Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εμένα να με συγχωρέσετε βαριέμαι να κάνω παραθέσεις διότι είμαι ένα ζωντανό κοτόπουλο που κόβει βόλτες στο ψυγείο.
1.Η ιδέα με τον μπαλτά ποιανού ήταν;
Ας μη μιλήσω.
ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΝΤΕΞΤΕΡΟΥ.
2.Μάλιστα από βλακεία μου και όσων την ψηφίσαμε το Μέντιουμ βρίσκεται εκτός. Τρεις λαλούν,επτά χορεύουν.
3.Ιορδάνη,σχετικά με την ερώτηση που έθεσες για'μας που ψηφίσαμε την Ντράμα τα "συμφωνώ" με το Χάρη ήταν αυτά που με΄καναν να την ψηφίσω (εγώ προσωπικά) επίσης η ψήφος του Χάρη όταν ήδη την είχα θεωρήσει ύποπτη μου φάνηκε:
"Πάω εγώ να την ψηφίσω και να βγάλω εσένα αθώα".
4.Ντόιτς: Αρχίσαμε αρχές εβδομάδας τις ασυναρτησίες; Από πού και ως πού θα΄ξεραν τον Τάσο;
Πετάτε κάτι πετυχημένα ώρες ώρες..
5. Το Πιτάκι μου που είναι; Αν υπάρχει κάποιος πέρα από μερικά ακόμη άτομα που υποψιάζομαι για μαφιόζους ο επόμενος είσαι εσύ. Παραπλάνησες κόσμο και λυπάμαι που μέσα σε αυτούς ήμουν και΄γω.
6. Περιμένω την σκέψη του Χάρη.
Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βασικά και ΔΑ να ήτανε και να τον ξέρανε, Μαρία, δεν θα τους σύμφερε να τον σκοτώσουν γιατί τους απομακρύνει τις υποψίες. ;)
Οπότε τον έφαγαν γιατί δεν συμμετείχε.. Είτε γιατί κάποιος εκεί μέσα τον είχε άχτι.
Όταν λες μέλλουσα ντεξτερού, εννοείς εμένα;:confused:
Και, για ποιον λόγο με αναφέρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αν το εκαναν για το 2ο μεγαλη βλακεια παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Λογικά θα ήταν κανένας μικρός ρόλος γιατί δε έγραφε πολλά.
Π.χ. συγκάτοικος (αν ήταν συγκάτοικος θα ήξερε σιγουρα έναν πολίτη
και θα μπορούσε να τον σώσει αλλά τεσπα)
Κρίμα ( κλαψ ) γιατί ήταν κολλητός μου και μεγαλώσαμε μαζι.
Θα φορέσω πένθος.

Στεναχωρήθηκες πολύ εσύ τώρα...?!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Παιχνίδι είναι κοπελιά,τι πάει να πει τον έχω άχτι; Σου φαγε την μερέντα και τον μισείς;
Σοβαρευτείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν το εκαναν για το 2ο μεγαλη βλακεια παντως.

Δεν διαφωνώ. Μπορεί να έπαιξαν και το πρώτο θύμα στην τύχη, δεν αποκλείεται τίποτα.

Παιχνίδι είναι κοπελιά,τι πάει να πει τον έχω άχτι; Σου φαγε την μερέντα και τον μισείς;
Σοβαρευτείτε.

Ποτέ δεν ξέρεις. Μπορεί να του κρατάει κάποιος απο άλλο Παλέρμο ή οτιδήποτε, πάντως τέτοιος τρόπος δολοφονίας, δεν αποκλείει το κίνητρο αυτό. Και το οτι είναι παιχνίδι, υπενθύμισέ το στον εαυτό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Άλμα,τι λες;
:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω Άλμα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μεγάλη..Τόσα γράφτηκαν,μόνο την δολοφονία του Τάσου σχολίασε;:confused:

και με μεγαλη λυπη:( μηπως σχολιασε μονο αυτο γιατι μονο αυτο τον συμφερει να σχολιασει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω Άλμα; :P

Όχι, απλώς υποθέτω. Κακό είναι να υποθέσω κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Αλμα με τον Τασο πως τα πάτε; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Άλμα,τι λες;
:|

Πιθανά κίνητρα για την δολοφονία του. Ποτέ δεν ξέρεις για ποιον λόγο έγινε. Οπότε.. Πάντως είναι κρίμα, δεν είχε καν μιλήσει πολύ.

