Confessions

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
[FONT=&quot]Το[/FONT][FONT=&quot]τελευταίο[/FONT][FONT=&quot]άτομο[/FONT] π[FONT=&quot]ου[/FONT]...
...[FONT=&quot]Κοιμήθηκε[/FONT] [FONT=&quot]στο[/FONT] [FONT=&quot]κρεβάτι[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT]:.. [FONT=&quot]σ[/FONT]π[FONT=&quot]άνια[/FONT] [FONT=&quot]κοιμάται[/FONT] [FONT=&quot]κά[/FONT]π[FONT=&quot]οιος[/FONT] [FONT=&quot]άλλος[/FONT]..([FONT=&quot]δεν[/FONT] [FONT=&quot]θυμάμαι[/FONT])
...[FONT=&quot]Σας[/FONT] [FONT=&quot]είδε[/FONT] [FONT=&quot]να[/FONT] [FONT=&quot]κλαίτε[/FONT]:.. [FONT=&quot]μμμ[/FONT]..[FONT=&quot]το[/FONT] [FONT=&quot]αγόρι[/FONT] [FONT=&quot]μου[/FONT], [FONT=&quot]νομίζω[/FONT]
...[FONT=&quot]Μοιραστήκατε[/FONT] [FONT=&quot]ένα[/FONT] π[FONT=&quot]οτό[/FONT]: [FONT=&quot]με[/FONT] [FONT=&quot]τον[/FONT] [FONT=&quot]Γιάννη[/FONT]
...[FONT=&quot]Πήγατε[/FONT] [FONT=&quot]μαζί[/FONT] [FONT=&quot]σινεμά[/FONT]:[FONT=&quot]με[/FONT] [FONT=&quot]την[/FONT] [FONT=&quot]ξαδέρφη[/FONT] [FONT=&quot]μου[/FONT]
...[FONT=&quot]Πήγατε[/FONT] [FONT=&quot]μαζί[/FONT] [FONT=&quot]στο[/FONT] Mall:... [FONT=&quot]..[/FONT] [FONT=&quot]δεν[/FONT] [FONT=&quot]έχουμε[/FONT] ..
...[FONT=&quot]Σας[/FONT] [FONT=&quot]έβαλε[/FONT] [FONT=&quot]τις[/FONT] [FONT=&quot]φωνές[/FONT]:[FONT=&quot]ο[/FONT] [FONT=&quot]αδερφός[/FONT] [FONT=&quot]μου[/FONT] [FONT=&quot]για[/FONT] [FONT=&quot]το[/FONT] π[FONT=&quot]ρο[/FONT]...
...[FONT=&quot]Σας[/FONT] [FONT=&quot]έστειλε[/FONT] [FONT=&quot]ένα[/FONT] mail: [FONT=&quot]ενα[/FONT] [FONT=&quot]site[/FONT] [FONT=&quot]για[/FONT] [FONT=&quot]anime!!!!![/FONT]
[FONT=&quot]Έχετε[/FONT] π[FONT=&quot]οτέ[/FONT]...
...[FONT=&quot]Ερωτευτεί[/FONT] [FONT=&quot]κά[/FONT]π[FONT=&quot]οιον[/FONT] π[FONT=&quot]ου[/FONT] [FONT=&quot]δεν[/FONT] [FONT=&quot]του[/FONT]/[FONT=&quot]της[/FONT] [FONT=&quot]αρέσατε[/FONT];1 [FONT=&quot]στο[/FONT] [FONT=&quot]δημοτικό[/FONT](5 [FONT=&quot]χρόνια τράβηξε η [/FONT] [FONT=&quot]βαλίτσα[/FONT])[FONT=&quot] και 1 στο γυμνάσιο[/FONT]
...[FONT=&quot]Εί[/FONT]π[FONT=&quot]ατε[/FONT] "[FONT=&quot]σ[/FONT]'[FONT=&quot]αγα[/FONT]π[FONT=&quot]ώ[/FONT]" [FONT=&quot]και[/FONT] [FONT=&quot]το[/FONT] [FONT=&quot]εννοούσατε[/FONT];[FONT=&quot] …ναι σε 1 μόνο άτομο[/FONT]
...[FONT=&quot]Μαλώσει[/FONT] [FONT=&quot]με[/FONT] [FONT=&quot]το[/FONT] [FONT=&quot]κατοικίδιο[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT];[FONT=&quot]… με τις γάτες μου?! Αυτές μαλώνουν συνέχεια μεταξύ τους[/FONT]
...[FONT=&quot]Πάει[/FONT] [FONT=&quot]στην[/FONT] [FONT=&quot]Αμερική[/FONT];[FONT=&quot].. κάποια στιγμή θα πάω![/FONT]
...[FONT=&quot]Πάει[/FONT] [FONT=&quot]στην[/FONT] [FONT=&quot]Κίνα[/FONT];[FONT=&quot].. οι γονείς μου.. εγώ είχα σχολείο..[/FONT]
...[FONT=&quot]Χορέψει[/FONT] [FONT=&quot]γυμνή[/FONT]/[FONT=&quot]ός[/FONT];[FONT=&quot]… μπααα[/FONT]
...[FONT=&quot]αγα[/FONT]π[FONT=&quot]ήσει[/FONT];[FONT=&quot] ναι![/FONT]
...[FONT=&quot]κάνει[/FONT] [FONT=&quot]κά[/FONT]π[FONT=&quot]οιον[/FONT] [FONT=&quot]μ[/FONT]π[FONT=&quot]άνιο[/FONT];[FONT=&quot] Ναι![/FONT]
...[FONT=&quot]Κα[/FONT]π[FONT=&quot]νίσει[/FONT];[FONT=&quot] ναι![/FONT]
...[FONT=&quot]Κάνει[/FONT] bunjee jumping;[FONT=&quot].. οοοοχιιιιιιιιιιι…(ζζντουπ!)[/FONT]
...[FONT=&quot]Κάνει[/FONT] [FONT=&quot]εμετό[/FONT] [FONT=&quot]ε[/FONT]π[FONT=&quot]ίτηδες[/FONT];[FONT=&quot].. ναι[/FONT]
...[FONT=&quot]Κλάψει[/FONT] [FONT=&quot]ε[/FONT]π[FONT=&quot]ίτηδες[/FONT] [FONT=&quot]για[/FONT] [FONT=&quot]να[/FONT] [FONT=&quot]γλιτώσετε[/FONT] [FONT=&quot]α[/FONT]π[FONT=&quot]ο[/FONT] [FONT=&quot]κά[/FONT]π[FONT=&quot]οιο[/FONT] π[FONT=&quot]ρόβλημα[/FONT];[FONT=&quot] .. δύσκολα κλαίω ,αν δεν έχω κάποιο έντονο συναισθηματικό ερέθισμα…! [/FONT]
...[FONT=&quot]Κλάψει[/FONT] [FONT=&quot]ε[/FONT]π[FONT=&quot]ειδή[/FONT] π[FONT=&quot]έθανε[/FONT] [FONT=&quot]κά[/FONT]π[FONT=&quot]οιος[/FONT];[FONT=&quot].. ναι[/FONT]
...[FONT=&quot]Ερωτευτεί[/FONT] [FONT=&quot]τον[/FONT] [FONT=&quot]κολλητό[/FONT]/[FONT=&quot]κολλητή[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT];[FONT=&quot].. οχι[/FONT]
...[FONT=&quot]Ευχηθεί[/FONT] [FONT=&quot]να[/FONT] [FONT=&quot]ανήκετε[/FONT] [FONT=&quot]στο[/FONT] [FONT=&quot]αντίθετο[/FONT] [FONT=&quot]φύλο[/FONT];[FONT=&quot]… όταν ήμουν ποιο μικρή για να με έχουν οι γονείς μου ποιο ʽελεύθερη ʼ[/FONT]
...[FONT=&quot]Ευχηθεί[/FONT] [FONT=&quot]να[/FONT] [FONT=&quot]ήσασταν[/FONT] [FONT=&quot]νεότερος[/FONT];[FONT=&quot]… μακάρι να σταματούσα στην ηλικία που είμαι!! [/FONT]

[FONT=&quot]Αγα[/FONT]π[FONT=&quot]ημένα[/FONT]:
[FONT=&quot]Δωμάτιο[/FONT] [FONT=&quot]στο[/FONT] [FONT=&quot]σ[/FONT]π[FONT=&quot]ίτι[/FONT]:[FONT=&quot] .. το δωμάτιό μου!! Το λατρεύω!![/FONT]
[FONT=&quot]Μουσική[/FONT]:[FONT=&quot] τα πάντα.. αλλά κυρίως έντεχνο-ροκ, και πολύ ορχηστρικά ,σονέτα κ.λπ. [/FONT]
[FONT=&quot]Συγκρότημα[/FONT]:[FONT=&quot].. δεν φανατίζομαι γενικά με κάτι… διάφορα[/FONT]
[FONT=&quot]Χρώμα[/FONT]:[FONT=&quot] μου αρέσουν τα ʽρομαντικά-ήρεμα ʼ χρώματα, αποχρώσεις μωβ, λιλά, τιρκουάζ, [/FONT]
[FONT=&quot]Άρωμα[/FONT]:[FONT=&quot] αυτόν τον καιρό ένα καθημερινό της [/FONT][FONT=&quot]Benetton[/FONT][FONT=&quot]και ποιο επίσημο το [/FONT][FONT=&quot]femme[/FONT]
[FONT=&quot]Μήνας[/FONT]:[FONT=&quot] Ιούνιος που έχω και γενέθλια [/FONT]
[FONT=&quot]Φαγητό[/FONT]:[FONT=&quot] μου αρέσουν τα ζυμαρικά και πρόσφατα με μύησαν στο κινέζικο![/FONT]
[FONT=&quot]Γυναικείο[/FONT] [FONT=&quot]όνομα[/FONT]:[FONT=&quot] δεν έχω κάτι συγκεκριμένο[/FONT]
[FONT=&quot]Σχολικά[/FONT] [FONT=&quot]μαθήματα[/FONT]:[FONT=&quot] δεν έκανα εξαιρέσεις [/FONT]
[FONT=&quot]Ζώο[/FONT]:[FONT=&quot] λύκος, σκύλος αλλά όλα τα αγαπώ[/FONT]

[FONT=&quot]Την[/FONT][FONT=&quot]τελευταία[/FONT][FONT=&quot]εβδομάδα[/FONT]...
...[FONT=&quot]κλάψατε[/FONT];[FONT=&quot] όχι. Ειμαι πολύ καλά!![/FONT]
...[FONT=&quot]αγοράσατε[/FONT] [FONT=&quot]κάτι[/FONT];[FONT=&quot] ρούχα[/FONT]
...[FONT=&quot]αρρωστήσατε[/FONT];[FONT=&quot] όχι!!( κτύπα ξύλο)[/FONT]
...[FONT=&quot]τραγουδήσατε[/FONT];[FONT=&quot] κάθε μέρα!!μου αρέσουν οι γιορτές![/FONT]
...[FONT=&quot]θελήσατε[/FONT] [FONT=&quot]να[/FONT] π[FONT=&quot]είτε[/FONT] [FONT=&quot]σε[/FONT] [FONT=&quot]κά[/FONT]π[FONT=&quot]οιον[/FONT] [FONT=&quot]ότι[/FONT] [FONT=&quot]τον[/FONT] [FONT=&quot]αγα[/FONT]π[FONT=&quot]άτε[/FONT];[FONT=&quot]… ίσως.. μπορεί.. δεν ξέρω..[/FONT]
...[FONT=&quot]Γνωρίσατε[/FONT] [FONT=&quot]κά[/FONT]π[FONT=&quot]οιον[/FONT];[FONT=&quot] Μπα…[/FONT]
...[FONT=&quot]Σας[/FONT] [FONT=&quot]έλειψε[/FONT] [FONT=&quot]κά[/FONT]π[FONT=&quot]οιος[/FONT];[FONT=&quot] Το αγοράκι μου[/FONT]
...[FONT=&quot]Αγκαλιάσατε[/FONT] [FONT=&quot]κά[/FONT]π[FONT=&quot]οιον[/FONT];[FONT=&quot] Την γιαγιά και τους γονείς μου[/FONT]
...[FONT=&quot]Φιλήσατε[/FONT] [FONT=&quot]κά[/FONT]π[FONT=&quot]οιον[/FONT];[FONT=&quot] Στο στόμα όχι, στο μάγουλο αρκετούς.. για να χαιρετίσω.. τους γονείς μου .. κλπ [/FONT]

[FONT=&quot]Είστε[/FONT]...
...[FONT=&quot]άτομο[/FONT] [FONT=&quot]με[/FONT] [FONT=&quot]κατανόηση[/FONT];[FONT=&quot].. από ότι μου έχουν πει..ναι[/FONT]
...[FONT=&quot]Εγωιστής[/FONT];[FONT=&quot]… στο φυσιολογικό[/FONT]
...[FONT=&quot]Ανασφαλής[/FONT];[FONT=&quot]… εξαρτάται [/FONT]
...[FONT=&quot]Πεινασμένος[/FONT];[FONT=&quot].. μπααα[/FONT]
...[FONT=&quot]Ευφυής[/FONT];[FONT=&quot]…..?[/FONT]
...[FONT=&quot]Οργανωμένος[/FONT];[FONT=&quot]…. εξαρτάται.. σε θέματα μαθημάτων ίσως σε θέματα σχέσεων ανάλογα την σχέση[/FONT]
...[FONT=&quot]Υγιής[/FONT];[FONT=&quot] θα έλεγα ναι.. ( αλλά να κάνω εξετάσεις όλο και κάτι θα δείξουν)[/FONT]
...[FONT=&quot]Ντρο[/FONT]π[FONT=&quot]αλός[/FONT];[FONT=&quot].. ανάλογα τον άνθρωπο.. και μετά το θέμα.[/FONT]
...[FONT=&quot]Δύσκολος[/FONT] [FONT=&quot]άνθρω[/FONT]π[FONT=&quot]ος[/FONT];[FONT=&quot]…. δεν νομίζω [/FONT]
...[FONT=&quot]Άνθρω[/FONT]π[FONT=&quot]ος[/FONT] π[FONT=&quot]ου[/FONT] [FONT=&quot]βαριέται[/FONT] [FONT=&quot]εύκολα[/FONT];[FONT=&quot].. γενικά όχι.. αλλά μου αρέσει να ασχολούμαι με διάφορα..![/FONT]
...[FONT=&quot]Άνθρω[/FONT]π[FONT=&quot]ος[/FONT] [FONT=&quot]με[/FONT] [FONT=&quot]εμμονές[/FONT];[FONT=&quot]… ίσως κάποιες.. μικρές[/FONT]
...[FONT=&quot]Λυ[/FONT]π[FONT=&quot]ημένος[/FONT];[FONT=&quot].. όχι[/FONT]
...[FONT=&quot]Χαρούμενος[/FONT];[FONT=&quot]. συνήθως [/FONT]
...[FONT=&quot]Άνθρω[/FONT]π[FONT=&quot]ος[/FONT] π[FONT=&quot]ου[/FONT] [FONT=&quot]εμ[/FONT]π[FONT=&quot]ιστεύεται[/FONT] [FONT=&quot]εύκολα[/FONT];[FONT=&quot]… μεσαία πράγματα.. πάντα κρατάω μια πισινή [/FONT]

