5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
1.Όταν αφήνω τον εαυτό μου να κλάψει μπροστά σε όλους το κάνω πάντα για να πετύχω κάτι, θεωρώ πως 9 στις 10 φορές θα είχα συγκρατηθεί αν το ήθελα...
2.Έχω περάσει 2 φορές αυτόφωρο......
3.Δεν έχω φάει ποτέ στην ζωή μου ελιά, ανακατεύομαι και μόνο αν τη φέρω κοντά στο στόμα μου....
4.Πιστεύω πως είμαι κακός άνθρωπος....
5.Κάθε 4 περίπου μήνες αλλάζω εντελώς το χρώμα των μαλλιών μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
1. Πίνω πολύυυυυυυ τσάι...
2. Έχω έναν ανηψιό 1 χρόνο μεγαλύτερό μου:confused:
3. Στο κρεβάτι μου έχω μαύρα σεντόνια.
4. Κάθε μήνα αλλάζω θέση στα έπιπλα του δωματίου μου.
5. Και τα 3 μου αδέρφια έχουν ζήσει στη Γερμανία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
1. όταν ήμουν 8 περίπου μηνών, έπεσα σε κενό 3 μέτρων περίπου και δεν έπαθα τίποτα.
Γενικά είμαι επιρρεπής σε ατυχήματα :(
2. έχω μόνιμο πρόβλημα με τη μέση μου.
3. βγαίνω χάααααλια στις φωτό.
4. βάφομαι ελάχιστα και δεν έχω αγοράσει ποτέ make up.
5.σήμερα θα πάω σε πορεία ειρήνης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1.Εδω και λιγο καιρο το μαλι μου μοιαζει αρκετα με του κυριου στο αβαταρ μου
2.Σκοπευω να το κανω σαν του κυριου στην υπογραφη μου
3. Θελω να βαψω το μουσακι μου κοκκινο ξανα αλλα δεν βρισκω καταληλη βαφη
4.Θελω να βαλω τοσα πραγματα στον τοιχο μου, και εχω ηδη βαλει τοσα, που δεν χωρανε αλλα
5.Δεν ξαναξυριζω το μουσακι μου, μαθαινω απο τα λαθοι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Μετα τα 4 μου χρονια δεν εχω σπασει ουτε κοκκαλο αλλα ουτε εχω κανει και ραμματα.
2. Οταν συνομιλω κουναω χερια και ο,τι αλλο φανταστει κανεις...μεχρι που σπρωχνω κιολας τον αλλο οταν γελαω...
3. Τα καλοκαιρια μου οταν μπορω βρισκομαι στη θαλασσα απο τις 12 το μεσημερι μεχρι τις 7-8 το απογευμα....λατρευω τον ηλιο...
4. Δε εχω γυμναστει καθολου μετα τα 17 μου...τα "ακροβατικα" δε λαμβανονται υποψιν!:devil:
5. Σημερα το βραδυ τα μεσανυχτα θα ξεκινησω με παρεα πεζοπορια διαρκειας 7-8 ωρων και κατι μου λεει οτι θα "καψω" τους μυες της γαμπας μου και θα τα φτυσω...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
1. Λατρεύω ΟΛΑ τα Έλληνικά φαγητά!
2. Όποιο σκυλί βλέπω στο δρόμο το πέρνω απο πίσω για να δω που θα παέι(περιέργεια εε?)
3. Δεν έχω δίπλωμα αυτοκινήτου, απο αμέλεια και μόνο...
4. Κάνω υπέροχα Nail-Art σε εμένα και στις φίλες μου και αφιλοκερδός!
5. Το καλοκαίρι βάζω μόνο Baby-Oil στο σώμα μου και τυγανίζομαι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franky5465

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
1. Ως μωρό ήμουν διάολος, πηδούσα από αγκαλιές και έβαζα και πηρουνια στις μπριζες(τωρα εχω ηρεμησει)
2. Η αφορμή για να μακρύνω τα μαλλιά μου ήταν ότι βαριόμουν να πάω κωμμωτήριο
3. Δεν αντέχω την πολυκοσμία
4. Εχω τρομερά ακατάστατο γραφείο αλλά το θεωρώ τρόπο οργάνωσης και δεν το αλλαζω
5. Γκρινιάζω συνέχεια, ακόμα και για την γκρίνια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.

