Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ο Σάικο δεν έχει εμφανιστεί αλλά παρόλα αυτά η επιθετική του συμπεριφορά απ'τα χτες με βάζει σε σκέψεις για το πόσο ύποπτος μπορεί να είναι.


https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=3833930&postcount=524Ο σάικο έγραψε ακριβώς 14 λεπτά πριν από σένα.

Το ποιος ήταν επιθετικός χθες το είδαμε όλοι νομίζω.
Κοίτα τα δικά σου χάλια, και μετά μίλα.
Βασικά όλοι οι παίκτες του φαίνονται δολοφόνοι εκτός απ'τα μούτρα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ότι θα συμφωνούσαμε τόσο γενικά δεν το περίμενα (μην παρεξηγηθείς :P).

Πάντως, και εσύ Νεφέλη μετά την τυμβωρυχία βγήκες από το καβούκι σου και άρχισες να κάνεις τόσα ποστς.
Ψάχνω τώρα τα ποστς σου στον 1ο γύρο, καθώς και ποστς άλλων για να καταλάβω τι παίζει. Θα περιμένω και τη δολοφονία κι αν ζω, θα επανέλθω με σχόλια.
Απλά βρήκα τον χρόνο τώρα να μιλήσω:redface:
Και επίσης αν σε κατηγορούν μιλάς δεν κάθεσαι έτσι ;)
Οκ περιμένω τα σχόλια σου αν δεν πεθάνεις όπως λες..:confused:
κι εγω δεν το περιμενα:P:P και δεν παρεξηγω :flowers:
η Νεφελη ενοχληθηκε που τα φωτα επεσαν πανω της απλα.
Δεν ενοχλήθηκα τόσο,μου αρέσει που ενδιαφέρεστε με εμένα,αλλά κάνετε λάθος...Μάλλον Μαράκι εσένα θα πρέπει να προσέχουν και όχι εμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 18/6
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover
  8. elenamusic99
  9. Gate4
  10. jj!
  11. JKaradakov --> PieMaker
  12. Joaquin
  13. johnietraf
  14. Johnnaousa
  15. Libertus --> Nefeli Graf
  16. mintin97
  17. MissKit --> elenamusic99
  18. Nefeli Graf
  19. Noisette --> tsarachaf
  20. PieMaker --> Πατρεύς
  21. Psycho(Βασίλης) --> PieMaker
  22. SparklingGrey
  23. soter
  24. tsarachaf
  25. _fairygirl_
  26. ~Melania~ --> Libertus
  27. Εχέμυθη
  28. Πατρεύς
  29. Τάσος97
Ψήφοι
2 PieMaker
1 Libertus
1 Nefeli Graf
1 tsarachaf
1 Πατρεύς
1 elenamusic99

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
blue_butterfly #1
Joaquin #1
Noisette #1
Εχέμυθη #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν ενοχλήθηκα τόσο,μου αρέσει που ενδιαφέρεστε με εμένα,αλλά κάνετε λάθος...Μάλλον Μαράκι εσένα θα πρέπει να προσέχουν και όχι εμένα...

Εμενα;:confused: δεν πειραζει προσεχε με... Καποια στιγμη θα καταλαβεις οτι προσεχες λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Πλέον είμαι αρκετά σίγουρος για τον PieMaker.

Παίζω την κάρτα


Αν πεθάνει κάντε του τυμβωρυχία,αν δεν είναι στη μαφία θα αποχωρίσω από το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Που ακριβώς επιβεβαιώθηκες;

Λοιπόν μέσα σε αυτούς τους 10 σίγουρα υπάρχουν δολοφόνοι ή δολοφόνος. Πιο πιθανός μου φαίνεται ο Piemaker, ο οποίος δημιούργησε το κλίμα χωρίς βάσιμα στην πραγματικότητα στοιχεία.