[FONT=&quot]Ποιόν[/FONT][FONT=&quot]θέλετε[/FONT][FONT=&quot]να[/FONT]...
...[FONT=&quot]σκοτώσετε[/FONT];[FONT=&quot]… προς το παρόν μια γειτόνισσα…[/FONT]
...[FONT=&quot]χαστουκίσετε[/FONT];[FONT=&quot].. την γειτόνισσα..[/FONT]
...[FONT=&quot]κάνετε[/FONT] [FONT=&quot]σεξ[/FONT] [FONT=&quot]μαζί[/FONT] [FONT=&quot]του[/FONT];[FONT=&quot].. αυτός που θα ήθελα είναι μαζί μου [/FONT]
[FONT=&quot]Τί[/FONT][FONT=&quot]είναι[/FONT][FONT=&quot]καλύτερο[/FONT];
Coca cola [FONT=&quot]ή[/FONT] Pepsi;[FONT=&quot] Χάλια και τα 2[/FONT]
[FONT=&quot]Λουλούδια[/FONT] [FONT=&quot]ή[/FONT] [FONT=&quot]γλυκά[/FONT];[FONT=&quot].. Λουλούδια![/FONT]
[FONT=&quot]Ψηλός[/FONT] [FONT=&quot]ή[/FONT] [FONT=&quot]κοντός[/FONT];[FONT=&quot] Στη μέση[/FONT]

[FONT=&quot]Αριθμός[/FONT]
[FONT=&quot]Φορών[/FONT] π[FONT=&quot]ου[/FONT] [FONT=&quot]ράγισε[/FONT] [FONT=&quot]η[/FONT] [FONT=&quot]καρδιά[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT]:[FONT=&quot] στα σοβαρά και για κάτι ώριμο 1.. για μ****ς θα έλεγα 2[/FONT]
[FONT=&quot]Των[/FONT] CD π[FONT=&quot]ου[/FONT] [FONT=&quot]έχετε[/FONT]:[FONT=&quot].. που να μετράω[/FONT]
[FONT=&quot]Ουλών[/FONT] [FONT=&quot]στο[/FONT] [FONT=&quot]σώμα[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT]:[FONT=&quot] κάτι ανεπαίσθητο στο γόνατο (παιδικές αταξίες )[/FONT]

[FONT=&quot]Άλλες[/FONT][FONT=&quot]ερωτήσεις[/FONT]
[FONT=&quot]Είστε[/FONT] [FONT=&quot]ερωτευμένος[/FONT]/[FONT=&quot]η[/FONT];[FONT=&quot] πραγματικά δεν ξέρω…![/FONT]
[FONT=&quot]Τι[/FONT] [FONT=&quot]διαβάζετε[/FONT] [FONT=&quot]αυτό[/FONT] [FONT=&quot]τον[/FONT] [FONT=&quot]καιρό[/FONT];[FONT=&quot] τους Οδοιπόρους της καρδιάς από Εύα Ομηρόλη [/FONT]
[FONT=&quot]Η[/FONT] π[FONT=&quot]ιο[/FONT] [FONT=&quot]άσχημη[/FONT] [FONT=&quot]στιγμή[/FONT] [FONT=&quot]της[/FONT] [FONT=&quot]ζωής[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT]:[FONT=&quot].. δεν θέλω να πω..[/FONT]
[FONT=&quot]Πως[/FONT] [FONT=&quot]θα[/FONT] [FONT=&quot]ονομάζατε[/FONT] [FONT=&quot]τον[/FONT] [FONT=&quot]γιό[/FONT]/[FONT=&quot]κόρη[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT];[FONT=&quot] Όταν κάνω θα δω..![/FONT]
[FONT=&quot]Κοιμάστε[/FONT] [FONT=&quot]με[/FONT] [FONT=&quot]λούτρινο[/FONT] [FONT=&quot]ζωάκι[/FONT];[FONT=&quot] Το χειμώνα αρκετές φορές[/FONT]
[FONT=&quot]Τι[/FONT] [FONT=&quot]είναι[/FONT] [FONT=&quot]κάτω[/FONT] [FONT=&quot]α[/FONT]π[FONT=&quot]ο[/FONT] [FONT=&quot]το[/FONT] [FONT=&quot]κρεβάτι[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT];[FONT=&quot].. τα πλακάκια [/FONT]
[FONT=&quot]Ποιό[/FONT] [FONT=&quot]σ[/FONT]π[FONT=&quot]ορ[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT] [FONT=&quot]αρέσει[/FONT] [FONT=&quot]να[/FONT] [FONT=&quot]βλέ[/FONT]π[FONT=&quot]ετε[/FONT];[FONT=&quot] Ενόργανη. Καλλιτεχνικό πατινάζ [/FONT]
[FONT=&quot]Μελλοντικά[/FONT] [FONT=&quot]σχέδια[/FONT];[FONT=&quot]… να προοδέψω στην ζωή μου[/FONT]
[FONT=&quot]Έχετε[/FONT] π[FONT=&quot]άρει[/FONT] π[FONT=&quot]οτέ[/FONT] [FONT=&quot]ναρκωτικά[/FONT];[FONT=&quot] ποτέ[/FONT]
[FONT=&quot]Πίνετε[/FONT];[FONT=&quot] Άμα βγω με παρέα ναι αλλά ως εκεί που αντέχω [/FONT]
[FONT=&quot]Ποιός[/FONT] [FONT=&quot]είναι[/FONT] [FONT=&quot]ο[/FONT] [FONT=&quot]μεγαλύτερος[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT] [FONT=&quot]φόβος[/FONT];[FONT=&quot]…. προς το παρόν δεν έχω συνειδητοποιήσει κάτι [/FONT]
[FONT=&quot]Που[/FONT] [FONT=&quot]θέλετε[/FONT] [FONT=&quot]να[/FONT] π[FONT=&quot]αντρευτείτε[/FONT];[FONT=&quot]… όπου τύχει [/FONT]
[FONT=&quot]Ποιόν[/FONT] [FONT=&quot]μισείτε[/FONT] π[FONT=&quot]ραγματικά[/FONT];[FONT=&quot]… τη γειτόνισσα [/FONT]
[FONT=&quot]Οδηγείτε[/FONT];[FONT=&quot] Ναι!![/FONT]
[FONT=&quot]Δουλεύετε[/FONT];[FONT=&quot] οχι[/FONT]
[FONT=&quot]Σας[/FONT] [FONT=&quot]αρέσει[/FONT] [FONT=&quot]να[/FONT] [FONT=&quot]βρίσκεστε[/FONT] [FONT=&quot]ανάμεσα[/FONT] [FONT=&quot]σε[/FONT] [FONT=&quot]ανθρώ[/FONT]π[FONT=&quot]ους[/FONT];[FONT=&quot] Αν είναι ευχάριστα άτομα ναι ( αν δεν είναι οκ απλά περιμένω να περάσει η ώρα )[/FONT]
[FONT=&quot]Έχετε[/FONT] [FONT=&quot]κλάψει[/FONT] π[FONT=&quot]οτέ[/FONT] [FONT=&quot]για[/FONT] [FONT=&quot]κάτι[/FONT] π[FONT=&quot]ου[/FONT] [FONT=&quot]έκανε[/FONT] [FONT=&quot]ένας[/FONT] [FONT=&quot]εκ[/FONT]π[FONT=&quot]ρόσω[/FONT]π[FONT=&quot]ος[/FONT] [FONT=&quot]του[/FONT] [FONT=&quot]αντίθετου[/FONT] [FONT=&quot]φύλου[/FONT] ([FONT=&quot]ή[/FONT] [FONT=&quot]του[/FONT] [FONT=&quot]ίδιου[/FONT] [FONT=&quot]αν[/FONT] [FONT=&quot]είστε[/FONT] [FONT=&quot]ομοφυλόφιλος[/FONT]/[FONT=&quot]η[/FONT]);[FONT=&quot]… θα έλεγα ναι[/FONT]
[FONT=&quot]Υ[/FONT]π[FONT=&quot]άρχει[/FONT] [FONT=&quot]ένας[/FONT] [FONT=&quot]συγκεκριμένος[/FONT] [FONT=&quot]τύ[/FONT]π[FONT=&quot]ος[/FONT] [FONT=&quot]ανθρώ[/FONT]π[FONT=&quot]ου[/FONT] π[FONT=&quot]ου[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT] [FONT=&quot]τραβά[/FONT] [FONT=&quot]το[/FONT] [FONT=&quot]ερωτικό[/FONT] [FONT=&quot]ενδιαφέρον[/FONT];[FONT=&quot]… κάτι συγκεκριμένο όχι… αυτά δεν τα βάζω σε καλούπι[/FONT]
[FONT=&quot]Θέλετε[/FONT] [FONT=&quot]κά[/FONT]π[FONT=&quot]οιον[/FONT] π[FONT=&quot]ου[/FONT] [FONT=&quot]δεν[/FONT] [FONT=&quot]έχετε[/FONT] [FONT=&quot]τώρα[/FONT];[FONT=&quot].. όχι, ότι θέλω το έχω[/FONT]
[FONT=&quot]Νιώθετε[/FONT] [FONT=&quot]μόνος[/FONT] [FONT=&quot]αυτή[/FONT] [FONT=&quot]τη[/FONT] [FONT=&quot]στιγμή[/FONT];[FONT=&quot].. οχι[/FONT]
[FONT=&quot]Τραγούδι[/FONT] π[FONT=&quot]ου[/FONT] [FONT=&quot]κολλάει[/FONT] [FONT=&quot]στο[/FONT] [FONT=&quot]κεφάλι[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT] [FONT=&quot]συχνά[/FONT];[FONT=&quot].. τελευταία το [/FONT][FONT=&quot]lemon[/FONT][FONT=&quot]tree[/FONT][FONT=&quot]από [/FONT][FONT=&quot]Fools[/FONT][FONT=&quot]Garden[/FONT]
[FONT=&quot]Θέλετε[/FONT] [FONT=&quot]να[/FONT] π[FONT=&quot]αντρευτείτε[/FONT];.. [FONT=&quot]κάποια στιγμή, γιατί όχι[/FONT]
[FONT=&quot]Θέλετε[/FONT] π[FONT=&quot]αιδιά[/FONT];[FONT=&quot] Δεν είναι πάντως και ότι δεν θέλω.[/FONT]
[FONT=&quot]Τι[/FONT] [FONT=&quot]κάνετε[/FONT] [FONT=&quot]το[/FONT] π[FONT=&quot]ρωί[/FONT];[FONT=&quot].. μισή ώρα για να σηκωθώ γιατί χουζουρύω..[/FONT]
[FONT=&quot]Η[/FONT] [FONT=&quot]αγά[/FONT]π[FONT=&quot]η[/FONT] [FONT=&quot]είναι[/FONT]...[FONT=&quot]... .. (ακόμα μαθαίνω… αλλά και αν γράψω αυτό που θέλω.. δεν νομίζω να με φτάσει η οθόνη : [/FONT][FONT=&quot]p[/FONT][FONT=&quot])[/FONT]
[FONT=&quot]Παίζετε[/FONT]...[FONT=&quot]... διάφορα παιχνίδια [/FONT]
[FONT=&quot]Τι[/FONT] π[FONT=&quot]ροσέχετε[/FONT] π[FONT=&quot]ρώτα[/FONT] [FONT=&quot]σε[/FONT] [FONT=&quot]κά[/FONT]π[FONT=&quot]οιον[/FONT] [FONT=&quot]του[/FONT] [FONT=&quot]άλλου[/FONT] [FONT=&quot]φύλου[/FONT] ([FONT=&quot]ή[/FONT] [FONT=&quot]του[/FONT] [FONT=&quot]ίδιου[/FONT] [FONT=&quot]αν[/FONT] [FONT=&quot]είστε[/FONT] [FONT=&quot]ομοφυλόφιλος[/FONT]/[FONT=&quot]η[/FONT])[FONT=&quot].. ότι με τραβήξει πρώτο πάνω του.. αλλα γενικά μου αρέσουν τα βλέμματα και ο τρόπος που κινείται κάποιος [/FONT]
[FONT=&quot]Τι[/FONT] [FONT=&quot]σαμ[/FONT]π[FONT=&quot]ουάν[/FONT] [FONT=&quot]χρησιμο[/FONT]π[FONT=&quot]οιείτε[/FONT];[FONT=&quot].. διάφορα .. αλλά μου αρέσουν τα Χερμπαλ[/FONT]
[FONT=&quot]Τι[/FONT] [FONT=&quot]ακούτε[/FONT] [FONT=&quot]αυτή[/FONT] [FONT=&quot]τη[/FONT] [FONT=&quot]στιγμή[/FONT];[FONT=&quot]… τους ηθοποιούς από ένα σιριαλ που βλέπει η μαμά μου[/FONT]
[FONT=&quot]Ποιό[/FONT] [FONT=&quot]είναι[/FONT] [FONT=&quot]το[/FONT] [FONT=&quot]τελευταίο[/FONT] [FONT=&quot]άτομο[/FONT] π[FONT=&quot]ου[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT] π[FONT=&quot]ήρε[/FONT] [FONT=&quot]τηλέφωνο[/FONT];[FONT=&quot]… ένας φίλος μου να μου ευχηθεί [/FONT]
[FONT=&quot]Πόσοι[/FONT] [FONT=&quot]φίλοι[/FONT] [FONT=&quot]σας[/FONT] [FONT=&quot]είναι[/FONT] online [FONT=&quot]στο[/FONT] msn [FONT=&quot]τώρα[/FONT];[FONT=&quot]… σε [/FONT][FONT=&quot]msn[/FONT][FONT=&quot] 8 ον και 27 οφ[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CoffeeBlack

Νεοφερμένος

Η CoffeeBlack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Το τελευταίο άτομο που...
...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: Ο πρώην.
...Σας είδε να κλαίτε: Η μαμά μου και ο αδερφός μου.
...Μοιραστήκατε ένα ποτό: Μια φίλη.
...Πήγατε μαζί σινεμά: Άλλη φίλη.
...Πήγατε μαζί στο Mall: Δεν έχω πάει στο Mall... Πήγα στo Mediterranean Cosmos, πιάνεται? Με μεγάλη παρέα.
...Σας έβαλε τις φωνές: Πάλι η μαμά (όταν με είδε να κλαιω).
...Σας έστειλε ένα mail: Το e-steki.

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε; Μια και δυό?
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε; Μόνο στους δικούς μου και το λέω συνέχεια!
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας; Με την τρελή την γάτα μου κάθε μέρα.
...Πάει στην Αμερική; Όχι, αλλά θα το προγραμματίσω...
...Πάει στην Κίνα; Όχι, αλλά και αυτο θα το προγραμματίσω.
...Χορέψει γυμνή/ός; Ναι, αλλά ήμουν μόνη στο σπίτι...
...αγαπήσει; Εκτός από την οικογένειά μου? Δεν νομίζω...
...κάνει κάποιον μπάνιο; Τα ζωάκια μου (σκυλο, γάτα και την...ξαδέρφη μου :P).
...Καπνίσει; Καπνίζω.
...Κάνει bunjee jumping; Όχι, έχω υψοφοβία.
...Κάνει εμετό επίτηδες; Μια φορά που είχα πιεί όλο τον Βόσπορο...
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα; Ποτέ!
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος; Αν δεν κλάψω σ'αυτή την περίπτωση, πότε να κλάψω?
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας; Δυστυχώς ναι, την πάτησα μαζί του και έπαψε να είναι κολλητός μου.:(
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο; Κάθε μήνα, σε συγκεκριμένες μέρες, σκέφτομαι τι τυχεροί που είναι οι άντρες.
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος; Προς το παρόν όχι.

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι: Το σαλόνι μου.
Μουσική: Alternative rock, Indie rock, Indie pop, Rock.
Συγκρότημα: James, Puressence, Pulp, The Smashing Pumpkins, Oasis.
Χρώμα: Μπορντωβυσσινοκόκκινο (φάε την σκόνη μου Δέσποινα Μ.).
Άρωμα: Της βροχής, βερνίκια, αγιόκλιμα. Από κολώνιες (αν αυτό εννοείται με τη λέξη άρωμα) Black Orchid-Tom Ford, Fuel For Life-Diesel, London (men)-Burberry.
Μήνας: Αύγουστος.
Φαγητό: Μύδια να 'ναι και όπως να 'ναι. Τηγανητά, σαγανάκι, μυδοπίλαφο κ.α.
Γυναικείο όνομα: Φοίβη.
Σχολικά μαθήματα: Βιολογία, έκθεση.
Ζώο: Οποιοδήποτε με 4 πατουσάκια.

