και το φαντασματάκι η Ρένια και ο Χάρης ήταν με τους κακούς :P.

Δεν σου λέω κάτι για την Κλεοπάτρα. Επίσης δεν σε είδα να λες και τον Πάι αθώο, αλλά ας μην το ξαναπιάσουμε αυτό.
Αυτή η σιγουριά σου με τρελαίνει. Οκ, συμφωνώ για τον Καραντάκοβ και γι'αυτό διατηρώ απλώς αμφιβολίες για σένα, αλλά βλέπω πολλή επιμονή χωρίς ιδιαίτερους λόγους για τους άλλους δύο.

Εμένα η κίνηση σου για κάποιο λόγο μου φαίνεται επίτηδες καμωμένη να αποτύχει. Γιατί εσύ ξέρεις τους κανόνες, δεν θα έκανες κάτι τόσο άστοχο χωρίς λόγο.

Εδώ θα ήθελα να δω έναν λόγο. Βλέπω δεν έχεις σκεφτεί την πιθανότητα απλώς να μην πρόλαβα, αλλά θέλω να δω κάτι που θα μπορούσε να εξυπηρετεί αυτό.

Δεν θα συμφωνήσω. Η Άλμα για μενα δεν ήταν πολίτης, ήταν μαφιόζα. Όσο για τον Βασίλη, το περίμενα ότι ήταν πολίτης.

Συμφωνούμε ότι διαφωνούμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Welcome to the club. Κάθε Παλέρμο και χειρότερα έχω να πω.

Εμένα πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό.

Δεν σου ζήτησα να πεις παραπάνω απλώς περιμένω κάτι περισσότερο γενικά για να κατηγορήσω κάποιον.
Δεκτό. Δε σου ζήτησα άλλωστε να θεωρείς ύποπτους τους ίδιους με εμένα.

Δεν σου λέω κάτι για την Κλεοπάτρα. Επίσης δεν σε είδα να λες και τον Πάι αθώο, αλλά ας μην το ξαναπιάσουμε αυτό.
Αυτή η σιγουριά σου με τρελαίνει. Οκ, συμφωνώ για τον Καραντάκοβ και γι'αυτό διατηρώ απλώς αμφιβολίες για σένα, αλλά βλέπω πολλή επιμονή χωρίς ιδιαίτερους λόγους για τους άλλους δύο.
Όχι να το πιάσουμε. Γιατί για τον Πάι διατηρούσα επιφυλάξεις και δεν μπορείς να μου πεις ότι τον κατηγόρησα ανοιχτά.
Ειδικά για τον Καραντάκοβ, βάζω το χέρι μου στην φωτιά. Για τον Χάρη δεν θα το έκανα, ήταν περισσότερο ένστικτο.

Εδώ θα ήθελα να δω έναν λόγο. Βλέπω δεν έχεις σκεφτεί την πιθανότητα απλώς να μην πρόλαβα, αλλά θέλω να δω κάτι που θα μπορούσε να εξυπηρετεί αυτό.
Εγώ απλά σχολίασα ότι μου φάνηκε παράξενο.

Συμφωνούμε ότι διαφωνούμε :)
Αυτό δεν κάνουμε από την αρχή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Από ότι κατάλαβα έχουμε μείνει 7 πολίτες και 10 δολοφόνοι. Στην αυριανή ψηφοφορία πρέπει να βγει οπωσδήποτε δολοφόνος.

Οπότε, ας σκεφτούμε λογικά. Προσωπικά, και εμένα με ενοχλεί το στυλ της blue_butterfly και της carpe_nochtem, που απλώς μπαίνουν ψηφίζουν και φεύγουν. Ναι οκ, και εγώ δεν είμαι η πλέον ενεργή, αλλά τουλάχιστον έχω 2-3 post την ημέρα. Πιστεύω ότι τα κορίτσια απλώς είναι πολίτες, δεν γουστάρουν την θέση τους και γι'αυτό δεν είναι τόσο ενεργές. Οπότε ίσως καλύτερα θα ήταν να μην στραφούμε σε αυτές.

