I know you Game

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Ρομαντικός...:give_rose::thanku:
Μπορεί να σε απογειώσει και να σε καταστρέψει, με την ίδια ταχύτητα, με την ίδια δύναμη. :hi:
Της αρεσει η μαγειρικη και τα ταξιδια :give_rose:
Σε λιγότερο από 30 δεύτερα πληκτρολογεί ένα μήνυμα, που σε κάνει να χαμογελάς ώρες ολόκληρες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Τελικα δεν εχω καταλάβει αν είναι 15 ή 55. Άλλο δείχνει κι αλλιώς γράφει.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Προτιμά να ασχολείται με κάτι που έχει αξία, παρά με κάτι που παίρνει αξία επειδή ασχολείται.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Λάτρης του ποιοτικου φαγητου,ποτού,ειναι ο ανθρωπος που τη μια στιγμη μπορει να μιλαει για την αγοραία καµπύλη ζήτησης στη μικροοικονομια και την αλλη να λεει ανεκδοτα με βυζαντινους τι εκαναν οι βυζαντινοι στο κρεβατι τους για παραδειγμα.Παραμενω θαυμαστρια:bleh:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προτιμά να ασχολείται με κάτι που έχει αξία, παρά με κάτι που παίρνει αξία επειδή ασχολείται.
Αχ...τί ωραία !!! Επανήλθες (στη φωτό αναφέρομαι...). Δεν μπορούσα να μην το πω...:clapup:

Λάτρης του ποιοτικου φαγητου,ποτού,ειναι ο ανθρωπος που τη μια στιγμη μπορει να μιλαει για την αγοραία καµπύλη ζήτησης στη μικροοικονομια και την αλλη να λεει ανεκδοτα με βυζαντινους τι εκαναν οι βυζαντινοι στο κρεβατι τους για παραδειγμα.Παραμενω θαυμαστρια:bleh:
Δεν την προλαβαίνεις, πραγματικά...
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Αχ...τί ωραία !!! Επανήλθες (στη φωτό αναφέρομαι...). Δεν μπορούσα να μην το πω...:clapup:
Ναι, έβαλα ξανά το ομοίωμά μου, που με αντιγράφει στη κόμμωση των μαλλιών, στην έκφραση του προσώπου και στο στυλ ποζαρίσματος, με σκοπό να τον εκθέσω for being unoriginal.

Δεν επιτρέπει σε κανέναν να ποδοπατά την αξιοπρέπειά της με τα βρωμοπόδαρά του/της.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν επιτρέπει σε κανέναν να ποδοπατά την αξιοπρέπειά της με τα βρωμοπόδαρά του/της.
Αυτή η φωτό μού αρέσει πολύ. Ίσως γιατί έτσι σε γνώρισα, όταν πρωτομπήκα...

Και θα συμφωνήσω, απόλυτα, με τον @Valder. Έχεις μια απίστευτη ωριμότητα. Πολύ πιο μπροστά απ'
την ηλικία σου...Τί να πω ; Σκόρδα...Και κρεμμύδια κι ό,τι άλλο...

Ειναι born to be wild ;) :worship: Δικο σου παλιο μεν αλλα κλασικο
Πολύ δοτική. Πολύ ευγενική...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι, έβαλα ξανά το ομοίωμά μου, που με αντιγράφει στη κόμμωση των μαλλιών, στην έκφραση του προσώπου και στο στυλ ποζαρίσματος, με σκοπό να τον εκθέσω for being unoriginal.

Δεν επιτρέπει σε κανέναν να ποδοπατά την αξιοπρέπειά της με τα βρωμοπόδαρά του/της.
Αυτή η φωτό μου αρέσει πολύ. Ίσως γιατί έτσι σε γνώρισα, όταν πρωτομπήκα...

Και θα συμφωνήσω, απόλυτα, με τον @Valder. Έχεις μια απίστευτη ωριμότητα. Πολύ πιο μπροστά απ'
την ηλικία σου...Τί να πω ; Σκόρδα...Και κρεμμύδια κι ό,τι άλλο...