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε; Ναι.
...αγοράσατε κάτι; Πολλά. Πάρα πολλά. Ίσως υπερβολικά πολλά...
...αρρωστήσατε; Μπα, έχω καλό ανοσοποιητικό!
...τραγουδήσατε; Κάθε μέρα τραγουδάω. Κάνω πρόβες για το Χ-Factor (αστειεύομαι,:D βεβαίως, βεβαίως...).
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε; Ναι και το είπα.
...Γνωρίσατε κάποιον; Όχι.
...Σας έλειψε κάποιος; Ο εαυτός μου.
...Αγκαλιάσατε κάποιον; Τους δικούς μου, που είχα καιρό να τους δω, φίλους, γνωστούς, γενικά είμαι φαν της αγκαλιάς!
...Φιλήσατε κάποιον; Πολλούς, μερικούς επειδή έτσι ένιωθα, τους περισσότερους όμως για το τυπικό... :/:

Είστε...
...άτομο με κατανόηση; Έτσι πιστεύω.
...Εγωιστής; Έτσι μου λένε...
...Ανασφαλής; Αρκετά.
...Πεινασμένος; Κυριολεκτικά, όχι. Μεταφορικά, συνέχεια.
...Ευφυής; Δεν γνωρίζω, δεν απαντώ (είμαι πάντως μετριόφρων...).
...Οργανωμένος; Όχι όσο θα ήθελα.
...Υγιής; Απ'όσο ξέρω...ναι.
...Ντροπαλός; Αναλόγως το ποιόν έχω απέναντί μου.
...Δύσκολος άνθρωπος; Οι κακές γλώσσες θα πούν πως, ναι, είμαι. Πολύ φοβάμαι όμως, ότι και οι καλές το ίδιο θα πουν...
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα; Πολύ εύκολα όμως...
...Άνθρωπος με εμμονές; Αυτό θέλει σκέψη...:hmm:
...Λυπημένος; Αυτή τη στιγμή όχι. Σε λίγο μπορεί να είμαι, γιατί είμαι λίγο (όσο πατάει η γάτα) κυκλοθυμική...
...Χαρούμενος; Θα τολμούσα να πω, ναι. Είναι και η προαναφερθείσα κυκλοθυμία βλέπετε...
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα; Ναι και γι 'αυτό την έχω πατήσει αμέτρητες φορές. Όμως που θα πάει, θα το μάθω το μάθημά μου...

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε; Την ώρα μου...
...χαστουκίσετε; Εμένα, μπας και συνέλθω.
...κάνετε σεξ μαζί του; HughJackman!:inlove:
Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi;Fanta.
Λουλούδια ή γλυκά; Γλυκά ( και ας παχαίνουν...)
Ψηλός ή κοντός; Ψηλός (το μεγάλο απωθημένο μου!).

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας: Μια, αλλά ήταν εκτεταμένο ράγισμα.
Των CD που έχετε: Δεν έχω πολλά, καμιά δεκαριά.
Ουλών στο σώμα σας: Από αυτές έχω αρκετές! Να 'ναι καλά το αδερφάκι μου, την μεγαλύτερη αυτός μου την έκανε (είναι στην πλάτη από ένα κατσαβίδι που μου κάρφωσε. Κατά βάθος όμως αγαπιόμαστε!) Τις υπόλοιπες τις οφείλω στην ατσουμπαλοσύνη μου και τους τετράποδους φίλους μου.

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η; Όχι.
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό; Saunders Εγχειρίδιο Κτηνιατρικής των Μικρών Ζώων.
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας: Όταν έφυγε η αγαπημένη μου γιαγιά.
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας; Μου αρέσουν από αντρικά Αλέξανδρος, Δημήτρης, Στέφανος, Αντώνης. Από γυναικεία Φαίδρα, Φοίβη, γενικά το Φ κάτι μου κάνει.
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι; Κοιμάμαι με αληθινό!
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας; Σκόνη, χνούδια, καμιά αράχνη...
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε; Volley.
Μελλοντικά σχέδια; Μακροπρόθεσμα δεν κάνω γιατί πάντα κάτι μου τα χαλάει. Βραχυπρόθεσμα να πάω ένα ταξιδάκι στη Γερμανία.
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά; Όχι.
Πίνετε; Όταν βγαίνω.
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος; Να μην επιτύχω επαγγελματικά, να πάθουν κάτι κακό ή να χάσω αγαπημένα μου πρόσωπα.
Που θέλετε να παντρευτείτε; Δεν με νοιάζει, ακόμα και στην κόλαση, αρκεί να είμαι με αυτόν που αγαπώ.
Ποιόν μισείτε πραγματικά; Πραγματικά δεν μίσω κανέναν. Αλλά υπάρχουν αρκετοί που δεν συμπαθώ.
Οδηγείτε; Ναι, τους άλλους στην τρέλα.
Δουλεύετε; Όχι, αλλά ελπίζω να αρχίσω αφού πάρω πτυχίο.
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους; Όχι όλη την ώρα. Αν δεν μείνω και λίγο μόνη, ολομόναχη, απομονωμένη από όλους και από όλα, νομίζω θα τρελαθώ!
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η); Όποιος δεν το έχει κάνει να σηκώσει το χέρι.
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον; Όχι, δεν θα το 'λεγα. Σε κάθε άτομο με ελκύει και κάτι διαφορετικό. Και αυτή η διαφορέτικότητα είναι που με εξιτάρει.
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα; Αχχχχ, θέλω!
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή; Όχι!
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά; Κατά καιρούς διάφορα, συνήθως βλακειούλες, δεν έχω κάποιο συγκεκριμένο.
Θέλετε να παντρευτείτε; Δεν καίγομαι κι όλας. Αν συμβεί, έχει καλώς. Αν όχι, δεν θα σκάσω (αλλά θα με σκάσουν άλλοι).
Θέλετε παιδιά; Κάποια στιγμή στο μέλλον, ναι, θέλω.
Τι κάνετε το πρωί; Πίνω καφέ ακούγοντας μουσική και διαβάζοντας περιοδικό, βιβλίο κ.τ.λ. και μετά από 3/4 ακριβώς, ετοιμάζομαι και φεύγω για τη σχολή.
Η αγάπη είναι... 'Ελα μου ντε... Όποιος γνωρίζει ας με ενημερώσει και μένα...
Παίζετε... Με τις αντοχές μου.
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η) Το σύνολο, όχι κάτι συγκεκριμένο. Κλισέ, το ξέρω, αλλά και μεγάλη αλήθεια.
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε; Organics. Αυτό είναι για μένα (όπως λέει και στη διαφήμιση).
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή; Γκρίνια από τους γύρω μου. Με το που μπήκε ο καινούργιος χρόνος. Κρίμα...
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο; Η κολλητή μου.
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα; Ένας...Αλήθεια, που πήγαν οι υπόλοιποι?

Καλή χρονιά σε όλους, χρόνια πολλά και χρόνια καλά! Ευτυχισμένο το 2010!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για πάμε μία.

Το τελευταίο άτομο που...

...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: Λογικά κάποια πρώην.
...Σας είδε να κλαίτε: Δεν κάνω τέτοιες δημόσιες εμφανίσεις.
...Μοιραστήκατε ένα ποτό: Με το κολλητάρι
...Πήγατε μαζί σινεμά: Παίζει να 'ναι ακόμα η Ελένη! :P
...Πήγατε μαζί στο Mall: Η Αγγελική.
...Σας έβαλε τις φωνές: Ο πατέρας μου;
...Σας έστειλε ένα mail: Ο Γρηγόρης για ένα σεμινάριο της EESTEC.

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε; Ναι, αλλά σκέτο "μου άρεσε", δεν "ερωτεύτηκα".
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε; Ναι!
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας; Τα ψεύτικα μετράνε; :confused:
...Πάει στην Αμερική; Όχι.
...Πάει στην Κίνα; Όχι.
...Χορέψει γυμνή/ός; Όχι.
...αγαπήσει; Si.
...κάνει κάποιον μπάνιο; Όχι.
...Καπνίσει; Όχι, κι ελπίζω να μην χρειαστεί.
...Κάνει bunjee jumping; Όχι.
...Κάνει εμετό επίτηδες; Ιου... :mpliaks:
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα; Μετά το Δημοτικό τουλάχιστον ποτέ.
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος; Όχι.
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας; Όχι.
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο; Όχι, μ' αρέσω!
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος; Σε τέτοια ηλικία; Καλά είμαι.

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι: Το υπνοδωμάτιο.
Μουσική: Ελαφρύ / λίγο πιο βαρύ λαϊκό, μπαλάντες, καθώς και ξένα από '80s-'90s-Σήμερα.
Συγκρότημα: Δεν έχω προτίμηση.
Χρώμα: Μπλε
Άρωμα: Ένα της addidas αλλά δε θυμάμαι μάρκα.
Μήνας: Απρίλιος!
Φαγητό: Πολλά... παστίτσιο μάλλον;
Γυναικείο όνομα: Αλεξάνδρα - Κατερίνα - Αγγελική - Ελένη.
Πανεπιστημιακά μαθήματα: Λογική Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων (στο σχολείο δεν μ' άρεσε τίποτα)
Ζώο: Κοάλα :ΡΡΡΡ

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε; Όχι.
...αγοράσατε κάτι; Ένα πακέτο Soft Kings.
...αρρωστήσατε; Όχι.
...τραγουδήσατε; Ναι.
...θελήσατε να πείτε σε κάποια οτι την αγαπάτε; Ναι. Αλλά δεν νομίζω ότι αξίζει. ο_0
...Γνωρίσατε κάποιον; Ναι.
...Σας έλειψε κάποιος; Όχι.
...Αγκαλιάσατε κάποιον; Όχι.
...Φιλήσατε κάποιον; Όχι.

Είστε...
...άτομο με κατανόηση; Έτσι με λένε, εγώ τους πιστεύω.
...Εγωιστής; Γίνομαι κι απ' αυτό.
...Ανασφαλής; Όλοι μας έχουμε. But I'm workin' on it
...Πεινασμένος; Όχι, με τόσο φαγητό αυτές τις μέρες
...Ευφυής; Ναι.
...Οργανωμένος; Μέχρι αηδίας.
...Υγιής; Ελπίζω πως ναι.
...Ντροπαλός; Not any more.
...Δύσκολος άνθρωπος; Όχι, αλλά αρκετά ευέλικτος!!
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα; Συνήθως όχι.
...Άνθρωπος με εμμονές; Μια δυο τις έχω.
...Λυπημένος; Μπα.
...Χαρούμενος; Ναι, το προσπαθώ.
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα; Όχι, αν δεν περάσω τον άλλον από ιερά εξέταση.

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε; Κανένα. Όλοι αξίζουν να ζήσουν, ακόμα κι οι πιο άχρηστοι. :P
...χαστουκίσετε; Την Χριστίνα και την Εύη.
...κάνετε σεξ μαζί του; Keira Knightley από ξένες, Άννα-Μαρία Παπαχαραλάμπους από τις δικιές μας

Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi; Coca Cola
Λουλούδια ή γλυκά; Λουλούδια γιατί οι περισσότερες λένε ότι κάνουν δίαιτα 365 μέρες το χρόνο
Ψηλός ή κοντός; Μέτρια με λίγη ζάχαρη.

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας: Μία κι ελπίζω τελευταία
Των CD που έχετε: Έλα ντε
Ουλών στο σώμα σας: Κονόμησα μία από καρέκλα εργαστηρίου στο ΑΠΘ.

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η; Όχι
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό; Συστήματα Μικροϋπολογιστών, Μικροελεγκτές AVR και PIC
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας: Τις έχω σβήσει
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας; Δεν έχω αποφασίσει
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι; Όχι
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας; Σκόνη.
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε; Ποδόσφαιρο.
Μελλοντικά σχέδια; Τι θα φάω σήμερα;
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά; Όχι._
Πίνετε; Ναι
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος; Να μη μου πέσει ο ουρανός στο κεφάλι.
Που θέλετε να παντρευτείτε; Κάπου πρωτότυπα
Ποιόν μισείτε πραγματικά; Εσένα που έβαλες τόσες ερωτήσεις!
Οδηγείτε; Πλέον ναι
Δουλεύετε; Κατά καιρούς ναι, κυρίως σε συστήματα ασφαλείας.
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους; Ναι
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου; Ναι
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον; You could say so.
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα; Ναι
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή; Όχι
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά; Πολλά ανάλογα με την περίοδο
Θέλετε να παντρευτείτε; Τώρα όχι
Θέλετε παιδιά; Μάλλον ναι
Τι κάνετε το πρωί; Κοιμάμαι σαν γνήσιος φοιτητής
Η αγάπη είναι... Κόλαση και παράδεισος!
Παίζετε... Τάβλι, UNO, Taboo και γενικά ομαδικά πράματα
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου... Το πρόσωπο από εμφάνιση και αν έχει καλό χιούμορ.
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε; Ό,τι τύχει
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή; Morcheeba - Enjoy The Ride
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο; Η Μαίρη
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα; Βαριέμαι να κοιτάξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εσυ εχεις ξαναπαντησει!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ας απαντήσω και πάλι ύστερα από καιρό!

Το τελευταίο άτομο που...
...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: Ο φίλος μου.
...Σας είδε να κλαίτε: Η αδερφή μου.
...Μοιραστήκατε ένα ποτό: Η αδερφή μου κι οι κολλητές της.
...Πήγατε μαζί σινεμά: Με τον φίλο μου και τον Τζουλιάνο.
...Πήγατε μαζί στο Mall: Με τον φίλο μου, την κολλητή μου και τον φίλο της.
...Σας έβαλε τις φωνές: Η sis.
...Σας έστειλε ένα mail: Η καθηγήτριά μου για κάποια εργαστήρια.

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε; Στην εφηβεία συνέχεια!
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε; Ναι.
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας; Δεν έχω!
...Πάει στην Αμερική; Ναι.
...Πάει στην Κίνα; Δεν έχω, αλλά θέλω να πάω.
...Χορέψει γυμνή/ός; Ναι, αλλά όχι δημοσίως! :P
...αγαπήσει; Ναι.
...κάνει κάποιον μπάνιο; Ναι.
...Καπνίσει; Αρκετά παλιότερα.
...Κάνει bunjee jumping; Όχι.
...Κάνει εμετό επίτηδες; Έχω προσπαθήσει μεθυσμένη, αλλά φευ.
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα; Μικρή.
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος; Ναι.
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας; Τσιμπηματάκι προ αμνημονεύτων !
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο; Από περιέργεια.
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος; Ναι.

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι: Bedroom!
Μουσική: World, rock.
Συγκρότημα: The Doors.
Χρώμα: Μωβ, το καστανό των ματιών.
Άρωμα: Miss Sixty, Elixir.
Μήνας: Ιούλιος.
Φαγητό: Ψάρι ψητό με χόρτα, πατατοσαλάτα με τόνο home made, ινδικό, ντάκος.
Γυναικείο όνομα: Αρχαία ονόματα.
Σχολικά μαθήματα: Γεωγραφία, Λογοτεχνία, Λατινικά.
Ζώο: Δελφίνι .

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε; Ναι.
...αγοράσατε κάτι; Ναι.
...αρρωστήσατε; Όχι.
...τραγουδήσατε; Ναι.
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε; Και το έκανα .
...Γνωρίσατε κάποιον; Όχι.
...Σας έλειψε κάποιος; Ναι.
...Αγκαλιάσατε κάποιον; Ναι.
...Φιλήσατε κάποιον; Ναι.