Για μένα εξακολουθούν να είναι ύποπτες οι κινήσεις της _fairygirl_ και μετά την αποκάλυψη ότι ο Piemaker ήταν ντετεκτιβ, πιστεύω πως πρέπει να προσέξουμε αρκετά τα λόγια του. Και όπως είχε γράψει, είχε βάσιμες υποψίες για την ενοχή της.

Akis_megara, σε ψήφισα χθες διότι και οι δικές σου κινήσεις μου φαίνονται ύποπτες, και επίσης ήσουν στην λίστα του Piemaker. Ίσως όχι ως top suspect, αλλά δεν μου άρεσε η αδιαλλαξία σου στην ενοχή του Piemaker την στιγμή που μέχρι και εγώ που τον κατηγόρησα και προσπάθησα να αποδείξω την ενοχή του "αποτελειώνοντας" τον jj, με τις συγκυρίες άλλαξα γνώμη και τον υποστήριξα, αλλάζοντας ψήφο!

Ψηφίζω λοιπον _fairygirl_

ps. Joaquin (αλλαξε καταρχας ψευδωνυμο...γιατί είναι γυναικείο :P ) και πες μου γιατί με ψήφισες? Είχες εσύ επιχειρήματα?

ps.2 Nefeli Graf πιστεύεις ότι είναι ώρα να "σπαταλήσεις" μια ψήφο σε ακόμα έναν "ξενερωμένο" πολίτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 25/6
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. blue_butterfly
  4. carpe_nochtem
  5. elenamusic99
  6. Gate4
  7. JKaradakov
  8. Joaquin
  9. mintin97
  10. MissKit
  11. Nefeli Graf --> blue_butterfly
  12. Noisette --> _fairygirl_
  13. soter
  14. tsarachaf
  15. _fairygirl_
  16. ~Melania~ --> JKaradakov
  17. Πατρεύς
Ψήφοι
1 blue_butterfly
1 JKaradakov
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
Johnnaousa - Δολοφονία 20/6
Libertus - Άμεση Προφυλάκιση
CiNeFiL - Δολοφονία 21/6
Alma Libre - Ψηφοφορία 24/6

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία
SparklingGrey (Πολίτης Ζ) - Απουσίες
Deutsch... Lover (Συγκάτοικος Β) - Τυμβωρυχία
Εχέμυθη (Πολίτης Ε) - Απουσίες
PieMaker (Ντέντεκτιβ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]johnietraf (Πολίτης Β) - Απουσίες
Psycho(Βασίλης) (Δήμαρχος) - Απουσίες

Απουσίες

aegloswen #1
blue_butterfly #1 #2
carpe_nochtem #1 #2
elenamusic99 #1
Joaquin #1
johnietraf #1 #2 #3
Noisette #1 #2
Psycho(Βασίλης) #1 #2
soter #1
SparklingGrey #1 #2
Εχέμυθη #1 #2 #3
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από elenamusic99
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το υπερπέραν από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από _fairygirl_
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Alma Libre
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ βγαίνω, έχω πραγματικά τα χάλια μου και είμαι πτώωωμα, δεν αντέχω. >.<
Εύχομαι σε όλους σας καλό βράδυ :flowers:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Έχω την καλοσύνη! :D
1. Αμέ.
2. Γιατί ήξερες ότι είναι αθώος και καλός παίκτης, οπότε με την αθώωση του θα αθωωνόσουν κι εσύ.
Θα αθωωθώ ψηφίζοντας τον; Nice logic.

Πρέπει να σου έχω σπάσει τα νεύρα :P.
Δεν φαντάζεσαι.