Για τον λόγο αυτό η ψήφος μου αλλάζει σε Piemaker
Οι σκέψεις μου εννοώ δεν μιλάω για τα λεγόμενα άλλων παικτών Ιορδάνη...Απλά μου βγήκε αυθόρμητα και θέλησα να το πω...
Ας ψηφίσω και εγώ Deutsch... Lover
Ο κύριος λόγος γιατί συνεχίζει να συμφωνεί με έμπειρους παίκτες λες και την κινούν άλλοι από πίσω...Μπορεί να κάνω λάθος μπορεί και όχι...Εμένα μου φαίνεται ότι ξέρει καλά τους μαφιόζους και προσπαθεί να πάρει από πάνω της/τους τις υποψίες και να της ρίξει σε εμένα:confused: μπορεί και πάλι να κάνω λάθος θα δούμεεεεεεε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 18/6
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover
  8. elenamusic99
  9. Gate4
  10. jj!
  11. JKaradakov --> PieMaker
  12. Joaquin
  13. johnietraf
  14. Johnnaousa
  15. Libertus --> Nefeli Graf
  16. mintin97
  17. MissKit --> elenamusic99
  18. Nefeli Graf --> Deutsch... Lover
  19. Noisette --> tsarachaf
  20. PieMaker --> Πατρεύς
  21. Psycho(Βασίλης) --> PieMaker x2
  22. SparklingGrey
  23. soter
  24. tsarachaf
  25. _fairygirl_
  26. ~Melania~ --> Libertus
  27. Εχέμυθη
  28. Πατρεύς
  29. Τάσος97
Ψήφοι
3 PieMaker
1 Deutsch... Lover
1 elenamusic99
1 Libertus
1 Nefeli Graf
1 tsarachaf
1 Πατρεύς

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
blue_butterfly #1
Joaquin #1
Noisette #1
Εχέμυθη #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=3833930&postcount=524Ο σάικο έγραψε ακριβώς 14 λεπτά πριν από σένα.

Το ποιος ήταν επιθετικός χθες το είδαμε όλοι νομίζω.

Εγώ είμαι επιθετική; Παραισθήσεις έχεις;
Επίσης εγώ, έγραψα ένα καρακατεβατό κάνοντας δουλειά και δεν είδα ΚΑΝ οτι έχεις ποστάρει. Γι'αυτό μην χρησιμοποιείς φτηνές δικαιολογίες τύπου εμφανίστηκα πριν απο σένα κτλ.

+Ιορδάνη, δεν είπα οτι αυτοί είναι σίγουρα αθώοι, κάλμαρε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Καλημέρα!

Τώρα θα πετούσα σπόντα, αλλά έχε χάρη:hehe:

Ένα έχω να πω για τη χθεσινή ψηφοφορία. Παταγώδης αποτυχία!!
Προφανώς και η Drama ήταν αθώα. Πάντα έτσι γίνεται στον πρώτο γύρο. Φεύγουν άτομα τα οποία έχουν καλό ρόλο για τους πολίτες. Γι' αυτό ακριβώς εγώ ψηφίζω στην τύχη ή κάποιους που δε θα στενοχωρηθούμε τόσο πολύ για την απουσία τους:P (Αυτά σε όσους μου την είπαν για τη χθεσινή ψήφο μου [Μελανία]:P).

Περιμένετε να πιάσετε λαυράκι από τον πρώτο γύρο, δηλαδή οκ:P Θα επιστρέψω πιο μετά με περαιτέρω σχολιασμό των posts όσων ψήφισαν την Κλεοπάτρα, αλλά και της δολοφονίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οι σκέψεις μου εννοώ δεν μιλάω για τα λεγόμενα άλλων παικτών Ιορδάνη...Απλά μου βγήκε αυθόρμητα και θέλησα να το πω...
Ας ψηφίσω και εγώ Deutsch... Lover
Ο κύριος λόγος γιατί συνεχίζει να συμφωνεί με έμπειρους παίκτες λες και την κινούν άλλοι από πίσω...Μπορεί να κάνω λάθος μπορεί και όχι...Εμένα μου φαίνεται ότι ξέρει καλά τους μαφιόζους και προσπαθεί να πάρει από πάνω της/τους τις υποψίες και να της ρίξει σε εμένα:confused: μπορεί και πάλι να κάνω λάθος θα δούμεεεεεεε:)

:confused::confused::confused: :P:P μου αρεσε πολυ αυτο. Δεν προσπαθω να ριξω κατηγοριες σε εσενα απλα δν μου αρεσε αυτο που εκανες και δεν με πειθεις απλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Εγώ είμαι επιθετική; Παραισθήσεις έχεις;
Επίσης εγώ, έγραψα ένα καρακατεβατό κάνοντας δουλειά και δεν είδα ΚΑΝ οτι έχεις ποστάρει. Γι'αυτό μην χρησιμοποιείς φτηνές δικαιολογίες τύπου εμφανίστηκα πριν απο σένα κτλ.