Είστε...
...άτομο με κατανόηση; Ναι.
...Εγωιστής; Αρκετά.
...Ανασφαλής; Αρκετά.
...Πεινασμένος; Όχι.
...Ευφυής; Αρκετά.
...Οργανωμένος; Όχι.
...Υγιής; I hope so.
...Ντροπαλός; Λίγο.
...Δύσκολος άνθρωπος; Όχι.
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα; Ναι.
...Άνθρωπος με εμμονές; Ναι.
...Λυπημένος; Όχι συνήθως .
...Χαρούμενος; Αρκετά.
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα; Ναι.

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε; Κανένα.
...χαστουκίσετε; Κανένα.
...κάνετε σεξ μαζί του; Τον Gerald Butler ( και τον φίλο μου:P).

Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi; Coca-Cola.
Λουλούδια ή γλυκά; Both.
Ψηλός ή κοντός; Δεν έχω προτίμηση.

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας: 1-2.
Των CD που έχετε: Δεν ξέρω.
Ουλών στο σώμα σας: Το tattoo μου και 2-3 στο χέρι (τα καλά του επαγγέλματός μου:P).

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η; Ναι.
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό; Ψυχοπαθολογία και Πολυπολιτισμική Συμβουλευτική. Και ξεφυλλίζω λογοτεχνικά βιβλία και γυναικεία περιοδικά.
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας: Δεκέμβριος 2004.
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας; Δεν το έχω σκεφτεί.
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι; Όχι.
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας; Το συρόμενο βαλιτσάκι που παίρνω χειραποσκευή στα ταξίδια.
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε; Τίποτα ιδιαίτερα. Συγχρονισμένη κολύμβηση και πατινάζ περισσότερα.
Μελλοντικά σχέδια; Οργάνωση και ταξίδια!
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά; Όχι,
Πίνετε; Ναι, socially.
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος; Αρρώστιες!
Που θέλετε να παντρευτείτε; Στο Δημαρχείο Ξυλοκάστρου στο πευκόδασος.
Ποιόν μισείτε πραγματικά; Κανένα.
Οδηγείτε; Όχι.
Δουλεύετε; Έτσι λέω!
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους; Συνήθως.
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η); Ναι.
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον; Συνήθως μου αρέσουν οι μελαχρινοί.
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα; Όχι.
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή; Δεν ξέρω.
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά; I am a Gummy Bear.:P
Θέλετε να παντρευτείτε; Όχι απαραιτήτως.
Θέλετε παιδιά; Ναι.
Τι κάνετε το πρωί; Ανάλογα.
Η αγάπη είναι... ευτυχία.
Παίζετε... taboo.
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η) Βλέμμα, χαμόγελο, στυλ.
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε; Head and Shoulders (έχω πιτυρίδα, τι να κάνω?:P).
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή; Την αδερφή μου και την γιαγιά μου.
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο; Η αδερφή μου.
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα;
Είμαι off.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Το τελευταίο άτομο που...
...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: Βηθλεεμ.
...Σας είδε να κλαίτε: Μαμα.
...Μοιραστήκατε ένα ποτό: Γιωργος.
...Πήγατε μαζί σινεμά: Νικος.
...Πήγατε μαζί στο Mall: Νικος,Βηθλεεμ και Ζωη.
...Σας έβαλε τις φωνές: Μαμα.
...Σας έστειλε ένα mail: Γιωργος.

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε; Ναι.
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε; Ναι.
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας; Οχι.
...Πάει στην Αμερική; Οχι.
...Πάει στην Κίνα; Οχι.
...Χορέψει γυμνή/ός; Μπα.
...αγαπήσει; Ναι.
...κάνει κάποιον μπάνιο; Ναι.
...Καπνίσει; Ναι.
...Κάνει bunjee jumping; Οχι.
...Κάνει εμετό επίτηδες; Οχι.
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα; Ναι.
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος; Ναι.Πολλες φορες.
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας; Οχι.
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο; Ναι.
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος; Οχι.

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι: Το δωματειο μου.
Μουσική: Καμια.
Συγκρότημα: Κανενα.
Χρώμα: Μαυρο ελεγα.Κοκκινο και μωβ θα πω τωρα.
Άρωμα: Hypnotic poison και ενα που μυριζει μπισκοτο.
Μήνας: Δεν εχω.
Φαγητό: Δεν εχω.
Γυναικείο όνομα: Πολλα.
Σχολικά μαθήματα: Μαθηματικα.
Ζώο: Βηθλεεμ.

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε; Ναι.
...αγοράσατε κάτι; Ναι.
...αρρωστήσατε; Ναι.
...τραγουδήσατε; Ναι.
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε; Οχι.
...Γνωρίσατε κάποιον; Ναι.
...Σας έλειψε κάποιος; Ναι.
...Αγκαλιάσατε κάποιον; Ναι.
...Φιλήσατε κάποιον; Οχι.

Είστε...
...άτομο με κατανόηση; Ε ναι.
...Εγωιστής; Λιγο.
...Ανασφαλής; Πολυ.
...Πεινασμένος; Μονο για σοκολατα.
...Ευφυής; Ε οπως το παρει κανεις.
...Οργανωμένος; Μπα.Δεν θα το ελεγα.
...Υγιής; Σωματικα η ψυχικα? Το πρωτο ναι.
...Ντροπαλός; Εξαρταται.
...Δύσκολος άνθρωπος; Ειμαι νομιζω.
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα; Εξαρταται.
...Άνθρωπος με εμμονές; Οχι.
...Λυπημένος; Ναι.
...Χαρούμενος; Ναι.
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα; Ναι.

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε; Κανενα.
...χαστουκίσετε; Πολλους.
...κάνετε σεξ μαζί του; Κανενα.

Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi; Κανενα.
Λουλούδια ή γλυκά; Και τα δυο?
Ψηλός ή κοντός; Ψηλος.

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας: Πολλες.
Των CD που έχετε: Χα.0.
Ουλών στο σώμα σας: Ουυυ.10-15.Δεν ξερω.

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η; Δεν ξερω.
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό; Ε.Π.Το παρατησα ομως.
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας: Δεν ξερω.
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας; Δεν ξερω.
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι; Οχι.
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας; Καμια καλτσα.
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε; Ολα καλα ειναι.
Μελλοντικά σχέδια; Ωχ.Αεροσυνοδος?Μαθηματικος?Οδοντιατρος?Δεν ξερω.
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά; Οχι.
Πίνετε; Ε που και που.
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος; Πολλοι και διαφοροι.
Που θέλετε να παντρευτείτε; Πουθενα.
Ποιόν μισείτε πραγματικά; Εναν συγγενη.:/
Οδηγείτε; Οχι.
Δουλεύετε; Οχι.
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους; Ναι.
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η); Ναι.
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον; Οχι.
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα; Ναι.
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή; Ναι.
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά; Πολλα.Μερικα τρελα και μερικα ζαβα.
Θέλετε να παντρευτείτε; Οεο?
Θέλετε παιδιά; Ε ξερω γω.
Τι κάνετε το πρωί; Ξυπναω.
Η αγάπη είναι... πολλα κομματακια τοσο μικρα που ομως εχουν τοση μεγαλη σημασια.
Παίζετε... ζωολογικο κηπο.
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η) Πφφ.Την την φατσουλα του.Μολις τον βλεπω.Με ενδιαφερει ομως ο χαρακτηρας.
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε; Εμ.Ελα ντε.
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή; Τον ηχο του υπολογιστη.
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο; Ο Γιωργος.
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα; 41.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
It's a "ξεθάβω παλιά θέματα" day! :D


Το τελευταίο άτομο που...

...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: Η Άρτεμη.
...Σας είδε να κλαίτε: Πάει καιρός, δε θυμάμαι.
...Μοιραστήκατε ένα ποτό: Η Έλενα!
...Πήγατε μαζί σινεμά:Παναγιώτα,Άρτεμη, Έλενα, Άγγελος (οκ δεν ήταν ένα:redface:)
...Πήγατε μαζί στο Mall:Με το Γιώργο.:hmm:
...Σας έβαλε τις φωνές:Η μαμά.
...Σας έστειλε ένα mail: Η Άρτεμη!

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε;Ερωτευτεί.. Εντάξει. Μου άρεσε στη Β' Γυμνασίου.
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε;Ναι!
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας;Ναι, αλλά πάντα βγαίνει από πάνω.
...Πάει στην Αμερική;Όχι.
...Πάει στην Κίνα;Και πάλι όχι.
...Χορέψει γυμνή/ός;Εχμ..:redface: Είχε πλάκα.
...αγαπήσει;Ναι. ^^
...κάνει κάποιον μπάνιο;Ο Μαρκ πιάνεται; :P
...Καπνίσει;Ποτέ!
...Κάνει bunjee jumping;Όχι!
...Κάνει εμετό επίτηδες;Hell no!
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα;Νι.:redface:
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος;Ναι και σε αυτό. :(
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας;Όχι!
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο;Ναι. Μια φορά το μήνα. :mad:
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος;Ναι, ναι!

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι: Σε ποιο απ' όλα; :P Οκ, στης μαμάς και του μπαμπά το σαλόνι! Στο δικό μου το υπνοδωμάτιο.
Μουσική:Η μελωδική!
Συγκρότημα:Δεν υπάρχει.
Χρώμα:Ροζ.:redface:
Άρωμα:Black xs.
Μήνας:Δεκέμβρης.
Φαγητό:Δεν έχω συγκεκριμένο.
Γυναικείο όνομα:Νεφέλη! Μου αρέσει πολύ.
Σχολικά μαθήματα:Θα μιλήσει η εκπαιδευτικός μέσα μου(:P), η μελέτη περιβάλλοντος.
Ζώο:Γάτα φυσικά!

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε;Όχι!
...αγοράσατε κάτι;Μόνο κάτι;:P
...αρρωστήσατε;Όχι.:eek:
...τραγουδήσατε;Φυσικά!
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε;Ναι. :)
...Γνωρίσατε κάποιον;Όχι.:worry:
...Σας έλειψε κάποιος;Ναι.
...Αγκαλιάσατε κάποιον;Νιιιιι ^^
...Φιλήσατε κάποιον;Νιιιι ^^

Είστε...
...άτομο με κατανόηση;Λιγάκι..:worry:
...Εγωιστής;Αρκετά.
...Ανασφαλής;Μια κάποια ανασφάλεια τη διαθέτουμε αν μη τι άλλο.
...Πεινασμένος;Όχι, πριν λίγο έφαγα!:D
...Ευφυής;Μπορώ να το κρίνω αυτό, αλήθεια;
...Οργανωμένος;Όχι ιδιαίτερα.
...Υγιής;Δε θα το έλεγα.
...Ντροπαλός;Λιγάκι.:redface:
...Δύσκολος άνθρωπος;ΠΟΛΥ!
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα;Ναι...
...Άνθρωπος με εμμονές;Δε νομίζω.
...Λυπημένος;Όχι!
...Χαρούμενος;Πάνταααα!
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα;Με τίποτα.

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε;Κανέναν.
...χαστουκίσετε;Τη Χριστίνα!
...κάνετε σεξ μαζί του;:redface:

Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi;Το νεράκι! Αλλά από τα δύο θα πω CocaCola.
Λουλούδια ή γλυκά;Λουλούδια!
Ψηλός ή κοντός;Κάτι στη μέση; Από τα δυο θα πω ψηλός πάντως...

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας:Δύο.
Των CD που έχετε:Άγνωστος ο αριθμός αυτών.
Ουλών στο σώμα σας:Τρεις.

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η;Όχι;
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό;Κλασικά κομιξ.
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας:Δε μπορώ να θυμηθώ κάποια τέτοια. Η ζωή είναι ωραία!
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας;Θέλω να βγάλω το γιο μου Έρωτα.
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι;Όχι, το επέστρεψα.
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας;Συνήθως τα λούτρινα παντοφλάκια μου που τα κυνηγάει ο Μαρκ.:P
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε;Ποδόσφαιροοοο.
Μελλοντικά σχέδια;Δεν κάνω ποτέ.
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά;Κι ούτε πρόκειται...(α! να ένα μελλοντικό σχέδιο!)
Πίνετε;Σαν παιδί κι εγώ.
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος;Να μείνω ολομόναχη.:(
Που θέλετε να παντρευτείτε;Πουθενά.
Ποιόν μισείτε πραγματικά;Την καρδιά μου, όταν δε μπορεί να τιθασευτεί από το μυαλό και κάνει ό,τι θέλει.
Οδηγείτε;ΝΑΙ!
Δουλεύετε;Όχι.
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους;Αγαπάω τους ανθρώπους αν και είναι η χειρότερη επένδυση!
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η);Ποιος δεν έχει κλάψει για κάτι τέτοιο; :(
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον;Όχι. Όλοι είναι διαφορετικοί μεταξύ τους τώρα που το σκέφτομαι.:hmm:
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα;Όχι. Δε σε θέλω πια, ακούς; :D
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή; Όχι!
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά; This light between us. :whistle: τραλαλαλα Πάλι θα μου κολλήσει. :P
Θέλετε να παντρευτείτε;Όχι...
Θέλετε παιδιά;Τα παιδιά της τάξης μου θέλω!
Τι κάνετε το πρωί;Κοιμάμαι. :redface:
Η αγάπη είναι... φως!
Παίζετε... Aveyond. :P
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η) Τις εκφράσεις του προσώπου.
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε; Διάφορα!
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή; Την τηλεόραση από το μέσα δωμάτιο.
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο;Η Τζώρτζια.
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα;Έξι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Το τελευταίο άτομο που...
...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: H κολλητη μου ...(απλωθηκε κιολας μονο κατω δεν επεσα ....)
...Σας είδε να κλαίτε: Η μανα μου
...Μοιραστήκατε ένα ποτό:Η Ζωη (και τι ποτο ε ?! ice tee !!!!!xixi)
...Πήγατε μαζί σινεμά: Χριστινα , Ζωη , Ξενια
...Πήγατε μαζί στο Mall: ^^
...Σας έβαλε τις φωνές:Νατασα ...(δικιο ειχε )
...Σας έστειλε ένα mail:Η γραμματεας της hau (:P:P:P)

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε; Χαχαχα οχι...
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε;Οχι :(
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας;Ναι
...Πάει στην Αμερική;Οχι
...Πάει στην Κίνα;Οχι
...Χορέψει γυμνή/ός;Χαχαχαχα ισως μετα απο το μπανιο :P
...αγαπήσει;Οχι αλλα εχω ερωτευτει..<3
...κάνει κάποιον μπάνιο;Ναιιιιιιι
...Καπνίσει;Οχιιιιι
...Κάνει bunjee jumping;Οχι
...Κάνει εμετό επίτηδες;Οχι
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα;Ναιιιι (και δεν ηταν μν 1 φορα )
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος;Οχι (ευτυχως)
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας;Δοξα τω θεω οχι
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο;Οχι
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος;Ναιιιι ......

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι:Το δωματιακι μου
Μουσική:Rock
Συγκρότημα:3 days grace , scorpions , metallica , shinedown ktl
Χρώμα:πρασινο
Άρωμα: daisy marc jacobs
Μήνας:ιουλιος
Φαγητό:μουσακας
Γυναικείο όνομα:μαρια :pfff:
Σχολικά μαθήματα:Αγγλικα
Ζώο:Σκυλος

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε;Οχι
...αγοράσατε κάτι;Ναι
...αρρωστήσατε;Οχι
...τραγουδήσατε;Ναιιιιιιιιιιιιιιι
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε;Μπαα
...Γνωρίσατε κάποιον;Ναιι
...Σας έλειψε κάποιος;Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι
...Αγκαλιάσατε κάποιον;Ναι <3
...Φιλήσατε κάποιον;Αναλογως πως το εννοεις :P

Είστε...
...άτομο με κατανόηση;Ναι
...Εγωιστής;Ναι
...Ανασφαλής;Οχι
...Πεινασμένος;Οχι
...Ευφυής;Θελω να πιστευω ναι
...Οργανωμένος;Απολυτα
...Υγιής;Ναι
...Ντροπαλός;Οχι ιδιαιτερα
...Δύσκολος άνθρωπος;Οχι
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα;Δυστυχως ναι
...Άνθρωπος με εμμονές;Ναι
...Λυπημένος;Οχι
...Χαρούμενος;Ναι
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα;Οχι

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε;Δεν λεγονται αυτα :P
...χαστουκίσετε;Τον ξαδελφο μου
...κάνετε σεξ μαζί του;Χαχαχαχαχαα......

Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi;Coca cola
Λουλούδια ή γλυκά;Γλυκα
Ψηλός ή κοντός;Ψηλος

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας:...λιγες παντως
Των CD που έχετε:Απειρα
Ουλών στο σώμα σας:Καμια

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η;Ναι..........................
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό;Αγγλικα
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας:Μια κυριακη φετος το καλοκαιρι
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας;Αναλογως πως θα ηθελε ο ανδρας μου :P
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι;Οχι
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας;Κουτια με βιβλια
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε;Μπασκετ
Μελλοντικά σχέδια;Αααα ειναι παρα πολλα
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά;Οχι και δεν προκειται
Πίνετε;ΟΧΙ
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος;Η μοναξια
Που θέλετε να παντρευτείτε;Σε νησι
Ποιόν μισείτε πραγματικά;Κανεναν
Οδηγείτε;Μν γουρουνα
Δουλεύετε;Τον κοσμο :P
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους; Ναι
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η);Ναι
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον;Ναι
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα;Αχχ ναι
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή;Οχι
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά;....Δεν μου ερχεται κανενα
Θέλετε να παντρευτείτε;Μαλλον ναι
Θέλετε παιδιά;^^
Τι κάνετε το πρωί; Κοιμαμαι η γομαρα :P
Η αγάπη είναι...ζωη
Παίζετε...κιθαρα
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η);Το προσωπο ..
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε;Πολλα
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή;https://www.youtube.com/watch?v=_4VCpTZye10&translated=1
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο;O Αρης
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα;Δεν εχω msn (oχι οχι δεν ειμαι πισω αποτον κοσμο απλα δεν ετυχε )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

Το τελευταίο άτομο που...

...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: Εγώ
...Σας είδε να κλαίτε:Η μάνα μου
...Μοιραστήκατε ένα ποτό:Με κανέναν
...Πήγατε μαζί σινεμά::hmm:Κάτι φίλοι μου..
...Πήγατε μαζί στο Mall:Δεν έχω πάει
...Σας έβαλε τις φωνές:Πού να θυμάμαι?Συνήθως εγώ φωνάζω στους άλλους!:P
...Σας έστειλε ένα mail:Μια φίλη μου

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε;Ναι...:cry_x::'(
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε;Στη μάνα μου.:confused::worry:
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας;Δεν είναι και τόσο εύκολο να μαλώσεις με καναρίνι!:P
...Πάει στην Αμερική;Μπα..
...Πάει στην Κίνα;Μπα..
...Χορέψει γυμνή/ός;Μπα..
...αγαπήσει;Ναι,αλλά όχι και το αντίθετο(απ'όσο ξέρω):'(:'(
...κάνει κάποιον μπάνιο;Τσούκου
...Καπνίσει;Τσούκου.και δεν πρόκειται(δεν παίρνω κι όρκο,όλοι έτσι λένε:()
...Κάνει bunjee jumping;Όχι,αλλά θέλω πολύυυ!!:D
...Κάνει εμετό επίτηδες;Ίουυυυ!Εδώ τσιρίζω όταν πρόκειται να κάνω και δε θέλω,μου λέτε να κάνω και επίτηδες?:mpliax:
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα;Πολλάκις,όταν ήμουν μικρότερος
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος;Ευτυχώς,δε μου έχει πεθάνει κανείς όσο ζω!Αλλά...για κάτσε..Α!Είχα κλάψει για κάτι ψάρια.Πιάνεται?
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας;Κολλητή όχι,φίλο ναι..!:'(
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο;Never,never,never
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος;Τι νεότερος βρε?Σαν τρελός κάνω να μεγαλώσω!

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι:Το δικό μου!
Μουσική:https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2429021&postcount=8
Συγκρότημα:Ξύλινα Σπαθιά,Κίτρινα Ποδήλατα,Υπόγεια Ρεύματα,Τρύπες
Χρώμα:Μαύρο,Πράσινο(και λίγο το μωβ)
Άρωμα:Azzaro Chrome,Clinique Happy
Μήνας:Ιούνιος,Ιούλιος,Αύγουστος,Αρχές Σεπτέμβρη(Θ-Α-Λ-Α-Σ-Σ-Α)
Φαγητό:Κρέας να'ναι κι ο,τι να'ναι!!:hehe:
Γυναικείο όνομα:Διάφορα ανάλογα με το εκάστοτε χρονικό διάστημα...Γενικά μου αρέσει το Ανδρομάχη και γενικά τα "περίεργα"
Σχολικά μαθήματα:Maths -4-EVER AND EVER UNTIL DEATH
Ζώο:Παγώνι,Αετοί,Γεράκια,Γύπες,Τίγρεις,λύκοι της Σιβηρίας(με τα γαλάζια μάτια)κ.α.

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε;Νομίζω..:hmm:
...αγοράσατε κάτι;Διάφορα..
...αρρωστήσατε;Ψιλόσυναχώθηκα!
...τραγουδήσατε;Every day..
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε;Ναι..:'((Δε το είπα τελικά)
...Γνωρίσατε κάποιον;Μπα..
...Σας έλειψε κάποιος;Οι καθηγήτριες στο σχολείο(κάποιες,όχι όλες)
...Αγκαλιάσατε κάποιον;Όλο και κάποιον θα αγκάλιασα βρε!
...Φιλήσατε κάποιον;Συγγενείς στο μάγουλο(Πού πήγε το πονηρό μυαλό σας??(Εκεί που πήγε,δε φίλησα καμιά...Κρίμαααααα!))

Είστε...
...άτομο με κατανόηση;Νι!(Έτσι θέλω να πιστεύω)
...Εγωιστής;Ενίοτε
...Ανασφαλής;Αρκετές φορές
...Πεινασμένος;Συνέχεια:redface:
...Ευφυής;Νι.((((πάνω από 19 6/12))))
...Οργανωμένος;Μόνο όταν θέλω!
...Υγιής;Δόξα τω Θεώ,ναι!(Έτσι ξέρω,δλδ)
...Ντροπαλός;Συνήθως..:redface:
...Δύσκολος άνθρωπος;Ποιος λέει τέτοιες συκοφαντίες?
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα;Συνέχεια βαριέμαι..
...Άνθρωπος με εμμονές;Ελάχιστες
...Λυπημένος; Από έρωτα...Ω,ναι..
...Χαρούμενος;Άμα βρω κάτι και ξεχαστώ και μου αρέσει,τότες ναι!
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα;Όσοι με εμπιστεύτηκαν δεν έχασαν(Δυστυχώς αποτελούν τη μειοψηφία)

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε;Κανέναν.Δεν είμαι δολοφόνος!:P
...χαστουκίσετε;Έναν καθηγητή μου
...κάνετε σεξ μαζί της;Αυτό θα αργήσει!Όταν θα γίνει όμως,θα γίνει με αυτή που θα μ'αρέσει πραγματικά εκείνη την χρονική περίοδο:redface:

Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi;
Λουλούδια ή γλυκά;
Ψηλός ή κοντός;Τι εννοεί αυτή η ερώτηση?:confused:(Αν εννοεί πώς την προτιμώ,1,75!:P)

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας:3-4
Των CD που έχετε:Πάνω από 200!
Ουλών στο σώμα σας:Μία εδώ και 1,5 χρόνο στο στήθος,όχι από την πλευρά της καρδιάς

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η;Εννοείται..
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό;Coelho
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας:όταν έκανα πολλούς εμετούς στη σειρά:mpliax:(Μπορεί να ήταν κάποια άλλη,αλλά αυτή μου'ρθε)
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας;Επαμεινώνδα ή Σταμάτη/Αλεξάνδρα ή Νεφέλη(πώς μου κάθισε αυτό)!!
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι;Δεν είμαι και τόσο μπεμπούλης.
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας;Κάτι συρτάρια
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε;Μπάσκετ,Πόλο
Μελλοντικά σχέδια;Δεν ξέρω ακόμα!
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά;Όχι.
Πίνετε;Στις γιορτές κρασάκι.
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος;Άμα ζεις με φόβους στην ουσία δε ζεις.Ζω κάθε μέρα σαν είναι η τελευταία.Αυτό είναι πραγματική ζωή..Δεν περιμένεις να γίνει ο κάθε φόβος σου αλήθεια..Ότι σου φέρει η ζωή.Αυτή είναι η γοητεία της.Να μην ξέρεις τι σε περιμένει την επόμενη μέρα;)
Που θέλετε να παντρευτείτε;Στη Σαντορίνη..
Ποιόν μισείτε πραγματικά;Οι γιορτές είναι για να ξεχνάς τα μίση και τις διχόνοιες,οπότε κανέναν!:)
Οδηγείτε;Τσουκου..Μόνο στα λούνα παρκ.
Δουλεύετε;Στο σχολείο,ναι..Σκάβουμε...
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους;Σε ανθρώπους με τους οποίους μπορείς να μοιραστείς τα ενδιαφέροντα,τις σκέψεις και τα συναισθήματά σου,ναι.
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η);Όχι
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον;Μπα.
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα;Ναιι...
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή;Ναι..
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά;Πολλά.:/:
Θέλετε να παντρευτείτε;Δεν ξέρω ακόμα.
Θέλετε παιδιά;Νομίζω
Τι κάνετε το πρωί;Κοιμάμαι:P
Η αγάπη είναι...Να ζεις και να πεθαίνεις για τον άλλον,να ξυπνάς και να τον παίρνεις τηλέφωνο,πριν πας ακόμα να πλυθείς.Να αδημονείς να βρεθείς κοντά του.Να κοιμάσαι με τη σκέψη ότι είναι καλά και να ηρεμείς.Να μην σε παίρνει ο ύπνος αν έχει κάποιο πρόβλημα.Αγάπη,τέλος,είναι ένα υπέροχο συναίσθημα,που λίγοι το ζουν πραγματικά:/:
Παίζετε...Σχεδόν τα πάντα
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η)Το χαρακτήρα(αλλά να κοιτάζεται ο άνθρωπος!
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε;Προσωπική ερώτηση,δεν απαντώ:P
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή;Τον ήχο από το ανεμιστηράκι του υπολογιστή μου.
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο;Μια φίλη μου..
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα;4


Πωπω μου βγήκε η πίστη να το μεταφράσω!!!::console:Ευχαριστούμε για τον κόπο σου,πράγματι πολύ ωραίο:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Το τελευταίο άτομο που...
...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: ο Γιάννης....(εγώ είμαι αυτός....:P)
...Σας είδε να κλαίτε: ο κανείς....
...Μοιραστήκατε ένα ποτό- με αυτόν που με κέρασε(μπύρα ήταν)
...Πήγατε μαζί σινεμά: πάνε πάνω από 12 χρόνια
...Πήγατε μαζί στο Mall: ^^ Mall; what is the meaning;
...Σας έβαλε τις φωνές:ο γέρος μου
...Σας έστειλε ένα mail:η αδερφή μου

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε; :confused:
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε; νόχι
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας; ναι, πήρε το ποδήλατο μου, χωρίς να ρωτήσει....
...Πάει στην Αμερική;Οχι
...Πάει στην Κίνα;Οχι
...Χορέψει γυμνή/ός; είπαμε δε χορεύω...
...αγαπήσει;Οχι αλλα εχω ερωτευτει.. -πάντα τα μπέρδευα αυτά τα δύο
...κάνει κάποιον μπάνιο; μόνο πατητές έχω κάνει....
...Καπνίσει; ναι
...Κάνει bunjee jumping; όχι
...Κάνει εμετό επίτηδες; :confused:
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα; πιθανόν....
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος; ναι
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας; μια φορά είχα ερωτευτεί ένα αυτοκόλλητο
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο;Οχι
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος; θα ήθελα....

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι: κουζίνα
Μουσική: ότι μου κάνει κλικ
Συγκρότημα: μπλαμπλαμπλα.....
Χρώμα:πρασινο
Άρωμα: βανίλια, σοκολάτα, φυστίκι....
Μήνας: σεπτέμβριος
Φαγητό: :hmm:
Γυναικείο όνομα: Νικόλ
Σχολικά μαθήματα: σχέδιο
Ζώο: καρχαρίας

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε; :redface:
...αγοράσατε κάτι; λάθος ρήμα....
...αρρωστήσατε; δεν αρρωσταίνω....
...τραγουδήσατε; δεν τραγουδάω, δε χορεύω,
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε; σας αγαπάω όλους και σας μισώ....
...Γνωρίσατε κάποιον;Ναιι
...Σας έλειψε κάποιος; πολύ....
...Αγκαλιάσατε κάποιον; δυστυχώς όχι, δε με καλέσαν....
...Φιλήσατε κάποιον; γλωσσόφιλο; :D

Είστε...
...άτομο με κατανόηση; εσύ τί λες;
...Εγωιστής; :hmm:
...Ανασφαλής; βάζεις δύσκολα....
...Πεινασμένος; όσον αφορά τί...;
...Ευφυής; καλά είσαι....
...Οργανωμένος; πιο καλά και από το FBI....
...Υγιής; δύναμη
...Ντροπαλός; :redface:
...Δύσκολος άνθρωπος; ανάλογα το βαθμό....
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα; ανάλογα το άθλημα....
...Άνθρωπος με εμμονές; τί είναι αυτό;
...Λυπημένος; πάνω κάτω...
...Χαρούμενος; κάτω πάνω...
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα; ναι ο ...αλάκας

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε; το χρόνο μου..., θα τον στείλω αδιάβαστο....
...χαστουκίσετε; τη διάθεση μου....
...κάνετε σεξ μαζί του; με τη σκέψη μου..., θα τη μαμήσω.... :D

Τί είναι καλύτερο;
Coca cola ή Pepsi; ανάλογα τη δίψα
Λουλούδια ή γλυκά; εσύ τί προτιμάς;
Ψηλός ή κοντός; 1,69

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας: δεν τις μετράω, τις αψηφάω
Των CD που έχετε: :whistle:
Ουλών στο σώμα σας: κάτσε να μετρήσω....

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η; έτοιμη η πίτα....
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό; να σου πω για παλιά;(τίποτα)
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας: αναστολή
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας; θα το συζήταγα με τη γυναικάρα μου
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι; είπαμε....
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας; κενό....
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε; ποδόσφαιρο....
Μελλοντικά σχέδια; προγραμματισμός....
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά; σχεδόν τα πάντα(μεταξύ μας....)
Πίνετε; από το 2011 και μετά λέω να μην....
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος; ο εαυτός μου....
Που θέλετε να παντρευτείτε; καλή ερώτηση....
Ποιόν μισείτε πραγματικά; τον ευατό μου...
Οδηγείτε; από τα 13
Δουλεύετε; ανάλογα τα κέφια και τις ορέξεις(έχει διαφορά....)
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους; νόχι
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η) δεν έχω σχέσεις με ομοφυλόφιλους..., προτιμώ τους ετεροχρονισμένους....
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον; μοντέλα....
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα; εγώ πολλά θέλω..., είμαι και αχόρταγος....
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή; θα σου πω σε λίγο....
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά;.... ανάλογα τη συχνότητα....
Θέλετε να παντρευτείτε; το 2011....
Θέλετε παιδιά; ανάλογα τις δυνατότητες(δε θα ήθελα να υποφέρει ούτε η γυναίκα μου, ούτε τα παιδιά μου..., όταν έρθουν...)
Τι κάνετε το πρωί; τσιγάρο με καφέ...
Η αγάπη είναι... πρόγραμμα
Παίζετε... :redface:
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η); το σώμα, τα μάτια, τη μύτη....(όχι αν είναι ψιλομύτα, αν μου αρέσει η μύτη της....)
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε; ότι παίζει....(όταν αγοράζω εγώ, head and shoulders)
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή;
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο; :confused:
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα;Δεν εχω msn (oχι οχι δεν ειμαι πισω αποτον κοσμο......
:closed:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Το τελευταίο άτομο που...

