5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
1. Συχνά κλείνω το φως ρίχνοντας κλωτσιά στο διακόπτη.
2. Στη βιβλιοθήκη μου τα αγγλικά βιβιλία είναι πιο πολλά από τα ελληνικά.
3. Δε φοράω ποτέ δαχτυλίδια. Εκτός του ότι όπως μας δίδαξε ο Tolkien είναι επικίνδυνα πράγματα, με ενοχλούν κιόλας.
4. Νομίζω ότι μπορεί να είμαι λίγο πυρομανής. Από μικρή μου άρεσε να καίω πράγματα, όποτε βλέπω φωτιά κυριολεκτικά υπνωτίζομαι, όταν είμαι σε τραπέζι με κεριά θέλω να παίζω συνέχεια με τη φλόγα και παρόλο που δεν καπνίζω έχω πάντα και αναπτήρα και σπίρτα μαζί μου.
5. Αν υπάρχει μετενσάρκωση θέλω στην επόμενη ζωή μου να είμαι κοάλα γιατί κοιμούνται 20 ώρες το 24ωρο. (πώς φαίνεται ο άνθρωπος που του λείπει ύπνος...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
1. Φοβάμαι τις αράχνες και τα φίδια.
2. Έχω δίπλωμα οδήγησης αλλά δεν οδηγάω.
3. Φτιάχνω φοβερό γαλακτομπούρεκο!
4. Μου αρέσουν τα θρίλερ.
5. Δε θα μπορούσα να ζήσω κάπου που να μην υπάρχει θάλασσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
3. Φτιάχνω φοβερό γαλακτομπούρεκο!

5. Δε θα μπορούσα να ζήσω κάπου που να μην υπάρχει θάλασσα...

για το 3. φτου να μη σε ματιασω!!!
και για το 5. πες το παλι!!!:D Μια απο τα ιδια και χειροτερα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
1. Είμαι στην ΠΚΣ αλλά πρώην ΠΑΣΠίτισα (είχα πάρει τον καλό το δρόμο και την εύκολη ζωή :P)
2. Έχω κάνει 2 εγχειρήσεις (σκωληκοειδίτιδα κ κρεατάκια) και τις 2 στα 12
3. Έχω 8 βαθμούς μυωπία αλλά από τα 19 που φόρεσα φακούς δεν έχω ξαναφορέσει ΠΟΤΕ γυαλιά
4. Μαγειρεύω καλά αλλά κανείς δεν το πιστεύει
5. Τρελαίνομαι για οδήγηση (και έχω δίπλωμα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
1. Είμαι στην ΠΚΣ αλλά πρώην ΠΑΣΠίτισα (είχα πάρει τον καλό το δρόμο και την εύκολη ζωή :P)
2. Έχω κάνει 2 εγχειρήσεις (σκωληκοειδίτιδα κ κρεατάκια) και τις 2 στα 12
3. Έχω 8 βαθμούς μυωπία αλλά από τα 19 που φόρεσα φακούς δεν έχω ξαναφορέσει ΠΟΤΕ γυαλιά
4. Μαγειρεύω καλά αλλά κανείς δεν το πιστεύει
5. Τρελαίνομαι για οδήγηση (και έχω δίπλωμα :P)

:P τι είναι το ΠΚΣ και το ΠΑΣΠίτισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:P τι είναι το ΠΚΣ και το ΠΑΣΠίτισα
ΠΚΣ = Πανσπουδαστική κίνηση συνεργασίας
ΠΑΣΠ = Πανελλήνια Αγωνιστική Σπουδαστική Παράταξη

Φοιτητικοί σύλλογοι στο Ellada. :)


