Childhood crushes?

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Ακριβώς. Μία είναι η ομάδα, η Αρειανάρα μας.

Και επειδή δε με παίρνει να βάλω το κρας μου που ήταν από την άλλη ομάδα (μία είναι η άλλη ομάδα) αποχωρώ πριν γίνω ρεζίλι :laugh:
Ρε ειλικρινά ποιο είναι;

Τώρα μου κινήσες τη περιέργεια 😂
 

giannhs2001

Palermo Player

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,278 μηνύματα.
Επειδή είδα μερικοί στα παιδικά κρας το πήγαν στα οριακά μωρουδιακά κρας και το έφτασαν σε κινούμενα σχέδια, από κινούμενα σχέδια φουλ παιδάκι κρας είχα την Draculaura από το Monster High :lol:

Screenshot_38.png
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Επειδή είδα μερικοί στα παιδικά κρας το πήγαν στα οριακά μωρουδιακά κρας και το έφτασαν σε κινούμενα σχέδια, από κινούμενα σχέδια φουλ παιδάκι κρας είχα την Draculaura από το Monster High :lol:

View attachment 137788
Ο Χριστός και η Παναγία..... Το τερματισες.

Να βάλω κι εγώ τότε.
Brandon_with_arms_folded.png

Brandon από τις Winx
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,318 μηνύματα.
Φοβερός ηθοποιός αλλά μιεχ δεν με φαίνεται για άντρας τόσο καλός.
Ε καλά είχε μια γοητεία ρε παιδί μου όμως, μη λέμε και ό,τι θέλουμε.
Και έλεος έχω φάει τόσο κράξιμο για το γούστο μου irl, μη μου το κάνετε και εδώ 😭
Ρε ειλικρινά ποιο είναι;

Τώρα μου κινήσες τη περιέργεια 😂
Δε λέω τίποτα, σου λέω ντρέπομαι που τον είχα κρας 😂, απορώ τι μου άρεσε (στον ΠΑΟΚ έπαιζε αλλά δε θα τον βρείτε).
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Ε καλά είχε μια γοητεία ρε παιδί μου όμως, μη λέμε και ό,τι θέλουμε.
Και έλεος έχω φάει τόσο κράξιμο για το γούστο μου irl, μη μου το κάνετε και εδώ 😭

Δε λέω τίποτα, σου λέω ντρέπομαι που τον είχα κρας 😂, απορώ τι μου άρεσε (στον ΠΑΟΚ έπαιζε αλλά δε θα τον βρείτε).
Μην εμπιστεύεσαι τον @giannhs2001 σε θέματα γούστου. Αλλά αν θες τα συγχαρητήρια του πες το κρας σου από τον ΠΑΟΚ.


@giannhs2001 χωρίς παρεξήγηση σύντροφε ε.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.
1725138620953.jpeg
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,318 μηνύματα.
Αα πιάσαμε τα παιδικά;
Danny phantom δαγκωτό:
0e45da33b5e0ebb4a095e7321210e4f3.jpg
 

giannhs2001

Palermo Player

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,278 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.
1725138741369.jpeg

Η θεαρα η καραπατάκη. Δεν υπαρχει τιποτα πιο ελκυστικο απο γυναικα που παίζει κιθάρα
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Μάθατε όλη την ατάκα του Μεμέτσι και ήρθατε να μας την πείτε, ας ακούσει τα δικά σου να προκόψει :bleh:
Χαχαχαχα για δείξε μας κανένα άλλο καρτούν κρας σου. Μετά είναι ο Φλιν από τα μαλλιά κουβάρια
Flynn_Rider_Eugene_Fitzherbert_Tangled.png
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.

giannhs2001

Palermo Player

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,278 μηνύματα.
Και έλεος έχω φάει τόσο κράξιμο για το γούστο μου irl, μη μου το κάνετε και εδώ 😭
Καλά μη σκας και εγώ μια από τα ίδια. Μεμέτσι γκουχ γκουχ.

Πάντως για να σε κάνω να νιώσεις πιο άνετα θα σε πω το πιο unpopular πράγμα που θα ακούσεις ποτέ. Από Οικογένεια Βλάπτει ΠΟΤΕ δεν θεώρησα την Πελαγία μπάζο όπως την παρουσίαζαν στη σειρά. Αντιθέτως την θεωρούσα την καλλίτερη στο βασικό καστ (μακράν ανώτερη της ξινέγκω Χριστίνας). Και ακόμα το πιστεύω και ας πέσει κράξιμο με το φτυάρι @Memetchi
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Καλά μη σκας και εγώ μια από τα ίδια. Μεμέτσι γκουχ γκουχ.