...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας:ελευθερία
...Σας είδε να κλαίτε:η γάτα μου
...Μοιραστήκατε ένα ποτό:Μιχάλης
...Πήγατε μαζί σινεμά:Αποστόλης
...Πήγατε μαζί στο Mall:Δημήτρης
...Σας έβαλε τις φωνές:Γεωργία
...Σας έστειλε ένα mail:Σοφία

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε;ναι
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε;όχι
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας;ναι
...Πάει στην Αμερική;όχι
...Πάει στην Κίνα;όχι
...Χορέψει γυμνή/ός;όχι
...αγαπήσει;ναι
...κάνει κάποιον μπάνιο;όχι
...Καπνίσει;ναι
...Κάνει bunjee jumping;όχι
...Κάνει εμετό επίτηδες;ναι
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα;όχι
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος;ναι
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας;όχι
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο;όχι
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος;όχι

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι:εκεί που είναι το κρεβάτι μου
Μουσική:ανάλογα
Συγκρότημα:meden agan :P
Χρώμα: μπλε
Άρωμα:δε θυμάμαι
Μήνας:Ιούνιος
Φαγητό:μακαρόνια με κιμα
Γυναικείο όνομα:Γεωργία,Διονυσία,Ανθή,Δέσποινα κ άλλα πολλα
Σχολικά μαθήματα:Μουσική
Ζώο:Γάτα

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε;ναι
...αγοράσατε κάτι;φάρμακα
...αρρωστήσατε;ναι
...τραγουδήσατε;όχι βέβαια
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε;ναι και το είπα
...Γνωρίσατε κάποιον; όχι
...Σας έλειψε κάποιος;ναι πολλοί
...Αγκαλιάσατε κάποιον;ναι
...Φιλήσατε κάποιον;ναι

Είστε...
...άτομο με κατανόηση;ναι
...Εγωιστής;εγώ?ποιος τα λέει αυτά
...Ανασφαλής;ε όσο πατάει η γάτα(ανάλογα τη γάτα βέβαια)
...Πεινασμένος;πάντα
...Ευφυής;ε εντάξει τώρα..:redface:
...Οργανωμένος;πάμε παρακάτω
...Υγιής; ψυχικά η σωματικα?:hmm: νταξ δεν τρελαίνομαι
...Ντροπαλός;:redface:
...Δύσκολος άνθρωπος;δεν θα το λέγα
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα;ναιιιιιι
...Άνθρωπος με εμμονές;όχι
...Λυπημένος;όχι
...Χαρούμενος;ναι
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα;όχι

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε;εσένα που κοιτάς τώρα
...χαστουκίσετε;εσένα πάλι άμα ζήσεις
...κάνετε σεξ μαζί του;καλά είναι μεγάλη η λίστα

Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi;τα πάντα όλα αρκεί να έοχυμε
Λουλούδια ή γλυκά;γλυκα για να φάω κ εγώ
Ψηλός ή κοντός;κοντός γτ έτσι με συμφέρει

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας:ε πολλές
Των CD που έχετε:δεν λεχω λεφτα για cd
Ουλών στο σώμα σας::worry:καμία υποθέτω

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η;:hmm:δε ξέρω..
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό;για την εξεταστική
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας:όταν πέθανε κάποιος άγνωστος,για μένα άγνωστος
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας;Μάριο τον έχουμε ονομάσει:hmm:
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι;όχι
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας;ρούχα
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε;ποδόσφαιρο
Μελλοντικά σχέδια;πολλά
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά;όχιιιιιιι
Πίνετε;που και που
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος;ο θάνατος των άλλων
Που θέλετε να παντρευτείτε;Στον άγιο νικόλαο:hmm:
Ποιόν μισείτε πραγματικά;τον εαυτό μου που και που
Οδηγείτε;ναι
Δουλεύετε;δυστυχώς όχι
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους;όχι σε όποιον να ναι
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η);ναιιιι
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον;μπα όλοι με τραβάνε :P
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα;ναι
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή;ναιι
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά;ανάλογα
Θέλετε να παντρευτείτε;ναι
Θέλετε παιδιά;4-5
Τι κάνετε το πρωί;κοιμόμαστε ή πάμε για μάθημα
Η αγάπη είναι...σωτηρία
Παίζετε...:whistle:
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η)αν έχει μπούστο
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε;ότι βρω
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή;πήγαινε στο θέμα του ischool
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο;η Ανθή
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα;9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Το τελευταίο άτομο που...

...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: ο αδερφος μου
...Σας είδε να κλαίτε:ο γιαννης
...Μοιραστήκατε ένα ποτό:ο γιαννης
...Πήγατε μαζί σινεμά:δεν ενθυμουμε
...Πήγατε μαζί στο Mall:ο γιαννης
...Σας έβαλε τις φωνές:ο γιαννης
...Σας έστειλε ένα mail:ο Ευδοξος:P

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε;ναι
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε;ναι
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας;οχι
...Πάει στην Αμερική;οχι
...Πάει στην Κίνα;οχι
...Χορέψει γυμνή/ός;ναι
...αγαπήσει;ναι
...κάνει κάποιον μπάνιο;ναι
...Καπνίσει;οχι
...Κάνει bunjee jumping;οχι
...Κάνει εμετό επίτηδες;ναι
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα;οχι
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος;ναι
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας;οχι
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο;ναι
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος;ναι

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι: υπνοδωματιο
Μουσική:ποπ
Συγκρότημα:placebo
Χρώμα:οποιαδηποτε αποχρωση της αμμου,μπλε,ροζ
Άρωμα:βανιλια
Μήνας:Αυγουστος
Φαγητό:Μουσακασ
Γυναικείο όνομα:Ολγα(γαμαει ρε)
Σχολικά μαθήματα:Μαθηματικα
Ζώο:σκυλος

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε;ναι
...αγοράσατε κάτι;ναι
...αρρωστήσατε;ναι
...τραγουδήσατε;ναι
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε;ναι
...Γνωρίσατε κάποιον;ναι
...Σας έλειψε κάποιος;ναι
...Αγκαλιάσατε κάποιον;ναι
...Φιλήσατε κάποιον;με γλωσσα?:P

Είστε...
...άτομο με κατανόηση;ναι
...Εγωιστής;ναι
...Ανασφαλής;ναι
...Πεινασμένος;οχι
...Ευφυής;ναι
...Οργανωμένος;ναι
...Υγιής;ναι
...Ντροπαλός;ναι
...Δύσκολος άνθρωπος;ναι
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα;ναι
...Άνθρωπος με εμμονές;ναι
...Λυπημένος;οχι
...Χαρούμενος;ναι
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα;οχι

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε;εμενα μερικες φορες
...χαστουκίσετε;κανεναν
...κάνετε σεξ μαζί του;με τον γιαννη

Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi; coca cola
Λουλούδια ή γλυκά;λουλουδια
Ψηλός ή κοντός;ψηλος

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας:αρκετες
Των CD που έχετε:5:P
Ουλών στο σώμα σας:2:hmm:

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η;ναι
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό;τα ζωδια
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας:δεν θελω να τη μοιραστω
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας;εχω ακομα καμια 10ετια να αποφασισω με τον συζηγο:P
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι;ναι τον γιαννακη
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας;το πατωμα
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε;ποδοσφαιρο
Μελλοντικά σχέδια;πολλα:P
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά;οχι
Πίνετε;οχι
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος;η μοναξια
Που θέλετε να παντρευτείτε;σε ενα ξωκλεισι σε στενο οικογενειακο κυκλο,στο παρτυ θα ναι ολοι καλεσμενοι:whistle:
Ποιόν μισείτε πραγματικά;κανεναν
Οδηγείτε;ναι
Δουλεύετε;οχι
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους;οχι
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η);ναι
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον;ο γιαννης,ειναι μια κατηγορια απο μονος του:redface:
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα;οχι
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή;οχι
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά;κανενα συγκεκριμενο
Θέλετε να παντρευτείτε;ναι
Θέλετε παιδιά;ναι
Τι κάνετε το πρωί;εντυπωση:whistle:
Η αγάπη είναι...ενα κοκκινο χρωμα
Παίζετε...το....:whistle:
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η)τα ματια του
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε;garnier
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή;τιποτα
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο;ο γιαννης
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα;12:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Το τελευταίο άτομο που...
...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: η Όλγα (Pure)
...Σας είδε να κλαίτε:η Όλγα
...Μοιραστήκατε ένα ποτό:η Όλγα
...Πήγατε μαζί σινεμά:ένας καθηγητής Γερμανικών I guess
...Πήγατε μαζί στο Mall:η Όλγα
...Σας έβαλε τις φωνές:η Όλγα
...Σας έστειλε ένα mail:η Όλγα

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε; δεν ερωτεύομαι τόσο συχνά :P
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε; Ναι,και το βλέπει η κυρία :redface:
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας;δεν το μάλωνα ό,τι κι αν έκανε
...Πάει στην Αμερική;Να έρθει εκείνη εδώ.
...Πάει στην Κίνα;Πήγα την κυρία σε κινέζικο,πιάνεται? :redface:
...Χορέψει γυμνή/ός;ναι :whistle:
...αγαπήσει;ναι
...κάνει κάποιον μπάνιο;ναι :whistle:
...Καπνίσει;οχι
...Κάνει bunjee jumping;οχι
...Κάνει εμετό επίτηδες;oxi
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα;οχι
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος;οχι,αλλα για όλα υπάρχει πρώτη φορά
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας;οχι,κάνω παρέα με άντρες :P
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο; :confused:
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος; Πόσο,5?

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι: κουζίνα (Ολγα :whistle: )
Μουσική:ό,τι της αρέσει
Συγκρότημα:C:REAL,μπλε,άμμος,emigre,
Χρώμα:κόκκινο
Άρωμα:σοκολάτα
Μήνας:Αυγουστος
Φαγητό:Η μάνα μου είναι ο master chef.
Γυναικείο όνομα:Ολγα(την αγαπάω ρε:redface: )
Σχολικά μαθήματα: Xημεία,Βιολογία,Γυμναστική
Ζώο:Oλα,με μια ιδιαιτερη προτιμηση στα αδερφάκια μου

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε;οχι
...αγοράσατε κάτι;Καρτα για το κινητο,σουβλάκι
...αρρωστήσατε;οχι
...τραγουδήσατε;ναι
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε;ναι
...Γνωρίσατε κάποιον;μπα...
...Σας έλειψε κάποιος;εκεινη :redface:
...Αγκαλιάσατε κάποιον;ναι,τη μαμαααααααα
...Φιλήσατε κάποιον;στο στόμα όχι.

Είστε...
...άτομο με κατανόηση;ρώτα την κυρία.
...Εγωιστής;επίσης
...Ανασφαλής;επίσης
...Πεινασμένος;επίσης
...Ευφυής;Σύμφωνα με τον πατέρα μου,ο πιο έξυπνος κι ο πιο ηλίθιος άνθρωπος που ξέρει
...Οργανωμένος;θα ήθελα περισσοτερο
...Υγιής;μισό να μαζέψω τα μούσκουλα μου απο κάτω.
...Ντροπαλός; :redface:
...Δύσκολος άνθρωπος;ρώτα την..
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα;το αντίθετο
...Άνθρωπος με εμμονές;μετράει και το φαί? :redface:
...Λυπημένος;οχι
...Χαρούμενος;ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :D
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα;οχι

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε;Αγαπάτε αλλήλους
...χαστουκίσετε;τους διευθυντές προγράμματος των καναλιών
...κάνετε σεξ μαζί του;με την Ολγα
Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi; και τα δυο ειναι αισχος,χυμοι rule
Λουλούδια ή γλυκά;λουλουδια στη γλυκια μου
Ψηλός ή κοντός;βάσει τον γονιών μου,ο ψηλότερος που μπορούσα

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας:λίγες και καλές
Των CD που έχετε: Ηello,υπάρχει και youtube.
Ουλών στο σώμα σας:Μια μου είχε κανει η μανα μου ενω παιζαμε καταλαθος στο μπρατσο δεν τη διακρινω πλεον

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η;ναι
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό;Διάφορα.Ζωολογία,Οργανική,Μαθηματικά...
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας:δεν θελω να τη μοιραστω.
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας;εχω ακομα καμια 10ετια να αποφασισω με την συζηγο:PΘανασάκη,Βασιλάκη,Κατερίνα τα φαβορί. :P
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι;Πολλά μου βάζει η αδερφή μου,αλλά τα πετάω γιατι δε χωράω -.-
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας;παλιά βιβλία
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε;Οποιο έχει την εθνική μεσα.
Μελλοντικά σχέδια;η Ολγα
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά;οχι
Πίνετε;οχι
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος;η στεναχώρια της
Που θέλετε να παντρευτείτε;σε ενα ξωκλεισι σε στενο οικογενειακο κυκλο,στο παρτυ θα ναι ολοι καλεσμενοι:whistle: (Αφού έτσι είπε)
Ποιόν μισείτε πραγματικά;κανεναν
Οδηγείτε;οχι
Δουλεύετε;οχι,το εκανα παλιότερα
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους;αναλογα
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η);ναι
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον;το κοριτσάκι μου,τελος. :redface:
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα;που είναι σε άλλη πόλη,που δε με θέλει,ή που είναι σε άλλο κοσμο?Απαντησεις αντιστοιχα:Την Ολγα,όχι,τον παππού και τη νονά μου
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή;οχι
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά;Smells like morning after star (Timbaland vs Nirvana)
Θέλετε να παντρευτείτε;ναι
Θέλετε παιδιά;ναι
Τι κάνετε το πρωί;την σκεφτομαι
Η αγάπη είναι...αυτο που με κατακλύζει βλέποντας το χαμογελαστό προσωπάκι της.
Παίζετε...το....δικο της.το δικο μου το έπαιζα παλιότερα.Ε μα πηγαίνατε γυρεύοντας. :P
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η)πλέον τίποτα,διαφορετικά με περιμένει κρεβατομουρμούρα :P
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε;κατα προτίμηση κατά της πυτιρίδας.
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή;τους δικους μου που χαλάνε τον κόσμο
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο;το μωρό μου
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα;26,και φαντασου πως σημερα διεγράφησαν πολλοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Το τελευταίο άτομο που...
...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: Κανένας
...Σας είδε να κλαίτε: Η μάνα μου και ο αδερφός μου
...Μοιραστήκατε ένα ποτό: Που να θυμάμαι… :P
...Πήγατε μαζί σινεμά: Πολλοί και διάφοροι :P
...Πήγατε μαζί στο Mall: Με μερικά άτομα από το e-steki
...Σας έβαλε τις φωνές: Η μάνα μου
...Σας έστειλε ένα mail: Αναστασία

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε; Ναι
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε; Ναι
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας; Όχι, γιατί δεν έχω. :P
...Πάει στην Αμερική; Όχι
...Πάει στην Κίνα; Όχι
...Χορέψει γυμνή/ός; Όχι
...αγαπήσει; Ναι
...κάνει κάποιον μπάνιο; Όχι
...Καπνίσει; Όχι
...Κάνει bunjee jumping; Όχι
...Κάνει εμετό επίτηδες; Όχι
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα; Όχι
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος; Όχι
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας; Ναι
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο; Μπαααα
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος; Όχι