Utopia

Νεοφερμένος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
1)Είμαι χορτοφαγος.
2)Φοβαμαι τρομερα τα ζωα και κυριως τις μυγες:redface:
3)Ξερω ολες τις πρωτευουσες ολων των χωρων του κοσμου και τωρα μαθαινω λεπτομερειες για καθε χωρα χωριστα
4)Λατρευω να διαβαζω εξωσχολικα βιβλια
5)Εμαθα να διαβαζω και να γραφω στα 2 μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
1. οταν ειμουνα στο δημοτικο πεταξα μια κροτυδα(γουρουνα) και με πιασανε και με πηγανε σε αστυνομικο τμημα. μολις με πηγανε εδωσα τα στοιχεια μου και με αφησανε μετα ελευθερο :redface:

2.Ειχα βαλει κοντα στην γειτονια μου σε ενα βουνο φωτια κατα λαθος παλι με κροτυδα εγω ετρεξα και ηρθε μετα η πυροσβεστικη. παλη καλα δεν με ποιασανε :redface:

3.Ειχε σκαση κοντα στα χερια μου μια κροτυδα(μινερβα) και στην αρχη κουφαθηκα για λιγα λεπτα και μετα ολα καλα. :redface:

4. Μου αρεση να μυριζω καμενο σπιρτο :redface:

5. Ειχα αεροβολο και παιτυχενα τις γατες (σορι nina) :redface:

6.μου αρεσουν τα παϊδακια :D

7. πινω πολυ αλκοολ :redface:

8. οταν ειμουνα μικρος ειχα δοκιμαση τσιγαρο αλλα παλι καλα μετα το εκωψα :redface:

9.πριν τρεια χρονια ειμουνα 82 και βαλε κιλα τωρα ειμαι 59 με 60 :)

10. αγχώνομαι αρκετα ευκολα (δεν ξερω αμα το εχω ξαναπει αυτο σε προηγουμενο ποστ σε αυτο το θεμα) :redface:

11. μου αρεσουν τα video games και συγκεκριμενα τα παιχνιδια που ειναι για τον β΄ παγκοσμιο πολεμο οπως call of duty κλπ. Metal of honor. :)

12.Απο μουσικη ακουω τις περισσοτερες φορες ελληνικα :)

13. Δεν ξερω καλα για να ειμαι λιγο ειλικρινης εως καθολου την αγγλικη γλωσσα :redface:

14. Εχω δυσλεξια (ή κατα την προσωπική μου γνώμη-αποψη μαθησιακές δυσκολίες) :(

15. οταν ειμουνα μικρος ειθελα και καλα οταν μεγαλωσω να αγορασω κανονικο οπλο :redface:

υπ: αυτο ειναι το 2ο ποστ σε αυτο το θεμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
  1. Δεν έχω σπάσει ποτέ κόκκαλο μου
  2. Δεν τρώω χόρτα
  3. Έχω σφάξει αρνιά για το Πάσχα :worry:
  4. Έχω ανέβει στον Ψηλορείτη
  5. Έχω περάσει το Φαράγγι της Σαμαριάς 7-8 φορές κάθε φορά με διαφορετικά άτομα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
1. Ξέρω να μαγειρεύω σχεδόν όλα τα φαγητά που μου αρέσει να τρώω και όσα δεν ξέρω, έχω πολύ όρεξη να τα μάθω
2. Δεν έχω σπάσει ποτέ μου κόκκαλο και χτυπάτε όλοι ξύλο να μην σπάσω
3. Έχω κάνει ράμματα, αλλά ποτέ εγχείριση
4. Έχω ευαίσθητο στομάχι και αν με πιάσει γαστρεντερίτιδα την περνάω ΠΟΛΥ άσχημα
5. Πολύ ευχαρίστως να δοκιμάσω οποιοδήποτε extreme sport. :)

