I know you Game

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Μέσα της κοιμάται μια σκύλα κι ένας άγγελος. Αυτό που θα της ξυπνήσεις, αυτό και θα 'χεις. :give_rose:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Είναι καστανοξανθη κ από τα συμπαθητικά μέλη της ΟΔ
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Θα σου δείξει μόνο αυτό που θέλει. Το υπόλοιπο ή θα τ' αξίζεις να το δεις, ή θα μείνεις απλά να το φαντάζεσαι.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα σου δείξει μόνο αυτό που θέλει. Το υπόλοιπο ή θα τ' αξίζεις να το δεις, ή θα μείνεις απλά να το φαντάζεσαι.
Για κάποιους σαν εσένα που βρέθηκαν στο δρόμο μου έχω την επιθυμία να εκφράσω ένα αληθινά μεγάλο Ευχαριστώ.😏
.. Όταν παίρνεις οφείλεις να δίνεις.. Ότι έχεις😏

E4Kz2jAWUAAaTMJ.jpeg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Για κάποιους σαν εσένα που βρέθηκαν στο δρόμο μου έχω την επιθυμία να εκφράσω ένα αληθινά μεγάλο Ευχαριστώ.😏
.. Όταν παίρνεις οφείλεις να δίνεις.. Ότι έχεις😏

View attachment 91939
Της αρέσει να βοηθάει κ να βλέπει τους άλλους χαρούμενους
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,494 μηνύματα.
Εγω νόμιζα οτι ήταν ξανθιά. Τέλος πάντων, απ'οτι εχω δει δε μασάει τα λόγια της
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Φροντίζει πάντοτε ν' αφήνει τα σημάδια της. Όχι για να την βρούνε, αλλά για να μην την ξεχάσουν ποτέ!
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θες να πλακωθούμε...γι΄ αλλαγή ;;; Να μην σου πω πόσο ψύχραιμος, γαλήνιος και ρομαντικός είσαι...αλλά να το πάω αλλιώς...

Άντε, έλα...έχουν ανάψει τα αίματα...δεν κρατιέμαι, λέμε... :dwarf:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θες να πλακωθούμε...γι΄ αλλαγή ;;; Να μην σου πω πόσο ψύχραιμος, γαλήνιος και ρομαντικός είσαι...αλλά να το πάω αλλιώς...

Άντε, έλα...έχουν ανάψει τα αίματα...δεν κρατιέμαι, λέμε... :dwarf:
Θελεις καυγα? :D :dwarf:ο υδροχοος πιστευω πως εχει παντα την τελευταια λεξη ετοιμη πριν καν του επιτεθεις.
Μπορει να κανω και λαθος δεν ξερω.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θελεις καυγα? :D :dwarf:ο υδροχοος πιστευω πως εχει παντα την τελευταια λεξη ετοιμη πριν καν του επιτεθεις.
Μπορει να κανω και λαθος δεν ξερω.
Μωρέ, έναν ξεγυρισμένο πολύ θα τον ήθελα...τώρα !!! Έχε χάρη που φοβάμαι που θα μας...πετάξουν, που θα πάνε τα ποστ μας... :P

Την άλλη μεριά, του τοίχου, δύσκολα την περνάω...

Εσένα σε συμπαθώ...θα είμαι επιεικής...:give_rose::thanku::hi:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κι εγω σε αγαπησα για αυτη σου την ειλικρινεια,μια λεξη λες και αρκει να πει οσα λενε αραδες αλλων :give_rose:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Θες να πλακωθούμε...γι΄ αλλαγή ;;; Να μην σου πω πόσο ψύχραιμος, γαλήνιος και ρομαντικός είσαι...αλλά να το πάω αλλιώς...

Άντε, έλα...έχουν ανάψει τα αίματα...δεν κρατιέμαι, λέμε... :dwarf:
Ο μισός της εαυτός σε τρικυμία, ο άλλος μισός δε δίνει μία. :redface:
Κι εγω σε αγαπησα για αυτη σου την ειλικρινεια,μια λεξη λες και αρκει να πει οσα λενε αραδες αλλων :give_rose:
Μπορεί να είναι θηλυκό, αλλά ο λόγος της είναι γένους αρσενικού. :thanku:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ο μισός της εαυτός σε τρικυμία, ο άλλος μισός δε δίνει μία. :redface:

Μπορεί να είναι θηλυκό, αλλά ο λόγος της είναι γένους αρσενικού. :thanku:
Πόσο δύναμη έχεις σε αυτην την ματιά σου που την αποτυπωνεις με ειλικρίνεια και αυτοσεβασμό :worship: :give_rose:σε ολα τα γραπτα σου και μη.Ειλικρινα υποκλινομαι!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,494 μηνύματα.
Βαθυστόχαστα μηνύματα από πάνω

Πακ: Είναι μελαχρινή
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Δεν έχει πρόβλημα συμπεριφοράς. Έχει απλά προσωπικότητα που δεν μπορείς να χειριστείς.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Pak

Ευθύς, ειλικρινής, λιονταρίνα σκέτη...

...και με όμορφο λουλουδάκι, να την στολίζει...


Για το παλικάρι, από πάνω μου

Στέρεψα...δεν έχω άλλα λόγια !!! Πρέπει να εφεύρω...Τέλειωσαν τα λεξικά...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top