Πολύ δοτική. Πολύ ευγενική...
Όντως κι εγώ με αυτή τη φωτό τον πρωτογνώρισα.
Αρα σημείο αναφοράς 😏ότι μας ακολουθεί αν θες.

Γράφει πολύ ωραία και μεστά. @Υδροχοος

Να γράφετε και οι δύο ίσως να βάλουμε ένα θρεντ να γράφουμε σκέψεις πιστεύω @TheUltimateUnderdog.Γραφετε υπέροχα!
Και άλλα μέλη βεβαίως.
Φτιάξτε ένα θρεντ να γράφουμε σκέψεις . Ότι να ναι ατάκτως ερριμμένα
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Γράφει πολλά μηνύματα και της αρέσει το e-steki
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Δεν εκδικείται άτομα που φέρονται απρεπώς. Δικαιοσύνη υπάρχει... και κάποια στιγμή θα τους «πάει» ο λογαριασμός. :hi:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Λες μεγάλες αλήθειες όπως είπαν και ο @Valder και η @Υδροχόος ,λες αλήθειες σαν να μας βλέπεις υπό ένα πρίσμα μας διαβάζεις τόσο άψογα όλους! Χειροκροτώ! :worship:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Λες μεγάλες αλήθειες όπως είπαν και ο @Valder και η @Υδροχόος ,λες αλήθειες σαν να μας βλέπεις υπό ένα πρίσμα μας διαβάζεις τόσο άψογα όλους! Χειροκροτώ! :worship:
Μη, είμαι εύκολο μεζεδάκι για τον κατακουζηνό.

Αυτή... είναι όπως είναι. Δεν είναι όπως ήταν, δεν είναι όπως συμφέρει εμένα, ούτε όπως θέλουν οι άλλοι. Είναι αυτή που είναι. Το δέχεστε, τη σέβεστε. ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μη, είμαι εύκολο μεζεδάκι για τον κατακουζινό.

Αυτή... είναι όπως είναι. Δεν είναι όπως ήταν, δεν είναι όπως συμφέρει εμένα, ούτε όπως θέλουν οι άλλοι. Είναι αυτή που είναι. Το δέχεστε, τη σέβεστε. ;)
Δεν ξέρω ποιος είναι ο Κατακουζηνός🤣

Λοιπόν για σένα έχω διαπιστώσει ότι είσαι σοβαρός,με ακέραιο χαρακτήρα, χιούμορ, ευφυία, πάθος σε ότι σε εξιταρει, με αυτοπεποίθηση,καλός ακροατής αλλά βάζεις και τα πράγματα στη θέση τους όταν πρέπει, ρομαντικός με στυλ 😏
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Πληκτρολογεί υπερβολικά γρήγορα και νομίζω οτι είναι εξαιρετική στο multitasking
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Μπορεί πολλές φορές να «κάνει» πως δεν καταλαβαίνει, αλλά να ξέρεις... Τίποτα δεν της ξεφεύγει!
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φταίει ο έρωτας για ό,τι του συμβαίνει, τελευταία ; Ό,τι και να "ευθύνεται" αγγίζουν αυτά που γράφει. Λες και τα νοιώθει, τα βιώνει. Κι αυτό περνά σ΄ αυτόν που τα διαβάζει...Ας προσθέσω και την αμεσότητά του, λοιπόν. Στα τόσα άλλα...

Ωραίος
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Φταίει ο έρωτας για ό,τι του συμβαίνει, τελευταία ; Ό,τι και να "ευθύνεται" αγγίζουν αυτά που γράφει. Λες και τα νοιώθει, τα βιώνει. Κι αυτό περνά σ΄ αυτόν που τα διαβάζει...Ας προσθέσω και την αμεσότητά του, λοιπόν. Στα τόσα άλλα...

Ωραίος
Θα έλεγα ότι έχεις περάσει κάποιες καταστάσεις που σε διαμόρφωσαν δεν έχασες όμως αυτήν την ταξιδιαρικη σου ψυχή να συνεχίζεις το ταξίδι. . . 😏
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top