Και πρέπει να καταλάβεις κάτι. Σε αυτό το παιχνίδι θα κατηγορείς και θα κατηγορηθείς, αν δεν ήθελες διαπληκτισμούς γιατί παίζεις;
Δεν έχω στοιχεία που μπορώ να αναφέρω εδώ. Τέλος πάντων, η θεωρία μου χαίρει από επιχειρήματα δόξα τω Θεώ, και εσύ είσαι το άτομο που θα ψηφίσω, χωρίς καθυστέρηση γιατί δεν ξέρω αν θα ζω αύριο.
Ψήφος από μενα στον JKaradakov.
Δεν έχω πρόβλημα στο να με κρίνεις, αλλά με επιχειρήματα. Και αυτά που παρουσιάζεις εσύ για εμένα, δεν είναι.

Φυσικά και εξακολουθώ να πιστεύω ότι ήταν ο ΔΑ. Τα επιχειρήματα σου δυστυχώς δεν με πείθουν. Δεν το ξέρεις ότι οι μαφιόζοι φαινομενικά υποστηρίζουν τους πολίτες; Άρα επόμενο είναι να ακολουθείς το ρεύμα, κι ας ''καταδίκασες'' έναν δικό σας.
Να ακολουθήσω το ρέμα όταν είμαι απο τους πρώτους που τον ψήφισε; Ξανά nice logic.

Λοιπόν, ο συγκεκριμένος αρχάριος μόλις έκανε κάτι τέτοιο βρέθηκε με 7 ψήφους στην πλάτη του, λογικό να μην σε κράξει περισσότερο. Και δεν το είδαμε γενικώς να μιλάει και πολύ ή να δομεί ιδιαίτερα την σκέψη του.
Οι 7 ψήφοι προς τον mintin97 ήταν:
Ψηφοφορία για Δευτέρα 17/6
  1. Drama Prinzessin --> mintin97
  2. elenamusic99 --> mintin97
  3. JKaradakov --> mintin97
  4. johnietraf --> mintin97
  5. Johnnaousa --> mintin97
  6. SparklingGrey --> mintin97
  7. Πατρεύς --> mintin97
1. Drama Prinzessin (Μεντιουμ)
2. elenamusic99 (Κατα την γνώμη μου στην μαφία, δεν ξέρω για εσένα)
3. Εγώ.
4. johnietraf (Πολίτης)
5. Johnnaousa (Πιθανότατα πολίτης λόγο της δολοφονίας)
6. SparklingGrey (Πολίτης)
7. Πατρευς (Νομίζω πως έχεις πει πως δεν θεωρείς πως είναι με την μαφία)

Απο αυτούς λοιπόν ποιοι είναι σύμφωνα με εσένα μαφιόζοι που προσπαθήσαμε να τον βγάλουμε;
Ξέρω ότι δεν είναι σχετικό με αυτό που είπες.
Ξέρω επίσης ότι δεν σε νοιάζει και πολύ τι πιστεύω εγώ, αλλά οι πράξεις του μοιάζουν περισσότερο σαν κάποιοι να τον μάζεψαν.

Και γιατί να μην τον ψηφίσεις; Άλλοι τόσοι το έκαναν και κανείς δεν έχει βγει. Ή μπορεί να πίστευες ότι κανείς δεν θα ρίσκαρε με την τυμβωρυχία. Ίσως γι'αυτό να έφυγε εν τέλει η Άλμα, επειδή σας χάλασε τα σχέδια με το να περάσετε τον φρικ για δολοφόνο.
Είπα πως η κάρτα της Άλμα ήταν λογικό να παιχτεί μετά τον ντόρο που προκάλεσε ο Πιε.

Αυτό μπορώ να σου το απαντήσω καλύτερα εγώ που δεν πιστεύω ότι είναι ΔΑ ο Λίμπερτους. Γιατί είδες που θα πάει το κύμα και αυτή ήταν και η πιο λογική κίνηση αφού ήσουν από τους κατήγορους του Πάι επί πόσους γύρους.