5. Τρελαίνομαι για οδήγηση (και έχω δίπλωμα :P)
Η οδήγηση τι λέει γι' αυτό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
ευχαριστώ Γιωργάκη μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
  1. Είμαι δυστυχώς πολύ ευαίσθητη.:(
  2. Δεν σταματώ να κάνω όνειρα.:)
  3. Είμαι αρκετά οξύθημη,αλλά μου περνά γρήγορα.:D
  4. Έχω λίγους αλλά καλούς φίλους.:D
  5. Απεχθάνομαι το ψέμα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
1. Ξέρω να μαγειρεύω σχεδόν όλα τα φαγητά που μου αρέσει να τρώω και όσα δεν ξέρω, έχω πολύ όρεξη να τα μάθω
2. Δεν έχω σπάσει ποτέ μου κόκκαλο και χτυπάτε όλοι ξύλο να μην σπάσω
3. Έχω κάνει ράμματα, αλλά ποτέ εγχείριση
4. Έχω ευαίσθητο στομάχι και αν με πιάσει γαστρεντερίτιδα την περνάω ΠΟΛΥ άσχημα
5. Πολύ ευχαρίστως να δοκιμάσω οποιοδήποτε extreme sport. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
  1. Είχα σπάσει το πόδι μου το καλοκαίρι πριν πάω πρώτη γυμνασίου και το είχα 4 μήνες στο γύψο :eek:.
  2. Μάθαινα βιολί για 5 χρόνια.
  3. Λατρεύω τις αστυνομικές σειρές, βιβλία ...
  4. Κλαίω εύκολα :redface:.
  5. Είμαι αφηρημένη συχνά .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
1. δεν μιλάω για μένα
2. και τηρώ το 1
3. μα συνέχεια το τηρώ, εκτός αν
4. υπάρχει κάποιος λόγος ειδικός
5. οπότε τα σκέφτομαι και καταλήγω στο 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
  1. είμαι ήρεμος άνθρωπος, δε νευριάζω εύκολα
  2. τρελαίνομαι για ταξίδια
  3. δε μπορώ να μένω πολύ καιρό στο ίδιο μέρος, θέλω να αλλάζω παραστάσεις
  4. μου αρέσει να δοκιμάζω καινούργια πράγματα
  5. οταν πήγαινα τετάρτη δημοτικού είχε πέσει πάνω μου μια σιδερένια πόρτα :eek: και η ίδια λιγούς μήνες αργότερα μου έπιασε και το χέρι μου!! (καταραμένη πόρτα:mad::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
1.Υποφερω απο πονοκεφαλους απο την εφηβεια μου.Τελευταια το ψαχνω το θεμα και τωρα πρεπει να κανω μια σειρα εξετασεων για να αποκλειστει το γεγονος να εχω κατι σοβαρο.Ελπιζω να παει καλα..:)
2.Δεν εχω σπασει ποτε μου κανεναν κοκκαλο..
3.Οταν εχω νευρα ξεσπαω τις περισσοτερες φορες σε κοντινους μου ανθρωπους και αμεσως μετα το μετανιωνω..
4.Οταν ημουν μικρος με φωναζανε ο Δαγκωνης,επειδη δαγκωνα να αλλα παιδακια..
5.Ημουν χορτοφαγος για 2 χρονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
1. Είμαι αρκετά κλειστό άτομο, δύσκολα έως πολύ ανοίγομαι στους άλλους είτε τους γνωρίζω για πρώτη φορά (θα μου πείτε φυσικο είναι) είτε έχουμε βγεί μαζί κανα 3-4 φορές με την ίδια παρέα. Είμαι υπερβολικά ευαίσθητη και επίσης σκέφτομαι ότι ώρες ώρες είμαι αρκετά σκληρή με τον εαυτό μου.
2. Πιστεύω ότι το 1. οφείλεται ίσως στο ότι είναι λόγω της ηλικίας που ακόμα ψάχνεσαι.. :/:
3. Κάνω μπαλέτο 10 χρόνια τώρα και συνεχίζω και μπορώ να πώ ότι είμαι αρκετά ικανοποιημένη με το σώμα μου.
4. Μου έχουν πει πολλοί ότι έχω ωραίο χαμόγελο.
5. Ειμαι τελειομανής..το ίδιο λέει και τ΄άτιμο το ζώδιο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
5. Ειμαι τελειομανής..το ίδιο λέει και τ΄άτιμο το ζώδιο.. :P
οφφ ον: παρθένος? οφφ οff
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
οφφ ον: παρθένος? οφφ οff

ναι...φημισμένο για την τελειομανία του και το άγχος του.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
1. ΔΕΝ έχω αγαπήσει πραγματικά και το ανακάλυψα μόλις χθες!
2. ΠΟΤΕ μου δεν είχα μία σοβαρή σχέση!
3. Κοιτάζομαι συχνά στον καθρέπτη :redface:
4. Υποτιμώ τον εαυτό μου συνεχώς!
5. Καιγόμουν χρόνια με WoW (World Of Warcraft)και τώρα προσπαθώ να το κόψω τελείως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Είμαι εθισμένη στο γιαούρτι. Σήμερα μόνο έφαγα 4.
2. Λατρεύω να είμαι ξιπόλυτη. Ειδικά μέσα στο σπίτι.
3. Αγαπάω να τρώω με τα χέρια... δυστυχώς τελευταία ξεχνάω ότι ο άλλος μπορεί να το βρει περίεργο, αν πάρω το αγγούρι με τα χέρια από τη σαλάτα μας...
4. Περνάω το δρόμο ως πεζή πολύ επιθετικά, ειδικά στην Ελλάδα... θα με πατήσουν, να μου το θυμηθείτε...
5. Το καλοκαίρι πίνω ζεστό καφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
1. Το μεγάλο πάθος μου είναι η μουσική και η κιθάρα. Δεν έχω κάνει σπουδές.
Αλλά όλη μέρα, παίζω, γράφω, ακούω
2. Δεν είχα πολλές επιτυχίες με τις γυναίκες. Κι αυτές που είχα ήταν λάθος επιλογές.
3. Είμαι σπιτόγατος, δεν βγαίνω πολύ, 1 φορά τη βδομάδα, καθώς το θεωρώ βαρετό.
4. Σταμάτησα το κάπνισμα λόγω τσιγκουνιάς.
5. Έχω να πάω σε κουρείο τουλάχιστον 3 χρόνια :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Μπορεί να αντιπαθήσω κάποιον με το που θα τον δω για πρώτη φορά, πριν καν προλάβει να πει μία κουβέντα!
2. Δεν μου άρεσαν ποτέ ιδιαίτερα τα αρκουδάκια- όσα έχω απλά κοσμούν ράφια, καρέκλες, συρτάρια κλπ.
3. Φοβάμαι να κάνω ποδήλατο, επειδή κάποια στιμγή θα συναντήσω κατηφόρα και είμαι πεπεισμένη ότι όταν γίνει αυτό θα τσακιστώ!
4. Έχω ελάχιστη μυωπία και λίγο αστιγματισμό και ο γιατρός είπε πως δε χρειάζεται να φοράω γυαλιά (πράγμα που με βολεύει), αλλά δε βλέπω τίποτα μικρό πέραν του ενός μέτρου και καθόλου μικρά γράμματα πέραν της απόστασης των 30 εκατοστών!
5. Μου αρέσουν οι αγκαλίτσες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top