Αλμα με τον Τασο πως τα πάτε; :hehe:

Κάποιος σπαμμάρει ασυστόλως.:whistle:
Εξάλλου αν σκέφτεσαι εμένα.. Τέτοια κίνητρα είναι απλώς γελοία και εγώ ποτέ δεν θα επέλεγα τέτοιον παίκτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λογικά θα ήταν κανένας μικρός ρόλος γιατί δε έγραφε πολλά.
Π.χ. συγκάτοικος (αν ήταν συγκάτοικος θα ήξερε σιγουρα έναν πολίτη
και θα μπορούσε να τον σώσει αλλά τεσπα)
Κρίμα ( κλαψ ) γιατί ήταν κολλητός μου και μεγαλώσαμε μαζι.
Θα φορέσω πένθος.
Μάλιστα...

3.Ιορδάνη,σχετικά με την ερώτηση που έθεσες για'μας που ψηφίσαμε την Ντράμα τα "συμφωνώ" με το Χάρη ήταν αυτά που με΄καναν να την ψηφίσω (εγώ προσωπικά) επίσης η ψήφος του Χάρη όταν ήδη την είχα θεωρήσει ύποπτη μου φάνηκε:
"Πάω εγώ να την ψηφίσω και να βγάλω εσένα αθώα".
Απο πότε μας προέκυψες εσύ χειραγωγίσημη; :hmm:
Παιχνίδι είναι κοπελιά,τι πάει να πει τον έχω άχτι; Σου φαγε την μερέντα και τον μισείς;
Σοβαρευτείτε.
Τα σχόλια σου με πεθαίνουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λίγο προσοχή με το spam μωράκια μου! :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα παιδια έγινε της μουρλής εδώ. Λοιπόν το θύμα της δολοφονίας ήταν ο Τάσος. Προφανώς για να δημιουργήσουν σύγχυση καθώς δεν είχε κατηγορήσει κάποιον ο συγκεκριμένος. Η Ντραμα ήταν μεντιουμ και δυστυχώς την βγάλαμε εκτός :hmm: Btw ποιος έπαιζε την τυμβωρυχία;

Λοιπόν εγώ θεωρώ για την ώρα ύποπτο τον Παι Μέικερ καθώς η συμπεριφορά του μου φαίνεται σαν να προσπαθεί να κρύψει κατι, ενώ στο προηγούμενο παλέρμο τον θυμάμαι να βοηθάει τους πολίτες ουσιαστικά. Επίσης ύποπτη θεωρώ και τη Ντόιτς. Η ψήφος μου θα πάει σε έναν από τους δυο. Επιπλέον ο Psycho έριξε διπλή ψήφο στον Πάι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αλμα με τον Τασο πως τα πάτε; :hehe:
Μάλιστα.
Τι ξέρεις και δεν το λες;
Βρε βρε... Καλώς τον ΑΜ ή Πληροφοριοδότη.:whistle:

Πιθανά κίνητρα για την δολοφονία του. Ποτέ δεν ξέρεις για ποιον λόγο έγινε. Οπότε.. Πάντως είναι κρίμα, δεν είχε καν μιλήσει πολύ.
Γιατί μπορεί και να΄χε δουλειές.

Κ Btw ποιος έπαιζε την τυμβωρυχία;
Λίμπερτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τον κατηγόρησα για τίποτα;
Βεβαίως και μπορεί να είχε δουλειές, όπως και όλοι μας άλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top