Η Μελανία μου απάντησε, αλλά θα ήθελα να μου απαντήσεις και εσύ. Γιατί να καρφωθώ σαν μαφιόζος ψηφίζοντας 4 συνεχόμενες φορές τον Πιε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
ps. Joaquin (αλλαξε καταρχας ψευδωνυμο...γιατί είναι γυναικείο :P )
Καλά, δεν παίζει να έχω όρεξη να γράψω το οτιδήποτε έχει σχέση με το Παλέρμο τώρα, αλλά
ορίστε.

Μπερδεύεσαι με το γεγονός ότι υπάρχει και σαν επίθετο και προφανώς υπάρχουν πολλές γυναίκες με το επίθετο Χοακίν.Αλλά όπως λέει και η βικι:
It is a male name which finds its origin in Hebrew and literally means "lifted by Jahwe"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αμφισβητείτε ρε τον ανδρισμό του Μάκη; :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Wow:clapup:χαχα έλα πλάκα κάνω
Αλλά να ρωτήσω γιατί ακριβώς :P:) ;
Να ρωτήσεις και θα σου απαντήσω κιόλας. Στο παιχνίδι αυτό κινούμαι πρωτίστως με βάση τη λογική. Στο σημείο που έχουμε φτάσει, έχουμε τρανταχτά στοιχεία που ενοχοποιούν κάποιους και αθωώνουν κάποιους άλλους.

Στην προκειμένη, αν κάτι έχει πραγματική βαρύτητα και θα έπρεπε να το εκμεταλλευτούμε, αυτό είναι το τελευταίο post του PieMaker, το οποίο δεν έχει ασχοληθεί κανείς να λάβει σοβαρά υπ' όψιν. Μιλάμε για τον άνθρωπο που είχε ως ρόλο να ρωτά κάθε βράδυ για το ρόλο ή το «στρατόπεδο» ενός παίκτη και τον έχουμε παντελώς γραμμένο.

Τσίριζε για τη fairy επί πόσο καιρό, είχε στη διάθεσή του 4 γύρους να ρωτήσει για ταυτότητες και εμείς πάμε και βγάζουμε Άλμα επειδή του έπαιξε τυμβωρυχία όταν πόσος κόσμος τον ενοχοποιούσε. Δηλαδή είναι γελοίο. Αλλά εμείς εκεί...

Σε εκείνο το τελευταίο ποστ αθώωσε κι εσένα. Και επειδή έχω κατά νου ακριβώς αυτούς τους 4 γύρους, είμαι σίγουρη πως επειδή σε υποπτευόταν από την αρχή, ρώτησε να μάθει και τι ρόλο βαράς εσύ.

Προσωπικά έχω χάσει το ενδιαφέρον μου γιατί βλέπω πολλά αδικαιολόγητα αγύριστα κεφάλια και δεν έχω σκοπό να το παιδέψω πολύ. Ό,τι είχα να πω μέχρι σήμερα, το είπα. Καθήστε να βαράτε στο γάμο του Καραγκιόζη.

Τους αδιάφορους - δυσαρεστημένους τους έχουμε κράξει άπειρες φορές, αλλά επιμένουν να χαλάνε παιχνίδια. Χίλιες φορές να παίζαμε με 20 και να ΠΑΙΖΑΜΕ, παρά αυτή η κακομοιριά. :confused: Κατάντησε κουραστική και η γκρίνια όσων θέλουν να παίξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Όχι να το πιάσουμε. Γιατί για τον Πάι διατηρούσα επιφυλάξεις και δεν μπορείς να μου πεις ότι τον κατηγόρησα ανοιχτά.
Ειδικά για τον Καραντάκοβ, βάζω το χέρι μου στην φωτιά. Για τον Χάρη δεν θα το έκανα, ήταν περισσότερο ένστικτο.

Εϊναι πάρα πολύ απλό. Δεν τον κατηγόρησες ανοιχτά, αλλά πάντα έλεγες ότι μπορεί να είναι ύποπτος. Μάλιστα υπάρχει ένα ποστ που είναι στους τοπ υπόπτους σου(σ.σ. το ποστ αυτό το επικαλέστηκες χθες και πάλι)

Εγώ απλά σχολίασα ότι μου φάνηκε παράξενο.