Δεν είναι δικαιολογίες,είναι γεγονός :confused:

Εγώ είμαι επιθετική; Παραισθήσεις έχεις;
:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Παιδια ειλικρινα δε μπορεσα να βγαλω ακρη...το κεφαλι μου εχει γινει καζανι με τοσα posts
Για να μη χαθει η ψηφος μου σε περιπτωση δολοφονιας ψηφιζω τη Nefeli Graf επειδη συνεχως ψηφιζει τους πιο ακυρους παικτες .....Τον Γιαννη , οχι τον Ναουσα , και την Ντοιτς σε καμια περιπτωση δε τους θεωρω υποπτους... Η Ντοις επιρεαζεται παρα πολυ απο τη γνωμη των αλλων και γενικα εχει μια ασταθεια στις ψηφους της ..συνεχως σπαμαει χωρις να λεει κατι ουσιαστικο. Κατι ουσιαστικο επισης δε λεει και ο Γιαννης αρα μηπως η Νεφελη προσπαθει μεσα σε ολο αυτο τον χαμο να γινει διακριτικη...δε ξερω θεωρω το παιξιμο της αρκετα αλλοπροσαλο..ισως προσπαθει να κατευθυνει τα πληθη..η ψηφος μπορει να αλλαξει επανερχομαι με περισσοτερα σχολια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δολοφονία 18/6
Η νυχτα επεσε στο Παλερμο. Οι πολιτες γνωριζαν καλα πως αυτή η νυχτα δεν θα ηταν σαν τις αλλες. Μια κραυγη και μετα τιποτα. Κανεις δεν τολμησε να βγει απο το σπιτι του εκεινο το βραδυ. Εμειναν μεσα φοβισμενοι περιμενοντας την αυγη. Δεν μιλησαν... δεν κοιμηθηκαν.
Το πρωινο ηταν ομορφο, η μερα ζεστη. Μια βαρια μυρωδια αναδυοταν ομως στην ατμοσφαιρα. Στην πλατεια βρεθηκε ενας μπαλτας πνιγμενος στο αιμα και παραδιπλα μια επιστολη.
Μια θαρραλεα εκανε την κινηση να την ανοιξει: "Θα βρειτε τα κομματια του σκορπισμενα στην πολη. Ειναι οσα και τα γραμματα του ονοματος του". Αρχισε να μετρα με τρεμαμενα χερια. Ενα, δυο, … σταματησε στα εφτα. Γουρλωσε τα ματια και ξεσπασε σε λυγμους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Λοιπόν, κοίτα να πάρεις εσύ το παιχνίδι στα ήρεμα, γιατί δεν το έχω πάρει εγώ τόσο πατριωτικά μου φαίνεται. Οτι γίνει, η Άλμα.
Και για την καταστροφή του πλανήτη, η Άλμα επειδή ψήφισε Ντράμα. Και οι άλλοι 8. Και οι άλλοι αθώοι. Μωρ'τι λέτε;


βτω.. ΤΑΣΟΣ?! απο που και ως που?! ο.0
7 κομμάτια; Άχ μωρέε. Τι βιτσιόζα μαφία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
:confused::confused::confused: :P:P μου αρεσε πολυ αυτο. Δεν προσπαθω να ριξω κατηγοριες σε εσενα απλα δν μου αρεσε αυτο που εκανες και δεν με πειθεις απλα.
Χαίρομαι που σου άρεσε...Ελπίζω να είσαι από τους απλούς πολίτες που είναι και πολλοί αν θυμάμαι καλά, και να κάνω λάθος :P,αγάπη μου :redface:
Αααα δεν είπα ακριβώς κατηγορίες είπα υποψίες αν πρόσεξες:whistle:....Άλλο κατηγορώ άλλο υποψιάζομαι νομίζω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Δολοφονία 18/6
Τάσος97:P

Όχι ότι τον πείραξε, αλλά οκ. Μισό να αποκρυπτογραφήσω το post8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Τασος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 18/6
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover
  8. elenamusic99
  9. Gate4
  10. jj!
  11. JKaradakov --> PieMaker
  12. Joaquin
  13. johnietraf
  14. Johnnaousa
  15. Libertus --> Nefeli Graf
  16. mintin97
  17. MissKit --> elenamusic99
  18. Nefeli Graf --> Deutsch... Lover
  19. Noisette --> tsarachaf
  20. PieMaker --> Πατρεύς
  21. Psycho(Βασίλης) --> PieMaker x2
  22. SparklingGrey
  23. soter
  24. tsarachaf
  25. _fairygirl_
  26. ~Melania~ --> Libertus
  27. Εχέμυθη --> Nefeli Graf
  28. Πατρεύς
Ψήφοι
3 PieMaker
2 Nefeli Graf
1 Deutsch... Lover
1 elenamusic99
1 Libertus
1 tsarachaf
1 Πατρεύς

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
blue_butterfly #1
Joaquin #1
Noisette #1
Εχέμυθη #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εχουμε δολοφωνια του Tasos97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καλά κατάλαβα ή δολοφονήθηκε ο Τάσος 97;

Εδιτ: Ναι καλά κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top