Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τον Τάσο έφαγαν; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
και οταν το διαβασα δεν καταλαβα χριστο και ημουν ετοιμη να ρωτησω ποιος ψοφησε
ενυγουει ημουν σιγουρη οτι θα ετρωγαν καποιον που ηταν εκτος
δεσαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ο Τάσος:eek:
Έκανα μισή ώρα να καταλάβω τι έγραφε αλλά οκ ..
Αυτός ούτε μιλούσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ναι, ο Τάσος δολοφονήθηκε.
Φαίνεται και στη λίστα ξεκάθαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Πολύ έξυπνη δολοφονία κατά την γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Με πήρε κάνα 2λεπτο να καταλάβω. :P
Θα έλεγα ότι είναι μια δολοφονία "ουδέτερη", με την έννοια ότι ο Τάσος δε μας έχει πει και τίποτα. Ένα μακροσκελές ποστ έχει κάνει και αυτό θα πάω να βρω.

Υ.Γ. Η ψήφος της Νεφέλης στη Γερμανίδα δε μου άρεσει καθόλου. Περισσότερα σε λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πολύ έξυπνη δολοφονία κατά την γνώμη μου.

Τι εννοεις; ή τους βολευε επειδη δεν συμμετειχε ή τον φοβοταν για καποιον λογο και θελησαν να τον βγαλουν απο την μεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Η εύκολη λύση ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μελανια τον Τασο τον δολοφονησαν γιατι ηταν το ευκολο θυμα. Δε θυμαμαι να μιλησε πολυ , ουτε να εγραψε πολλα ποστς ....Η κινηση αυτη δεν αποκαλυπτει κανενα δολοφονο, δεν ειναι υποπτη. Ετσι οι δολοφονοι εξακολουθουν να μενουν στην αφανεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πολύ έξυπνη δολοφονία κατά την γνώμη μου.

Could you elaborate?

Εννοείς ότι δεν έφαγαν κάποιον "σημαντικό" μέχρι τώρα για το παιχνίδι με αποτέλεσμα να μην κινήσουν προς κάπου τις υποψίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η εύκολη λύση ήταν.

σκεψου και αυτο που ειπα Μελανια. Αν το Τασος ειχε καποιον πολυ καλο ρολο τους βολευε να τον βγαλουν απο την μεση + του οτι δεν συμμετηχε ενεργα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ακριβώς Ιορδάνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μελανια τον Τασο τον δολοφονησαν γιατι ηταν το ευκολο θυμα. Δε θυμαμαι να μιλησε πολυ , ουτε να εγραψε πολλα ποστς ....Η κινηση αυτη δεν αποκαλυπτει κανενα δολοφονο, δεν ειναι υποπτη. Ετσι οι δολοφονοι εξακολουθουν να μενουν στην αφανεια

Έχεις απόλυτο δίκιο, και ήταν κρίμα που βγήκε ένας τόσο καλός παίκτης. Αυτό λέω, κατέφυγαν στην εύκολη λύση :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
σκεψου και αυτο που ειπα Μελανια. Αν το Τασος ειχε καποιον πολυ καλο ρολο τους βολευε να τον βγαλουν απο την μεση + του οτι δεν συμμετηχε ενεργα.

Σοβαρέψου! :mad: Πως θα ήξεραν τον ρόλο του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πάντως, λόγος που αναφέρει η Ντάιτς είναι πολύ καλό κίνητρο για δολοφονία.. Θα συμφωνήσω μαζί της, δεν βρίσκω και κάποιον άλλον λόγο να θέλει κάποιος να σκοτώσει τον Τάσο, εκτός αν τον έχει άχτι :P
Αλλά και όντως, δεν παίζει να ήξεραν τον ρόλο του. Πάντως το οτι δεν ήταν ενεργός είναι αρκετά καλό κίνητρο, μιας και είμαστε ακόμα στην αρχή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Με πρόλαβε ο Ιορδάνης :sly:.

Μαράκι γλυκό μου κοριτσάκι, δεν ξέρουν τον ρόλο κανενός εκτός από του ΔΑ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αν ειναι ετσι θα τον εφαγαν γιατι δε συμμετείχε ενεργα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mintin97

Νεοφερμένος

Ο mintin97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Λογικά θα ήταν κανένας μικρός ρόλος γιατί δε έγραφε πολλά.
Π.χ. συγκάτοικος (αν ήταν συγκάτοικος θα ήξερε σιγουρα έναν πολίτη
και θα μπορούσε να τον σώσει αλλά τεσπα)
Κρίμα ( κλαψ ) γιατί ήταν κολλητός μου και μεγαλώσαμε μαζι.
Θα φορέσω πένθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Παιδια ειλικρινα δε μπορεσα να βγαλω ακρη...το κεφαλι μου εχει γινει καζανι με τοσα posts
Για να μη χαθει η ψηφος μου σε περιπτωση δολοφονιας ψηφιζω τη Nefeli Graf επειδη συνεχως ψηφιζει τους πιο ακυρους παικτες .....Τον Γιαννη , οχι τον Ναουσα , και την Ντοιτς σε καμια περιπτωση δε τους θεωρω υποπτους... Η Ντοις επιρεαζεται παρα πολυ απο τη γνωμη των αλλων και γενικα εχει μια ασταθεια στις ψηφους της ..συνεχως σπαμαει χωρις να λεει κατι ουσιαστικο. Κατι ουσιαστικο επισης δε λεει και ο Γιαννης αρα μηπως η Νεφελη προσπαθει μεσα σε ολο αυτο τον χαμο να γινει διακριτικη...δε ξερω θεωρω το παιξιμο της αρκετα αλλοπροσαλο..ισως προσπαθει να κατευθυνει τα πληθη..η ψηφος μπορει να αλλαξει επανερχομαι με περισσοτερα σχολια
Εσύ δεν τους θεωρείς Εχέμυθη για εμένα ειδικά η δεύτερη ψήφος δεν είναι τόσο άκυρη..Τόση επιρροή δεν υπήρχε στο προηγούμενο που ήμασταν συγκάτοικοι με την Μαρία (Deutsch),ξέρω λοιπόν γιατί την ψήφισα...Εντάξει;
Εγώ να κατευθύνω τα πλήθη;;;Ωραία το άκουσα και αυτό σήμερα:)Εγώ δικαιολογώ τις κινήσεις μου και εσύ μου λες ότι κατευθύνω τους άλλους...

Με πήρε κάνα 2λεπτο να καταλάβω. :P
Θα έλεγα ότι είναι μια δολοφονία "ουδέτερη", με την έννοια ότι ο Τάσος δε μας έχει πει και τίποτα. Ένα μακροσκελές ποστ έχει κάνει και αυτό θα πάω να βρω.

Υ.Γ. Η ψήφος της Νεφέλης στη Γερμανίδα δε μου άρεσει καθόλου. Περισσότερα σε λίγο.
Γιατί δεν σου αρέσει;;Περιμένω να εξηγήσεις όπως είπες.

Μελανια τον Τασο τον δολοφονησαν γιατι ηταν το ευκολο θυμα. Δε θυμαμαι να μιλησε πολυ , ουτε να εγραψε πολλα ποστς ....Η κινηση αυτη δεν αποκαλυπτει κανενα δολοφονο, δεν ειναι υποπτη. Ετσι οι δολοφονοι εξακολουθουν να μενουν στην αφανεια
Ένα μεγάλο είχε κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top