Μάλιστα. Ίσως να μπορείς να μου πεις κάτι αύριο γι'αυτό.

Οι 7 ψήφοι προς τον mintin97 ήταν:

1. Drama Prinzessin (Μεντιουμ)
2. elenamusic99 (Κατα την γνώμη μου στην μαφία, δεν ξέρω για εσένα)
3. Εγώ.
4. johnietraf (Πολίτης)
5. Johnnaousa (Πιθανότατα πολίτης λόγο της δολοφονίας)
6. SparklingGrey (Πολίτης)
7. Πατρευς (Νομίζω πως έχεις πει πως δεν θεωρείς πως είναι με την μαφία)

Απο αυτούς λοιπόν ποιοι είναι σύμφωνα με εσένα μαφιόζοι που προσπαθήσαμε να τον βγάλουμε;
Ξέρω ότι δεν είναι σχετικό με αυτό που είπες.
Ξέρω επίσης ότι δεν σε νοιάζει και πολύ τι πιστεύω εγώ, αλλά οι πράξεις του μοιάζουν περισσότερο σαν κάποιοι να τον μάζεψαν.

Πρώτον δεν είναι ανάγκη να τον ψήφισαν μόνο μαφιόζοι. Ήταν άμπαλοι κίνηση και θα τραβούσε υποψίες όπως και να χει. Οπότε δεν έχει να λέει.

Δεύτερον, για σένα τα χουμε πει. Κι η έλενα παίζει να είναι ύποπτη, αλλά δεν παίρνω κι όρκο κι επίσης δεν ασχολούμαι ακόμη, γιατί έχω πολύ πιο σοβαρούς υπόπτους για την ώρα.
Και τώρα πάμε στον Πατρέα. Δεν μου άρεσε καθόλου η σημερινή ψήφος και αιτιολόγηση αλλά το προσπερνώ. Ο λόγος που αρχίζω να σκέφτομαι και τον Πέτρο σαν πιθανό ύποπτο είναι ο εξής. Είναι λίγο τραβηγμένη και πρώιμη σκέψη, αλλά ας την αναφέρω αφού το ζήτησες. Σκεφτόμουν το ζήτημα των τυμβωρυχιών. Ήταν 4 συνολικά στην πρώτη βδομάδα και παίχτηκαν όλες. Οι παίκτες που τις έπαιξαν ήταν οι: Libertus, Noisette, Πατρεύς και Alma Libre. Σκεφτόμουν λοιπόν, ότι είναι σχεδόν σίγουρο(για να μην φανώ απόλυτος) ότι τουλάχιστον μία(ή και δυο) θα είναι στα χέρια της μαφίας. Και με δεδομένο ότι εγώ θεωρώ αθώους τους Libertus και Alma Libre, πιστεύω ότι τουλάχιστον ένας εκ των Πατρεύς και Noisette είναι μαφιόζοι.

Είπα πως η κάρτα της Άλμα ήταν λογικό να παιχτεί μετά τον ντόρο που προκάλεσε ο Πιε.

Άλλο τι λες στο κοινό και άλλο τι σκέφτεσαι έξω από αυτό.

Η Μελανία μου απάντησε, αλλά θα ήθελα να μου απαντήσεις και εσύ. Γιατί να καρφωθώ σαν μαφιόζος ψηφίζοντας 4 συνεχόμενες φορές τον Πιε.

Σου απάντησα και έκανες και quote, αλλά ξέρω δεν έχει σημασία. Δεν είναι πια και τόσο απόλυτο ότι κάποιος ενοχοποιείται επειδή αποδείχτηκε ο Πάι ντετέκτιβ, αντίθετα θα την πληρώσουν λίγοι από αυτούς που κατηγόρησε. Οπότε δεν μου λένε κάτι αυτές οι τέσσερις ψήφοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top