Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ποιους ΜΟΝΟ 2-3 δεν κατηγορώ; Ονομαστικά θέλω.

:hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ποιους ΜΟΝΟ 2-3 δεν κατηγορώ; Ονομαστικά θέλω.

:hehe: :hehe: :hehe:
ειπαμε παραδειγμα
2-3 ατομα:confused: διαβασε λιγο το ποστ της Αλμας bitte.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν είπαμε οτι είναι ακριβώς. Γενικά μιλήσαμε. Πάνω απο 8 ατομα το πολύ δεν παίζει να μην έχεις σχολιάσει. Όλοι οι άλλοι είμαστε δολοφόνοι, εκτός απο εσένα και όποιους άλλους υποστηρίζεις. Ακούγεται τόοοοσο λογικό. :look:

Όχι ντόιτς, άστον γιατί θα με ενοχοποιήσει επειδή έβαλα παύλα αντί για δεν ξέρω και εγώ τι:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Σε λιγότερο από μία ώρα η ψηφοφορία λήγει... :popcorn:

Ψηφοφορία για Δευτέρα 17/6
  1. aegloswen --> JKaradakov
  2. Akis_Megara --> Drama Prinzessin
  3. Alma Libre --> Drama Prinzessin
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem --> Gate4
  6. CiNeFiL --> Drama Prinzessin
  7. Deutsch... Lover --> mintin97
  8. Drama Prinzessin --> mintin97
  9. elenamusic99 --> mintin97
  10. Gate4 --> Drama Prinzessin
  11. jj! --> Deutsch... Lover
  12. JKaradakov --> mintin97
  13. Joaquin
  14. johnietraf --> mintin97
  15. Johnnaousa --> mintin97
  16. Libertus --> _fairygirl_
  17. mintin97 --> JKaradakov x2
  18. MissKit --> elenamusic99
  19. Nefeli Graf --> Drama Prinzessin
  20. Noisette
  21. PieMaker --> Drama Prinzessin
  22. Psycho(Βασίλης) --> PieMaker
  23. SparklingGrey --> mintin97
  24. soter --> Drama Prinzessin
  25. tsarachaf
  26. _fairygirl_ --> Drama Prinzessin
  27. ~Melania~ --> Drama Prinzessin
  28. Εχέμυθη
  29. Πατρεύς --> PieMaker
  30. Τάσος97
Ψήφοι
9 Drama Prinzessin
7 mintin97
3 JKaradakov
2 PieMaker
1 Deutsch... Lover
1 elenamusic99
1 Gate4
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
genau. ;) για να μην κατηγορει ΜΟΝΟ 2-3 ατομα κατι ξερει γι αυτα

Διάβασα το δικό σου ποστ.
Περιμένω να μου πεις 2 η 3 άτομα και άλλους 28 ή 27 που έχω κατηγορήσει ονομαστικά.
Επειδή αποτι έχω καταλάβει όλο περιαυτολογείτε και στοχοποιήται χωρίς στοιχεία.

Φεύγω,φροντίστε να αναφερθείτε ονομαστικός μέχρι να έχω γυρίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Ο Χάρης μου έχει κάτσει από την αρχή, αλλά είδα κάτι που με ''συγκλόνισε'':
https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=3832685&postcount=269



