Childhood crushes?

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Λοιπόν, μετά από πολλή σκέψη και πάρα μα ΠΑΡΑ πολλές αμφιβολίες, σας παραθέτω σε σπόιλερ το παοκτσίδικο κρας μου.
Απολαύστε (ή και όχι) όσο εγώ θα κάνω τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να διαγράψω τον λογαριασμό μου από το στέκι, γιατί μετά από αυτό δε πρόκειται να ξαναγράψω:
Σιγά που θα σας το έκανα και εύκολο
Τέλος πάντων, πάω να κρυφτώ στην τρύπα μου εγώ, κράξτε ελεύθερα (κοιτάξτε, τώρα που τον είδα πάλι τελικά δε μου φαίνεται μπάζο, μια χαρά είναι).
Τα εύσημα για την αποκάλυψη αυτή δίνονται στην @BeatrixKiddo , χωρίς τη συμβολή της οποίας δε θα μαθαίνατε ποτέ αυτό το ένοχο μυστικό μου.
Εντάξει μέτριος μου φαίνεται
Τώρα μπορεί να τον βρει κουκλαρο ο Γιάννης.
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,318 μηνύματα.
Εντάξει μέτριος μου φαίνεται
Πάλι καλά, φοβόμουν χειρότερες αντιδράσεις
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

δε ξερω ποιος στο διαολο ειναι ατυος δεν εχω δει ποτε μου ολοκληρωμενο αγωνα και γνωριζω μονο παοκ αεκ ολυμπιακο παναθηναικο
Ρε, έλεος, ο Τζόλης είναι. Καλά πού να τον ξέρεις βέβαια, έχει φύγει εξωτερικό Αγγλία εδώ και λίγα χρόνια, αλλά το 2020 απ' όσο θυμάμαι έπαιζε ακόμη Ελλάδα. Και τον παίρνουν και στη εθνική νομίζω.

Μα την αλήθεια ήταν ο μοναδικός λόγος που κάθισα και είδα ματς που δεν έπαιζε ο Άρης, και θα το ξαναέβλεπα με μεγάλη μου ικανοποίηση ομολογώ (ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός ήταν, το θυμάμαι καλά)
 

Memetchi

Palermo Player

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 1,912 μηνύματα.
Καλά μη σκας και εγώ μια από τα ίδια. Μεμέτσι γκουχ γκουχ.

Πάντως για να σε κάνω να νιώσεις πιο άνετα θα σε πω το πιο unpopular πράγμα που θα ακούσεις ποτέ. Από Οικογένεια Βλάπτει ΠΟΤΕ δεν θεώρησα την Πελαγία μπάζο όπως την παρουσίαζαν στη σειρά. Αντιθέτως την θεωρούσα την καλλίτερη στο βασικό καστ (μακράν ανώτερη της ξινέγκω Χριστίνας). Και ακόμα το πιστεύω και ας πέσει κράξιμο με το φτυάρι @Memetchi
Ας μη σχολιάσω
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,388 μηνύματα.
Britney Spears

IMG_8334.jpeg



• Rihanna

IMG_8335.jpeg




Victoria Justice

IMG_8336.jpeg
 

Hased Babis

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης Παπαθανασίου αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Προεφηβικό - Εφηβικό Crush:

Ευγενία Δημητροπούλου

1725325130329.png


Όμορφη και Προσιτός ανθρώπος
+ Συμπατριώτισσα μου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top