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι: Το δικό μου
Μουσική: Pop(κυρίως), rock
Συγκρότημα: Scorpions
Χρώμα: Κίτρινο
Άρωμα: Δεν έχω κάποια ιδιαίτερη προτίμηση…
Μήνας: Ιούνιος
Φαγητό: Ντολμαδάκια
Γυναικείο όνομα: Δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο
Σχολικά μαθήματα: Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρησεων και Υπηρεσιών, Έκφραση-Έκθεση
Ζώο: Γάτες

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε; Ναι
...αγοράσατε κάτι; Ναι
...αρρωστήσατε; Ναι, δυστυχώς! :mad:
...τραγουδήσατε; Όχι
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε; Όχι
...Γνωρίσατε κάποιον; Ναι, τον εαυτό μου. :hmm:
...Σας έλειψε κάποιος; Ναι
...Αγκαλιάσατε κάποιον; Ναι
...Φιλήσατε κάποιον; Όχι

Είστε...
...άτομο με κατανόηση; Ναι :)
...Εγωιστής; Κάποιες φορές!
...Ανασφαλής; Ο ορισμός της ανασφάλειας. :P Αλλά όχι για πολύ ακόμα! ;)
...Πεινασμένος; Όχι
...Ευφυής; Ναι
...Οργανωμένος; Ναι
...Υγιής; Προς το παρόν.
...Ντροπαλός; Πολύ
...Δύσκολος άνθρωπος; Όχι πολύ. :hmm:
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα; Αναλόγως...
...Άνθρωπος με εμμονές; 1-2
...Λυπημένος; Ναι
...Χαρούμενος; Ναι, αν δεν αρρώσταινα :P
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα; Όχι

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε; Ποιον να πρωτοθυμηθώ... :P
...χαστουκίσετε; ^
...κάνετε σεξ μαζί του; Με κάποια που θα την αγαπήσω και θα με αγαπήσει πραγματικά

Τί είναι καλύτερο;
Coca cola ή Pepsi; Και τα δύο
Λουλούδια ή γλυκά; Γλυκά
Ψηλός ή κοντός; Ψηλός

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας: 2
Των CD που έχετε: 3
Ουλών στο σώμα σας: 1

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η; Όχι
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό; Τίποτα
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας: Δεν την αναφέρω
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας; Όταν και αν έρθει η ώρα, θα αποφασίσω :P
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι; Όχι
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας; Το πάτωμα :P
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε; Μπάσκετ κυρίως
Μελλοντικά σχέδια; Να ζήσω όπως θέλω εγώ να ζήσω……
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά; Όχι
Πίνετε; Σπάνια
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος; Η μοναξιά
Που θέλετε να παντρευτείτε; Οπουδήποτε, δεν έχω πρόβλημα
Ποιόν μισείτε πραγματικά; Μερικά άτομα...
Οδηγείτε; Όχι
Δουλεύετε; Όχι
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους; Πολύ. Αναλόγως, βέβαια, και σε τι ανθρώπους…
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η); Ναι
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον; Όχι
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα; Εμμ… όχι;
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή; Ναι
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά; Κανένα
Θέλετε να παντρευτείτε; Μάλλον όχι
Θέλετε παιδιά; Μάλλον όχι
Τι κάνετε το πρωί; Αναλόγως τα κέφιακαι τις υποχρεώσεις...
Η αγάπη είναι... Να νοιάζεσαι για το άλλο άτομο, έτσι όπως είναι, χωρίς να περιμένεις αντάλλαγμα…
Παίζετε... Τς τς, προστυχιές. :P
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η) Εξωτερική εμφάνιση
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε; Δεν έχω κάποια ιδιαίτερη προτίμηση
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή; Τίποτα
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο; Ματίνα
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα; 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Το τελευταίο άτομο που...
...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: η αγγελικη (οχι εγω!φιλη μου)
...Σας είδε να κλαίτε:ηταν ολοι μαζι παππους,μπαμπας +ο αδερφος μου
...Μοιραστήκατε ένα ποτό:δεν ηταν ενα οποτε...
...Πήγατε μαζί σινεμά:γιαννης,αγγελικη,βασιλης
...Πήγατε μαζί στο Mall:οι απο πανω
...Σας έβαλε τις φωνές:φωνες?εεε ο μπαμπας μου?ναι

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε;ναι
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε;ναι
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας;δεν εχω! :(
...Πάει στην Αμερική;τσου
...Πάει στην Κίνα;παλι τσου
...Χορέψει γυμνή/ός;χαχα οχιιιιιι
...αγαπήσει;ετσι οπως τ λες εσυ(πονηρω) μαλλον οχι
...κάνει κάποιον μπάνιο;οχι?
...Καπνίσει;δεν ξερω αν πιανεται...ειχα δοκιμασει μια φορα αλλα δν κατεβασα τν καπνο
...Κάνει bunjee jumping;οχι
...Κάνει εμετό επίτηδες;οχι!!!
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα;χαχα οχι απ οσο θυμαμαι
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος;ναι
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας;οχι
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο;οχι
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος;ναι(!)

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι:μμμ το δωματιααακι μου!
Μουσική:λιγο απ ολα ,αλλα κυριως εντεχνο κ ροκ ,ελληνικο κ ξενο
Συγκρότημα:εχω πολλα
Χρώμα:καποιες αποχρωσεις του ροζ
Άρωμα:hypnotic poison,Dior
Μήνας:ααα δυσκολο! ιουλιος?ναι νμζω
Φαγητό:πουρες κ σνιτσελ κοτοπουλο ΑΛΛΑ μονο της θειας μου!
Γυναικείο όνομα:λιζα?
Σχολικά μαθήματα:λογοτεχνια
Ζώο:ΑΛΟΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ:clapup:

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε;ναι
...αγοράσατε κάτι;ναι
...αρρωστήσατε;οχι ευτυχως!
...τραγουδήσατε;ναι ναι αφου μου κολλαει τραγουδια η καλλια!
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε;ναι στην κολλητη μου ^^
...Γνωρίσατε κάποιον;ναι
...Σας έλειψε κάποιος;ναι
...Αγκαλιάσατε κάποιον;ναι
...Φιλήσατε κάποιον;ναι τελευταια φορα τν μπιλυ μου(μπρο) στ μαγουλακι!χιχι εχει γενεθλιααα σημερα!

Είστε...
...άτομο με κατανόηση;νμζω ναι
...Εγωιστής;τσου
...Ανασφαλής;λιγακι
...Πεινασμένος;οχι αλλα δν λεω τι εφαγα γτ θα φαω δουλεμα χαχα
...Ευφυής;ε οχι κ πολυ χαχα
...Οργανωμένος;καθοοολου :(
...Υγιής;ναι θαρρω
...Ντροπαλός;κελκ φουα αλλα πλ σπανια,μικρη ημουν ο ορισμος αυτης της λεξης χαχα
...Δύσκολος άνθρωπος;νμζω οχι
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα;μμμ ισως ναι
...Άνθρωπος με εμμονές;μπα...
...Λυπημένος;τωρα ? οχι δν θα τ λεγα
...Χαρούμενος;τ ιδιο με πανω
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα;ναι

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε;κανεναν
...χαστουκίσετε;τν καθηγητη της ψυχολογιας για την υλη π εβαλεεε:/:
...κάνετε σεξ μαζί του;τς τς τς τι ερωτησεις ειναι αυτες?πφφφ χαχα

Τί είναι καλύτερο;
Coca cola ή Pepsi;κοουκ:clapup:
Λουλούδια ή γλυκά;αναλογα τα λουλουδια κ αναλογα τα γλυκα χιχι
Ψηλός ή κοντός;καμια προτιμηση ,αν κ συνηθως κοντος χαχα

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας:για κινκυ ζητηματα η γενικα?για τ πρωτο λιγες κανα 2 για τ δευτερο ουυ
Των CD που έχετε:αυθεντικα? 13
Ουλών στο σώμα σας:σημαδακια?μμμ κατσε να δω νμζω 1 στν αριστερο αστραγαλο

Άλλες ερωτήσεις
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό;για την σχοληηη:whistle:(ετσι λεω)
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας:θελει σκεψη αυτο!:hmm:
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας;παναγιωτη.τα αλλα τα δινω στν hus. αλλα θα θελα αλλο ενα να τ λενε αλεξανδρο νμζω κ καποιο περιεργο...
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι;κοιμαμαι αλλα δεν ειναι λουτρινο(αν κ τρελενομαι για αυτα)
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας;χαχα με πιασες ενα κουτι με σιντι της ντροπης χαχαχα
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε;μπασκετ θαρρω αλλα γενικα δ τρελενομαι για κανενα
Μελλοντικά σχέδια;ουυυ μπολικα
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά;οχι
Πίνετε;οταν βγω θα πιω αλλα με μετρο
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος;η μοναξια...κ δεν αναφερομαι σε καποιο ''ταιρι'',γενικα...
Που θέλετε να παντρευτείτε;οπου να ναι χιχι αλλα θα μ αρεσε σε καποιο εκκλησακι λευκουλι σε ενα ησυχο κ απομονωμενο μερος
Ποιόν μισείτε πραγματικά;κανεναν
Οδηγείτε;οχι
Δουλεύετε;οχι
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους;ναι!
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η);ναι
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον;νμζω οχι...
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή;ετσι κ ετσι
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά;πολλαααα
Θέλετε να παντρευτείτε;ναι
Θέλετε παιδιά;πολυ
Τι κάνετε το πρωί;ε τι να κανω...ξυπναω(!),πλενω την φατσα μ +τα δοντινια μου, κανω μπανιο,τρωω τοστ κ πινω γαλατακι καμια φορα κ μετα ξαναπλενω τα δοντια μου χαχαχα
Η αγάπη είναι...αιωνια
Παίζετε...ποκερ,jungle speed!!! κ ΗΟΤΕL
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η)τον τροπο π χαμογελαει ?ναι νμζω
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε;johnson's baby shampoo με χαμομηλι χαχα
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή;ολα εσυ , μονο εσυ ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΙΛΙ αααααα μια γλυκια μουσικη μας κραταει μαζι...!
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο;ο γιαννης(buddie)


Πωπω μου βγήκε η πίστη να το μεταφράσω!!! θα σου λεγα τωρα αλλα εχε χαρη χαχαχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το τελευταίο άτομο που...

...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: Η ανιψιά μου
...Σας είδε να κλαίτε: Κανείς
...Μοιραστήκατε ένα ποτό: Με τον Τάκη
...Πήγατε μαζί σινεμά: Με την Έλενα
...Πήγατε μαζί στο Mall: με κανέναν.:redface:
...Σας έβαλε τις φωνές: ο αδερφός μου. :pfff:
...Σας έστειλε ένα mail: ο Γιώργος

Έχετε ποτέ...

...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε; Όχι
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε; Ναι
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας; Όχι
...Πάει στην Αμερική; Όχι
...Πάει στην Κίνα; Όχι
...Χορέψει γυμνή/ός; Όχι :P
...αγαπήσει; Ναι
...κάνει κάποιον μπάνιο; Ναι
...Καπνίσει; Ναι
...Κάνει bunjee jumping; Όχι
...Κάνει εμετό επίτηδες; Όχι
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα; Όχι
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος; Ναι
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας; Όχι
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο; Όχι
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος; Όχι

Αγαπημένα:

Δωμάτιο στο σπίτι: Το δικό μου
Μουσική: Metal
Συγκρότημα: Epica
Χρώμα: Μαύρο
Άρωμα: DKNY Be delicious
Μήνας: Δεκέμβριος
Φαγητό: Ζυμαρικά
Γυναικείο όνομα: Αλεξάνδρα
Σχολικά μαθήματα: Έκθεση, Μαθηματικά.
Ζώο: Σκύλος

Την τελευταία εβδομάδα...

...κλάψατε; Ναι
...αγοράσατε κάτι; Ναι
...αρρωστήσατε; Όχι
...τραγουδήσατε; Ναι:redface:
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε; Ναι
...Γνωρίσατε κάποιον; Ναι
...Σας έλειψε κάποιος; Ναι
...Αγκαλιάσατε κάποιον; Ναι
...Φιλήσατε κάποιον; Όχι στο στόμα.

Είστε...

...άτομο με κατανόηση; Ναι
...Εγωιστής; Λίγο
...Ανασφαλής; Ναι
...Πεινασμένος; Όχι
...Ευφυής; :hmm:
...Οργανωμένος; Ναι
...Υγιής; Ναι
...Ντροπαλός; Ναι
...Δύσκολος άνθρωπος; Όχι
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα; Όχι
...Άνθρωπος με εμμονές; Όχι
...Λυπημένος; Ναι
...Χαρούμενος; Πάει και έρχεται
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα; Ναι -.-''

Ποιόν θέλετε να...

...σκοτώσετε; Κανέναν
...χαστουκίσετε; Κανέναν
...κάνετε σεξ μαζί του; Με κάποιον που αγαπιόμαστε πολύ

Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi; Coca Cola
Λουλούδια ή γλυκά; Γλυκά
Ψηλός ή κοντός; Ψηλός

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας: 2
Των CD που έχετε: 12
Ουλών στο σώμα σας: 1

Άλλες ερωτήσεις

Είστε ερωτευμένος/η; Όχι
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό; Το "Βιολογία Του Φόβου"
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας: κάποια
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας; έεεχουμε ακόμα καιρό
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι; Όχι
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας; Το χάος
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε; Τέννις
Μελλοντικά σχέδια; Πολλά
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά; Όχι
Πίνετε; Λιγουλάκι
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος; Η απόλυτη μοναξιά
Που θέλετε να παντρευτείτε; Δεν έχω ιδέα
Ποιόν μισείτε πραγματικά; Κανέναν
Οδηγείτε; Όχι
Δουλεύετε; Όχι
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους; Κάποιες φορές ναι, κάποιες όχι
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η); Ναι
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον; Όχι
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα; ΝΑΙ
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή; Ναι
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά; Αρκετά
Θέλετε να παντρευτείτε; Δεν με χαλάει
Θέλετε παιδιά; Αμε
Τι κάνετε το πρωί; χουζουρεύω
Η αγάπη είναι...πολλά και διάφορα
Παίζετε...με τις ανιψιές μου
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η) Το στόμα
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε; Organics
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή; Τίποτα
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο; Γιώργος
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα; 19


Ουυυυυφ τέλος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Το τελευταίο άτομο που...
...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: Η αδερφή μου

...Σας είδε να κλαίτε: Η αδερφή μου

...Μοιραστήκατε ένα ποτό:
Με μία φίλη μου
...Πήγατε μαζί σινεμά: Με τα ξαδέρφια μου

...Πήγατε μαζί στο Mall:
Με την αδερφή μου και τη φίλη μου^^
...Σας έβαλε τις φωνές: Ο μπαμπάς μου:redface:

...Σας έστειλε ένα mail:
Ένας συμμαθητής μου

Έχετε ποτέ...

...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε; Ναιιιιιιιιιιι:redface:

...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε; Ναιιι

...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας; Όταν ζούσε ναι. Το ταλαιπωρούσα:|

...Πάει στην Αμερική; Όχι

...Πάει στην Κίνα; Όχι

...Χορέψει γυμνή/ός; Όχι

...αγαπήσει;Ναι

...κάνει κάποιον μπάνιο; Όχι

...Καπνίσει;Ναι

...Κάνει bunjee jumping; Όχι

...Κάνει εμετό επίτηδες; Όχι

...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα; Ο ντιαρ τζίζους ναι:redface:

...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος;Ναι

...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας; Όχι

...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο;
Ναι
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος;Όχι


Αγαπημένα:

Δωμάτιο στο σπίτι: Το δικό μου:P

Μουσική:Τα πάντα ακούω. Δεν έχω κάποιο αγαπημένο είδος.