Έτσι μου είχε πει και κάποιος άλλος ΔΑ στο παρελθόν!! Γιατί ήξερε ότι ήμουν ντετέκτιβ, και φυσικά, δεν είχε κανένα λόγο να με φοβηθεί. (τότε)
Δηλαδή, επειδή κάποιος άλλος ΔΑ σου είπε στο παρελθόν ότι είναι καθαρός, σημαίνει ότι εγώ και όποιος άλλος το πει είναι ΔΑ; ΟΚ, με έπιασες. :P
Και η φαίρυ κάλεσε τον ντετέκτιβ να δει την ιδιότητά της και δε βλέπω να λες κάτι.
Επίσης καθαρή είχε δηλώσει η Μυρτλ σε ένα Παλέρμο, που ήταν ντετέκτιβ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
κάποιος άλλος ΔΑ
Παιδάκια, αυτός ο "κάποιος" έχει κι όνομα και μάλιστα ωραία... :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Noissete έχει κάνει κάποιο ποστ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δηλαδή, επειδή κάποιος άλλος ΔΑ σου είπε στο παρελθόν ότι είναι καθαρός, σημαίνει ότι εγώ και όποιος άλλος το πει είναι ΔΑ; ΟΚ, με έπιασες. :P
Και η φαίρυ κάλεσε τον ντετέκτιβ να δει την ιδιότητά της και δε βλέπω να λες κάτι.
Επίσης καθαρή είχε δηλώσει η Μυρτλ σε ένα Παλέρμο, που ήταν ντετέκτιβ. :P

Εγώ την Myrtle δεν την ξέρω, ξέρω όμως εσένα, ξέρω πώς παίζεις, και ξέρω ότι κάτι δεν πάει καλά ;).

Παιδάκια, αυτός ο "κάποιος" έχει κι όνομα και μάλιστα ωραία... :ropalo:

Μη μιλάς, προντότη. :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Διάβασα το δικό σου ποστ.
Περιμένω να μου πεις 2 η 3 άτομα και άλλους 28 ή 27 που έχω κατηγορήσει ονομαστικά.
Επειδή αποτι έχω καταλάβει όλο περιαυτολογείτε και στοχοποιήται χωρίς στοιχεία.

Φεύγω,φροντίστε να αναφερθείτε ονομαστικός μέχρι να έχω γυρίσει.

καρδια μου εσυ μονος σου ειπες οτι οσοι ψηφισαν την Πρινσεσα ειναι στο μικροσκοπιο σου και παρακατω οτι την ψηφησαν οι δολοφονοι οποτε επειδη βαριεμαι να σου γραψω τα ονοματα τους δες ποιοι εχουν ψηφισει την Πρινσεσα. ;) natürlich και θα μας βγαλεις τελειως αθωα την Πρινσεσα. Επισης οσοι δεν εχουν ψηφισει ή εστω δεν την εχουν κατηγορισει καθολου ειναι αγγελακια.. ( - της Ιωαννας που βρικσεις καπως την υποστηρηξη της ενω και εσυ κανεις το ιδιο:hmm: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
το γεγονος οτι ξαφνικα εχει δημιουργηθει κυμα προς τη drama και πως πολλοι πατησαν στα επιχειρηματα μερικων που την ειχαν κατηγορησει απο εχθες, οπως εκανα και εγω(την κατηγορησα), με αγχωνει αρκετα αλλα απο την αλλη αυτος ο ψιλοπανικος μου δειχνει πως ισως ειμαστε σε καλο δρομο.αλλωστε σε μια ωρα ολα μπορουν να αλλαξουν
@spycho επειδη εχω αρχισει να πιστευω πως εισαι πολιτης βελτιωσε καπως την επιχειρηματολογια σου ωστε να βοηθας περισσοτερο, φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Οκ μια ερώτηση deutsch,ξέρεις να παίζεις παλέρμο;

Δεν υποστηρίζω την drama,ποιο πάνω είπα πως ίσως ειναι και αυτή η ίδια δολοφόνος και όλο αυτό γίνεται για ξεκάρφωμα μιας και οι δολοφόνοι είναι πολλοί.

Στο παλέρμο σκοπός των δολοφόνων είναι να πετάξουν όλους τους πολίτες έξω.Μολις στοχοποιηθεί κάποιος ορμάνε όλοι και μπερδεύονται με τους πολίτες.
Μολις λίγο ποιο πάνω είπα πως υποπτεύομαι την carpe η οποία υποστηρίζει σφόδρα την drama.

Αν δεν έχεις να πεις κάτι,απλά μη γράφεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Εγώ έναν Φρικ θυμάμαι,που ναι μεν κάτι είπε,αλλά ψήφο δεν άλλαξε.