Πάντως για να σε κάνω να νιώσεις πιο άνετα θα σε πω το πιο unpopular πράγμα που θα ακούσεις ποτέ. Από Οικογένεια Βλάπτει ΠΟΤΕ δεν θεώρησα την Πελαγία μπάζο όπως την παρουσίαζαν στη σειρά. Αντιθέτως την θεωρούσα την καλλίτερη στο βασικό καστ (μακράν ανώτερη της ξινέγκω Χριστίνα). Και ακόμα το πιστεύω και ας πέσει κράξιμο με το φτυάρι @Memetchi
Μιλφακιας ο @giannhs2001 .
Δηλώσεις έπεσαν στο τραπέζι.
 

giannhs2001

Palermo Player

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,278 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.
Γενικά σε σας τους άντρες σας αρέσει η γυναίκα να παίζει ένα όργανο 😂🙃
Δε ξερω πως να το εκλαμβω αυτο το μήνυμα αλλα θα παρω την αγνη εκδοχή του παραθετοντας τα καταλληλα λογια (αλλαγμενα για να το φυλο) της μιρελας
"μου το λεγε η μανα μου με μουσικο μη μπλεξεις πως μαυρη θα ναι η ζωη και πως θα την αντεξεις ομως εγω απο μικρο το ειχα το μικροβιο παρεα με τη κοπελα μου να παιζω στο ηρωδειο"
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Μιεχ προτιμώ της ηλικίας μου. Αλλά όντως παίζει να ήταν η μόνη μιλφ που με άρεσε τότε ως παιδάκι. Και το πιστεύω ακράδαντα πως δεν άξιζε ρόλο για άσχημη.
Κοίτα άσχημη δεν ήταν απλά έκανε πράγματα που δεν ήταν τόσο της Ηλικίας της ήταν σαν μια ελληνική βερσιόν της Σαμάνθας από το σεξ εντ δε Σίτυ. Η Χριστίνα ήταν κρυοκωλη.
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,318 μηνύματα.
Αλλά αν θες τα συγχαρητήρια του πες το κρας σου από τον ΠΑΟΚ.
Ναι άσ' τα σάπια, απλώς θες να μάθεις εσύ και το λες 😂😂

Φίλε ντρέπομαι τόσο πολύ να τον βάλω μπέσα (κοίτα ότι θα με καταφέρεις θα με καταφέρεις να τον βάλω, αλλά θα κριντζάρουμε άσχημα και εσείς και εγώ μαζί).
Πω πω τώρα που τον βλέπω κιόλας... Παναγία μου, τι μου άρεσε απορώ.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Ναι άσ' τα σάπια, απλώς θες να μάθεις εσύ και το λες 😂😂

Φίλε ντρέπομαι τόσο πολύ να τον βάλω μπέσα (κοίτα ότι θα με καταφέρεις θα με καταφέρεις να τον βάλω, αλλά θα κριντζάρουμε άσχημα και εσείς και εγώ μαζί).
Πω πω τώρα που τον βλέπω κιόλας... Παναγία μου, τι μου άρεσε απορώ.
Μπρο θα με κάνεις να ανεβάσω φωτογραφία από πρώην γκόμενους μου να δεις με τι Μπαζα έβγαινα. :laugh:
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,318 μηνύματα.
Λοιπόν, μετά από πολλή σκέψη και πάρα μα ΠΑΡΑ πολλές αμφιβολίες, σας παραθέτω σε σπόιλερ το παοκτσίδικο κρας μου.
Απολαύστε (ή και όχι) όσο εγώ θα κάνω τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να διαγράψω τον λογαριασμό μου από το στέκι, γιατί μετά από αυτό δε πρόκειται να ξαναγράψω:
Σιγά που θα σας το έκανα και εύκολο
tzolis-45.jpg
Τέλος πάντων, πάω να κρυφτώ στην τρύπα μου εγώ, κράξτε ελεύθερα (κοιτάξτε, τώρα που τον είδα πάλι τελικά δε μου φαίνεται μπάζο, μια χαρά είναι).
Τα εύσημα για την αποκάλυψη αυτή δίνονται στην @BeatrixKiddo , χωρίς τη συμβολή της οποίας δε θα μαθαίνατε ποτέ αυτό το ένοχο μυστικό μου.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

δε ξερω ποιος στο διαολο ειναι ατυος δεν εχω δει ποτε μου ολοκληρωμενο αγωνα και γνωριζω μονο παοκ αεκ ολυμπιακο παναθηναικο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top