Συγκρότημα: U2

Χρώμα: λιλά

Άρωμα: η μυρωδιά της μαμάς:baby:

Μήνας: Δεκέμβρης

Φαγητό: Παστίτσιο8)

Γυναικείο όνομα: Νεφέλη

Σχολικά μαθήματα: Χημεία και Άλγεβρα

Ζώο: Χελώνες


Την τελευταία εβδομάδα...

...κλάψατε;Ναι

...αγοράσατε κάτι; Ναι

...αρρωστήσατε; Όχι

...τραγουδήσατε;Ναι

...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε; Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:P

...Γνωρίσατε κάποιον; Ναι..

...Σας έλειψε κάποιος; Ναι
:'(
...Αγκαλιάσατε κάποιον; Ναι

...Φιλήσατε κάποιον; Που?:whistle:


Είστε...

...άτομο με κατανόηση; Μερικές φορές
:hmm:
...Εγωιστής; Ναι8)

...Ανασφαλής; Σε ορισμένα θέματα, ναι.

...Πεινασμένος; Όχι

...Ευφυής; Μάλλον:P

...Οργανωμένος;Εκνευριστικά πολύ

...Υγιής; Δόξα τω Θεώ ναι.

...Ντροπαλός; Μμμ... όχι πολύ

...Δύσκολος άνθρωπος;Πάρα πολύυυυυυ

...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα; Τσου

...Άνθρωπος με εμμονές; Θα χω και γω:P

...Λυπημένος;Όχι

...Χαρούμενος; Αμέεεεεεεεεεε

...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα; Όχι
, αναθεώρησα:pfff:

Ποιόν θέλετε να...

...σκοτώσετε;
Να σκοτώσω? Κανέναν ακόμη:worry: Αααα. Τον Φυσικό:mad:
...χαστουκίσετε; Το τυρογαριδάκι:D

...κάνετε σεξ μαζί του; Με κάποιον που θα τον αγαπήσω και θα με αγαπήσει πραγματικά
(Γιοζ ο ρομαντισμός θα μας φάει:redface:)

Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi; Κόκα κόλα

Λουλούδια ή γλυκά; Λουλούδιαααααα

Ψηλός ή κοντός; Ψηλός


Αριθμός

Φορών που ράγισε η καρδιά σας: 1

Των CD που έχετε: Ξέρω γω? Καμιά 25αριά?

Ουλών στο σώμα σας: Καμιά


Άλλες ερωτήσεις

Είστε ερωτευμένος/η;Όχι
?
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό;Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας:Όταν έμαθα μία άσχημη είδηση..

Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας; Κανέναν

Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι; Ναιιι

Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας; Ένα αρμόνιο

Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε; Μπάσκετ

Μελλοντικά σχέδια; Να περάσω στη σχολή που θέλω
(και να βρω ποια είναι αυτή:P)
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά; Όχι

Πίνετε;Ναιιι:P

Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος;Η φωτιά

Που θέλετε να παντρευτείτε; Σε νησί:redface:

Ποιόν μισείτε πραγματικά; Μία αχώνευτη :pfff:
Οδηγείτε; Νο νο

Δουλεύετε; Ναι, τον κόσμο:P

Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους; Α δεν έχω πρόβλημα.

Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η); Ναι
(μα τι ωραία διατυπωμένη ερώτηση:P)
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον;Ναι

Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα; Ναιιιιιιιιιι

Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή;Όχι

Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά; https://www.youtube.com/watch?v=ZIN-epD2y9g :redface:

Θέλετε να παντρευτείτε; Ναιιι θέλουμε:redface:

Θέλετε παιδιά;
Ναιιι θέλουμε:redface:
Τι κάνετε το πρωί; Σχολείο πάω συνήθως:hmm:

Η αγάπη είναι... να μην περνά μέρα που να μην σκέφτεσαι τον άλλον...

Παίζετε... τις κουμπάρες:redface:

Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η) Μάτια

Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε; Pantene για μπούκλες:P

Τι ακούτε αυτή τη στιγμή; Το τικ τικ του ρολογιού.

Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο; Στέλιος..

Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα; 7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.

Το τελευταίο άτομο που...

...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: κανένας , είναι μονό:P
...Σας είδε να κλαίτε: νομίζω η μάνα μου(δεν θέλω να κλαίω μπροστά σε άλλους)
...Μοιραστήκατε ένα ποτό: Αγγελική
...Πήγατε μαζί σινεμά: με την παρέα μου:D
...Πήγατε μαζί στο Mall: με κανέναν:/:
...Σας έβαλε τις φωνές: η μάνα μου
...Σας έστειλε ένα mail: Μαρία

Έχετε ποτέ...
...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε; ναι
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε; όχι
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας; δεν έχω, αλλά θέλω να αποκτήσω χρυσόψαρο:)
...Πάει στην Αμερική;όχι
...Πάει στην Κίνα;όχι
...Χορέψει γυμνή/ός;όχι
...αγαπήσει;ναι
...κάνει κάποιον μπάνιο;όχι
...Καπνίσει;όχι
...Κάνει bunjee jumping;όχι
...Κάνει εμετό επίτηδες;όχι
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα;όχι
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος;ναι:(
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας;όχι
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο;όχι
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος; ναι

Αγαπημένα:
Δωμάτιο στο σπίτι:κρεβατοκάμαρα
Μουσική: από όλα:D
Συγκρότημα: όχι κάποιο συγκεκριμένο
Χρώμα: μπλέ
Άρωμα: πολλά:worry:
Μήνας: Δεκέμβριος
Φαγητό: παστίτσιο
Γυναικείο όνομα: Μαργαρίτα
Σχολικά μαθήματα: Ιστορία
Ζώο: ψάρι

Την τελευταία εβδομάδα...
...κλάψατε;όχι
...αγοράσατε κάτι;ναι
...αρρωστήσατε;όχι
...τραγουδήσατε;όχι
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε;όχι
...Γνωρίσατε κάποιον;όχι
...Σας έλειψε κάποιος;ναι
...Αγκαλιάσατε κάποιον;ναι
...Φιλήσατε κάποιον;ναι

Είστε...
...άτομο με κατανόηση;ναι
...Εγωιστής;ναι
...Ανασφαλής;ναι
...Πεινασμένος;όχι
...Ευφυής;ναι
...Οργανωμένος;ναι(δεν υπάρχει κανείς πιο οργανωμένος από εμένα:P)
...Υγιής;ναι
...Ντροπαλός;ναι:redface:
...Δύσκολος άνθρωπος;ναι
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα; αναλόγως
...Άνθρωπος με εμμονές; ναι:worry:
...Λυπημένος;όχι
...Χαρούμενος;ναι
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα;όχι

Ποιόν θέλετε να...
...σκοτώσετε; προς το παρόν κανέναν , αλλά που θα πάει:beating::ropalo:
...χαστουκίσετε; δεν λέω...:pfff:
...κάνετε σεξ μαζί του; προσωπικά δεδομένα:whistle:

Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi; Coca cola
Λουλούδια ή γλυκά; ΓΛΥΚΑΑ( συγνώμη ειναι ερώτηση αυτή???:confused: Συγκρίνεται η τουλίπα με μια σοκολατίνα:P:D)
Ψηλός ή κοντός; ψηλός

Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας: ε, να μην είναι 3:redface:
Των CD που έχετε: δεν τα έχω μετρήσει
Ουλών στο σώμα σας: 1

Άλλες ερωτήσεις
Είστε ερωτευμένος/η; και ναι και όχι
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό; Τα Ηθικά Νικομάχεια του Αριστοτέλη
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας: ------
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας; δεν το έχω σκεφτεί
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι; όχι
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας; το πάτωμα:confused:
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε; μπάσκετ:D
Μελλοντικά σχέδια; πολλά , πάρα πολλά:D
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά;όχι
Πίνετε;όχι
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος; ίσως το ύψος, ααα και ο σεισμός:worry:
Που θέλετε να παντρευτείτε; πρέπει να θέλω κάπου συγκεκριμένα???:hmm:
Ποιόν μισείτε πραγματικά; δεν μπορώ να πω πως μισώ κάποιον
Οδηγείτε;όχι
Δουλεύετε; ναι είμαι μαθητής
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους; όχι
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η);όχι
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον;ναι
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα; ναι
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή; όχι
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά; κανένα
Θέλετε να παντρευτείτε;όχι
Θέλετε παιδιά;όχι
Τι κάνετε το πρωί; πλένω τα δόντια μου , τρώω πρωινό, ντύνομαι και φεύγω για το σχολείο:P
Η αγάπη είναι... συναίσθημα??:confused:
Παίζετε... σκάκι
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η) χαρακτήρας και έπονται και τα υπόλοιπα:whistle:
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε; head and shoulders
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή; τίποτα
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο; η γιαγιά
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα; δεν έχω msn , η Ιωάννα(JaneWin) θα θέλει να με βρίσει τώρα χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το τελευταίο άτομο που...

...Κοιμήθηκε στο κρεβάτι σας: Νοbody. :whistle:
...Σας είδε να κλαίτε: Kανείς.
...Μοιραστήκατε ένα ποτό: Με την Δήμητρα.
...Πήγατε μαζί σινεμά: Με μια ξαδέλφη μου. :P
...Πήγατε μαζί στο Mall: Δεν έχουμε τέτοιο εδώ. :pfff:
...Σας έβαλε τις φωνές: Η μάνα μου.
...Σας έστειλε ένα mail: Ο Γιάννης.

Έχετε ποτέ...

...Ερωτευτεί κάποιον που δεν του/της αρέσατε; Εμ.Ναι.
...Είπατε "σ'αγαπώ" και το εννοούσατε; Ναι.
...Μαλώσει με το κατοικίδιο σας; Δεν έχω κατοικίδιο. :P
...Πάει στην Αμερική; Όχι.
...Πάει στην Κίνα; Όχι.
...Χορέψει γυμνή/ός; Όχι!
...αγαπήσει; Ναι.
...κάνει κάποιον μπάνιο; Όχι. Αλλά είναι στα άμεσα σχέδια μου. :whistle::redface:
...Καπνίσει; Ναι.
...Κάνει bunjee jumping; Τσου.
...Κάνει εμετό επίτηδες; Όχι..
...Κλάψει επίτηδες για να γλιτώσετε απο κάποιο πρόβλημα; Όχι.
...Κλάψει επειδή πέθανε κάποιος;'Οχι.
...Ερωτευτεί τον κολλητό/κολλητή σας; Δεν έχω κολλητούς. :P
...Ευχηθεί να ανήκετε στο αντίθετο φύλο; Όταν έρχεται η ώρα να κάνω αποτρίχωση bikini. :P:whistle:
...Ευχηθεί να ήσασταν νεότερος; Tσου ρε.
Αγαπημένα:

Δωμάτιο στο σπίτι: Eμ.Το δικό μου.
Μουσική: Metal/Darkwave.
Συγκρότημα: Anathema.
Χρώμα: Mαύρο.
Άρωμα: Nina Ricci.
Μήνας: Noέμβρης.
Φαγητό: Ρύζι.
Γυναικείο όνομα: Μελίνα. :P
Σχολικά μαθήματα: Ιστορία,Έκθεση.
Ζώο: Σκυλάκι.

Την τελευταία εβδομάδα...

...κλάψατε; Ναι.
...αγοράσατε κάτι; Ναι.
...αρρωστήσατε; Ναι.
...τραγουδήσατε; Τσου.
...θελήσατε να πείτε σε κάποιον οτι τον αγαπάτε; Νιι. :redface:
...Γνωρίσατε κάποιον; Ναι.
...Σας έλειψε κάποιος; Ναι.....
...Αγκαλιάσατε κάποιον; Ναι.
...Φιλήσατε κάποιον; Ναι.

Είστε...

...άτομο με κατανόηση; Ναι.
...Εγωιστής; Αρκετά.
...Ανασφαλής; Πολύ.
...Πεινασμένος; Τώρα? Ναι. :P
...Ευφυής; Εμ. Δεν θα το έλεγα. :P
...Οργανωμένος; Με την καμία.
...Υγιής; Τώρα πλέον,ναι.
...Ντροπαλός; Πολύ.
...Δύσκολος άνθρωπος; Όχι.
...Άνθρωπος που βαριέται εύκολα; Ω,ναι. :P
...Άνθρωπος με εμμονές; Ναι.
...Λυπημένος; Όχι.
...Χαρούμενος; Θα μπορούσα να ήμουν και καλύτερα. :P
...Άνθρωπος που εμπιστεύεται εύκολα; Ναι.

Ποιόν θέλετε να...

...σκοτώσετε; Την αδελφή μου. Από τότε που γεννήθηκε. :P
...χαστουκίσετε; Κανέναν.
...κάνετε σεξ μαζί του; :redface::redface:

Τί είναι καλύτερο;

Coca cola ή Pepsi; Coca Cola.
Λουλούδια ή γλυκά; Γλυκάααα.
Ψηλός ή κοντός; Ψηλός.
Αριθμός
Φορών που ράγισε η καρδιά σας: 1 ίσως.
Των CD που έχετε: 18.
Ουλών στο σώμα σας: Καμία.
Άλλες ερωτήσεις

Είστε ερωτευμένος/η; Ναι.
Τι διαβάζετε αυτό τον καιρό; Τώρα τίποτα.
Η πιο άσχημη στιγμή της ζωής σας: ....
Πως θα ονομάζατε τον γιό/κόρη σας; :whistle:
Κοιμάστε με λούτρινο ζωάκι; Ε,όχι! :P
Τι είναι κάτω απο το κρεβάτι σας; :confused:
Ποιό σπορ σας αρέσει να βλέπετε; Volley.
Μελλοντικά σχέδια; Έχουμε κι από αυτά.
Έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά; Όχι.-
Πίνετε; Όποτε βγώ. 2-3 ποτηράκια. :P
Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος; Να μην πάθει κάτι κακό.
Που θέλετε να παντρευτείτε; Σε Μεσαιωνικό Κάστρο. :P
Ποιόν μισείτε πραγματικά; Χμμ. Ας πούμε κανέναν. :whistle:
Οδηγείτε; Τσου. :(
Δουλεύετε; Όχι.
Σας αρέσει να βρίσκεστε ανάμεσα σε ανθρώπους; Ανάλογα τους ανθρώπους.
Έχετε κλάψει ποτέ για κάτι που έκανε ένας εκπρόσωπος του αντίθετου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η); Ναι.
Υπάρχει ένας συγκεκριμένος τύπος ανθρώπου που σας τραβά το ερωτικό ενδιαφέρον; Δεν θα το έλεγα.
Θέλετε κάποιον που δεν έχετε τώρα; Ναι.........
Νιώθετε μόνος αυτή τη στιγμή; Αρκετά.
Τραγούδι που κολλάει στο κεφάλι σας συχνά; Ohne Dich από Rammstein.
Θέλετε να παντρευτείτε; Aχά.
Θέλετε παιδιά; Ντάξει. Δεν τρελαίνομαι στην ιδέα. :hmm:
Τι κάνετε το πρωί; Κοιμάμαι. :P
Η αγάπη είναι... :redface:
Παίζετε... Μπλόφα στα χαρτιά και κερδίζω πάντα. :whistle:
Τι προσέχετε πρώτα σε κάποιον του άλλου φύλου (ή του ίδιου αν είστε ομοφυλόφιλος/η) Μάτια.
Τι σαμπουάν χρησιμοποιείτε; Organics.
Τι ακούτε αυτή τη στιγμή; Μy Dying Bride.
Ποιό είναι το τελευταίο άτομο που σας πήρε τηλέφωνο; Γιάννης.
Πόσοι φίλοι σας είναι online στο msn τώρα; Τώρα θα μπώ MSN. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top