Ο Φρικ δεν υπερασπιστηκε τη Ντραμα, μη λεμε οτι θελουμε. Αντιθετα ηταν ο πρωτος που την ψηφισε. Και ειπα πως θα αλλαζα την ψηφο μουμσε Ιορδανη ΑΝ εβλεπα πως παει να δημιουργηθει κυμα εναντιον του mintin97 (τοτε ο Ιορδανης ηταν δευτερος σε ψηφους). Οτι θα στρεφοταν ολοι προς τη Ντραμα δε μπορουσα να το προβλεψω, αλλα και παλι ο mintin δε μου κανει για ενοχος,μοτε προς το παρον δεν προκειται να αλλαξω την ψηφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν, γύρισα, διάβασα τα ποστ σας, όλα, έγινε το κεφάλι μου καζάνι(να στε καλά :P) και επειδή έχει περάσει κάπως η ώρα λέω μόνο δυο σκέψεις και ψήφο και το σεντονάκι που θα ετοιμάσω θα βγει στην συνέχεια... Ελπίζω πριν τις 8.

1. Σιχαίνομαι τα κύματα. Πόσο μάλλον τα ηλίθια κύματα. Και σήμερα είχαμε 2 από αυτά. Ένα κάπως δικαιολογημένο, με την αψυχολόγητη ενέργεια του μιντιν, που δείχνει τεράστια απειρία, που δύσκολα θα άφηναν οι μαφιόζοι να συμβεί(βέβαια ποτέ δεν ξέρεις). Δεύτερο κύμα, δεν κατάλαβα τι έγινε. Ψήφισε ο φρικ την Ντράμα και έγινε ο κακός χαμός μετά. Γιατί έτσι ρε παιδιά; Ντάξει, παίζει προσεκτικά και με μετριοπάθεια, αλλά απ'όσο θυμάμαι πάντα έτσι παίζει.

2. Για να μην κάνω αυτό που θα κράξω και θα στηρίξω την ψήφο μου, μια μικρή αιτιολόγηση για να ακολουθήσει άλλη μετά. Η ψήφος θα πάει στον Psycho(Βασίλης). Γιατί; Πολλά λόγια και καμία ουσία. Άρχισε με αερολογίες απλώς για να πει ότι μπήκε, καμία δικαιολόγηση στην πρώτη ψήφο που έδωσε άρχισε να φαίνεται περίεργο στον κόσμο και τώρα προσπαθεί να πετάξει και κανένα επιχείρημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπορούμε να ξέρουμε 100% αν η Drama είναι δολοφόνος, αλλά εκείνη από την πλευρά της δεν επιχειρηματολόγησε εναντίον των κατηγόρων της ούτως ώστε να πείσει τους πολίτες για την αθωότητά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Εγώ την Myrtle δεν την ξέρω, ξέρω όμως εσένα, ξέρω πώς παίζεις, και ξέρω ότι κάτι δεν πάει καλά ;).
Κάνε ό,τι πιστεύεις, Μελανία. Δε θα προσπαθήσω να σε μεταπείσω.
Πιστεύω όμως ότι στη συνέχεια θα καταλάβεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κάνε ό,τι πιστεύεις, Μελανία. Δε θα προσπαθήσω να σε μεταπείσω.
Πιστεύω όμως ότι στη συνέχεια θα καταλάβεις. :)