1. Φορούσα μπρατσάκια μέχρι και την 5η δημοτικού...
2. Όταν μάθαινα στο νηπιαγωγείο κολύμπι στο κολυμβητήριο, με τραβούσαν για να μπω στο νερό ενώ σπάραζα στις φωνές, πράγμα που σταματούσε όταν μου έδινε ο δάσκαλο μια τσίχλα
3. Δεν έχω σπάσει ποτέ κόκκαλο
4. Έχω ζήσει Love in the first sight
5. Έχω κλέψει σοκολάτες από supermarket στην 2α γυμνασίου

  1. Δεν έχω σπάσει ποτέ κόκκαλο μου
  2. Δεν τρώω χόρτα
  3. Έχω σφάξει αρνιά για το Πάσχα :worry:
  4. Έχω ανέβει στον Ψηλορείτη
  5. Έχω περάσει το Φαράγγι της Σαμαριάς 7-8 φορές κάθε φορά με διαφορετικά άτομα. :D

:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η επαναληψη σου κανε εντυπωση;
Το οτι σφαζει αρνια απαρατηρητο περασε; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ε ναι, το επιβεβαιώνω ανά καιρό να σας δείξω ότι είμαι καλά (:P), λες να το γρουσουζέψω;

Δεν σου ξεφεύγει τίποτα όμως ε; :worry::)
Η επαναληψη σου κανε εντυπωση;
Το οτι σφαζει αρνια απαρατηρητο περασε; :eek:
Και όχι μόνο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μη μου κανεις ματακια, ειμαι ηδη πτωμα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
  1. Ο πατέρας μου μου πήρε μηχανάκι στο Λύκειο, μετά από "στοίχημα" που βάλαμε και το έχασε.
  2. Θέλω πολύ να κάνω sky diving
  3. Έχω κάνει InterRail
  4. Όταν οδηγάω μηχανάκι έχω "φοβία" με τους βρεγμένους δρόμους, την οποία απέκτησα μετά από ατύχημα(τα).
  5. ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΚΚΑΛΟ ΜΟΥ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
1.Έχω ένα σημάδι από τη γέννησή μου κά τω από το μπράτσο μου, σε σχήμα καρδιάς
2.Έχω βαφτιστεί και με αρχαίο ελληνικό τρόπο
3.Ασχολούμαι με όλων των ειδών τα μαστορέματα, ηλεκτρολογικά.. υδραυλικά..
4.Όταν είμαι στενοχωρημένη ξεσπάω στη ζωγραφική
5.Για ένα χρόνο περίπου δεν είχα βάλει κρέας στο στόμα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
  1. Έχω βάψει 2 φορές το σπίτι μου μόνη μου [το ειχα πάρει πεισματικά :P]
  2. Έχω ζήσει με το τρίπτυχο "καφές-τσιγάρο-2 τόστ τη μέρα" για 1.5 μήνα σε περίοδο εξεταστικής [47 κιλά είχα φτάσει ένα χάλι ήμουνα!]
  3. Στο γυμνάσιο είχα 'χρησιμοποιήσει' ένα παιδί που του άρεσα για να μπορέσω να μπω στην παρέα του [όχι δεν είμαι περήφανη για αυτό :redface:]
  4. Απεχθάνομαι τις μελιτζάνες και όποιο φαγητό τις περιέχει
  5. Είμαι κακή στις...διπλωματικές σχέσεις... Αν κάποιος μου είναι αντιπαθής δεν μπορώ να το κρύψω καλά όσο κι αν προσπαθώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Μου αρέσουν πολύ οι ωραίες μυρωδιές, έχω πολλές αγαπημένες body-lotions, αρώματα και τα προϊόντα που αγοράζω είναι απαραίτητο να μυρίζουν υπέροχα.
2. Είμαι πολύ αναβλητική, αλλά όχι σε σημείο να μην είμαι σωστή απέναντι στις υποχρεώσεις που έχω.
3. Προτιμώ να συναναστρέφομαι με άντρες, οι γυναίκες θεωρώ δεν με βρίσκουν τόσο cool κι ενδιαφέρουσα, κι ο εγωκεντρισμός μου δεν μου επιτρέπει να προσπαθώ να γίνω αρεστή.
4. Τα μάτια μου κοκκινίζουν συνέχεια γ@μωτο.
5. Βρίζω υπερβολικά πολύ, αν και δεν μου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top