Εντάξει Χάρη μου. :) Θα περιμένωωω :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 17/6
  1. aegloswen --> JKaradakov
  2. Akis_Megara --> Drama Prinzessin
  3. Alma Libre --> Drama Prinzessin
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem --> Gate4
  6. CiNeFiL --> Drama Prinzessin
  7. Deutsch... Lover --> mintin97
  8. Drama Prinzessin --> mintin97
  9. elenamusic99 --> mintin97
  10. Gate4 --> Drama Prinzessin
  11. jj! --> Deutsch... Lover
  12. JKaradakov --> mintin97
  13. Joaquin
  14. johnietraf --> mintin97
  15. Johnnaousa --> mintin97
  16. Libertus --> _fairygirl_
  17. mintin97 --> JKaradakov x2
  18. MissKit --> elenamusic99
  19. Nefeli Graf --> Drama Prinzessin
  20. Noisette
  21. PieMaker --> Drama Prinzessin
  22. Psycho(Βασίλης) --> PieMaker
  23. SparklingGrey --> mintin97
  24. soter --> Drama Prinzessin
  25. tsarachaf --> Psycho(Βασίλης)
  26. _fairygirl_ --> Drama Prinzessin
  27. ~Melania~ --> Drama Prinzessin
  28. Εχέμυθη
  29. Πατρεύς --> PieMaker
  30. Τάσος97
Ψήφοι
9 Drama Prinzessin
7 mintin97
3 JKaradakov
2 PieMaker
1 Deutsch... Lover
1 elenamusic99
1 Gate4
1 _fairygirl_
1 Psycho(Βασίλης)

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Προσοχή, ἀκολουθεῖ σεντόνι μεγάλων διαστάσεων...:P


Κι ἐσὺ πάντως στὸ ῥεῦμα τῆς Drama... Τὸ κρατάω αὐτό...
Κράτα το Πέτρο...Εγώ ήθελα να δώσω πριν όλους την ψήφο στην Drama αλλά λόγω της αργοπορίας μου,λόγω δουλειών στο σπίτι΄και επειδή αργώ να γράψω λιγάκι,με πρόλαβαν άλλοι..
Δεν θέλω να δικαιολογηθώ έτσι απλά θέλω να πω τι έγινε εκείνη την ώρα που το σκεφτόμουν..Τίποτα παραπάνω..
καλημερα παιδακια :)
ειδα οτι μεχρι ενα χρονικο διαστημα ολοι θεωρουσατε ως μεγα υποπτο τον μιντιν97 και ειδικα μετα την καρτα τον θεωρησαμε κακο
ξαφνικα λοιπον ειδα οτι αρκετα ατομα αρχισαν να ψηφιζουν την ντραμα ως παικτη μετριοπαθειας και οτι αυτο θεωρειται περιεργο και αυτα τα ατομα σε μικρο χρονικο διαστημα που ισως να εχιυν σχεση μεταξυ τους ( ισως παντα)
σαφως αν συνεχιστει να γινεται αυτο και τις επομενες μερες και αν δεν εχει καει και συνεχισει να το κανει χωρις να παιρνει θεση ισως κατι βρωμαει
ο βασιλης (phsyco) δεν τον θεωρω υποπτο καθολου δν μου εχει δωσει καμμια υποψια σαν καποιους αλλους στο μυαλο
καλα για τον πετρο δεν μιλαω γτ οπως ειπα το εκανε και στο προηγουμενο παιχνιδι και κανεις δεν ξερει μαλλον ειναι μια συνηθεια
υ.γ :P
νεφελη σφουγγαριμα ηταν η μιλαγες με τους κακους :hmm: ( πφφ δικαιολογιες :P)
τελος παντων εκτος απο τον μιντιν δεν μου φαινεται κανενας αλλος υποπτος μεχρι τωρα τοσο πολυ και επειδη μου φενεται αυτος ψηφιζω mintin97 μονο και μονο που εβαλε καρτα απο την πρωτη μερα χωρις να εχει υπαρξει καποιος λογος
ειχα πει χθες οτι ειναι λογο απειριας αλλα τωρα με την καρτα με παραξενευσε παρα πολυ
Γιάννη ήταν σφουγγάρισμα αν θέλεις πέρνα να δεις πόσο γυαλιστερό είναι το πάτωμα :pfff:
Δεν βρίσκω δικαιολογίες,δεν είναι πρόθεση μου,μην προσπαθείς να γυρίσεις κάποιους εναντίον μου ;).

Μελανάκι ένας λαλεί και το Παλέρμο ολόκληρο χορεύει χεχεχε:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top